Hoşgeldiniz!

Ali Acar Videoları İzle

Mıçê Can And Ft. Nebahat 05:02
Mıçê Can And Ft. Nebahat 7.886 izlenme - 4 yıl önce Ne alayını takarız nede kralını ne olursa olsun istedikmi alırız, Ha şunuda bilin biz sizin gibi küçük çocuğun elinden şekerini değilde eline silah alıpta isyan çıkartanın elinden hem silahını hemde hayatını alırız.
afyon piyanist ali acar 04:29
afyon piyanist ali acar 772 izlenme - 5 yıl önce afyonda dügün
Ali Acar Amatör Ses 02:10
Ali Acar Amatör Ses 295 izlenme - 3 yıl önce Osmaniye/Merkez
Deniz Özlemi 03:42
Deniz Özlemi" Altın Madalya Kazandırdı 90 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü: Ödül alan öğrenci Ali Acar resim çalışması yaparken,Ödül alan öğrenci Ali Acar röp,Öğrencinin ödül aldığı resim,Öğrencinin aldığı ödül ve diploma,Öğretmen ve öğrenciden röp,Genel detaylar, "Deniz özlemi" altın madalya kazandırdı- Aksaray Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi 10 yaşındaki Ali Acar, denize özlemi ve barışı anlattığı resmiyle Letonya'da düzenlenen 14. Uluslararası Görsel Sanatlar Yarışması'nda 4 bin eser arasından altın madalya kazandı- Acar: "Ödül aldığım resimde 'denizdeki canlılar nasıl kardeşçe ve uyum içinde yaşayabiliyorsa dünyadaki insanlar da bu şekilde uyum içinde, kardeşçe yaşayabilir' fikrini vurgulamak istedim. Dünya barışına dikkati çekmek için bu resmi yaptım" TURAN KAZAK - Aksaray Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi Ali Acar, denize duyduğu özlem ve barışı anlattığı resimle 14. Uluslararası Görsel Sanatlar Yarışması'nda altın madalya kazandı.
Unvanlarına Galatasaray Son Verdi 00:29
Unvanlarına Galatasaray Son Verdi 107 izlenme - 3 yıl önce Beko Basketbol Ligi Play-off yarı final ilk karşılaşmasında sahasında Galatasaray Liv Hospital’ı konuk eden Banvit, sahasından ilk kez yenik ayrıldı.
Unvanlarına Galatasaray Son Verdi 00:29
Unvanlarına Galatasaray Son Verdi 30 izlenme - 3 yıl önce Beko Basketbol Ligi Play-off yarı final ilk karşılaşmasında sahasında Galatasaray Liv Hospital’ı konuk eden Banvit, sahasından ilk kez yenik ayrıldı.