Hoşgeldiniz!

Alberto Moreno

Liverpool Zorlamadı 01:21
Liverpool Zorlamadı 132 izlenme - 2 yıl önce İngiltere Premier Lig ekibi Liverpool, Huddersfield Town maçını Marko Grujic ve Alberto Moreno'nun attığı gollerle 2-0 kazandı.
Roberto Firmino Dünya Evine Girdi 01:11
Roberto Firmino Dünya Evine Girdi 13 izlenme - 9 ay önce Liverpool'un yıldızı Roberto Firmino, 4 yıllık sevgilisi Larissa Pereira ile dünya evine girdi. Görkemli bir törenle evlenen genç çiftin düğününe Liverpool'un yıldızları da karıldı. En iyi arkadaşları Philippe Coutinho, Alberto Moreno, Allan Souza ve Lucas Leiva tarafından bu önemli günde yalnız bırakılmayan Firmino'nun mutluluğu gözlerinden okunuyordu.
Liverpool'lu Alberto Moreno'nun Attığı Gol Nefes Kesti 00:47
Liverpool'lu Alberto Moreno'nun Attığı Gol Nefes Kesti 7 izlenme - 10 ay önce Liverpool'lu Alberto Moreno'nun, 18. dakikada attığı gol hayranlık bıraktı.
Liverpool Zorlamadı 01:21
Liverpool Zorlamadı 12 izlenme - 2 yıl önce İngiltere Premier Lig ekibi Liverpool, Huddersfield Town maçını Marko Grujic ve Alberto Moreno'nun attığı gollerle 2-0 kazandı.
Bu Olmadı Moreno!... 00:19
Bu Olmadı Moreno!... 21 izlenme - 3 yıl önce Liverpool'un deplasmanda Crystal Palace'ı 2-1 mağlup ettiği maça Daniel Sturridge ile Alberto Moreno'nun müthiş dansı damga vurdu.
Manquillo ve Moreno masa tenisinde kapıştı!... 02:00
Manquillo ve Moreno masa tenisinde kapıştı!... 17 izlenme - 3 yıl önce Liverpool'un iki genç İspanyol'u Alberto Moreno ve Javi Manquillo, masa tenisi maçında karşı karşıya geldi...
Moreno'dan Glen Johnson'a müthiş çalım! 00:35
Moreno'dan Glen Johnson'a müthiş çalım! 9 izlenme - 3 yıl önce Liverpool'un İspanyol sol beki Alberto Moreno'dan Glen Johnson'a bacak arası...