Hoşgeldiniz!

albino

Kenya'da görülen beyaz zürafa 01:04
Kenya'da görülen beyaz zürafa 1.493 izlenme - 6 ay önce Hemen her türde nadir de olsa bulunabilen albino hastalığına muzdarip zürafa
Beyaz Zürafanın Görüntülenmesi 00:52
Beyaz Zürafanın Görüntülenmesi 504 izlenme - 6 ay önce Renklenmeyi sağlayan melanin pigmenti azlığı ile ortaya çıkmasıyla bilinen leucism sendromlu iki zürafa Kenya'da görüntülenmiş. Doğada ender olarak görülen ve genelde albino hayvanlara ait olan beyaz renkli hayvan örneklerinin görüntüleri "eşsiz" olarak değerlendiriliyormuş.
albino gold cüce vatoz 1 / Celal BAKAR / ANTALYA 01:22
albino gold cüce vatoz 1 / Celal BAKAR / ANTALYA 1.551 izlenme - 6 yıl önce albino gold cüce vatozlarım tropheus ilangi yavrularım ile beraberler.
albino snow prenses 02:20
albino snow prenses 1.945 izlenme - 8 yıl önce albino snow prenses
Daha Önce Hiç Albino Baykuş Gördünüz Mü Olağanüstü 00:14
Daha Önce Hiç Albino Baykuş Gördünüz Mü Olağanüstü 121 izlenme - 7 ay önce
albino kribensis üreme pelvicachromis pulcher 00:30
albino kribensis üreme pelvicachromis pulcher 1.412 izlenme - 8 yıl önce albino kribensis üreme pelvicachromis pulcher yavrularıyla geziyorlar
rrea full platinium lepistes fun kulübü 03:31
rrea full platinium lepistes fun kulübü 1.470 izlenme - 8 yıl önce albino full platinium damızlık adaylarım. lepistes fun kulübü olarak bir organizasyonla tayland’dan goldpisces firmasından ithal ettiğimiz balıkların yavrularıdır.
Powder - Final Sahnesi 02:26
Powder - Final Sahnesi 485 izlenme - 3 yıl önce 90'lı yıllara ait en etkilendiğimiz filmlerden biriydi Powder. Özel güçleri olan albino hastası bir çocuğun farklı olmanın getirdiği zorluklarla mücadelesini anlatan filmin final sahnesini tekrar hatırlıyoruz sevgili site sakinleri..
Banshee - Hood vs. The Albino Hapishane Sahnesi 05:37
Banshee - Hood vs. The Albino Hapishane Sahnesi 412 izlenme - 2 yıl önce Banshee dizisinin 1inci sezon 6 bölümünde hood ile albino nun efsane hapishane kapışması
albino sarı prenses 00:12
albino sarı prenses 869 izlenme - 8 yıl önce
lepistes.info videoları rrea blue topaz 02:57
lepistes.info videoları rrea blue topaz 972 izlenme - 7 yıl önce 3 aylık albino blue topaz erkek lepisteslerim
Devran - Albino (Diss To) 02:55
Devran - Albino (Diss To) 521 izlenme - 4 yıl önce Ankara Kargaşa'da çalışmalarını sürdüren Devran ''Albino'' isimli yeni şarkısıyla çalışmalarına devam ediyor . Kayıt : KARGAŞA Mix & Mastering : Ferzan Beat : Heredot KARGAŞADAN SELAMLAR ! Sözler meraba sürtük dis atıyon ezildiğini bilipde ayakkabını bağla sonra fermuarımı ilikle hidra s.. attı piçi sanırım i..ne tripde balıkesir'in eşekleri hatırlattın kayda giripde bıraktığım bu hatırayı sakla gül yoruldum hidra abilerini çağırsaydı fatma gül olurdun tek bi punchla harita olur suratin lakin o oldukdan sonra tek diyebileceğim smoky sakin ol bi trendesin lakin dümeni sakat kullanıyon hiphop dostluk dedik yavşak prime fakat çullanıyon tipine bakak kurtarıyom öldürüp ma..t kurcalıyom haklısın i..ne sen biberon yerine yarak kulanıyon sanırım travestisin diye hidra g.. girip kaydı o...nun duası kabul oldu gökten prim yağdı ibne dissatında her bi puncı söksen dilin yandı söyle stallker y..k dolu o g...n kimin kaldı kralığını gördük cariye tahtını deneyelim götünü sattımı gene rehin prim kattımı demeyelim fatih ticaretini yaptı cebin doldu lakin sende mükemmel bi o...n hakkını yemeyelim stalker bizden gebe kaldı burda kadını cinnette kaldın ağzına alıp Şanlı Urfa adını kirletme köpeklerin düşüncesi bu kaçak aradan havlamışlar 16 ında bıçağı sanırım bacak arana saplamışlar neyin peşindesin hala aynı kulvardasın hayret 2 hafta uğraştın da allanıp pullanması gayret bizlere bulaşma ki üstüne çullanmasın kasfet babana söyle bidaha kesinlikle kullanmasın atlet rhymem deler geçer biliyon söyle neden neşen gidiyo sesin ve derbeder iniyom aşşa gebermeden diliyon namusdan bahsetme prim görünce hemen peçen iniyo free beat gibisin a... kodum gelen geçen giriyo topla götünü s... rapi mabetine serdik bu team smaç sever sanki zafer vaadelien Celtik kalbe giren mermi karşımızda kal ve diren verdik ağza peniz çünkü stallker var dediler geldik sakın bizle savaşma saygı adına korun atla hırsı devran s... diye mic ı a... sokup patlatırsın deliş deşik eder geçerim sonuçlarına katlanırsın bura kargaşa bu destanı torunlarına anlatırsın ! iyimi hacı eriyorum sus açıp veriyorum üstüne rahat bi şeyler giy ben beati açıp geliyorum savaşmayı seviyorum piç 8 yaşında çocuk gibi ezilince abilerini çağırdı demiyorum yarıştın toyluğundan kapıştın doyduğundan dua ettin sonra hayatla barıştın koyduğumdan azap sana redis yapmaz aptal bunun sebebi senin gibi karılara şarkı yapmaya alışkın olduğundan :) 31 çek ghetto zannet sperlerinle katil ol kayıt alırken s... ulan biraz sakin ol ölüme gidiyon bizler araya kadını aldık san bi yol bu dislerden sonra i.. sanırım artık albino g... yiyosa yazarsın şimdi banada de panter delik deşik kaldı g.. kurtarırmı bepanthen bu savaş burda bitti çocuk zaferini diken ben unuttunmu kargaşaya laf edeni s... !
aulonocara albino 01:14
aulonocara albino 643 izlenme - 6 yıl önce albino firefish
Albino Cinsi Kuşlar 01:04
Albino Cinsi Kuşlar 614 izlenme - 5 yıl önce Albino
Powder - Görmesini Sağladım (1995) 04:44
Powder - Görmesini Sağladım (1995) 466 izlenme - 3 yıl önce Albino kahramanımız Jeremy'nin vurulan geyiğin acısını avcıya aktardığı, filmin en etkileyici sahnesi..
20 İnanılmaz Albino Hayvanlar 02:18
20 İnanılmaz Albino Hayvanlar 324 izlenme - 3 yıl önce Pigment eksikliğinde oluşan albino hastalığı, hayvanlar da azda olsa rastlanmaktadır. Bizde albinonun en yakıştığı 20 hayvanı bu listemizde derledik.
İki Başlı Albino Honduran Yılanın Yavru Fareyi Yemesi 06:16
İki Başlı Albino Honduran Yılanın Yavru Fareyi Yemesi 508 izlenme - 4 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.
Çift Başlı Albino Yılan 00:32
Çift Başlı Albino Yılan 330 izlenme - 3 yıl önce Bu sevimli yılanı moskova hayvanat bahçesinde görebilirmişsiniz efenim. O ney lan biraz ürkütücü de küçük neyse ki.
Albino Kavga 00:29
Albino Kavga 480 izlenme - 5 yıl önce Albino Kavga
İşte Katil Balinanın Görüntüleri 00:49
İşte Katil Balinanın Görüntüleri 623 izlenme - 6 yıl önce Rus bilim adamları, bugüne kadarki tek yetişkin albino katil balinanın, Rusya'nın uzak doğusunda yer alan Kamçatka Yardımadası'nın kıyılarında görüldüğünü açıkladı...
muhabbetkuşu 02:21
muhabbetkuşu 584 izlenme - 8 yıl önce beyaz muhabbet kuşları
Zebra Yavruları 01:20
Zebra Yavruları 456 izlenme - 5 yıl önce Albino Zebra Yavruları
Afrika'da Albino Olmanın Kabusu 06:09
Afrika'da Albino Olmanın Kabusu 212 izlenme - 1 yıl önce "Afrika'da "ALBİNO" olmanın kabusu" adlı şu videoyu "insanlık" adına lütfen izleyin. Siyahi bir ailede, beyaz bir çocuk gördüğünüzde de "anne, babayı boynuzlamış" cinsinden iğrenç yorumlar yapmadan önce düşünün. not: video NTV'in sitesinden alınmıştır.
Duboisi Maswa, Albino Red Cheek, Eretmodus 02:31
Duboisi Maswa, Albino Red Cheek, Eretmodus 357 izlenme - 4 yıl önce Duboisi Maswa, Albino Red Cheek, Eretmodus
albino vatoz kavgası 01:01
albino vatoz kavgası 622 izlenme - 8 yıl önce
Albino Vatoz (Uygunluk) 00:34
Albino Vatoz (Uygunluk) 236 izlenme - 4 yıl önce Albino Vatoz
Albino Kipili 00:18
Albino Kipili 320 izlenme - 5 yıl önce Yusuf Tatlı Albino Kipli
Albino Hayvanlar 01:38
Albino Hayvanlar 226 izlenme - 3 yıl önce Binlerce insanı ve hayvanı etkileyen genetik bozukluk "albinizm", renklenmeyi sağlayan melanin pigmenti yokluğu ya da azlığından kaynaklanıyor. Etrafımızda gördüğümüz milyonlarca farklı ton renk göz önüne alındığında, doğada boyanın tükeneceğine inanmak zorken, resimdeki tavus kuşu gibi albino hayvanlar, bembeyaz güzellikleriyle göz kamaştırıyor.
Albino Full Red Htd 00:03
Albino Full Red Htd 359 izlenme - 5 yıl önce Albino Full Red Htd
albino kribensis 01:00
albino kribensis 408 izlenme - 8 yıl önce dişilerilerin şavaşı