Hoşgeldiniz!

ali baba

Cem Yılmaz'ın yeni filminden sızan görüntüler 01:00
Cem Yılmaz'ın yeni filminden sızan görüntüler 767.813 izlenme - 2 yıl önce Pepsi sponsorluğunda çekilen Cem Yılmaz'ın yeni filmi Ali Baba ve 7 Cüceler'in çekiminden gizli görüntüler sızdı.
Ali Baba ve 7 Cüceler Fragman 02:28
Ali Baba ve 7 Cüceler Fragman 655.686 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı "Ali Baba ve 7 Cüceler" filmi 13 Kasım'da tüm sinemalarda!
Ali Babanın Bir Çiftliği Var (Ali Baba's Song) Çocuk Şarkıları 02:42
Ali Babanın Bir Çiftliği Var (Ali Baba's Song) Çocuk Şarkıları 176.574 izlenme - 3 yıl önce Ali Babanın Bir Çiftliği Var Çocuk Şarkısı
Ali Babanın Çiftliği...(Kızım İçin) 02:38
Ali Babanın Çiftliği...(Kızım İçin) 104.791 izlenme - 9 yıl önce ali babanın çiftliğini canım kızım azra çok seviyorr..
Bu Diller Şenay'da Yok 00:55
Bu Diller Şenay'da Yok 11.115 izlenme - 1 yıl önce Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı "Ali Baba ve 7 Cüceler"den "Bu Diller Şenay'da Yok" sahnesi.
Nusr-Et'e Meydan Okuyan Adanalı Kasap Ali Baba 00:37
Nusr-Et'e Meydan Okuyan Adanalı Kasap Ali Baba 1.143 izlenme - 2 ay önce NNusret'e kafa tutan, Adanalı meşhur kasap Ali Baba, çektiği video ile Nusret'e adeta meydan okudu. Ali Baba'nın çektiği video, kısa sürede sosyal medyada hızla yayılmaya başladı.
Ali Baba ve 7 Cüceler | Arka Jenerik 02:30
Ali Baba ve 7 Cüceler | Arka Jenerik 8.530 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı "Ali Baba ve 7 Cüceler" filmi tüm sinemalarda! Ali Baba ve 7 Cüceler filmi resmi bağlantıları; http://alibabave7cuceler.com http://facebook.com/alibabave7cuceler http://twitter.com/alibaba7cuceler http:/instagram.com/alibabave7cuceler
Cem Yılmaz - Ali Baba ve 7 Cüceler (Basın Toplantısı) 05:32
Cem Yılmaz - Ali Baba ve 7 Cüceler (Basın Toplantısı) 7.444 izlenme - 2 yıl önce Ünlü Komedyen Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı “Ali Baba ve 7 Cüceler” filminin basın gösterimi gerçekleştirildi. Film sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yılmaz'ın esprili cevapları güldürdü.
Cem Yılmaz'ın Yeni Filmi Ali Baba ve 7 Cüceler'den İlk Fragman Geldi! 02:28
Cem Yılmaz'ın Yeni Filmi Ali Baba ve 7 Cüceler'den İlk Fragman Geldi! 7.022 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı "Ali Baba ve 7 Cüceler" filmi 13 Kasım'da tüm sinemalarda!
Cem Yılmaz'a Gülünce Karakolluk Oldular 01:07
Cem Yılmaz'a Gülünce Karakolluk Oldular 5.558 izlenme - 2 yıl önce Erzurum'da, bir sinema salonunda Cem Yılmaz’ın filmi 'Ali Baba ve 7 Cüceler'i izlerken yüksek sesle kahkaha atan ve bu nedenle filmi izleyen başka birisi tarafından polise şikayet edilen iki arkadaş, karakolluk oldu. Erzurum'da 1 Aralık günü Cem Yılmaz'ın 'Ali Baba ve 7 Cüceler' filmini izlemek için sinemaya giden Çetin Bayram ile Ufuk İnce, filmdeki esprilere kahkaha ile gülünce, önlerinde oturan bir vatandaşın şikayeti üzerine karakolluk oldu. Şikayet üzerine sinemaya gelen sivil polisler tarafından gözaltına alınan iki arkadaş, Yenişehir Polis Merkezi Amirliği'ne götürüldü. Çetin Bayram ile Ufuk İnce, ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı. İki arkadaş yaşadıklarını polis karakolundayken cep telefonuyla videoya çekerek, sosyal medyada paylaştı. Gözaltına alınmalarını videoda şöyle anlattılar: “Karakolda olma nedenimiz çok komik. Cem Yılmaz’ın ‘Ali Baba ve 7 Cüceler' filminde çok güldüğümüz için 8. Cüce yüzünden oldu bunlar hep. Cem abi senin yüzünden karakoldayız. Çok güldüğümüz için arkadaşın biri bizden şikayetçi olmuş. Şu an karakolda ifade veriyoruz ve hakkımızda şikayetçiymiş. Bu kadar komik film yapma bir daha ağabey.”
Kırk Haramiler Marşı 02:11
Kırk Haramiler Marşı 5.731 izlenme - 2 yıl önce Görünmez enstrümanlarıyla fantastik bir bando ve aynı zamanda bir eşkiya organizasyonu olan Kırk Haramiler'in marşını dinleyeceğiz. Sitede ses kaydı olarak gördüm. Kesit olarak da eklenmeli diye düşündüm. Sözleri de şöyledir; kırk haramiler, kırk haramiler doğruluk için biz haram yeriz kırk haramiler, kırk haramiler doğruluk için biz haram yeriz asmak kesmek kelle uçurmak hırsızlıktan altın vurmak asmak kesmek kelle uçurmak hırsızlıktan altın vurmak kırk haramiler, kırk haramiler doğruluk için biz haram yeriz kırk haramiler, kırk haramiler doğruluk için biz haram yeriz.
Cem Yılmaz'ın Yeni Filmi  Ali Baba ve 7 Cüceler 00:42
Cem Yılmaz'ın Yeni Filmi Ali Baba ve 7 Cüceler 5.711 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz’ın yeni filminin adı belli oldu: "Ali Baba ve 7 Cüceler". Ünlü komedyenin bir süre önce Twitter hesabından bir fotoğraf paylaşarak duyurduğu yeni filmin adı da ortaya çıktı. Filmin adı "Ali Baba ve 7 Cüceler". Çekimlerine kısa süre içinde başlanacak filmin kadrosunda hangi oyuncuların yer alacağı ise henüz bilinmiyor. Cem Yılmaz, Twitter hesabından yeni filmiyle ilgili, "Yeni filmimin adı ’Ali Baba ve 7 Cüceler’. Komik olmakla beraber enteresan bir film :)) ah Cem ah ;)" yazdı.
Xuan Mai - Alibaba 04:27
Xuan Mai - Alibaba 5.341 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Khi xa Alibaba nh vng trng sáng chiu trên trn gian (Alibaba) Hôm nay Alibaba nh chàng dng s hát bao li ca (Alibaba) Khi xa Alibaba nh vng trng sáng chiu trên trn gian (Alibaba) Hôm nay Alibaba nh chàng dng s hát bao li ca (Alibaba) Chuyn xa nói rt hay vng trng sáng c m mùa xuân v xóa ht nhng áng mây mù che khut tháng nm êm m Nào ta cùng hát vang và theo iu trng chuyn xa cho em khúc ca vi bao li ca ngt ngào Vng trng re sáng soi trn giang thy chàng dng s áng yêu mang nim vui n cho mi ngi Nào ta cùng hát vang và theo iu trng và hãy nói vi tinh thn chàng dng s Alibaba Tìm mùa xuân bao khúc hát vui ti p bao c m ta n theo nhp mùa xuân cõi trn
Ben Masumum Aglayışımda Suç Bulmasınlar 05:06
Ben Masumum Aglayışımda Suç Bulmasınlar 7.165 izlenme - 7 yıl önce geceler isyanda yüreğim zindanlarda gözlerimse hep şafaklarda yüreğim dayanmaz bu yanlızlığa nerde kötü zaman dostlarım nerde hani anılar yalan olmuş sevdalar gözlerim kan ağlar içtiğim şarap bile beni yargılar sensiz ancak bana ölüm yarar..hoşçakal gözümün bebeği hoşçakal
Can Bonomo - Ali Baba (Miss Turkey 2012) 03:59
Can Bonomo - Ali Baba (Miss Turkey 2012) 6.343 izlenme - 5 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Ali Baba ve 7 Cüceler - Sorgu 00:40
Ali Baba ve 7 Cüceler - Sorgu 2.500 izlenme - 2 yıl önce Şenay ve İlber , İnterpol tarafından yakalanır ve sorgu esnasında "Boris Mançov'u tanıyor musunuz ?" sorusuna izleyeceğiniz şekilde cevap verirler...
Can Bonomo Ali Baba (Video Klip) Hd 03:33
Can Bonomo Ali Baba (Video Klip) Hd 5.485 izlenme - 5 yıl önce Can Bonomo Ali Baba (Video Klip) HD
Ali Babanın Çiftliği - Techno 03:51
Ali Babanın Çiftliği - Techno 2.001 izlenme - 2 yıl önce Ali Baba'nın Çiftliği'nin günümüz haline yorumlanmış haliyle birlikte çocuklar için yapılan ilk techno müziğide dinlemiş olacaksınız.
Ali Baba - Dertli Turküler 02:04
Ali Baba - Dertli Turküler 3.305 izlenme - 5 yıl önce Ali Baba - Dertli Turküler
Can Bonomo Ali Baba 03:02
Can Bonomo Ali Baba 3.126 izlenme - 5 yıl önce Can Bonomo Ali Baba
Ali Baba 03:56
Ali Baba 1.895 izlenme - 3 yıl önce Ali Baba
Can Bonomo - Ali Baba 03:32
Can Bonomo - Ali Baba 2.694 izlenme - 5 yıl önce Ali Baba (2012) - WE PLAY
Çocuk Şarkıları - Ali Baba'nın Çiftliği 02:59
Çocuk Şarkıları - Ali Baba'nın Çiftliği 1.255 izlenme - 2 yıl önce Ali Baba'nın bir çiftliği var! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ali Baba ve Kırk Haramiler - Kasım Kasım Asmak Lazım 04:43
Ali Baba ve Kırk Haramiler - Kasım Kasım Asmak Lazım 1.948 izlenme - 2 yıl önce Kasım'in mağarada hapis kalıp da, kirk haramilerin oscarlik sarkilarini soyleyerek geldikleri sahnesinden hala korkanlar mevcuttur kanımca. İşte o gerilim dolu sahne sizlerle.
Çocuk Şarkıları - Ali Babanın Bir Çiftliği Var  02:46
Çocuk Şarkıları - Ali Babanın Bir Çiftliği Var 320 izlenme - 7 ay önce Okul öncesi çocukları tarafından en sevilen çocuk şarkılarını animasyon videolar ile sizlerle buluşturuyoruz. Şarkı Sözleri Ali babanın bir çiftliği var, Çiftliğinde kuzuları var. "Mee mee" diye bağırır. Çiftliğinde Ali babanın. Ali babanın bir çiftliği var, Çiftliğinde inekleri var, "Möö möö" diye bağırır, Çiftliğinde Ali babanın. Ali babanın bir çiftliği var, Çiftliğinde horozları var, "Ü ürü ü ürüü" diye bağırır, Çiftliğinde Ali babanın. Ali babanın bir çiftliği var, Çiftliğinde eşekleri var, "Aii aii" diye bağırır. Çiftliğinde Ali babanın. Ali babanın bir çiftliği var, Çiftliğinde tavukları var, "Gıt gıdak gıt gıdak" diye bağırır. Çiftliğinde Ali babanın. Ali babanın bir çiftliği var, Çiftliğinde bebekleri var, "Ingaa ıngaa" Diye bağırır, Çiftliğinde Ali babanın. Ali babanın bir çiftliği var, Çiftliğinde kedileri var. "Miyav miyav" diye bağırır. Çiftliğinde Ali babanın. Ali babanın bir çiftliği var, Çiftliğinde köpekleri var, "hav hav" diye bağırır, Çiftliğinde Ali babanın. Ali babanın bir çiftliği var, Çiftliğinde koyunları var, "mee,mee" diye bağırır. Çiftliğinde Ali babanın.
Adanalı Kasap Ali Baba Nusret'e Kafa Tuttu 00:44
Adanalı Kasap Ali Baba Nusret'e Kafa Tuttu 66 izlenme - 1 ay önce Nusret'e karşı en haklı seslenişi yapan dayımızı izliyoruz. Umarız video da söylediği gibi etini paylaşıyordur.
Kurbağacık & Ali Baba (Susam Sokağı) 03:09
Kurbağacık & Ali Baba (Susam Sokağı) 903 izlenme - 2 yıl önce Muhabirimiz Kurbağacık Ali Baba ile röportaj yapıyor. Ali Baba sebze, spagetti, sıfır, soya fasülyesi, sarımsak, salam, soğan, sarıp sarmalanmış sakar saksağan, sersem gibi pek çok kelimeyi hatırlamasına rağmen susamı hatırlayamıyor ama ağzından susam çıkan kubağacığın başına her zamanki gibi başına tuhaf şeyler geliyor. Susam Soğağı'nın Türkiye versiyonu tam bir seslendirme harikası.
Can Bonomo - Ali Baba (Ev Oturması - 16 Şubat 2014) 04:37
Can Bonomo - Ali Baba (Ev Oturması - 16 Şubat 2014) 2.093 izlenme - 3 yıl önce Can Bonomo Ev Oturması 16.02.2014 www.izlesene.com/canbonomo #evoturmasi
Ali Babanın Çiftliği  Efe Bulut Böyle Söyler.. 00:41
Ali Babanın Çiftliği Efe Bulut Böyle Söyler.. 1.927 izlenme - 6 yıl önce
Ata Demirer - Ali Baba'nın Kamer Genç Yorumu (Korsan Tv) 00:44
Ata Demirer - Ali Baba'nın Kamer Genç Yorumu (Korsan Tv) 1.750 izlenme - 3 yıl önce Ata Demirer'in Korsan TV videoları burada!