Hoşgeldiniz!

alayına zam

Enka - Alayına Zam 03:48
Enka - Alayına Zam 12.779 izlenme - 5 yıl önce Enka - Alayına Zam
Enka - Alayına Zam (Azis - Sen Trope) 03:47
Enka - Alayına Zam (Azis - Sen Trope) 2.363 izlenme - 5 yıl önce Enka - Alayına Zam (Azis - Sen Trope)
Turkish Azis Enka - Alayına Zam (Sen Trope Cover) 03:48
Turkish Azis Enka - Alayına Zam (Sen Trope Cover) 4.539 izlenme - 5 yıl önce Enka Mutfağı'nın En Güncel ve En Bomba Parodisi! Azis - Sen Trope Klibi'nin Türkçe Versiyonunu izleyeceğiz. 2013 öteliyoruz haydiii
Enka - Kafan Mı Güzel? (Kaşar Almicam) 03:23
Enka - Kafan Mı Güzel? (Kaşar Almicam) 2.356 izlenme - 3 yıl önce Music - Azis - kaji cestno (cover) Lyrics - Enka -Onur Tuna - Ayhan Ahi Thank You For Bulgarian Pop Chalga King AZİS ! Türkiye gündemine bomba gibi düşen ve tıklanma rekorları kıran klibimiz, telif hakları değişikliği sebebiyle tekrar yüklenmiştir.. İyi seyirler :) İzleyin, paylaşın, Enka'ya can verin!
Enka Alayına Zam 2012 03:48
Enka Alayına Zam 2012 2.158 izlenme - 5 yıl önce Enka Mutfağı'nın En Güncel ve En Bomba Parodisi! Azis - Sen Trope Klibi'nin Türkçe Versiyonunu izleyeceğiz.
Enka Alayına Zam Enka Mutfağı'nın En Güncel Ve En Bomba Parodisi!azis - Sen Trop 03:48
Enka Alayına Zam Enka Mutfağı'nın En Güncel Ve En Bomba Parodisi!azis - Sen Trop 2.761 izlenme - 5 yıl önce Enka Mutfağı'nın En Güncel ve En Bomba Parodisi! Azis - Sen Trope Klibi'nin Türkçe Versiyonunu izleyeceğiz.
Enka Alayına Zam ( Azis Parody) 2012 03:47
Enka Alayına Zam ( Azis Parody) 2012 1.699 izlenme - 5 yıl önce ALAYINA ZAM - SÖZLERİ TÜRBANLIYSAM SANANE O GAYMİŞ KİMENE KÜRTAJIMDAN ONA NE AH AHMET AH RECEP ÖSS DE ŞİKE VAR ŞEHİTLER ÇOĞALIYOR ŞAVAŞ BAŞLICAK BE AH AYŞE AH MERVE HANİ MEMURA ZAM HANİ İŞÇİYE ZAM HANİ POLİSE ZAM HANİ DOKTORA ZAM ÖĞRETMENE ZAAAAM VERGİLER KOL GİBİ BENZİNE HER GÜN ZAM EKMEK NASI ALCAZ BE AH KEMAL AH LERZAN NURCULARDAN SANANE O KÜRTMÜŞ KİMENE SEN ÖNCE KENDİNE GEL AH AHMET AH MEHMET HANİ MEMURA ZAM HANİ İŞÇİYE ZAM HANİ POLİSE ZAM HANİ DOKTORA ZAM ÖĞRETMENE ZAAAAM
Enka - Alayına Zam 03:48
Enka - Alayına Zam 885 izlenme - 5 yıl önce Enka - Alayına Zam ALAYINA ZAM - SÖZLERİ TÜRBANLIYSAM SANANE O GAYMİŞ KİMENE KÜRTAJIMDAN ONA NE AH AHMET AH RECEP ÖSS DE ŞİKE VAR ŞEHİTLER ÇOĞALIYOR ŞAVAŞ BAŞLICAK BE AH AYŞE AH MERVE HANİ MEMURA ZAM HANİ İŞÇİYE ZAM HANİ POLİSE ZAM HANİ DOKTORA ZAM ÖĞRETMENE ZAAAAM VERGİLER KOL GİBİ BENZİNE HER GÜN ZAM EKMEK NASI ALCAZ BE AH KEMAL AH LERZAN NURCULARDAN SANANE O KÜRTMÜŞ KİMENE SEN ÖNCE KENDİNE GEL AH AHMET AH MEHMET HANİ MEMURA ZAM HANİ İŞÇİYE ZAM HANİ POLİSE ZAM HANİ DOKTORA ZAM ÖĞRETMENE ZAAAAM
Enka - Alayına Zam - Türkiye Şokta 03:47
Enka - Alayına Zam - Türkiye Şokta 761 izlenme - 5 yıl önce Türkiye Şokta....Atilla Taşmış Doğuşmu Yada Hayrettin...Enka - Alayına Zam ile TÜRKİYE GÜNDEMİNE BOMBA GİBİ OTURAN KILİP KESİNLİKLE SÖZLERE KULAK VERİN...!
Enka - Alayına Zam 03:48
Enka - Alayına Zam 491 izlenme - 3 yıl önce Enka Mutfağı'nın En Güncel ve En Bomba Parodisi! Azis - Sen Trope Klibi'nin Türkçe Versiyonunu izleyeceğiz.
Enka - Alayına Zam 2013 Öteliyoruz 03:48
Enka - Alayına Zam 2013 Öteliyoruz 418 izlenme - 5 yıl önce Enka Mutfağı'nın En Güncel ve En Bomba Parodisi! Azis - Sen Trope Klibi'nin Türkçe Versiyonunu izleyeceğiz.
Enka - Alayına Zam (Ah Recep - Azis Parody) 03:47
Enka - Alayına Zam (Ah Recep - Azis Parody) 147 izlenme - 4 yıl önce Daha fazlası için TIKLA : FACEBOOK: https://www.facebook.com/enkamutfagii İnternet Sitesi : www.enkamutfagi.com ALAYINA ZAM - SÖZLERİ TÜRBANLIYSAM SANANE O G...