Hoşgeldiniz!

alacalı

Alacalı Aşır - Telefon Görüşmesi 12:59
Alacalı Aşır - Telefon Görüşmesi 3.127 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Dj Ateş Familia Tokat - Hayal Gözlüme 19:23
Dj Ateş Familia Tokat - Hayal Gözlüme 37.570 izlenme - 9 yıl önce sensiz yaşadığım her anda sen içimde yüreğimde saklıydın sen olmasanda senin hayelinle yaşadım her anımda seni yaşadım
Alacalı Sevda - Mine Geçili 02:22
Alacalı Sevda - Mine Geçili 9.097 izlenme - 6 yıl önce
Alacalı Aşır - Esnaf Ziyareti 03:35
Alacalı Aşır - Esnaf Ziyareti 668 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Alacalı Aşır - Ramazan 03:25
Alacalı Aşır - Ramazan 597 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Alacalı Aşır - Asker Daveti 02:45
Alacalı Aşır - Asker Daveti 560 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Mine Geçili - Alacalı Sevda 09:11
Mine Geçili - Alacalı Sevda 273 izlenme - 4 ay önce Mine Geçili'nin, Yavuz Burç Plakçılık etiketiyle yayımlanan "Alacalı Sevda" isimli albümü Avrupa Müzik Youtube kanalında. Şarkı Listesi: 1. Alacalı Sevda 00:00 2. Gönlüm Yaralı 04:24 Download Linkleri: Muud: https://goo.gl/8UVubg iTunes: https://goo.gl/4T6rmY
Alacalı Aşır 14:19
Alacalı Aşır 2.060 izlenme - 7 yıl önce
Alacalı Aşır - Cuma Namazı 00:57
Alacalı Aşır - Cuma Namazı 423 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Alacalı Aşır - Eczane 02:53
Alacalı Aşır - Eczane 352 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Alacalı Aşır - Güneş Gözlüğü 02:12
Alacalı Aşır - Güneş Gözlüğü 312 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Alacalı Aşır - Adres Sorma 00:31
Alacalı Aşır - Adres Sorma 307 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Alacalı Aşır - Doktor Hanıma Doktor Bey Dimişşim 02:43
Alacalı Aşır - Doktor Hanıma Doktor Bey Dimişşim 384 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Buray ' Alacalı' Parçasını Onur ve Lale İçin Söyledi! - No: 309 35. Bölüm 04:24
Buray ' Alacalı' Parçasını Onur ve Lale İçin Söyledi! - No: 309 35. Bölüm 359 izlenme - 8 ay önce Evlenme arifesindeki Lale, aldatılınca aşka tövbe etmiştir. Yine de onu evlendirme derdinde olan annesini kırmayıp, görüşme ayarladığı doktor Onur ile buluşmaya gider. Ancak masasına oturduğu Onur, bir başkasıdır. Bu yanlış buluşma beklenmeyen sonuçlara yol açar. Başrollerinde Demet Özdemir ve Furkan Palalı'nın yer aldığı No: 309 Çarşamba akşamları FOX'ta! Daha fazla video için abone olun: https://www.youtube.com/user/TVFOX/ Bizi sosyal medyadan takip edin: FOX Resmi Web Sitesi: www.fox.com.tr FOX Resmi Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/FOXtelevizyonu FOX Resmi Twitter Hesabı: http://www.twitter.com/FOXTurkiye FOX Resmi Instagram Hesabı: http://www.instagram.com/FOXTurkiye No: 309: http://www.fox.com.tr/No309 No: 309 Resmi Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/No309FOX No: 309 Resmi Twitter Hesabı: https://twitter.com/No309FOX No: 309 Resmi Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/No309FOX
Alacalı Aşır - Hastanede 00:38
Alacalı Aşır - Hastanede 288 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Alacalı Aşır - Yemek 00:41
Alacalı Aşır - Yemek 287 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Alacalı Aşır - Cami Muhabbeti 01:09
Alacalı Aşır - Cami Muhabbeti 267 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Alacalı Aşır - İş Biter mi Köyde 00:44
Alacalı Aşır - İş Biter mi Köyde 330 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Zeynep/coşkun Arslan 03:27
Zeynep/coşkun Arslan 2.087 izlenme - 9 yıl önce alacalı Şair - coşkun arslan zeynep klibi
Alacalı Aşır - Markette Alışveriş 03:45
Alacalı Aşır - Markette Alışveriş 219 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Alacalı Aşır - Ev Tadilatı 01:43
Alacalı Aşır - Ev Tadilatı 217 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Alacalı Aşır Abi (Yüksek Kalitede Anadolu İnsanı İçerir) 05:23
Alacalı Aşır Abi (Yüksek Kalitede Anadolu İnsanı İçerir) 869 izlenme - 2 yıl önce Doğal halleri ile internet aleminin yeni fenomeni olan Aşır abi tekrar bizlerle, var ol Aşır abi.
Alacalı Aşır - Patates Yemeği 03:39
Alacalı Aşır - Patates Yemeği 199 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Alacalı Aşır - Uçağım Olsa 01:00
Alacalı Aşır - Uçağım Olsa 176 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Alacalı Aşır - Fanlar ile Sohbet 06:31
Alacalı Aşır - Fanlar ile Sohbet 174 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Alacalı Asır 14:19
Alacalı Asır 778 izlenme - 7 yıl önce
Alacalı Aşır - Okuyo Okuyo Adam Olmuyor 00:42
Alacalı Aşır - Okuyo Okuyo Adam Olmuyor 195 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Mine Geçili - Alacalı Sevda (Official Video) 04:25
Mine Geçili - Alacalı Sevda (Official Video) 109 izlenme - 5 ay önce Mine Geçili'nin seslendirdiği, Yavuz Burç Plakçılık etiketiyle yayımlanan "Alacalı Sevda" isimli şarkı, video klibiyle MuzikPlay Youtube kanalında. Söz:Aşkın Tuna Müzik: Hüseyin Bitmez Türk Telekom Müzik: https://goo.gl/PEqWKz iTunes: https://goo.gl/nK2z2G fizy: https://goo.gl/Q1gViV Yeni klipleri herkesten önce izlemek için abone olun: http://bit.ly/MuzikPlay MuzikPlay Facebook: https://www.facebook.com/MuzikPlayTR/ MuzikPlay Twitter: https://twitter.com/muzikplay MuzikPlay iOS Uygulaması: https://goo.gl/6PYU6c MuzikPlay Android Uygulaması: https://goo.gl/BmH4SG
Alacalı Aşır - Ortaköyde 09:28
Alacalı Aşır - Ortaköyde 134 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Alacalı Aşır - Çatlak Ümit Geldi Gavfe Pişiriyom 12:59
Alacalı Aşır - Çatlak Ümit Geldi Gavfe Pişiriyom 159 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.