Hoşgeldiniz!

alan arkin

Yetenek Avcısı (Türkçe Altyazılı) Fragman 02:24
Yetenek Avcısı (Türkçe Altyazılı) Fragman 9.987 izlenme - 4 yıl önce Jeff Bernstein sporcuların menajerliğini yürüten başarılı bir isimdir fakat son zamanlarda elindeki tüm başarıları oyuncuları ya kaybetmiş ya da başka menajerlere kaptırmıştır. Çözüm yolu ararken, televizyonda Hindistanlı kriket oyuncularını seyreder. Aradığı madeni bulmuş gibidir. Kısa bir Hindistan seyahati sonrası yanında 3 kriket oyuncusu (Rinku Singh, Dinesh Patel ve Ash Vasudevan) ile döner. Bernstein elindeki bu yıldızlar ile alışıla gelmişin dışında bir uygulamaya gider ve onların Beysbol Birinci Lig’inde oynamaları için var gücüyle uğraşmaya başlar. Fakat her şey sandığı kadar kolay gitmeyecektir... Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan filmin yönetmenliğini Craig Gillespie üstlenirken, yapımın senaryosu ise Thomas McCarthy’e ait. Filmin başrolünde Jon Hamm yer alırken kendisine Alan Arkin, Lake Bell ve Bill Paxton'ın yanı sıra Madhur Mittal, Suraj Sharma ve Aasif Mandvi eşlik ediyor.
The Incredible Burt Wonderstone TV Fragmanı 00:32
The Incredible Burt Wonderstone TV Fragmanı 984 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Steve Carell, Jim Carrey, Olivia Wilde gibi ünlü isimlerin yer aldığı ve sihirbazlık dünyasında geçen komedi türündeki The Incredible Burt Wonderstone filminin kısa tv fragmanı.
The In-Laws (1979) Fragman 02:43
The In-Laws (1979) Fragman 119 izlenme - 2 yıl önce 1979 yapımı The In-Laws filminin fragmanı. Komedi türündeki filmde Peter Falk ve Alan Arkin başrolde oynuyor.
Freebie and the Bean (1974) Fragman 03:10
Freebie and the Bean (1974) Fragman 87 izlenme - 2 yıl önce 1974 yapımı Freebie and the Bean filminin fragmanı. Filmde Alan Arkin ve James Caan başrolde oynuyor.
Rafferty and the Gold Dust Twins (1975) Fragman 02:54
Rafferty and the Gold Dust Twins (1975) Fragman 15 izlenme - 2 yıl önce 1975 yapımı Rafferty and the Gold Dust Twins filminin fragmanı. Filmde Alan Arkin ve Sally Kellerman başrolde.