Hoşgeldiniz!

Aldatan Koca Videoları İzle

aldatan sevgili yakalanıyor... 01:05
aldatan sevgili yakalanıyor... 92.861 izlenme - 6 yıl önce karısı cemileyi aldatan ali kaptan yakalanmamak için akıllıca bir yöntem kullanıyor. hiç iz bırakmıyor. ama karoline ait iç çamaşırını unutması onun yakalanmasına neden oluyor. izbırakmakistemiyormusun reklam yarışması için hazırlanan reklam filmi finale kalarak ilk 20 arasında yarıştı.
aldatan sevgili yakalanıyor... 01:05
aldatan sevgili yakalanıyor... 14.368 izlenme - 6 yıl önce karısı cemileyi aldatan ali kaptan yakalanmamak için akıllıca bir yöntem kullanıyor. hiç iz bırakmıyor. ama karoline ait iç çamaşırını unutması onun yakalanmasına neden oluyor. izbırakmakistemiyormusun reklam yarışması için hazırlanan reklam filmi finale kalarak ilk 20 arasında yarıştı.
Çin Usulü Kamu Spotu 06:23
Çin Usulü Kamu Spotu 901 izlenme - 2 yıl önce Çin trafik polisi eşini aldatırken trafikte yakalanan sürücünün başına gelenleri aynen çekerek, kamu spotu yaptı. Adam ve sevgilisi, emniyet kemeri takmadıkları için trafik polisince çevriliyor. Adam ehliyeti evde unutmuş, karısından ehliyetini getirmesini istiyor ve o arada sevgilisini de karısı geleceği için olay mahallinden uzaklaştırıyor. Kadın ehliyetle kocasının yanına geliyor ama o da ne? Kadına da ceza yazmaları gerek, o kadını çağırmalarını söylüyor ve böylece kadın kocasına yakalanıyor. Özetle, emniyet kemerini hem siz, hem de metresiniz taksın. Ayrıca ehliyetsiz araba kullanmayın, yakalanırsınız.
izmir dedektif kanal türk 03:38
izmir dedektif kanal türk 119 izlenme - 5 yıl önce