Hoşgeldiniz!

albayrak

Bakan Albayrak: Türkiye Artık Eski Türkiye Değil  01:14
Bakan Albayrak: Türkiye Artık Eski Türkiye Değil 3.466 izlenme - 1 ay önce Enerji Bakanamız Boğaziçi Üniversiteliler derneğinde konuştu.Bakanımız gene 15 Temmuzu konuşup Türkiye'nin eski olmadığını saundu
Abdürrahim Albayrak Kırdı Geçirdi 00:54
Abdürrahim Albayrak Kırdı Geçirdi 95.029 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Başkan yardımcısı Abdürrahim Albayrak konuk olarak katıldığı Güldür Güldür programında herkesi kahkahaya boğdu.
Harlem Shake - Fatih terim Abdürrahim Albayrak 00:30
Harlem Shake - Fatih terim Abdürrahim Albayrak 113.175 izlenme - 4 yıl önce
Berat Albayrak'ın Feykine Cevap Alması 00:05
Berat Albayrak'ın Feykine Cevap Alması 10.066 izlenme - 7 ay önce Damat Berat Albayrak, Kiziroğlu Ahmet'in karısı Sare Davutoğlu'nun elini havada bıraktı. Bunlar artık tokalaşmaktan da tahrik oluyorlar herhalde.
abdurrahim albayrak maç sonu çıldırdı 04:15
abdurrahim albayrak maç sonu çıldırdı 57.770 izlenme - 6 yıl önce
ibrahim erkal- çare gelmez ayrılıktan 04:40
ibrahim erkal- çare gelmez ayrılıktan 81.090 izlenme - 7 yıl önce ibrahim erkal klasiği
Bakan Berat Albayrak: İstanbul Elektirksiz Kalabilir 01:29
Bakan Berat Albayrak: İstanbul Elektirksiz Kalabilir 3.890 izlenme - 5 ay önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, önümüzdeki dönemde acilen yatırım yapılmazsa İstanbul’un elektriksiz kalabileceğini ifade etti. Yakın gelecekte yatırımlar yapılmazsa İstanbul’un elektriksiz kalabileceğini belirten Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak eski altyapıya dikkat çekerek,“Anadolu’dan, Karadeniz’den İstanbul’a elektrik taşıyoruz. Büyük risk. Bu işin hiç şakası yok. Bu yatırımları önümüzdeki 3 - 5 yılda hayata geçirmezsek yarın bir gün elektrik kesintileri başlayacak”dedi. ALBAYRAK: TÜRKİYE ENERJİDE YATIRIM YAPMALI Çin’in başkenti Pekin’deki G20 Enerji Bakanları toplantısından dönüş yolunda uçaktaki sohbetin ana gündemi “enerji” oldu. Türkiye’nin enerjide hiç vakit kaybetmeden yatırım yapması gerektiğinin altını ısrarla çizen Bakan Albayrak, bu noktada kapımızdaki önemli bir tehlikeye de dikkat çekti. "BU İŞİN ŞAKASI YOK, BU MİLLİ MESELE" Önümüzdeki dönemde acilen yatırım yapılmazsa İstanbul’un elektriksiz kalabileceğini ifade eden Albayrak, “Marmara Bölgesi Türkiye’nin elektriğinin 3’te 1’ini tüketiyor. Bölgenin elektriğini Anadolu’dan taşıyoruz, Karadeniz’den elektrik getiriyoruz. İletim kayıpları ve maliyet büyük risk. Bu işin hiç şakası yok, bu milli bir mesele. Marmara Bölgesi’nde baz yatırımı yapacağız. Nasıl yapacağız? Ya gazdan, ya ithal kömürden ya da yerli kömürden... Biz bunu yerli kaynakla yapmak istiyoruz. ‘O yatırıma karşısınız, buna karşısınız’ diye bir şey yok. Kimse kusura bakmasın. Elektrikte bir sıkıntı olduğunda vatandaş bize soracak. ‘Niye ondan, niye bundan yapmadın’ demeyecek. Bu yatırımları önümüzdeki 3-5 yılda hayata geçirmezsek yarın bir gün elektrik kesintileri başlayacak” dedi.
İsmail Türüt - Çaykur Rizespor Marşı 04:51
İsmail Türüt - Çaykur Rizespor Marşı 16.335 izlenme - 1 yıl önce Bugünlerde Süper Lig'in formda ve popüler takımlarından olan Çaykur Rizespor için , Karadeniz'in hunharca terleyen türkücüsü İsmail Türüt tarafından bestelenmiş marşı dinliyoruz efendim.. Türüt, besteyi yaptığı günlerde 2'nci Lig'de zor dönemler yaşayan Rizespor'a yardım elini uzatmayan siyasilere ve iş adamlarına giydirirken yine Tayyip Erdoğan'ı methetmekten geri kalmıyor..
Gülenay  - Sen Benimsin Hayal Gözlüm 05:00
Gülenay - Sen Benimsin Hayal Gözlüm 47.105 izlenme - 7 yıl önce sen benimsin hayal gözlüm şu yarınlar ikimizin
Emrah Albayrak Ft. Toygar Ersoy - Hatalar 03:54
Emrah Albayrak Ft. Toygar Ersoy - Hatalar 17.756 izlenme - 2 yıl önce Emrah Albayrak Ft.Toygar Ersoy - Hatalar (Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri: Şarkı Sözleri (lyrics): Eğer bir gün seninle bağrına düşerse Yakarsa yıkarsa delipte geçerse bu ateş Kork günahın bedelinden soğuk nefesi Düşmez hiç senden Kork pişmanlığın zulmünden Bırakmaz yakanı inmez üstünden.. Hatalar yapıldı Gemiler yakıldı Hesaplar ödendi bitti Üzülme ağlama Kendisi suçlama Yaşandı yaşandı bitti.. Gözlerinden gözlerime Bir damla yaş aksın Dolsun içimde sevinçlerim kararsız Yüreğimden yüreğine Sözcükler aksın Doğsun küllerinden masumca kansın.. Hatalar yapıldı Gemiler yakıldı Hesaplar ödendi bitti Üzülme ağlama Kendisi suçlama Yaşandı yaşandı bitti..
Abdurrahim Albayrak'tan Önemli Açıklamalar 01:37
Abdurrahim Albayrak'tan Önemli Açıklamalar 5.249 izlenme - 8 ay önce Telegol'e konuşan Abdurrahim Albayrak, ''Benim dışımdakiler konuşabilir ama benim konuşmam yersiz olur.Ben büyük ihtimalle seçime gidileceğini düşünüyorum'' diyerek kısa bir açıklama yaptı.
Abdürrahim Albayrak: İki Yaralıya Müdahale Ettim 01:45
Abdürrahim Albayrak: İki Yaralıya Müdahale Ettim 3.047 izlenme - 5 ay önce Abdürrahim Albayrak oradaydı! O anları anlattı Havalimanında bulunan Galatasaray yöneticisi Abdürrahim Albayrak, olay yerinde iki yaralıya müdahale ettiğini söyledi. İstanbul Atatürk Havalimanı'nda Dış Hatlar terminali'nde iki ayrı patlama oldu. Patlamaya canlı bombanın neden olduğu belirtiliyor. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde otoparkta bir araçta meydana gelen patlamada yaralananlar olduğu belirtildi. Atatürk Havalimanı, giriş ve çıkışa kapatıldı.
Berat Albayrak: Fetö Işid'den Daha Tehlikeli İçinden Gelince Biliyorsunuz Yapıyı 02:39
Berat Albayrak: Fetö Işid'den Daha Tehlikeli İçinden Gelince Biliyorsunuz Yapıyı 2.023 izlenme - 4 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı aynı zamanda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olan Berat Albayrak CNNTürk'te soruları yanıtladı. Darbe girişimiyle ilgili konuşan Albayrak Fethullah Gülen için şu ifadeleri kullandı: Bu yapıda çok ciddi bir çözülme var. Titiz bir çalışmayla tek tek tespiti söz konusu. bununla ilgili bütün gerekli adımlar atılacaktır. Tüm dünyayı tehdit altına alan bir terör iklimiyle karşı karşıyayız. Bu örgüt bence IŞİD'ten daha tehlikeli. Bunu hep söylüyordum. IŞİD'miş, El Kaide'ymiş, PKK'ymış, daha tehlikeli. İnsanlar anlamıyordu, içinden gelince biliyorsunuz yapıyı.
Dinlemeyen Pişman Olurrrr Patlamalık 04:14
Dinlemeyen Pişman Olurrrr Patlamalık 23.291 izlenme - 5 yıl önce
Fatih Terim'in Gazeteceye Ayar Vermesi 00:36
Fatih Terim'in Gazeteceye Ayar Vermesi 5.532 izlenme - 11 ay önce Fatih Terim'in basın toplantısında 'Kadir' isimli gazeteciye (büyük ihtimal Kadir Çetinçalı) şakayla karışık ayar veriyor. Abdürrahim Albayrak kendini zor tutuyor.
Berat Albayrak: Korkak Ve Takiyeciler 02:10
Berat Albayrak: Korkak Ve Takiyeciler 1.897 izlenme - 4 ay önce Berat Albayrak: Korkak ve takiyeciler Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, FETÖ terör örgütünün profilini deşifre etti, darbe girişimi gecesini anlattı.
Arzu Sahin ft. Deniz Albayrak - Yokluğunda Olmazım 04:14
Arzu Sahin ft. Deniz Albayrak - Yokluğunda Olmazım 14.776 izlenme - 4 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum yokluğun, Cehennemin Öbür Adıdır... Eyy Benim Yokluğunda Olmazım Gelipte Yaralarım Sarmazım Sevdası Bitmeyecek Sandığım Bugün İçip Yokluğunda Ağladım...
sabri'nin golü abdurrahim albayrak 01:04
sabri'nin golü abdurrahim albayrak 25.890 izlenme - 8 yıl önce abdurrahim albayrak alem adam
Ali Rıza Albayrak - Kalmışsın Bir Kış İçinde 03:56
Ali Rıza Albayrak - Kalmışsın Bir Kış İçinde 16.218 izlenme - 3 yıl önce Böyle Buyurdu Aşık (2013) - KALAN SES
Elektrikte Kayıp Kaçak Bedellerine İtirazın ve Yargı Yolunun Kaldırılması 01:56
Elektrikte Kayıp Kaçak Bedellerine İtirazın ve Yargı Yolunun Kaldırılması 2.458 izlenme - 6 ay önce AKP yeni çıkardığı kanun ile kaçak elektrik kullanımını yasal hale getirdi ve kaçak bedelinin tüm halka ödetilmesini ve buna itiraz edilecek yolların yasaklanmasını meclisten geçirdi. artık faturalara yansıtılan kayıp kaçak bedeline itiraz edilemeyecek ve hepimiz kaçak elektrikçi hırsızların parasını ödeyeceğiz. yeni yasa ile birlikte faturalar yüzde 20 daha kabarık gelecek.ve son olarak da bu yasa şirketlerin zarar etmemesi için çıkarıldı hani garip gurebanın sesiydi ya bu hükümet
Bir Derdim Var Bin Dermana Değişmem 04:35
Bir Derdim Var Bin Dermana Değişmem 34.406 izlenme - 8 yıl önce ali rıza-hüseyin albayrak - bir derdim var bin dermana değişmem
Hüseyin & Ali Rıza Albayrak - Yandımda Geldim 05:22
Hüseyin & Ali Rıza Albayrak - Yandımda Geldim 29.939 izlenme - 8 yıl önce batını nefes Şah hatayı deyişleri..
Hakan Albayrak'dan Gazetecilik Dersleri 04:04
Hakan Albayrak'dan Gazetecilik Dersleri 1.440 izlenme - 5 ay önce Çoğumuzun durduğu bir yer yok diyerek itirafda bulunan ünlü Türk düşünürü Hakan Albayrak'ı ibretle izliyoruz.
Ak Partili Olmanın Zorlukları 04:29
Ak Partili Olmanın Zorlukları 5.101 izlenme - 2 yıl önce Hakan Albayrak'ın TRT Diyanet Kanalında hazırlayıp sunduğu 'Neden?' isimli programda Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Yusuf Kaplan'la tartışmasını izliyoruz efendim. Seçim öncesinin videosudur.
Ali Rıza Albayrak - Ezel Bahar Olmayınca 04:26
Ali Rıza Albayrak - Ezel Bahar Olmayınca 12.506 izlenme - 5 yıl önce
Ali Rıza Albayrak & Hüseyin Albayrak - Bana Medet (Aleviler'e Kalan) 04:53
Ali Rıza Albayrak & Hüseyin Albayrak - Bana Medet (Aleviler'e Kalan) 6.308 izlenme - 2 yıl önce Ali Rıza Albayrak & Hüseyin Albayrak - Bana Medet (Aleviler'e Kalan) © 2014 Kalan Müzik
Futbolcuların Abdurrahim Albayrak'ı Kafalaması 05:50
Futbolcuların Abdurrahim Albayrak'ı Kafalaması 4.421 izlenme - 1 yıl önce 90'ların en popüler cihazlarından biri olan uzaktan kumandalı saat ile Galatasaraylı futbolcuların Abdurrahim Albayrak'ı trollemesi.
Komik Cok Komik : Aziz Yıldırım Fenerb 01:24
Komik Cok Komik : Aziz Yıldırım Fenerb 28.684 izlenme - 8 yıl önce komik Galatasaray Polat Albayrak sinan Ahmet ahmet çakar besiktas cok komik kahkah Fenerbahce Aziz Yıldırım komedi gülme bjk besiktas Şampiyon eylence Ultraaslan erman sansal hincal sen hagi uefa fifa bjk besiktas
Cansu İpek Albayrak Yılsonu Gösterisi Bale 03:30
Cansu İpek Albayrak Yılsonu Gösterisi Bale 8.190 izlenme - 4 yıl önce Cansu ipek yılsonu gösterisi bale
Erzurum Halayları Potbori  - 2 - 05:21
Erzurum Halayları Potbori - 2 - 11.744 izlenme - 7 yıl önce hayala doyacaksınız