Hoşgeldiniz!

Aleyna Oruç Videoları

Hadise & Aleyna Oruç - Prenses (O Ses Çocuklar Türkiye 14 Nisan Perşembe 2016) 02:40
Hadise & Aleyna Oruç - Prenses (O Ses Çocuklar Türkiye 14 Nisan Perşembe 2016) 1.900 izlenme - 1 yıl önce Hadise & Aleyna Oruç - Prenses (O Ses Çocuklar Türkiye 14 Nisan Perşembe 2016) Şarkı Sözleri: Ne zaferinden bahsediyorsun Savaşla aşkı karıştırmışsın. Çık o karanlıktan, siperinden Sen beni hep düşman var saymışsın. Sen rekabet iste Ben buna bayılırım, Kadının gücünü hafife alma. Erkeklik gururun vardır sanırım Perişan olup zor durumda kalma. İstersen bana ukala mukala de, El üstünde tutulmazsam, hep el kalırım. Prensesler gibiydim ben baba evinde, Özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım.
Aleyna Oruç - Prenses | O Ses Çocuklar Türkiye (14 Nisan Perşembe) 01:41
Aleyna Oruç - Prenses | O Ses Çocuklar Türkiye (14 Nisan Perşembe) 140 izlenme - 1 yıl önce Aleyna Oruç - Prenses | O Ses Çocuklar Türkiye (14 Nisan Perşembe) Şarkı Sözleri: Ne zaferinden bahsediyorsun Savaşla aşkı karıştırmışsın. Çık o karanlıktan, siperinden Sen beni hep düşman var saymışsın. Sen rekabet iste Ben buna bayılırım, Kadının gücünü hafife alma. Erkeklik gururun vardır sanırım Perişan olup zor durumda kalma. İstersen bana ukala mukala de, El üstünde tutulmazsam, hep el kalırım. Prensesler gibiydim ben baba evinde, Özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım. (x2)***(x2)
Hadise & Aleyna Oruç - Prenses | O Ses Çocuklar Türkiye (14 Nisan Perşembe) 02:14
Hadise & Aleyna Oruç - Prenses | O Ses Çocuklar Türkiye (14 Nisan Perşembe) 139 izlenme - 1 yıl önce Hadise & Aleyna Oruç - Prenses | O Ses Çocuklar Türkiye (14 Nisan Perşembe) Şarkı Sözleri: Ne zaferinden bahsediyorsun Savaşla aşkı karıştırmışsın. Çık o karanlıktan, siperinden Sen beni hep düşman var saymışsın. Sen rekabet iste Ben buna bayılırım, Kadının gücünü hafife alma. Erkeklik gururun vardır sanırım Perişan olup zor durumda kalma. İstersen bana ukala mukala de, El üstünde tutulmazsam, hep el kalırım. Prensesler gibiydim ben baba evinde, Özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım. (x2)***(x2)
Aleyna Oruç - Prenses (O Ses Çocuklar Türkiye 14 Nisan Perşembe) 01:41
Aleyna Oruç - Prenses (O Ses Çocuklar Türkiye 14 Nisan Perşembe) 88 izlenme - 1 yıl önce Aleyna Oruç - Prenses | O Ses Çocuklar Türkiye Şarkı Sözleri (lyrics): Ne zaferinden bahsediyorsun Savaşla aşkı karıştırmışsın Çık o karanlıktan, siperinden Sen beni hep düşman varsaymışsın Sen rekabet iste Ben buna bayılıyorum Kadının gücünü hafife alma Erkeklik gururun vardır sanırım Perişan olup da zor durumda kalma İstersen bana ukala mukala de El üstünde tutulmazsam, hep el kalırım Prensesler gibiydim ben baba evinde özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hadise & Aleyna Oruç - Prenses (O Ses Çocuklar Türkiye 14 Nisan Perşembe) 02:15
Hadise & Aleyna Oruç - Prenses (O Ses Çocuklar Türkiye 14 Nisan Perşembe) 101 izlenme - 1 yıl önce Hadise & Aleyna Oruç - Prenses | O Ses Çocuklar Türkiye Şarkı Sözleri (lyrics): Ne zaferinden bahsediyorsun Savaşla aşkı karıştırmışsın Çık o karanlıktan, siperinden Sen beni hep düşman varsaymışsın Sen rekabet iste Ben buna bayılıyorum Kadının gücünü hafife alma Erkeklik gururun vardır sanırım Perişan olup da zor durumda kalma İstersen bana ukala mukala de El üstünde tutulmazsam, hep el kalırım Prensesler gibiydim ben baba evinde özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."