Hoşgeldiniz!

Ali Avni

çarkıfelek'te kopartan hıyar diyaloğu! 02:02
çarkıfelek'te kopartan hıyar diyaloğu! 5.729 izlenme - 7 yıl önce sunuculuğunu mehmet ali erbil'in yaptığı çarkıfelek'e niğde'den canlı yayınla yarışmacılar katıldı. avni isimli yarışmacı ile muzip şovmen mehmet ali erbil arasındaki konuşmalar ise hem ekranları başında izleyenleri hem de stüdyodakileri kahkaha krizine soktu.
Ali Avni - Yeter İstanbul 05:38
Ali Avni - Yeter İstanbul 2.039 izlenme - 3 yıl önce Acımadın Mı? (2014) - SEYHAN MÜZİK YAPIM
Ali Avni- Yeter İstanbul 05:38
Ali Avni- Yeter İstanbul 744 izlenme - 3 yıl önce Acımadın Mı? (2014) - Seyhan Müzik Yapım
Ali Avni Yeter İstanbul 05:38
Ali Avni Yeter İstanbul 619 izlenme - 3 yıl önce Acımadın Mı? (2014) - Seyhan Müzik Yapım
Ali Avni Yeter İstanbul 05:38
Ali Avni Yeter İstanbul 161 izlenme - 3 yıl önce Acımadın Mı? (2014) - Seyhan Müzik Yapım
Ali Avni - Yeter İstanbul 05:38
Ali Avni - Yeter İstanbul 117 izlenme - 3 yıl önce Acımadın Mı? (2014) - Seyhan Müzik Yapım
Hayatta Kal - Farkındalık 03:16
Hayatta Kal - Farkındalık 129 izlenme - 3 yıl önce Hayatta Kal Ani Kalp Durmasında 112 Arandıktan Sonra Dakikada 100 Kere Aralıksız Kalp Masajı Yapılması Gerektiğinden Aralıksız Kalp Masajı İlkyardım Eğitimlerinde Kullanılmak Üzere Hayatta Kal Derneği Yk Başkanı Doç. Dr. Mutlu Vural'ın Önerisiyle Sanatçılarımız Tarafından Herhangi Bir Karşılık Beklenmeden Bir Milli Şarkı Tasarlandı. Vural Şahin Tarafından Sözleri Yazılan Ve "hayatta Kal" İsmi Verilen Şarkının Bestesi Tuncay Yalın Tarafından Yapıldı. Önce 103 Rpm Hızında Orijinal Versiyonu Tasarlanan "hayatta Kal" Şarkının Yanında 120 Rpm Olarak Derneğimizin Marşı Ve Kalp Projesi Farkındalık Çalışması Remiks Olarak Stüdyo Çalışması Yapıldı. Ali Avni Tarafından Seslendirilen Hayatta Kal Remiks Beğeninize Sunulmuştur. Bu Şarkı İlk Kez 1. Erişkinlerde Yaşam Kurtarma Zinciri Etkinlikleri Sırasında Dinlenmiştir.
Hayatta Kal- Kalp Masajı 03:50
Hayatta Kal- Kalp Masajı 90 izlenme - 3 yıl önce Hayatta Kal ani Kalp Durmasında 112 Arandıktan Sonra Dakikada 100 Kere Aralıksız Kalp Masajı Yapılması Gerektiğinden Aralıksız Kalp Masajı İlkyardım Eğitimlerinde Kullanılmak Üzere Hayatta Kal Derneği Yk Başkanı Doç. Dr. Mutlu Vural'ın Önerisiyle Sanatçılarımız Tarafından Herhangi Bir Karşılık Beklenmeden Bir Milli Şarkı Tasarlandı. Vural Şahin Tarafından Sözleri Yazılan Ve "hayatta Kal" İsmi Verilen Şarkının Bestesi Tuncay Yalın Tarafından Yapıldı. Önce 103 Rpm Hızında Orijinal Versiyonu Tasarlanan "hayatta Kal" Şarkının Yanında 120 Rpm Olarak Derneğimizin Marşı Ve Kalp Projesi Farkındalık Çalışması Remiks Olarak Stüdyo Çalışması Yapıldı. Ali Avni Tarafından Seslendirilen Hayatta Kal Remiks Beğeninize Sunulmuştur. Bu Şarkı İlk Kez 1. Erişkinlerde Yaşam Kurtarma Zinciri Etkinlikleri Sırasında Dinlenmiştir.
Ali Avni-Yeter İstanbul 05:38
Ali Avni-Yeter İstanbul 23 izlenme - 2 yıl önce Ali Avni-Yeter İstanbul Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Yalnızım bu şehrin sokaklarında Kaybetttim kendimi kolaysa sen bul Hep beni ağlattın gün batımında Her gece yordun Yeter İstanbul Yeter İstanbul Yeter İstanbul Sabır mı bıraktın? Seven gönlümde Bir sürü hasret var sanki ömrüm de Kör bıcak saplanır her güldüğüm de Sırtımdan vurdun Yeter İstanbul Yeter İstanbul Yeter İstanbul Bir daha uğramam dünyayı versen Ardından bir vefa beklemem senden Dönmemek üzere gidiyorum ben Kalbimi kırdın Yeter İstanbul Yeter İstanbul Yeter İstanbul Sabır mı bıraktın? Seven gönlümde Bir sürü hasret var sanki ömrüm de Kör bıcak saplanır her güldüğüm de Sırtımdan vurdun Yeter İstanbul Yeter İstanbul Yeter İstanbul
Ali Avni-Yeter İstanbul 05:38
Ali Avni-Yeter İstanbul 6 izlenme - 7 ay önce Ali Avni-Yeter İstanbul Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Yalnızım bu şehrin sokaklarında Kaybetttim kendimi kolaysa sen bul Hep beni ağlattın gün batımında Her gece yordun Yeter İstanbul Yeter İstanbul Yeter İstanbul Sabır mı bıraktın? Seven gönlümde Bir sürü hasret var sanki ömrüm de Kör bıcak saplanır her güldüğüm de Sırtımdan vurdun Yeter İstanbul Yeter İstanbul Yeter İstanbul Bir daha uğramam dünyayı versen Ardından bir vefa beklemem senden Dönmemek üzere gidiyorum ben Kalbimi kırdın Yeter İstanbul Yeter İstanbul Yeter İstanbul Sabır mı bıraktın? Seven gönlümde Bir sürü hasret var sanki ömrüm de Kör bıcak saplanır her güldüğüm de Sırtımdan vurdun Yeter İstanbul Yeter İstanbul Yeter İstanbul