Hoşgeldiniz!

aldatma şakası

Sevgilisine Aldatma Şakası Yapan Güzel Hatun 04:49
Sevgilisine Aldatma Şakası Yapan Güzel Hatun 918 izlenme - 11 ay önce Sevgilisi evde yokken ona hain bir plan hazırlayan güzel hatun, sevgilisi eve gelince ona hayatının şokunu yaşatıyor.
Kız Arkadaşını Yıldönümlerinde Skype'da Aldatan Şakacı Adam 02:37
Kız Arkadaşını Yıldönümlerinde Skype'da Aldatan Şakacı Adam 912 izlenme - 2 yıl önce Youtuber Josh Paler Lin, kız arkadaşına yıldönümleri için çok fena bir şaka hazırladı. Erkenden kız arkadaşının evine gelen Josh, eve gizli kameraler yerleştirdi. Kız arkadaşına Skype'da görüşmek istediğini söyleyip, daha önceden hazırladığı videoyu yayına aldı. Kız gördükleri karşısında şok geçirirken, o sırada kapı çalar...
Sevgiliye Aldatma Şakası 04:49
Sevgiliye Aldatma Şakası 209 izlenme - 10 ay önce Cansız mankeni yatağına alan hatun onunlar sevişir gibi yapıp sevgilisinin eve gelmesini bekliyor. Eve gelen sevgili durumu görünce çılgına dönüyor ama şaka olduğu anlaşılıyor sonra.
Aldatma Şakası Yapan Kız 02:39
Aldatma Şakası Yapan Kız 449 izlenme - 4 yıl önce Kız güzel bir şaka yapmış erkeğin tepkisi beklenen yönde ama milet kız bulamıyor bunlarda kızlar bide şaka yapıyor.
Sevgiliyi Aldatma Şakası ( Cheatıng Prank ) 06:04
Sevgiliyi Aldatma Şakası ( Cheatıng Prank ) 130 izlenme - 2 yıl önce Kız arkadaşıma aldatma şakası yaptım. Umarım keyifle izlersiniz. :) ABONE OLMAK İSTERSEN : http://goo.gl/08N244 Bize ulaşın ; Facebook : https://www.facebook.com/BilgisizBilgi1 İnstagram : instagram.com/cinarmusic -------------------------------------Şak­alar için------------------------------------­------- Doğukan'a Ulaş : https://www.facebook.com/dogukanamucuk Meleğ'e Ulaş : https://www.instagram.com/domekara/