Hoşgeldiniz!

alevli

YER ALEVLİ CHALLENGE! - Minecraft FLOOR IS LAVA CHALLENGE 10:09
YER ALEVLİ CHALLENGE! - Minecraft FLOOR IS LAVA CHALLENGE 3.300 izlenme - 9 ay önce KANALA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN: http://goo.gl/wcwC5x ----------------------------------------------------------------------------------------- ? SOSYAL MEDYA'DA BENİ TAKİP EDİN ? ?Instagram - https://www.instagram.com/ahmetaga7 ?Facebook Sayfa - https://facebook.com/ahmetagaofficial ?Facebook Profil - https://facebook.com/ahmetsaid.cihan ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- ? Videomu izlediğiniz için çok teşekkür ederim umarım videomu izlerken eğlenmişsinizdir. Kanalıma abone olmayı unutmayın. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Mail Adresim : agaofficial@hotmail.com
Plajlarda Yasaklanması Gerekenler 01:23
Plajlarda Yasaklanması Gerekenler 5.256 izlenme - 3 yıl önce " Alevli mayo, denizde yuzen karpuz kabugu ve VELEYBOL oynamak.. " Scorp Kulanıcıların belirli konu başlıkları altında kendi fikirlerini özgürce max 15 saniyelik videolarla paylaşabildikleri platform! AppStore Linki: https://itunes.apple.com/tr/app/scorp/id914653446?mt=8
Minecraft Alevli Ok Ve Makinalı Tüfek Yapımı 03:47
Minecraft Alevli Ok Ve Makinalı Tüfek Yapımı 3.437 izlenme - 4 yıl önce Minecraft Alevli Ok ve Makinalı Tüfek Yapımı - Herobrineıngame İle Çekildi.
Ateşle Şov Yapmak İsterken Yangın Alarmını Çalıştıran Şef 00:52
Ateşle Şov Yapmak İsterken Yangın Alarmını Çalıştıran Şef 69 izlenme - 1 ay önce Restoran da müşterisine alevli sunum yapmak isterken dozunu fazla kaçırıp yangın alarmını devreye sokan şefin dramını izliyoruz.
Alevli Ajur Örgü Modeli Nasıl Yapılır? 19:08
Alevli Ajur Örgü Modeli Nasıl Yapılır? 1.158 izlenme - 2 yıl önce Örgü ve Türleri Örgü örmek başlı başına bir zevktir. Bunu daha da zevkli hale getirmek ve daha başarılı modeller için örgü kurallarını bilmek gerekir. Basit bir örgüyü örerken bile bilinmesi gereken bazı örgü kuralları ve teknikleri vardır. Standart örgü çeşitlerinden olan düz örgü, haraşo, lastik gibi örgüleri bilmek gerekir. Bir kazağa ya da bluza başlarken en çok kullanılan örgü tipi lastik örgüdür. 1/1 lastik, 2/2 lastik olabileceği gibi modele göre fantazi lastik, pirinç örgü veya haraşo örgüsü kullanmak gerekir. Ayrıca örgüye başlarken, örgünün düzgün olması için, bir kaç sıra başlangıç örgüsü örmek de gerekebilir. Bunu yapmak şart olmamakla beraber, örüldüğü zaman, örgünün daha düzgün durduğu, buruşma ve sarkma olmadığı da gözlenir. Örgü Türleri : Düz Örgü: 1. sıra: Bütün ilmekleri yüz örün. 2. sıra: Bütün ilmekler ters örün. Örgü bitimine dek bu iki sırayı hep tekrarlayın. Tersten Düz Örgü: (Düz örgünün tersidir) 1. sıra:Bütün ilmekleri ters örün. 2. sıra:Bütün ilmekleri yüz örün. Örgü bitimine dek bu iki sırayı tekrarlayın. Haraşo: Gidiş ve dönüş sıraları hep ters örülür. Pirinç Örgüsü: 1. sıra: 1 ilmeği yüz 1 ilmeği ters örerek sıra sonuna dek gidin. 2. ve sonraki sıralarda: Yüz ilmekleri ters, ters ilmekleri yüz örün. Çift Pirinç Örgüsü: 1. sıra: 2 ilmeği yüz, 2 ilmeği ters örerek sıra sonuna kadar devam edin. 2. ve sonraki sıralarda: Yüz ilmekleri ters, ters ilmekleri yüz örün. Başlangıç Örgüsü: 1. sıra: 1 ilmeği yüz örün, ipliği öne alın, 1 ilmeği örmeden tersten alın, ipliği arkaya alın, bu şekilde sıra sonuna dek devam edin. 2. ve sonraki sıralar: Yüz ördüğünüz ilmekleri örmeden tersten alın, örmeden tersten aldığınız ilmekleri yüzden örün. 1/1 Lastik: 1. sıra: 1 ilmeği yüz, 1 ilmeği ters örerek sıra sonuna kadar bunu tekrarlayın. 2. ve sonraki sıralar: İlmekleri oldukları gibi örün. 2/2 Lastik: 1. sıra: 2 ilmeği yüz, 2 ilmeği ters örerek sıra sonuna kadar devam edin. 2. sıra ve sonraki sıralar: İlmekleri oldukları gibi örün. Selanik Örgüsü: 1. sıra: 1 ilmeği ters örün,yanındaki ilmeği örmeden tersten alın ve ipliği şişe bir kez dolayın. Sıra sonua dek bu şekilde devam edin. 2. sıra: Önceki sırada ters ördüğünüz ilmeği örmeden alın ve ipliği şişe bir kez dolayın, örmeden aldığınız ve dolama yaptığınız ilmekleri birlikte ters örün. Örgü sonuna dek bu iki sırayı tekrarlayın.
Olimpiyat Meşalesini Ok Atarak Yakmak (1992 - Barcelona) 00:58
Olimpiyat Meşalesini Ok Atarak Yakmak (1992 - Barcelona) 800 izlenme - 3 yıl önce Bundan tam 20 sene önce yapılan Barcelona 1992 Olimpiyatları'nın açılışında dev olimpiyat meşalesi alevli ok atılarak yakılmıştı. Okçu Antonio Rebollo tarafından yakılan olimpiyat ateşi birçok tartışmayı da beraberinde getirmişti. Zira ateşin uzaktan kumandayla yakıldığını iddia edenler dahi olmuştu. Hatırlayalım...
Su Bile Söndüremedi (siz sakın denemeyin) 01:56
Su Bile Söndüremedi (siz sakın denemeyin) 895 izlenme - 2 yıl önce 17 adet maytabı aynı anda tutuşturursak ne olur ? sahte arap sizin için aynı anda 17 maytabı tutuşturup suda söndürmeyi denedi.Peki ya su söndürebildi mi ? http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi.
alevli ford )) 01:15
alevli ford )) 920 izlenme - 9 yıl önce güzelll ford recall
Havalanan Çay Poşeti Deneyi 00:37
Havalanan Çay Poşeti Deneyi 247 izlenme - 3 yıl önce Altında ve etrafında alev alacak eşyaların olmadığına emin olduktan sonra evde yapabileceğiniz ilginç bir deney. Çay poşetini kesip içini boşalttıktan sonra rulo haline getirip yakıyorsunuz ve havalanan poşeti izliyorsunuz. Keyifli ve güvenli deneyler! :)
Hunharca Kıza Girmek 00:09
Hunharca Kıza Girmek 255 izlenme - 3 yıl önce Genelde bizim ülkemiz sahillerinde görmeye alışık olduğumuz, bikinili kız gören abazanlarımızın yaptığı davranışların bir benzerine yurtdışında rastlıyoruz.Gençler, havuzda gördükleri kızları etkilemek için çeşitli artistik hareketler sergilerken son gelen arkadaş kızlara bodoslamadan gümbürrr diye giriyor.İbret alıyoruz.
Çılgın Mucit Colin Furze Bu Defa Kendisine Mad Max Tarzı Alevli Gitar Yaptı 02:19
Çılgın Mucit Colin Furze Bu Defa Kendisine Mad Max Tarzı Alevli Gitar Yaptı 114 izlenme - 2 yıl önce Çılgın icatlarıyla gönlümüzü fetheden Colin Furze bu defa kendisini Rock müziğe adadı. Mad Max'te de gördüğümüz alevli gitar tarzı bir gitar yapan adamımız ortalığı alevlere boğuyor.
Silah Tutmak Kalem Tutmaya Benzemez Yavriiiiii ! 01:19
Silah Tutmak Kalem Tutmaya Benzemez Yavriiiiii ! 181 izlenme - 3 yıl önce Müjde Ar, Nejat Özbek in başrollerinde oynadığı Alevli yıllar filminden komik bir sahne. Kazım Kartal yavruları çok sevdiğinden olacakki yavriii diye bitiriyor sözünü.
Ateş Çemberinden Uçarak Geçti 02:37
Ateş Çemberinden Uçarak Geçti 74 izlenme - 2 yıl önce Uli Emanuele İtalyan Alpleri’nde yere kurulan alevli çemberin içinden geçmeye çalıştı. Adrenalin dolu bir atlayışla da bunu gayet başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.
Alevli İçki İçmeye Çalışan Gencin Acı Sonu  00:44
Alevli İçki İçmeye Çalışan Gencin Acı Sonu 108 izlenme - 2 yıl önce Genç bir adam barlarda gördüğü alevli içkilere özenerek benzer bir kadehi yudumlamaya çalışırken alevler kucağına düşüyor.Arkadaşının yardım etmesine rağmen çıkan yangına engel olamıyor ve kameranın önünde evin içinde yangın çıkıyor…
Çılgın Alevli İçecekler 01:15
Çılgın Alevli İçecekler 117 izlenme - 5 yıl önce Çılgın Alevli İçecekler
Mustafa Alevli - Kasap Havası 03:38
Mustafa Alevli - Kasap Havası 30 izlenme - 10 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A18jjvP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Mustafa Alevli - Mevlana Çiftetellisi 05:07
Mustafa Alevli - Mevlana Çiftetellisi 23 izlenme - 10 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A18jjtP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Mustafa Alevli - Kemalpaşa Çiftetellisi 04:14
Mustafa Alevli - Kemalpaşa Çiftetellisi 13 izlenme - 10 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A16kv7P7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
ENGELLİLERE BAKMAYAN ANNELER BABALAR DEVLETLER YÖNETİMDE OLANLAR ALEVLİ CEHENNEM ATEŞİ SİZİ BEKLİYOR 05:11
ENGELLİLERE BAKMAYAN ANNELER BABALAR DEVLETLER YÖNETİMDE OLANLAR ALEVLİ CEHENNEM ATEŞİ SİZİ BEKLİYOR 18 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Mustafa Alevli - Antep Çiftetellisi 04:38
Mustafa Alevli - Antep Çiftetellisi 14 izlenme - 10 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A18jjuP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Mustafa Alevli - Trakya Karşılama 05:58
Mustafa Alevli - Trakya Karşılama 8 izlenme - 10 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A16kvaP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
YANARDAĞI LAVLARI DÜNYANIN EN KIZGIN ATEŞİDİR CEHENNEM ATEŞİ DAHA ALEVLİ ŞİDDETLİ ATEŞTİR İMAN EDİN 04:06
YANARDAĞI LAVLARI DÜNYANIN EN KIZGIN ATEŞİDİR CEHENNEM ATEŞİ DAHA ALEVLİ ŞİDDETLİ ATEŞTİR İMAN EDİN 15 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Mustafa Alevli - İstanbul Çiftetellisi 05:07
Mustafa Alevli - İstanbul Çiftetellisi 11 izlenme - 10 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A18jjrP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Mustafa Alevli - Beyoğlu Çiftetellisi 06:17
Mustafa Alevli - Beyoğlu Çiftetellisi 7 izlenme - 10 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A16kv2P7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Mustafa Alevli - Bağdat Yolu 05:24
Mustafa Alevli - Bağdat Yolu 9 izlenme - 10 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A18jjnP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Mustafa Alevli - Kadifeden Kesesi 03:39
Mustafa Alevli - Kadifeden Kesesi 5 izlenme - 10 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A16kv4P7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Mustafa Alevli - Ayaş Yolları 05:45
Mustafa Alevli - Ayaş Yolları 7 izlenme - 10 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A18jjqP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Mustafa Alevli - Azize 04:27
Mustafa Alevli - Azize 4 izlenme - 10 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A18jjlP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Mustafa Alevli - Kedifeden Kesesi 03:59
Mustafa Alevli - Kedifeden Kesesi 5 izlenme - 10 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A18jjpP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Mustafa Alevli - İzmir Çiftetellisi 05:27
Mustafa Alevli - İzmir Çiftetellisi 3 izlenme - 10 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A16kv9P7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!