Hoşgeldiniz!

alan rickman

Sweeney Todd Fleet Sokağının Şeytan Berberi Fragman 02:30
Sweeney Todd Fleet Sokağının Şeytan Berberi Fragman 22.435 izlenme - 5 yıl önce Yönetmen koltuğunda Tim Burton'ın yer aldığı, başollerinde Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Alan Rickman, ve Sacha Baron Cohen gibi isimlerin yer aldığı Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi filminin resmi fragmanı.
Severus Snape'in Hikayesi (Alan Rickman Anısına) 14:15
Severus Snape'in Hikayesi (Alan Rickman Anısına) 2.270 izlenme - 2 yıl önce Bugün 69 yaşında hayatını kaybeden oyuncu Alan Rickman anısına, kendisinin son yıllarda özdeşleştiği Severus Snape karakterinin kolaj çalışması. - After all this time? Always..
Harry Potter - Always - Severus Snape 04:51
Harry Potter - Always - Severus Snape 1.704 izlenme - 1 yıl önce Profesör Snape'in anılarına misafir oluyoruz ve tüm öykü boyunca kötü sanılan o adamın aslında ne kadar fedakar, ne kadar sevgi dolu ve ne kadar cesur biri olduğunu görüyoruz.
Blow Dry (2001) Fragman 01:13
Blow Dry (2001) Fragman 493 izlenme - 2 yıl önce 2001 yapımı Blow Dry filminin fragmanı. Josh Hartnett, Rachael Leigh, Alan Rickman, Natasha Richardson, Rachel Griffiths ve Heidi Klum başrolde oynuyor.
Galaksi Savaşçıları Film Fragmanı (1999) 01:54
Galaksi Savaşçıları Film Fragmanı (1999) 108 izlenme - 3 yıl önce İnsanlığın geleceği onların ellerindeydi... Ama ne bir senaryoları, ne bir yönetmenleri ve ne de bir fikirleri vardı.Tam yirmi yıl önce ve dört sene süreyle televizyonlarda yayınlanan ve o günlerin en sevilen programlarından olan Galaksiyi Kurtarmak İçin programının sevilen uzay gemisi NSEA Koruyucu ve kahraman ekibini oluşturan Yarbay Peter Quincy Taggart, Teğmen Tawny Madison ve Dr. Lazarus için dizi televizyondan kaldırılınca çok hüzünlü bir anlar yaşanmıştı. Aradan yirmi yıl geçmiştir ve saldırıya uğrayan uzaylı yaratıklar televizyonda izledikleri bu dizinin bir belgesel olduğunu sanıp bu dizide oynayan üç oyuncuyu yanlarına ışınlarlar. Onlardan istedikleri, o belgeselde izledikleri gibi davranıp kendilerine saldırmakta olan yabancı güçleri yenmek ve hem kendilerine hem de dünyamızı olası bir istiladan ve bunun getireceği korkunç olaylardan kurtarmaktır. Üç oyuncu ise ne yapacaklarını bilemeden kendilerini inanılmaz bir maceranın içinde bulmuşlardır.
Ünlüler Drive Seçmelerinde Parodisi 02:57
Ünlüler Drive Seçmelerinde Parodisi 86 izlenme - 3 yıl önce Titanic'ten sonra bu kez de Drive seçmelerinde şanslarını denemeye karar vermiş ünlüler. Not:Çeviride hata varsa affola http://www.youtube.com/user/DamItsGood808
Alan Rickman Shakespeare Sonnet 130 01:29
Alan Rickman Shakespeare Sonnet 130 29 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: My mistress' eyes are nothing like the sun; Coral is far more red than her lips' red; If snow be white, why then her breasts are dun; If hairs be wires, black wires grow on her head. I have seen roses damask'd, red and white, But no such roses see I in her cheeks; And in some perfumes is there more delight Than in the breath that from my mistress reeks. I love to hear her speak, yet well I know That music hath a far more pleasing sound; I grant I never saw a goddess go; My mistress, when she walks, treads on the ground: And yet, by heaven, I think my love as rare As any she belied with false compare.
İngiliz Aktör Alan Rickman Hayatını Kaybetti 00:57
İngiliz Aktör Alan Rickman Hayatını Kaybetti 16 izlenme - 2 yıl önce Harry Potter serisindeki Prof. Snape rolünün yanı sıra Aşk Her Yerde, Koku: Bir Katilin Hikayesi gibi filmlerde oynayan Alan Rickman hayatını kaybetti. 69 yaşındaki oyuncunun kanser nedeniyle vefat ettiği ailesi tarafından açıklandı. Bu videoda, 2004 yapımı Love Actually filminden Alan Rickman ile Emma Thompson'ın bir sahnesini izliyorsunuz.