Hoşgeldiniz!

albino

albino gold cüce vatoz 1 / Celal BAKAR / ANTALYA 01:22
albino gold cüce vatoz 1 / Celal BAKAR / ANTALYA 1.548 izlenme - 6 yıl önce albino gold cüce vatozlarım tropheus ilangi yavrularım ile beraberler.
albino snow prenses 02:20
albino snow prenses 1.944 izlenme - 8 yıl önce albino snow prenses
albino kribensis üreme pelvicachromis pulcher 00:30
albino kribensis üreme pelvicachromis pulcher 1.401 izlenme - 7 yıl önce albino kribensis üreme pelvicachromis pulcher yavrularıyla geziyorlar
rrea full platinium lepistes fun kulübü 03:31
rrea full platinium lepistes fun kulübü 1.468 izlenme - 7 yıl önce albino full platinium damızlık adaylarım. lepistes fun kulübü olarak bir organizasyonla tayland’dan goldpisces firmasından ithal ettiğimiz balıkların yavrularıdır.
Powder - Final Sahnesi 02:26
Powder - Final Sahnesi 431 izlenme - 2 yıl önce 90'lı yıllara ait en etkilendiğimiz filmlerden biriydi Powder. Özel güçleri olan albino hastası bir çocuğun farklı olmanın getirdiği zorluklarla mücadelesini anlatan filmin final sahnesini tekrar hatırlıyoruz sevgili site sakinleri..
albino sarı prenses 00:12
albino sarı prenses 867 izlenme - 7 yıl önce
lepistes.info videoları rrea blue topaz 02:57
lepistes.info videoları rrea blue topaz 971 izlenme - 7 yıl önce 3 aylık albino blue topaz erkek lepisteslerim
Banshee - Hood vs. The Albino Hapishane Sahnesi 05:37
Banshee - Hood vs. The Albino Hapishane Sahnesi 240 izlenme - 1 yıl önce Banshee dizisinin 1inci sezon 6 bölümünde hood ile albino nun efsane hapishane kapışması
aulonocara albino 01:14
aulonocara albino 642 izlenme - 6 yıl önce albino firefish
Albino Cinsi Kuşlar 01:04
Albino Cinsi Kuşlar 605 izlenme - 5 yıl önce Albino
Afrika'da Albino Olmanın Kabusu 06:09
Afrika'da Albino Olmanın Kabusu 196 izlenme - 9 ay önce "Afrika'da "ALBİNO" olmanın kabusu" adlı şu videoyu "insanlık" adına lütfen izleyin. Siyahi bir ailede, beyaz bir çocuk gördüğünüzde de "anne, babayı boynuzlamış" cinsinden iğrenç yorumlar yapmadan önce düşünün. not: video NTV'in sitesinden alınmıştır.
İki Başlı Albino Honduran Yılanın Yavru Fareyi Yemesi 06:16
İki Başlı Albino Honduran Yılanın Yavru Fareyi Yemesi 490 izlenme - 3 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.
20 İnanılmaz Albino Hayvanlar 02:18
20 İnanılmaz Albino Hayvanlar 286 izlenme - 2 yıl önce Pigment eksikliğinde oluşan albino hastalığı, hayvanlar da azda olsa rastlanmaktadır. Bizde albinonun en yakıştığı 20 hayvanı bu listemizde derledik.
Powder - Görmesini Sağladım (1995) 04:44
Powder - Görmesini Sağladım (1995) 377 izlenme - 2 yıl önce Albino kahramanımız Jeremy'nin vurulan geyiğin acısını avcıya aktardığı, filmin en etkileyici sahnesi..
Çift Başlı Albino Yılan 00:32
Çift Başlı Albino Yılan 295 izlenme - 2 yıl önce Bu sevimli yılanı moskova hayvanat bahçesinde görebilirmişsiniz efenim. O ney lan biraz ürkütücü de küçük neyse ki.
Albino Kavga 00:29
Albino Kavga 472 izlenme - 5 yıl önce Albino Kavga
Devran - Albino (Diss To) 02:55
Devran - Albino (Diss To) 377 izlenme - 3 yıl önce Ankara Kargaşa'da çalışmalarını sürdüren Devran ''Albino'' isimli yeni şarkısıyla çalışmalarına devam ediyor . Kayıt : KARGAŞA Mix & Mastering : Ferzan Beat : Heredot KARGAŞADAN SELAMLAR ! Sözler meraba sürtük dis atıyon ezildiğini bilipde ayakkabını bağla sonra fermuarımı ilikle hidra s.. attı piçi sanırım i..ne tripde balıkesir'in eşekleri hatırlattın kayda giripde bıraktığım bu hatırayı sakla gül yoruldum hidra abilerini çağırsaydı fatma gül olurdun tek bi punchla harita olur suratin lakin o oldukdan sonra tek diyebileceğim smoky sakin ol bi trendesin lakin dümeni sakat kullanıyon hiphop dostluk dedik yavşak prime fakat çullanıyon tipine bakak kurtarıyom öldürüp ma..t kurcalıyom haklısın i..ne sen biberon yerine yarak kulanıyon sanırım travestisin diye hidra g.. girip kaydı o...nun duası kabul oldu gökten prim yağdı ibne dissatında her bi puncı söksen dilin yandı söyle stallker y..k dolu o g...n kimin kaldı kralığını gördük cariye tahtını deneyelim götünü sattımı gene rehin prim kattımı demeyelim fatih ticaretini yaptı cebin doldu lakin sende mükemmel bi o...n hakkını yemeyelim stalker bizden gebe kaldı burda kadını cinnette kaldın ağzına alıp Şanlı Urfa adını kirletme köpeklerin düşüncesi bu kaçak aradan havlamışlar 16 ında bıçağı sanırım bacak arana saplamışlar neyin peşindesin hala aynı kulvardasın hayret 2 hafta uğraştın da allanıp pullanması gayret bizlere bulaşma ki üstüne çullanmasın kasfet babana söyle bidaha kesinlikle kullanmasın atlet rhymem deler geçer biliyon söyle neden neşen gidiyo sesin ve derbeder iniyom aşşa gebermeden diliyon namusdan bahsetme prim görünce hemen peçen iniyo free beat gibisin a... kodum gelen geçen giriyo topla götünü s... rapi mabetine serdik bu team smaç sever sanki zafer vaadelien Celtik kalbe giren mermi karşımızda kal ve diren verdik ağza peniz çünkü stallker var dediler geldik sakın bizle savaşma saygı adına korun atla hırsı devran s... diye mic ı a... sokup patlatırsın deliş deşik eder geçerim sonuçlarına katlanırsın bura kargaşa bu destanı torunlarına anlatırsın ! iyimi hacı eriyorum sus açıp veriyorum üstüne rahat bi şeyler giy ben beati açıp geliyorum savaşmayı seviyorum piç 8 yaşında çocuk gibi ezilince abilerini çağırdı demiyorum yarıştın toyluğundan kapıştın doyduğundan dua ettin sonra hayatla barıştın koyduğumdan azap sana redis yapmaz aptal bunun sebebi senin gibi karılara şarkı yapmaya alışkın olduğundan :) 31 çek ghetto zannet sperlerinle katil ol kayıt alırken s... ulan biraz sakin ol ölüme gidiyon bizler araya kadını aldık san bi yol bu dislerden sonra i.. sanırım artık albino g... yiyosa yazarsın şimdi banada de panter delik deşik kaldı g.. kurtarırmı bepanthen bu savaş burda bitti çocuk zaferini diken ben unuttunmu kargaşaya laf edeni s... !
İşte Katil Balinanın Görüntüleri 00:49
İşte Katil Balinanın Görüntüleri 610 izlenme - 5 yıl önce Rus bilim adamları, bugüne kadarki tek yetişkin albino katil balinanın, Rusya'nın uzak doğusunda yer alan Kamçatka Yardımadası'nın kıyılarında görüldüğünü açıkladı...
Zebra Yavruları 01:20
Zebra Yavruları 453 izlenme - 4 yıl önce Albino Zebra Yavruları
muhabbetkuşu 02:21
muhabbetkuşu 583 izlenme - 7 yıl önce beyaz muhabbet kuşları
Duboisi Maswa, Albino Red Cheek, Eretmodus 02:31
Duboisi Maswa, Albino Red Cheek, Eretmodus 354 izlenme - 4 yıl önce Duboisi Maswa, Albino Red Cheek, Eretmodus
Albino Hayvanlar 01:38
Albino Hayvanlar 216 izlenme - 2 yıl önce Binlerce insanı ve hayvanı etkileyen genetik bozukluk "albinizm", renklenmeyi sağlayan melanin pigmenti yokluğu ya da azlığından kaynaklanıyor. Etrafımızda gördüğümüz milyonlarca farklı ton renk göz önüne alındığında, doğada boyanın tükeneceğine inanmak zorken, resimdeki tavus kuşu gibi albino hayvanlar, bembeyaz güzellikleriyle göz kamaştırıyor.
Albino Vatoz (Uygunluk) 00:34
Albino Vatoz (Uygunluk) 236 izlenme - 3 yıl önce Albino Vatoz
albino vatoz kavgası 01:01
albino vatoz kavgası 621 izlenme - 7 yıl önce
Albino Kipili 00:18
Albino Kipili 309 izlenme - 4 yıl önce Yusuf Tatlı Albino Kipli
Albino Full Red Htd 00:03
Albino Full Red Htd 359 izlenme - 4 yıl önce Albino Full Red Htd
Albino Kipili 00:13
Albino Kipili 251 izlenme - 4 yıl önce Serdar Kızılcık
albino kribensis 01:00
albino kribensis 404 izlenme - 7 yıl önce dişilerilerin şavaşı
Albino Çöpçü 00:28
Albino Çöpçü 227 izlenme - 5 yıl önce Albino Çöpçü
Albino Japan Blue Grass 00:41
Albino Japan Blue Grass 277 izlenme - 4 yıl önce Özel Tür Lepistes Albino Japan Blue Grass