Hoşgeldiniz!

albayrak

Harlem Shake - Fatih Terim Abdürrahim Albayrak 00:30
Harlem Shake - Fatih Terim Abdürrahim Albayrak 113.278 izlenme - 4 yıl önce
abdurrahim albayrak maç sonu çıldırdı 04:15
abdurrahim albayrak maç sonu çıldırdı 57.843 izlenme - 6 yıl önce
ibrahim erkal- çare gelmez ayrılıktan 04:40
ibrahim erkal- çare gelmez ayrılıktan 83.122 izlenme - 7 yıl önce ibrahim erkal klasiği
Gülenay  - Sen Benimsin Hayal Gözlüm 05:00
Gülenay - Sen Benimsin Hayal Gözlüm 47.433 izlenme - 7 yıl önce sen benimsin hayal gözlüm şu yarınlar ikimizin
Berat Albayrak'ın Feykine Cevap Alması 00:05
Berat Albayrak'ın Feykine Cevap Alması 10.210 izlenme - 1 yıl önce Damat Berat Albayrak, Kiziroğlu Ahmet'in karısı Sare Davutoğlu'nun elini havada bıraktı. Bunlar artık tokalaşmaktan da tahrik oluyorlar herhalde.
Emrah Albayrak - Hatalar  (Ft. Toygar Ersoy) 03:54
Emrah Albayrak - Hatalar (Ft. Toygar Ersoy) 20.887 izlenme - 2 yıl önce Emrah Albayrak Ft.Toygar Ersoy - Hatalar (Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri: Şarkı Sözleri (lyrics): Eğer bir gün seninle bağrına düşerse Yakarsa yıkarsa delipte geçerse bu ateş Kork günahın bedelinden soğuk nefesi Düşmez hiç senden Kork pişmanlığın zulmünden Bırakmaz yakanı inmez üstünden.. Hatalar yapıldı Gemiler yakıldı Hesaplar ödendi bitti Üzülme ağlama Kendisi suçlama Yaşandı yaşandı bitti.. Gözlerinden gözlerime Bir damla yaş aksın Dolsun içimde sevinçlerim kararsız Yüreğimden yüreğine Sözcükler aksın Doğsun küllerinden masumca kansın.. Hatalar yapıldı Gemiler yakıldı Hesaplar ödendi bitti Üzülme ağlama Kendisi suçlama Yaşandı yaşandı bitti..
Bakan Albayrak: Türkiye Artık Eski Türkiye Değil  01:14
Bakan Albayrak: Türkiye Artık Eski Türkiye Değil 3.552 izlenme - 8 ay önce Enerji Bakanamız Boğaziçi Üniversiteliler derneğinde konuştu.Bakanımız gene 15 Temmuzu konuşup Türkiye'nin eski olmadığını saundu
İsmail Türüt - Çaykur Rizespor Marşı 04:51
İsmail Türüt - Çaykur Rizespor Marşı 16.733 izlenme - 2 yıl önce Bugünlerde Süper Lig'in formda ve popüler takımlarından olan Çaykur Rizespor için , Karadeniz'in hunharca terleyen türkücüsü İsmail Türüt tarafından bestelenmiş marşı dinliyoruz efendim.. Türüt, besteyi yaptığı günlerde 2'nci Lig'de zor dönemler yaşayan Rizespor'a yardım elini uzatmayan siyasilere ve iş adamlarına giydirirken yine Tayyip Erdoğan'ı methetmekten geri kalmıyor..
Dinlemeyen Pişman Olurrrr Patlamalık 04:14
Dinlemeyen Pişman Olurrrr Patlamalık 23.424 izlenme - 6 yıl önce
Bakan Berat Albayrak: İstanbul Elektirksiz Kalabilir 01:29
Bakan Berat Albayrak: İstanbul Elektirksiz Kalabilir 3.930 izlenme - 1 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, önümüzdeki dönemde acilen yatırım yapılmazsa İstanbul’un elektriksiz kalabileceğini ifade etti. Yakın gelecekte yatırımlar yapılmazsa İstanbul’un elektriksiz kalabileceğini belirten Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak eski altyapıya dikkat çekerek,“Anadolu’dan, Karadeniz’den İstanbul’a elektrik taşıyoruz. Büyük risk. Bu işin hiç şakası yok. Bu yatırımları önümüzdeki 3 - 5 yılda hayata geçirmezsek yarın bir gün elektrik kesintileri başlayacak”dedi. ALBAYRAK: TÜRKİYE ENERJİDE YATIRIM YAPMALI Çin’in başkenti Pekin’deki G20 Enerji Bakanları toplantısından dönüş yolunda uçaktaki sohbetin ana gündemi “enerji” oldu. Türkiye’nin enerjide hiç vakit kaybetmeden yatırım yapması gerektiğinin altını ısrarla çizen Bakan Albayrak, bu noktada kapımızdaki önemli bir tehlikeye de dikkat çekti. "BU İŞİN ŞAKASI YOK, BU MİLLİ MESELE" Önümüzdeki dönemde acilen yatırım yapılmazsa İstanbul’un elektriksiz kalabileceğini ifade eden Albayrak, “Marmara Bölgesi Türkiye’nin elektriğinin 3’te 1’ini tüketiyor. Bölgenin elektriğini Anadolu’dan taşıyoruz, Karadeniz’den elektrik getiriyoruz. İletim kayıpları ve maliyet büyük risk. Bu işin hiç şakası yok, bu milli bir mesele. Marmara Bölgesi’nde baz yatırımı yapacağız. Nasıl yapacağız? Ya gazdan, ya ithal kömürden ya da yerli kömürden... Biz bunu yerli kaynakla yapmak istiyoruz. ‘O yatırıma karşısınız, buna karşısınız’ diye bir şey yok. Kimse kusura bakmasın. Elektrikte bir sıkıntı olduğunda vatandaş bize soracak. ‘Niye ondan, niye bundan yapmadın’ demeyecek. Bu yatırımları önümüzdeki 3-5 yılda hayata geçirmezsek yarın bir gün elektrik kesintileri başlayacak” dedi.
sabri'nin golü abdurrahim albayrak 01:04
sabri'nin golü abdurrahim albayrak 25.902 izlenme - 8 yıl önce abdurrahim albayrak alem adam
Arzu Sahin ft. Deniz Albayrak - Yokluğunda Olmazım 04:14
Arzu Sahin ft. Deniz Albayrak - Yokluğunda Olmazım 15.029 izlenme - 4 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum yokluğun, Cehennemin Öbür Adıdır... Eyy Benim Yokluğunda Olmazım Gelipte Yaralarım Sarmazım Sevdası Bitmeyecek Sandığım Bugün İçip Yokluğunda Ağladım...
Abdurrahim Albayrak'tan Önemli Açıklamalar 01:37
Abdurrahim Albayrak'tan Önemli Açıklamalar 5.259 izlenme - 1 yıl önce Telegol'e konuşan Abdurrahim Albayrak, ''Benim dışımdakiler konuşabilir ama benim konuşmam yersiz olur.Ben büyük ihtimalle seçime gidileceğini düşünüyorum'' diyerek kısa bir açıklama yaptı.
Ali Rıza Albayrak - Kalmışsın Bir Kış İçinde 03:56
Ali Rıza Albayrak - Kalmışsın Bir Kış İçinde 17.019 izlenme - 4 yıl önce Böyle Buyurdu Aşık (2013) - KALAN SES
Fatih Terim'in Gazeteceye Ayar Vermesi 00:36
Fatih Terim'in Gazeteceye Ayar Vermesi 5.556 izlenme - 2 yıl önce Fatih Terim'in basın toplantısında 'Kadir' isimli gazeteciye (büyük ihtimal Kadir Çetinçalı) şakayla karışık ayar veriyor. Abdürrahim Albayrak kendini zor tutuyor.
Hüseyin & Ali Rıza Albayrak - Yandımda Geldim 05:22
Hüseyin & Ali Rıza Albayrak - Yandımda Geldim 29.979 izlenme - 9 yıl önce batını nefes Şah hatayı deyişleri..
Bir Derdim Var Bin Dermana Değişmem 04:35
Bir Derdim Var Bin Dermana Değişmem 34.521 izlenme - 8 yıl önce ali rıza-hüseyin albayrak - bir derdim var bin dermana değişmem
Ali Rıza Albayrak - Ezel Bahar Olmayınca 04:26
Ali Rıza Albayrak - Ezel Bahar Olmayınca 13.009 izlenme - 5 yıl önce
Abdürrahim Albayrak: İki Yaralıya Müdahale Ettim 01:45
Abdürrahim Albayrak: İki Yaralıya Müdahale Ettim 3.060 izlenme - 1 yıl önce Abdürrahim Albayrak oradaydı! O anları anlattı Havalimanında bulunan Galatasaray yöneticisi Abdürrahim Albayrak, olay yerinde iki yaralıya müdahale ettiğini söyledi. İstanbul Atatürk Havalimanı'nda Dış Hatlar terminali'nde iki ayrı patlama oldu. Patlamaya canlı bombanın neden olduğu belirtiliyor. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde otoparkta bir araçta meydana gelen patlamada yaralananlar olduğu belirtildi. Atatürk Havalimanı, giriş ve çıkışa kapatıldı.
Ali Rıza Albayrak & Hüseyin Albayrak - Bana Medet (Aleviler'e Kalan) 04:53
Ali Rıza Albayrak & Hüseyin Albayrak - Bana Medet (Aleviler'e Kalan) 7.253 izlenme - 3 yıl önce Ali Rıza Albayrak & Hüseyin Albayrak - Bana Medet (Aleviler'e Kalan) © 2014 Kalan Müzik
Berat Albayrak: Fetö Işid'den Daha Tehlikeli İçinden Gelince Biliyorsunuz Yapıyı 02:39
Berat Albayrak: Fetö Işid'den Daha Tehlikeli İçinden Gelince Biliyorsunuz Yapıyı 2.059 izlenme - 12 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı aynı zamanda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olan Berat Albayrak CNNTürk'te soruları yanıtladı. Darbe girişimiyle ilgili konuşan Albayrak Fethullah Gülen için şu ifadeleri kullandı: Bu yapıda çok ciddi bir çözülme var. Titiz bir çalışmayla tek tek tespiti söz konusu. bununla ilgili bütün gerekli adımlar atılacaktır. Tüm dünyayı tehdit altına alan bir terör iklimiyle karşı karşıyayız. Bu örgüt bence IŞİD'ten daha tehlikeli. Bunu hep söylüyordum. IŞİD'miş, El Kaide'ymiş, PKK'ymış, daha tehlikeli. İnsanlar anlamıyordu, içinden gelince biliyorsunuz yapıyı.
Komik Cok Komik : Aziz Yıldırım Fenerb 01:24
Komik Cok Komik : Aziz Yıldırım Fenerb 28.701 izlenme - 8 yıl önce komik Galatasaray Polat Albayrak sinan Ahmet ahmet çakar besiktas cok komik kahkah Fenerbahce Aziz Yıldırım komedi gülme bjk besiktas Şampiyon eylence Ultraaslan erman sansal hincal sen hagi uefa fifa bjk besiktas
Ak Partili Olmanın Zorlukları 04:29
Ak Partili Olmanın Zorlukları 5.115 izlenme - 2 yıl önce Hakan Albayrak'ın TRT Diyanet Kanalında hazırlayıp sunduğu 'Neden?' isimli programda Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Yusuf Kaplan'la tartışmasını izliyoruz efendim. Seçim öncesinin videosudur.
Berat Albayrak: Korkak Ve Takiyeciler 02:10
Berat Albayrak: Korkak Ve Takiyeciler 1.915 izlenme - 12 ay önce Berat Albayrak: Korkak ve takiyeciler Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, FETÖ terör örgütünün profilini deşifre etti, darbe girişimi gecesini anlattı.
Erzurum Halayları Potbori  - 2 - 05:21
Erzurum Halayları Potbori - 2 - 11.774 izlenme - 7 yıl önce hayala doyacaksınız
Cansu İpek Albayrak Yılsonu Gösterisi Bale 03:30
Cansu İpek Albayrak Yılsonu Gösterisi Bale 8.209 izlenme - 5 yıl önce Cansu ipek yılsonu gösterisi bale
Ali Rıza Albayrak - Ey Erenler 03:15
Ali Rıza Albayrak - Ey Erenler 9.920 izlenme - 5 yıl önce
Ali Rıza Albayrak - Gel Güzel 04:40
Ali Rıza Albayrak - Gel Güzel 9.504 izlenme - 5 yıl önce
Ali Rıza Albayrak - Benim Pirim 04:17
Ali Rıza Albayrak - Benim Pirim 6.917 izlenme - 5 yıl önce
Ali Rıza Hüseyin Albayrak - Kardeşler Muhabbet Bağında 04:09
Ali Rıza Hüseyin Albayrak - Kardeşler Muhabbet Bağında 8.832 izlenme - 4 yıl önce Ali Rıza Hüseyin Albayrak Kardeşler Muhabbet Bağında