Hoşgeldiniz!

alaska

Alaska'da Kameralara Takılan İlginç Deniz Yaratığı 00:22
Alaska'da Kameralara Takılan İlginç Deniz Yaratığı 19.056 izlenme - 1 yıl önce Böyle garip yaratık,nesne ya da her ne ise görülmedi.Alaska'da nehir etrafına gezmeye çıkan adamın kamerasına ilginç bir şey takılıyor,adamda kameraya çekiyor ne oldu belli değil siz izleyince anlam verin
Uzaylılar Alaskada Reddit Yayını (Ufo Attack Alaska) 00:59
Uzaylılar Alaskada Reddit Yayını (Ufo Attack Alaska) 4.553 izlenme - 3 ay önce Uzaya kebab göndermiştik,cevap gecikmedimi galiba Alaska'da bir uçan daire gözüktü Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Gece Ve Gündüzü Aynı Anda Yaşamak! 00:44
Gece Ve Gündüzü Aynı Anda Yaşamak! 4.998 izlenme - 2 yıl önce Konu ile ilgili çok fazla bilgi yok maalesef fakat teknesi ile alaskada okyanusta ilerleyen amatör bir kamera tarafından çekilmiş görüntüyü izliyoruz, görüldüğü gibi gökyüzünün yarısı gece yarısı gündüz ve tek kelime ile muazzam bir an.
Buz Gibi Efsane Alaska Frigo! 00:35
Buz Gibi Efsane Alaska Frigo! 5.985 izlenme - 3 yıl önce Bir sinema klasiği olan buz gibi efsane Alaska Frigo, Eti ile geri döndü!
Alaska'da Turistlerin Anne Ayıyla İmtihanı 01:29
Alaska'da Turistlerin Anne Ayıyla İmtihanı 7.327 izlenme - 2 yıl önce Anne ayı ve 2 yavrusunu turistlerin arasından çok rahat hareketlerle geçmesi herkesi şaşkına çevirdi. Turistlerin tepki vermeden izlemeleri ise başka bir şaşırtıcı durum.
Hızını Alamayan Dev Yolcu Gemisi Limana Çarptı 02:16
Hızını Alamayan Dev Yolcu Gemisi Limana Çarptı 8.298 izlenme - 2 yıl önce Kaptanların en zorlu ve büyük ustalık gerektiren görevlerinden biri şüphesiz gemiyi limana sorunsuzca yanaştırmak. Üstelik 293 metre uzunluğunda, 32 metre genişliğinde ve tam 91 bin ton ağırlığındaki bir geminin dümenindeyseniz zorluk seviyesi ve sorumluluk da iyice artıyor. Celebrity Infinity isimli dev yolcu gemisinin kaptanı ne yazık ki bu sorumluluğunu sorunsuzca atlatabilmiş değil. Yolculuğunun durak noktalarından birine, Alaska’daki Ketchikan limanına demirlemek üzere limana yanaşmaya başlayan Celebrity Infinity, hızını alamayıp limana çarpıyor. Limanın mavnasını ve demirleme dolfenlerini kıran gemi, büyük bir hasara neden oluyor. Videoda belki küçük görünüyor ancak bu hasarın en az 2 milyon dolara mal olduğu belirtiliyor. Öte yandan gemide ciddi bir hasar oluşmadığı da belirtilenler arasında.
 Lütfen Dur Ayıcık! 02:29
Lütfen Dur Ayıcık! 6.602 izlenme - 2 yıl önce Alaska'da kayak gezisine çıkan genç kız, büyük bir ayıyla karşı karşıya geldi.Genç kız kayağına saldıran ayıyı ''Lütfen dur ayıcık'' diyerek durdurmaya çalıştı.
Herkesin Aynı Binada Yaşadığı 200 Kişilik Kasaba 05:40
Herkesin Aynı Binada Yaşadığı 200 Kişilik Kasaba 3.763 izlenme - 2 yıl önce Kasabada 200 kişi var ve bu 200 kişi de aynı binada yaşıyor. Üstelik tüm kasaba o binaya sığdırılmış durumda. Okul, market, kilise hepsi bu binanın içinde.Alaska'da bir kasaba... Çok acaip bir yer. Sadece bir adet büyükçe bir apartmandan oluşuyor. Okulundan bakkalına belediyesine kadar her şey tek bir bina içinde. Kasabayı dış dünyaya bağlayan tek yol bir tünel ve o tünel gece saat 22.30'dan sonra kapanıyor. O saate kadar yetiştiniz yetiştiniz, yoksa evinize gidemiyorsunuz.Bu videoda da kasabada yaşayan öğretmen bir hanımefendiyle yapılan röportajı izleyebilirsiniz.
Alaska Çevresinde Bir Trenle Muhteşem Bir Gezintiye Ne Dersiniz? 03:19
Alaska Çevresinde Bir Trenle Muhteşem Bir Gezintiye Ne Dersiniz? 2.626 izlenme - 1 yıl önce Belki bir çoğunuz Alaska'yı ziyaret etmeyi hiç düşünmedi fakat Tom Welsh'in kuzey yolculuğunu gördükten sonra bunu bir kez daha düşüneceksiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Alaska Da Yengeç Avı 02:12
Alaska Da Yengeç Avı 8.494 izlenme - 9 yıl önce alaskada çektiklerimiz ve yengeçlere çektirdiklerimiz
paşanın yastıkla ilişkisi 00:37
paşanın yastıkla ilişkisi 9.235 izlenme - 10 yıl önce o daha 50 gunluk yaptıgına bakın -yorumlarınızı beklıorum
Yoldan Geçen Kamyonete Saldıran Ayı 00:32
Yoldan Geçen Kamyonete Saldıran Ayı 617 izlenme - 9 ay önce Alaska’da ormanlık yolda bir ayı gören şahıs, hemen cep telefonuyla o anları kayda aldı. Aracı fark edince yol kenarına gizlenen ayı ise, ardından hızla saldırıya geçti. Kamyonette kısa süreli bir panik yaşanırken, sürücü gaza bastı ve olay yerinden uzaklaştı. Araca yetişemeyen öfkeli ayı da arakadan bakmakla yetindi.
(Kamera Arkası) Vahşi Doğada Yaşam Mücadelesi - Barack Obama 02:04
(Kamera Arkası) Vahşi Doğada Yaşam Mücadelesi - Barack Obama 1.377 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar böyle bir rezillik olabilir mi? Sen kalk, bizim vergilerimizle dandik bir program çekmek için elli tane helikopter kaldır yüzbinlerce dolar masraf yap! Çıldırmamak elde değil! Umarım kendi cebinden karşılamışsındır tüm o masrafları Obama!
Vahşi Alaska (Türkçe Belgesel) 44:58
Vahşi Alaska (Türkçe Belgesel) 1.796 izlenme - 2 yıl önce Vahşi Alaska (Türkçe Belgesel izle) Çevre bilimci Chris Morgan, Alaska’nın muhteşem vahşi doğasında motosiklet yolculuğuna çıkarak Kuzey Amerika’da yaşayan üç ayı türünün daha önce tanık olmadığınız dünyasını ekranlarınıza taşıyor.
Drone ve GoPro Objektifinden Alaska 04:33
Drone ve GoPro Objektifinden Alaska 899 izlenme - 3 yıl önce Drone olarak adlandırılan uzaktan kumandalı hava aracına bağlanmış bir GoPro ile çekilen Alaska görüntüleri bizlere müthiş bir göz zevki sunuyor.
Donmuş Gölde Taş Sektirirken Çıkan Sesle Zevke Gelen Adam 03:04
Donmuş Gölde Taş Sektirirken Çıkan Sesle Zevke Gelen Adam 1.607 izlenme - 3 yıl önce Başlıkta zaten açık her şey. Elemanımız almış kız arkadaşını Alaska'da donmuş gölde taş sektiriyor. Çıkan seslerden zevke geliyor. İyi seyirler.
alaska fragmanı 1 01:41
alaska fragmanı 1 1.729 izlenme - 7 yıl önce chicago'lu jake barnes dirk benedict karısının ölümünden sonda acılı günleri geride bırakmaya çalışıp alaska'nın uzak bir kıyı kasabası olan quincy'de kendisi ve çocukları için yeni bir hayat kurmaya uğraşmaktadır. jake ailesine yardım için elinden gelenin en iyisini yapar. bir uçakla alaska'nın ulaşılması en zor bölgelerine mal taşımaktadır.
Ayı Kalp Krizi Geçirdi 01:40
Ayı Kalp Krizi Geçirdi 971 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Alaska kentinde bir ayının kalp krizi geçirme anı dağ yürüyüşü yapan bir genç tarafından görüntülendi
Soluklanmaya Gelen Ayı 00:14
Soluklanmaya Gelen Ayı 696 izlenme - 3 yıl önce Alaska'da kamp yapan bir kampçının kampına, oralarda gezeleyen bir ayı kardeşimiz konuk oluyor. Kafası dolu olmalı ki uzaklara boş boş bakıyor ayı kardeşimiz.
Zeki Alaska - Metin Akpınar - Geceler 2   1.sahne 29:46
Zeki Alaska - Metin Akpınar - Geceler 2 1.sahne 1.542 izlenme - 6 yıl önce
Soğukkanlı Cinayetler - Ice Cold Killers 48:06
Soğukkanlı Cinayetler - Ice Cold Killers 525 izlenme - 3 yıl önce Bu seride soğukkanlı katillerin ellerinde kaybolan insan hikâyelerini ele alacağız. Bu dizide herkesi şok eden gerçek suç hikâyeleri ele alınmaktadır. Bazen aile bireylerinin veya olayı gerçekleştirenlerin ve bazen de dedektiflerin görüşlerine yer verilen bu dizide, inanılması güç hikâyelerle karşılaşacak ve insanın bazen ne kadar kötü olabileceğine şahit olacaksınız. Ve çok korunaklı bir yerde dahi olsanız, avcı insan olunca bundan asla kaçış olmadığını göreceksiniz. Alaska'da dünyanın diğer bölgelerine oranla çok daha fazla insan kaybolur. Kimi zaman bunun sebebi doğal koşullardır kimi zaman ise insanlardır. Alaska'nın el değmemiş Amid bölgesinde, bazı insanlar kaybolmaya başlar. İnsanların her şeyden uzaklaşabileceği ve her şeyden saklanabileceği bir yerdir bu bölge. Bir katil için ise cinayet işleyip saklanılabilecek en uygun yer. Alaska Petrol hattı Alaska'ya büyük para girdisi sağlıyor ve buraya insan göçü çekiyordu. Fakat bu durum doğanın da tahrip olmasına sebep oluyordu. Bundan endişe duyanlardan birisi de Kaliforniyalı çevre bilimci Luis Hastings idi. Boru hattını havaya uçurmayı düşünen Hastings, bunu yapmadan önce şahitleri ortadan kaldırmalıydı. İşte bu seride bazen, McCarthy gibi kasabasında kurbanlarına gizlice yaklaşarak, amacına ulaşmak için şahitleri bir bir öldüren birini tahlil ederken, bazen de görünüşte çok iyi bir aile babası olan Robert Hansen gibi soğukkanlı katilin işlediği cinayetleri ele alacağız. Katiller hakkında kişilik tahminleri yapacak ve işin görünen kısmının ardındaki gerçekleri araştıracağız. Soğukkanlı Katiller ve cinayetleri serisi, bu ve benzeri kan donduran cinayetleri tanıklar, kurbanların aileleri ve dedektiflerin bakış açısıyla, yer yer canlandırarak anlatan muhteşem bir yapımdır. http://renkyapim.com.tr/belgeseller/sogukkanli-katiller-ice-cold-killers/
Mystery Alaska Fragman 02:07
Mystery Alaska Fragman 630 izlenme - 5 yıl önce Alaska’nın Mystery kasabasında yaşayanların en büyük eğlencesi hokey oynamak ya da oynayanları seyretmektir. Kendilerini buz hokeyinin doğal ustaları olarak gören bu küçük topluluk günün birinde hayatta bir kez karşılaşabilecekleri bir fırsat geçirirler ellerine. ABD’nin en ünlü profesyonel buz hokeyi takımlarından New York Rangers, kasabalarına gelmeyi ve onlarla televizyondan yayınlanacak özel bir maç yapmayı kabul etmiştir. Yalnız bir sorun vardır: takımda kimler yer alacaktır? Zira uzun yıllardır Mystery takımının liderliğini yürüten John Biebe (Russell Crowe) artık yaşlanmaya başlamıştır ve takımdaki yerini gençlere terk etmiştir. Yönetmenliğini Jay Roach’un üstlendiği Mystery, Alaska bir yandan buz hokeyi sahneleriyle tempoyu her an yüksekte tutarken bir yandan da karakterlerinin duygusal hayatlarındaki çalkantıları alabildiğine keyifli bir üslupla ele alan etkileyici bir romantik komedi.
Hem Kedi Hem de Belediye Başkanı Olmak 00:41
Hem Kedi Hem de Belediye Başkanı Olmak 516 izlenme - 3 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin Alaska eyaletinde bulunan Talkeetna adlı kasabadan çıkan bir halk adamı Stubbs. Kendisi bir kedi ve 15 yıldır Talkeetna Belediyesi başkanı. "Write-in-candidate" adı verilen sistem sayesinde halkın büyük desteğiyle belediye başkanı seçilmiş ve bu görevi bırakmaya da hiç niyeti yok. (http://bit.ly/OKeWJg) Kediotu'nu çok seven büyük başkanın Facebook'ta ise yirmi bine yakın takipçisi var. (http://www.facebook.com/mayorstubbs)
Aynı Anda Hem Gece Hem De Gündüzü Yaşamak 00:44
Aynı Anda Hem Gece Hem De Gündüzü Yaşamak 250 izlenme - 2 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ayılar Nasıl Yapıyor 04:37
Ayılar Nasıl Yapıyor 604 izlenme - 4 yıl önce Ayılar kış uykusuna nasıl hazırlanıyor, ne yiyor?
Ayılar Kış Uykusuna Nasıl Hazırlanır? 04:37
Ayılar Kış Uykusuna Nasıl Hazırlanır? 448 izlenme - 3 yıl önce Bir IMAX belgeseli olan Alaska: Vahşetin Ruhu (Alaska: Spirit of the Wild), sert doğa koşullarında yaşam mücadelesi veren canlıların hayat hikayesini anlatıyor. Bu bölümde, kış uykusuna hazırlanan ayıların ve onlara yemek olan somonların yaşamına göz atıyoruz.
500 metre yuvarlandı! Mucize kurtuluş... 01:14
500 metre yuvarlandı! Mucize kurtuluş... 346 izlenme - 2 yıl önce Profesyonel kayakçı Ian McIntosh, Alaska'da bulunan Neacola dağlarından yapacağı iniş sırasında düştü. 500 metre yuvarlanan McIntosh mucize şekilde yara almadan kurtuldu.
503 Günde Alaska'dan Güney Amerika'ya Motorsiklet Seyahati 09:22
503 Günde Alaska'dan Güney Amerika'ya Motorsiklet Seyahati 490 izlenme - 3 yıl önce Bey abimiz Alaska'dan motorsikleti ile yola çıkıyor ve 503 günde toplam 132,704 Km yol ve 22 ülke geçiyor. Bu seyehatini de kamerasıyla çekiyor, izliyoruz.
boncuk 00:39
boncuk 1.626 izlenme - 9 yıl önce benim köpeğim boncu:d
Alaska Kurdu Yavrusunun Sevimli Halleri 00:11
Alaska Kurdu Yavrusunun Sevimli Halleri 336 izlenme - 3 yıl önce Alaska Kurdu Yavrusunun Sevimli Halleri Sevimli köpeğin dilini dışarı çıkarıp yapmış olduğu komik hareketler güldürüyor.