Hoşgeldiniz!

albert

İnsanlıktan Uzakta (Far From Men) Türkçe Altyazılı Fragman 01:41
İnsanlıktan Uzakta (Far From Men) Türkçe Altyazılı Fragman 88.069 izlenme - 1 yıl önce 21 Ağustos 2015'te sinemalarda! https://www.facebook.com/wearefabula https://twitter.com/wearefabula Albert Camus’nun Misafir adlı kısa öyküsünden uyarlanan ve Venedik’te Altın Aslan için yarışan film, 1950’li yıllarda bağımsızlık mücadelesi veren Cezayir’de geçmesine rağmen atmosferiyle klasik western filmlerinden izler taşıyor. Daru (Viggo Mortensen) ufak bir köyde öğretmendir. Cezayir’de doğmuştur fakat aslen İspanyol olduğu için hem etnik Cezayirliler hem de Fransız koloniciler tarafından ‘yabancı’ etiketiyle hor görülmektedir. Daru’ya, bir muhalifi garnizona kadar götürmesi emri verilir. Bir dönem Fransız ordusuna da hizmet etmiş olan Daru, bu yolculukta kendi sadakatini sorgulamaya başlar. İki kaçağı Atlas Dağları’nda zorlu ve nefes kesici bir kaçış serüveni beklemektedir. Filmin müziklerinde Nick Cave ve Warren Ellis imzası bulunuyor.
Albert Einstein'ın En Net Görüntüleri 03:16
Albert Einstein'ın En Net Görüntüleri 1.767 izlenme - 1 ay önce 20. yüzyılın en önemli isimlerinden Einstein, birinci kesitte dev bir teleskop projesinde çalışmaları gözlemliyor. İkinci kesitte ise eşi Elsa Einstein ile beraber poz veriyor...
Adele - Set Fire To The Rain 03:58
Adele - Set Fire To The Rain 86.938 izlenme - 4 yıl önce Adele - Set Fire To The Rain (Canlı Performans) (Live at Royal Albert Hall)
Albert - Booty Pop (Henüz 6 Yaşında) 02:39
Albert - Booty Pop (Henüz 6 Yaşında) 38.179 izlenme - 4 yıl önce Amerikalı 6 yaşındaki albert çektiği' kliple herkesi şaşırttı. Klip, MTV'de de yayınlanmaya başlandığı söylenen klibi Türkiye ise ilk kez İzlesene.com da yayınlıyoruz.
Büyük Balık Fragman 02:28
Büyük Balık Fragman 53.730 izlenme - 4 yıl önce William, babası amansız bir hastalık nedeniyle ölüm döşeğinde olduğu için, evine geri döner. Babasını yakından tanımak için, renkli bir kişiliği olan adamın gençliğinde yaşadıklarına dair öyküler toplamaya başlar. Babasının, gençliğinde gezgin bir satıcıyken yaşadıkları bir bulmacanın parçaları gibi yerine oturacak ve anlaşılması güç olan adamın yaşamını en masalsı yönüyle zaferleri ve zaaflarıyla ortaya çıkaracaktır.
Celal Şengör Röportajı (Tarihten 3 İlginç Yükseliş Hikayesi) 03:15
Celal Şengör Röportajı (Tarihten 3 İlginç Yükseliş Hikayesi) 2.379 izlenme - 4 ay önce Celal Şengör 3 ilginç hayat hikayesi anlatıyor.
En Basit Tanımı ile İzafiyet Teorisi ve İkizler Paradoksu 04:00
En Basit Tanımı ile İzafiyet Teorisi ve İkizler Paradoksu 1.367 izlenme - 3 ay önce Einstein tarafından ortaya atılan İzafiyet Teorisi , Bir çok fizikçinin zaman kavramı nı sorgulamasına ve yeni ufuklar açılmasına sebep olmuştur. Bu videomuzda İzafiyet Teorisi ( Özel Görelilik Kuramı ) , İkizler Paradoksu ve 4. boyut uzay zaman hakkında kısa bir bilgilendirme yaptık. İyi Seyirler.
Küçük Albert Deneyi 03:19
Küçük Albert Deneyi 5.379 izlenme - 1 yıl önce Psikolog John Broadus Watson, “Korku, insanda sonradan edinilen bir refleks mi yoksa doğuştan gelen bir dürtü mü?" sorusunun cevabını aradığı deney.Denek olarak ise 8 aylık olan küçük Albert seçilmiş.Tabi böyle bir deney birçok tartışmaya yol açmış.
Bernard Hermann - Psycho (Film Müziği) 08:40
Bernard Hermann - Psycho (Film Müziği) 2.517 izlenme - 6 ay önce Sergio Leone için Ennio Morricone neyse, Alfred Hitchcock için de Bernard Herrmann odur derler. Hitchcock'un 1960 yapımı bir klasiği olan Psycho (Sapık) filminin Bernard Hermann tarafından bestelenmiş müziklerini muhteşem bir orkestra performansıyla sizlerle paylaşıyorum.
Joe Bonamassa - Blues Deluxe Canlı The Royal Albert Hall 2009 09:16
Joe Bonamassa - Blues Deluxe Canlı The Royal Albert Hall 2009 16.892 izlenme - 4 yıl önce Joe Bonamassa - Blues Deluxe Canlı (The Royal Albert Hall 2009)
Adele - Rolling In The Deep (Canlı Performans) 05:08
Adele - Rolling In The Deep (Canlı Performans) 10.242 izlenme - 3 yıl önce Adele - Rolling In The Deep (Live At The Royal Albert Hall)
Albert Einstein In Öğretmenine İnanılmaz Cevabı 01:21
Albert Einstein In Öğretmenine İnanılmaz Cevabı 9.016 izlenme - 7 yıl önce gerçekten insanı hayretlere düşürecek bir zeka
Adele - Someone Like You 05:43
Adele - Someone Like You 4.853 izlenme - 3 yıl önce Adele - Someone Like You (live At The Royal Albert Hall) By Sefer_
Türk Bayrağını Uzaya Götüren Astronot 01:28
Türk Bayrağını Uzaya Götüren Astronot 1.377 izlenme - 1 yıl önce Türk bayrağını ilk kez uzaya götüren astronot Türkiye'de. Astronot Albert Sacco 1995 yılında uzay mekiği ile çıktığı yolculukta Türk bayrağını da yanında götürmüştü. Sacco, o yıllardan arkadaşı olan Yeditepe Üniversitesi Rektörü'nün davetiyle Türkiye'ye geldi ve gençlerle tecrübelerini paylaştı.
En İyi Alman Generaller - TOP 10 03:36
En İyi Alman Generaller - TOP 10 1.318 izlenme - 8 ay önce En iyi 10 Alman Generalin sıralamasını izliyoruz. Taktiksel ve savaş dehası olarak bir sıralama yapılmış. Savunma ve saldırı da farklı yetenekleri olan generallerde listede mevcut efenim. İyi seyirler.
albert kraus vs gago drago kickbox maçı 07:10
albert kraus vs gago drago kickbox maçı 4.107 izlenme - 6 yıl önce www.kickboxtr.com - türkiye'nin 1 numaralı kickbox portalı - albert kraus vs gago drago kickbox maçı
İmam Hatip'te Bilim Fuarı 02:27
İmam Hatip'te Bilim Fuarı 1.652 izlenme - 2 yıl önce Bilim bilim olalı böyle zulüm yaşamamıştır. Söyleyecek çok şey var siz esprileri yaparsınız zaten.
Albert Einstein Hakkında 10 İlginç Ama Gerçek Bilgi 02:26
Albert Einstein Hakkında 10 İlginç Ama Gerçek Bilgi 1.293 izlenme - 2 yıl önce Albert Einstein hakkında 10 ilginç ama gerçek bilgi. 1 - Einstein çocukken çok yavaş öğrenen ve çok yavaş konuşan bir çocuktu. 2 - Einstein’in ölümünden sonra otopsi yapan Patalog, Einstein’in beynini çalmış ve 20 yıl boyunca formaldehit dolu kavanozda saklamıştır. 3 - Nobel ödülünden kazandığı parayı boşandığı eski eşine vermiştir. 4 - İsrail başkanlığı için teklif geldiğinde kibarca reddetmiştir. 5 - İlk üniversite giriş sınavında başarısız olmuştur. 6 - Her ne kadar çok zeki biri olsada Einstein, telefon numaralarını, tarihleri ve isimleri hatırlamakta çok kötüydü. 7 - Einstein 1902 yılında doğan gayri meşru kızı vardı. 8 - Ainstein’in gözlerinin NYC de (New York City de) bir kasada saklandığı düşünülmekte. 9 - Star Wars karakteri Yoda’nın Einstein’den esinlenerek yapıldığı söylenmektedir. 10 - Çorap giymeyi sevmezdi.
Küçük Albert - Şartlandırma Deneyi 03:19
Küçük Albert - Şartlandırma Deneyi 3.633 izlenme - 6 yıl önce 1920’lerde araştırmacılar john watson ve rosalie rayner tarafından gerçekleştirilen ve şartlandırma yoluyla korkunun öğretilebileceğini gösteren çalışma.
Operadaki Hayalet - Giriş Sahnesi 02:08
Operadaki Hayalet - Giriş Sahnesi 1.052 izlenme - 1 yıl önce The Phantom of the Opera at the Royal Albert Hall 2011 yılında gösterime girmiş olan müzikal dramadır. Bu videoda müzikalin giriş sahnesini izliyoruz. Ekstra olarak Sezen Aksu'nun "Masum Değiliz Hiçbirimiz" şarkısı dinlenebilir.
albert einstein sexy video 01:52
albert einstein sexy video 4.066 izlenme - 8 yıl önce albert einstein sexy video
The Phantom Of The Opera At Royal Albert Hall 02:39:59
The Phantom Of The Opera At Royal Albert Hall 2.205 izlenme - 2 yıl önce The Phantom of the Opera at Royal Albert Hall 2011 by Andrew Lloyd Webber Cast: Ramin Karimloo as The Phantom Sierra Boggess as Christine Daaé Hadley Fraser as Raoul, Vicomte de Chagny Wendy Ferguson as Carlotta Giudicelli Liz Robertson as Madame Giry Daisy Maywood as Meg Giry
Adele - Set Fire To The Rain - Live At The Royal Albert Hall 03:58
Adele - Set Fire To The Rain - Live At The Royal Albert Hall 2.938 izlenme - 3 yıl önce Adele - Set Fire To The Rain - Live At The Royal Albert Hall
Albert Einstein'in Hayatı - Belgesel (90 dk) 01:29:49
Albert Einstein'in Hayatı - Belgesel (90 dk) 896 izlenme - 1 yıl önce History Channel tarafından hazırlanmış ünlü Fizikçi Albert Einstein nın hayatını anlatan bir bilgesel, belgeseli izlediğimde 2 şeyi daha iyi anladım. 1. hiç kimseyi küçük görme "olmadık taş baş yarar hesabı" 2.si e=mc2 umarım sizde benim gibi keyif alarak izlersiniz.
Bir Varmış Bir Yokmuş - Albert Einstein 25:41
Bir Varmış Bir Yokmuş - Albert Einstein 1.058 izlenme - 1 yıl önce Siteden bir arkadaşımızın da yüklemeye devam ettiği seri olan Bir Varmış Bir Yokmuş'un tarih hakkındaki bölümünü. Albert Einstein'ın hayatını anlatıyor. Maalesef tüm bölümler elimde yok keşke olsa..
albert einsteinin profesöre cevabı 01:21
albert einsteinin profesöre cevabı 1.669 izlenme - 6 yıl önce albert einsteinin profesöre cevabı
İrréversible - Yangın Tüpüyle Kafa Parçalama Sahnesi (+18) 02:16
İrréversible - Yangın Tüpüyle Kafa Parçalama Sahnesi (+18) 607 izlenme - 1 yıl önce Müziği ile, baş döndürücü kamera kullanımı ile, yarım saatlik tecavüz sahnesi ile, yangın tüpüyle kafa parçalama sahnesi ile rahatsız edici ögelerin bolca kullanıldığı ve bu sahneleri uzun tutarak şiddeti izleyicinin gözüne gözüne sokan, yarım saatlik tecavüz sahnesini pek inandırıcı bulmasam da beni genel olarak geren ve bu sahnede şekilden şekle sokan, Türkçe ismi ''Dönüş Yok'' olan, 2002 yapımı filmin yönetmeni Gaspar Noé. IMDb: http://www.imdb.com/title/tt0290673/ Fragman: http://www.youtube.com/watch?v=OU-ZOHeWLkU Filmin Ekşi Sinema Kritiği: http://eksisinema.com/irreversible-2002-cebimizde-otomatik-portakal/
İşte Einstein'ın Müzedeki Beyni 01:01
İşte Einstein'ın Müzedeki Beyni 632 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en zeki insanları arasında gösterilen Albert Einstein'ın yıllardır saklanan beyin parçacıkları Philedelphia'daki bir müzede sergilenmeye başladı.
fat albert 01:37
fat albert 1.653 izlenme - 6 yıl önce
Adolf Hitler'în İntihar Sahnesi (Çöküş Filminden) 07:21
Adolf Hitler'în İntihar Sahnesi (Çöküş Filminden) 695 izlenme - 1 yıl önce 1945 yılı Nazi Almanyası'nda Adolf Hitler'in son günlerini ve Berlin'in düşüşünü anlatan 2004 yapımı Almanya filmidir. Oliver Hirschbiegel'in yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu Joachim Fest isimli tarihçinin yazdığı Inside Hitler's Bunker (Hitler'in Sığınağında) adlı eserden esinlenilmiştir. Son günlere ait anılar kısmen Albert Speer'in kısmen de Hitler'in sekreteri Traudl Junge'un anılarına dayanmaktadır. İyi seyirler.