Hoşgeldiniz!

alexandra daddario

Alexandra Daddario Sıcak Sahneler 04:38
Alexandra Daddario Sıcak Sahneler 16.211 izlenme - 8 ay önce Alexandra Daddario Sıcak Sahneler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Burying the Ex (2014) - Alexandra Daddario Harika Sevişme 04:43
Burying the Ex (2014) - Alexandra Daddario Harika Sevişme 11.925 izlenme - 1 yıl önce Burying the Ex Film Özeti: Başrollerini Anton Yelchin ve Ashley Greene'in paylaştığı Burying the Ex; son yılların en sık kullanılan sinemasal trendlerinden biri haline gelen bir başka zombi parodisi. Max'in monotonlaşmaya başlayan ilişkisi, hayatını kaybeden kız arkadaşı yüzünden aniden ters yüz olur. Fakat Max'in yalnızlığı pek de uzun sürmeyecektir çünkü ölen kız arkadaşı, sevgilisinin hasretine dayanamamış ve mezarından çıkarak sevdiği adama geri dönmüştür.
Kate Upton ve Alexandra Daddario'lu The Layover Filminin Fragmanı 02:50
Kate Upton ve Alexandra Daddario'lu The Layover Filminin Fragmanı 259 izlenme - 1 hafta önce Alexandra Daddario ve Kate Upton'ın yer aldığı The Layover filminden fragman geldi. İki ismi karşı karşıya getirecek filmde savaşın nedeni bir erkek!
True Detective Fragmanı 00:30
True Detective Fragmanı 9.067 izlenme - 4 yıl önce 2012de, Louisiana Eyalet Polisi Dedektifleri Rust Cohle ve Martin Hart, 1995 yılında çalıştıkları bir cinayet vakası ile yeniden karşılaşır. Farklı sorgulamalar ile günümüzde dosya yeniden açılırken, iki eski dedektif, sorgulamalarının, iyileşmeyen yaraların yeniden açılmasının ve 1995 yılında tuhaf bir ritüele dayanan cinayetin çözümüne dair soruların hikayesini anlatır. Zaman akışı, her ikisi de arkada bıraktıklarına inandığı bir dünyaya geri çekilirken örülür ve birbirine yaklaşır. Birbirleri ve katilleri hakkında bir şeyler öğrendikçe, karanlığın adaletin her iki yanında yaşadığı açığa çıkar.
Percy Jackson: Canavarlar Denizi - Türkçe Altyazılı İlk Fragman 02:23
Percy Jackson: Canavarlar Denizi - Türkçe Altyazılı İlk Fragman 8.217 izlenme - 4 yıl önce 16 Ağustos 2013'te Sinemalarda... Kronos insanlardan intikam almak için geri döndüğünde, karşısında Percy Jackson'ı bulacak. Yeni macera Canavarlar Denizi 13 Ağustos'ta vizyonda. Hem de üç boyutlu ve Türkçe dublajlı olarak. Mitolojik bir kahraman olan denizlerin tanrısı Poseidon'un oğlu ve arkadaşları , canavarlar denizine doğru yola çıkarlar , amaçları mitolojik bir efsane olan Altın Yapağı'yı bulmaktır . Bu macera da onları birbirinden farklı sürprizler beklemektedir. Baş rollerini Logan Lerman, Alexandra Daddario ve Brandon T. Jackson'ın paylaştığı filmin yönetmenliğini Thor Freudenthal yapıyor. Filmin senaryosu ise 4 kişilik bir ekip tarafından hazırlanmış .
Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi Fragman 3 02:16
Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi Fragman 3 8.726 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Logan Lerman, Alexandra Daddario, Brandon T. Jackson, Stanley Tucci, Nathan Fillion gibi isimlerin yer aldığı Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi filminin yayınlanan üçüncü resmi fragmanı.
Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi Fragman 2 02:21
Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi Fragman 2 8.731 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Logan Lerman, Brandon T. Jackson, Alexandra Daddario gibi isimlerin yer aldığı Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi filminin resmi ikinci fragmanı.
Percy Jackson Canavarlar Denizi - Türkçe Altyazılı Fragman 02:23
Percy Jackson Canavarlar Denizi - Türkçe Altyazılı Fragman 2.641 izlenme - 4 yıl önce Kronos insanlardan intikam almak için geri döndüğünde, karşısında Percy Jackson'ı bulacak. Yeni macera Canavarlar Denizi'nin başrollerinde Logan Lerman, Alexandra Daddario, Brandon T. Jackson yer alıyor.
Teksas Katliamı 3D – Texas Chainsaw 3D (2013) – Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:24
Teksas Katliamı 3D – Texas Chainsaw 3D (2013) – Türkçe Altyazılı Fragmanı 2.186 izlenme - 4 yıl önce 3 Boyutlu Korkuya Yepyeni Bir Soluk Getirecek Olan Filmin Başrollerinde; Alexandra Daddario, Dan Yeager, Trey Songz, Scott Eastwood, James Macdonald, John Dugan Yer Alıyor. yapımcı Carl Mazzocone Teksak Katliamı 3d İçin: “garanti Ederim Ki Bu Hayranların Hayal Kırıklığına Uğramayacağı Bir 3-d Film, Çünkü Biz Bir 3-d Film Yapmaya Koyulduk. Aylarca Teknolojiyi Araştırmak Ve Sektördeki En İyi 3-d Kamera Düzeneklerinden Birini Kurmak İçin Zaman Harcadık. Senaryoyu 3-d’ye Göre Yazdık. Eğer Bu Bir Korku Ortamında Doğru Yapıldıysa, Sinematik Deneyimi Daha Da Yükseltecektir. Bizim 3d’miz Size Baş Ağrısı Vermeyecek Ve İzlediğinizde Göz Yorgunluğu Çekmeyeceksiniz. Çok Gerçekçi Bir Çevre Yaratacak Ödünüzü Koparacak. Üzerinize Doğru Gelen Üç Boyutlu Bir Elektrikli Testere Gibi Bir Şey Daha Olamaz!” ‘teksas Katliamı 3d’ Filmi 19 Nisan’da Sinemalarda!
Baywatch Uncensored Movie Clips (2017) Alexandra Daddario Comedy Movie Hd 10:37
Baywatch Uncensored Movie Clips (2017) Alexandra Daddario Comedy Movie Hd 23 izlenme - 4 hafta önce BAYWATCH Uncensored Movie Clips (2017) Compilation, Alexandra Daddario Comedy Movie HD © 2017 - Paramount Pictures Comedy, Kids, Family and Animated Film, Blockbuster, Action Movie, Blockbuster, Scifi, Fantasy film and Drama... We keep you in the know! Find the hottest new trailers and your new destination on these amazing channels you'll LOVE! You'll find the latest. ? VideoGame ? https://www.youtube.com/user/GameNews... ? Engaging Indie Movie ? https://goo.gl/6NfUzH ? Artsy & unforgettable Documentary ? https:// goo.gl/2kTi8D ? Studio Blockbuster ? https://www.youtube.com/c/FreshMovieT... Subscribe now to catch the best movie trailers 2017 and the latest official movie trailer, film clip, scene, review, interview.
Percy Jackson Sea of Monsters Fragman 02:31
Percy Jackson Sea of Monsters Fragman 888 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Logan Lerman, Alexandra Daddario, Brandon T. Jackson gibi isimlerin yer aldığı Percy Jackson ve Olimposlular: Canavarlar Denizi filminin resmi fragmanı.
Percy Jackson Canavarlar Denizi Türkçe Fragman 02:16
Percy Jackson Canavarlar Denizi Türkçe Fragman 558 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Logan Lerman, Alexandra Daddario, Nathan Fillion gibi isimlerin yer aldığı Percy Jackson Canavarlar Denizi filminin Türkçe dublajlı fragmanı.
TERREMOTO DE SENSUALIDAD CON ALEXANDRA DADDARIO 02:56
TERREMOTO DE SENSUALIDAD CON ALEXANDRA DADDARIO 66 izlenme - 2 yıl önce El piso debajo de tus pies se moverá al ver la belleza de Alexandra Daddario, y es que no es para menos, la sensualidad de esta neo yorkina hará temblar tus piernas. Apareció en la película de 2010, Percy Jackson y ladrón del rayo como Annabeth Chase y en la secuela de 2013, Percy Jackson y el mar de los monstruos. Cambien nos hizo temblar con derroche de placeres en Texas Chainsaw 3D, de 2013. Y no podemos dejar pasar por alto su papel de Lisa Tragnetti en True Detective de HBO donde a mas de uno se le paró el corazón al verla completamente desnuda, empezando por el mismo Marty Hart, interpretado por Woody Harrelson. Este verano Alexandra es la hija de Dwayne “La Roca” Johnson en el catastrófico blockbuster Terremoto: La Falla de San Andrés, y desde ahora te puedo decir que ni el espectacular CGI de esta pelicula, ni la impactante trama de un desastre de enormes proporciones en los angeles y san francisco se comparan con el derroche de hermosura de alexandra. A continuacion te dejo una coleccion de fotos de esta bella actriz y en la descripción dejo un link de una escena la pelicula terremoto protagonizada por La Roca y la espectacular Alexandra Daddario. Escena de Terremoto: https://www.youtube.com/watch?v=NNwL2Uqg22s alexandra daddario