Hoşgeldiniz!

alev sezer

Die Hard 3 - Tabela Sahnesi 03:29
Die Hard 3 - Tabela Sahnesi 2.726 izlenme - 9 ay önce Zor Ölüm 3 filminden rahmetli Alev Sezer'in dublajıyla bir kesit izleyeceğiz.
Mavi Ay (TRT Dublajı ile) 02:39
Mavi Ay (TRT Dublajı ile) 2.099 izlenme - 3 yıl önce Rahmetli Alev Sezer'in sesi ile David Addison, Tülay Bursa'dan Maddie sesi duymak adına TRT döneminden kısa bir Mavi Ay bölümü...
Mavi Ay - Alev Sezer Dublajlı (1985) 00:56
Mavi Ay - Alev Sezer Dublajlı (1985) 2.021 izlenme - 3 yıl önce Mavi Ay 1985 yılında yayınlanan unutulması pek te mümkün olmayan dizi. Yayınlandığı dönemlerde öyle büyük bir ilgi gördü ki çocuklar bile diziyi kaçırmamak için tatlı uykularına direndiler. Dizi; Mavi ay isimli dedektiflik bürosunda yaşananları ekrana taşır. Ve öyle çok sevilmiştir ki başroldeki Bruce Wills, dönemin ota yaşlıları için hala şu bizim David'tir.
Moonlighting - Mavi Ay Dizisi 47:29
Moonlighting - Mavi Ay Dizisi 1.110 izlenme - 3 yıl önce efsanevi mavi ay dizisinden bir bölümle karşı karşıyayız. Dedektiflerimiz David, Madelyn ve üstad Alev Sezer'in sesi bir yasak aşk çıkmazıyla karşı karşıyadır. 'Antonio iyi seyirler diler...
Yalan Rüzgarı - Young and The Restless (TRT - 1993) 02:02
Yalan Rüzgarı - Young and The Restless (TRT - 1993) 1.225 izlenme - 2 yıl önce Paul'un başı gizemli kadın Cassandra'yla olan iliskisinden dolayı beladadır. Paulu cok uzun yıllar rahmetli Alev Sezer seslendirdi Cassandra'yı ise Sermin Hürmeriç.Paul'un babası da Zafer önen tarafından seslendirilmisti. Yalan Ruüzgarı TRT 2'nin vazgecilmezlerindendi. Hafta ici hergun saat 18:10 da yayınlanırdı. 1993 yılının sonuna kadarda böyle oldu. Diziyi daha sonra sıra'yla ATV Ve Show Tv satın aldı. Türkiye de en uzun süre yayınlanan pembe dizidir
Yalan Rüzgarı - Young and The Restless 02:02
Yalan Rüzgarı - Young and The Restless 1.148 izlenme - 3 yıl önce Paul'un başı gizemli kadın Cassandra'yla olan iliskisinden dolayı beladadır. Paulu cok uzun yıllar rahmetli Alev Sezer seslendirdi Cassandra'yı ise Sermin Hürmeriç.Paul'un babası da Zafer önen tarafından seslendirilmisti. Yalan Rüzgarı vazgecilmezlerindendi. Hafta ici hergun saat 18:10 da yayınlanırdı. 1993 yılının sonuna kadarda böyle oldu. Diziyi daha sonra sıra'yla ATV Ve Show Tv satın aldı. Türkiye de en uzun süre yayınlanan pembe dizidir.
Şehnaz Tango - Jenerik (1994) 02:08
Şehnaz Tango - Jenerik (1994) 856 izlenme - 3 yıl önce Şehnaz Tango, başrollerini Perran Kutman ve Erdal Özyağcılar'ın paylaştığı 1994'te yayına giren televizyon dizisidir. 3 Ekim 1994 Perşembe akşamı Show TV'de "Sevgi ve Aşkın Dansı" sloganıyla yayına girdi. Dizi, ayakları yere basan, ciddi bir kadın olan Şehnaz ile onun bulutlarda dolaşan "Tango" lakaplı eski kocası Muhsin arasında yaşanan bazen komik, bazen de hüzünlü aşk öyküsünü anlatıyor. Başta 13 bölüm olarak çekilmesi planlanan dizi 7'den 70'e ülkenin her yerinde büyük yankı uyandırınca 4 sezon sürmüştür. Dizi, 2. sezonunun başladığı tarih olan 2 Ekim 1995 Pazartesi 21.15'te, Star TV'de yayına girmiştir. 3. sezon sonunda Erdal Özyağcılar diziden ayrılmıştır ve 4. sezon başladıktan 3 ay sonra dizi, reytinglerinin düşmesi nedeniyle yayından kaldırılmıştır. Reytinglerin düşmesinin nedeni altında Şehnaz'ın evlilik dışı hamile kalması da etken olarak gösterilmiş; ancak dizinin yayından kaldırılması kanalın telefonlarının kilitlenmesine, kanala ülke çapında büyük tepkiler gelmesine hatta insanların sokaklara dökülüp protesto yürüyüşlerine bile çıkmalarına neden olmuştur Şehnaz, Türk kadınını çok iyi temsil eden, Şehnaz Tango ise her insanın kendinden bir şeyler bulduğu tüm zamanların en iyi yerli dizileri arasında yerini almıştır. Dizinin diğer oyuncuları ise Alev Sezer, Füsun Demirel, Gülen Karaman, Serra Yılmaz, Günay Karacaoğlu, Oya İnci, Alev Oraloğlu, Macide Tanır, Muhip Arcıman, Mümtaz Sevinç, Selda Özer, İpek Tenolcay, Nejat İşler, Kamil Güler, Ayşe Tolga ve Ceren Soylu, Levent Özdilek'dir. Hafızalarda yer eden unutulmaz replikleri ile dizinin senaryosunu ise Oya Yüce yazmıştır. Toplamda 130 bölüm sürmüştür. Dizi, 4. sezonu yayındayken Perran Kutman'a Magazin Gazetecileri Derneği'nin düzenlediği Altın Objektif Ödüllerinin 5.sinde Yılın Dizi Yıldızı-Kadın ödülünü kazandırmıştır. (alıntıdır)
Bir Umut - Jenerik (1997 - Show TV) 01:16
Bir Umut - Jenerik (1997 - Show TV) 577 izlenme - 3 yıl önce 1997 yılında Show TV'de yayınlanan ve başrollerinde Okan Albayrak, Alev Sezer, Hale Soygazi, Levent Üzümcü, Kürşat Çizioğlu'nun rol aldığı nostaljik dizinin jeneriğini siz site sakinleri dostların ve nostaljikolik tüm arkadaşların beğenisine sunarım efendim. İyi seyirler.
Anneler, Babalar ve Çocuklar 03:19
Anneler, Babalar ve Çocuklar 309 izlenme - 3 yıl önce 88 yılına gidiyoruz. Programa katılan anneleri de babaları da çocukları da tanıyoruz hepimiz. Çünkü onlar Türkiye'nin en sevilen isimleri. Programa öyle isimler konuk olmuş ki, şimdi bile bomba etkisi yaratabilir. Mesela Şener Şen ve Yeşilçama yıllarca emek vermiş babası Ali Şen. Programın bir bölümünde ise Cem Karaca ve annesi toto Karaca var. Görüntüleri izleyip duygulanmamak bu program iyiki yapılmış dememek elde değil.