Hoşgeldiniz!

ali baba

Ali Baba ve 7 Cüceler Fragman 02:28
Ali Baba ve 7 Cüceler Fragman 642.490 izlenme - 1 yıl önce Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı "Ali Baba ve 7 Cüceler" filmi 13 Kasım'da tüm sinemalarda!
Cem Yılmaz'ın yeni filminden sızan görüntüler 01:00
Cem Yılmaz'ın yeni filminden sızan görüntüler 767.572 izlenme - 1 yıl önce Pepsi sponsorluğunda çekilen Cem Yılmaz'ın yeni filmi Ali Baba ve 7 Cüceler'in çekiminden gizli görüntüler sızdı.
Ali Babanın Bir Çiftliği Var (Ali Baba's Song) Çocuk Şarkıları 02:42
Ali Babanın Bir Çiftliği Var (Ali Baba's Song) Çocuk Şarkıları 175.443 izlenme - 3 yıl önce Ali Babanın Bir Çiftliği Var Çocuk Şarkısı
Bu Diller Şenay'da Yok 00:55
Bu Diller Şenay'da Yok 9.039 izlenme - 5 ay önce Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı "Ali Baba ve 7 Cüceler"den "Bu Diller Şenay'da Yok" sahnesi.
Ali Baba ve 7 Cüceler | Arka Jenerik 02:30
Ali Baba ve 7 Cüceler | Arka Jenerik 8.219 izlenme - 11 ay önce Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı "Ali Baba ve 7 Cüceler" filmi tüm sinemalarda! Ali Baba ve 7 Cüceler filmi resmi bağlantıları; http://alibabave7cuceler.com http://facebook.com/alibabave7cuceler http://twitter.com/alibaba7cuceler http:/instagram.com/alibabave7cuceler
Ali Babanın Çiftliği...(Kızım İçin) 02:38
Ali Babanın Çiftliği...(Kızım İçin) 104.732 izlenme - 8 yıl önce ali babanın çiftliğini canım kızım azra çok seviyorr..
Cem Yılmaz - Ali Baba ve 7 Cüceler (Basın Toplantısı) 05:32
Cem Yılmaz - Ali Baba ve 7 Cüceler (Basın Toplantısı) 7.374 izlenme - 11 ay önce Ünlü Komedyen Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı “Ali Baba ve 7 Cüceler” filminin basın gösterimi gerçekleştirildi. Film sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yılmaz'ın esprili cevapları güldürdü.
Cem Yılmaz'ın Yeni Filmi Ali Baba ve 7 Cüceler'den İlk Fragman Geldi! 02:28
Cem Yılmaz'ın Yeni Filmi Ali Baba ve 7 Cüceler'den İlk Fragman Geldi! 6.858 izlenme - 1 yıl önce Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı "Ali Baba ve 7 Cüceler" filmi 13 Kasım'da tüm sinemalarda!
Cem Yılmaz'a Gülünce Karakolluk Oldular 01:07
Cem Yılmaz'a Gülünce Karakolluk Oldular 5.444 izlenme - 11 ay önce Erzurum'da, bir sinema salonunda Cem Yılmaz’ın filmi 'Ali Baba ve 7 Cüceler'i izlerken yüksek sesle kahkaha atan ve bu nedenle filmi izleyen başka birisi tarafından polise şikayet edilen iki arkadaş, karakolluk oldu. Erzurum'da 1 Aralık günü Cem Yılmaz'ın 'Ali Baba ve 7 Cüceler' filmini izlemek için sinemaya giden Çetin Bayram ile Ufuk İnce, filmdeki esprilere kahkaha ile gülünce, önlerinde oturan bir vatandaşın şikayeti üzerine karakolluk oldu. Şikayet üzerine sinemaya gelen sivil polisler tarafından gözaltına alınan iki arkadaş, Yenişehir Polis Merkezi Amirliği'ne götürüldü. Çetin Bayram ile Ufuk İnce, ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı. İki arkadaş yaşadıklarını polis karakolundayken cep telefonuyla videoya çekerek, sosyal medyada paylaştı. Gözaltına alınmalarını videoda şöyle anlattılar: “Karakolda olma nedenimiz çok komik. Cem Yılmaz’ın ‘Ali Baba ve 7 Cüceler' filminde çok güldüğümüz için 8. Cüce yüzünden oldu bunlar hep. Cem abi senin yüzünden karakoldayız. Çok güldüğümüz için arkadaşın biri bizden şikayetçi olmuş. Şu an karakolda ifade veriyoruz ve hakkımızda şikayetçiymiş. Bu kadar komik film yapma bir daha ağabey.”
Cem Yılmaz'ın Yeni Filmi  Ali Baba ve 7 Cüceler 00:42
Cem Yılmaz'ın Yeni Filmi Ali Baba ve 7 Cüceler 5.617 izlenme - 1 yıl önce Cem Yılmaz’ın yeni filminin adı belli oldu: "Ali Baba ve 7 Cüceler". Ünlü komedyenin bir süre önce Twitter hesabından bir fotoğraf paylaşarak duyurduğu yeni filmin adı da ortaya çıktı. Filmin adı "Ali Baba ve 7 Cüceler". Çekimlerine kısa süre içinde başlanacak filmin kadrosunda hangi oyuncuların yer alacağı ise henüz bilinmiyor. Cem Yılmaz, Twitter hesabından yeni filmiyle ilgili, "Yeni filmimin adı ’Ali Baba ve 7 Cüceler’. Komik olmakla beraber enteresan bir film :)) ah Cem ah ;)" yazdı.
Xuan Mai - Alibaba 04:27
Xuan Mai - Alibaba 5.200 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Khi xa Alibaba nh vng trng sáng chiu trên trn gian (Alibaba) Hôm nay Alibaba nh chàng dng s hát bao li ca (Alibaba) Khi xa Alibaba nh vng trng sáng chiu trên trn gian (Alibaba) Hôm nay Alibaba nh chàng dng s hát bao li ca (Alibaba) Chuyn xa nói rt hay vng trng sáng c m mùa xuân v xóa ht nhng áng mây mù che khut tháng nm êm m Nào ta cùng hát vang và theo iu trng chuyn xa cho em khúc ca vi bao li ca ngt ngào Vng trng re sáng soi trn giang thy chàng dng s áng yêu mang nim vui n cho mi ngi Nào ta cùng hát vang và theo iu trng và hãy nói vi tinh thn chàng dng s Alibaba Tìm mùa xuân bao khúc hát vui ti p bao c m ta n theo nhp mùa xuân cõi trn
Ali Baba ve 7 Cüceler - Sorgu 00:40
Ali Baba ve 7 Cüceler - Sorgu 2.012 izlenme - 11 ay önce Şenay ve İlber , İnterpol tarafından yakalanır ve sorgu esnasında "Boris Mançov'u tanıyor musunuz ?" sorusuna izleyeceğiniz şekilde cevap verirler...
Kırk Haramiler Marşı 02:11
Kırk Haramiler Marşı 3.616 izlenme - 1 yıl önce Görünmez enstrümanlarıyla fantastik bir bando ve aynı zamanda bir eşkiya organizasyonu olan Kırk Haramiler'in marşını dinleyeceğiz. Sitede ses kaydı olarak gördüm. Kesit olarak da eklenmeli diye düşündüm. Sözleri de şöyledir; kırk haramiler, kırk haramiler doğruluk için biz haram yeriz kırk haramiler, kırk haramiler doğruluk için biz haram yeriz asmak kesmek kelle uçurmak hırsızlıktan altın vurmak asmak kesmek kelle uçurmak hırsızlıktan altın vurmak kırk haramiler, kırk haramiler doğruluk için biz haram yeriz kırk haramiler, kırk haramiler doğruluk için biz haram yeriz.
ben masumum aglayışımda suç bulmasınlar 05:06
ben masumum aglayışımda suç bulmasınlar 7.163 izlenme - 6 yıl önce geceler isyanda yüreğim zindanlarda gözlerimse hep şafaklarda yüreğim dayanmaz bu yanlızlığa nerde kötü zaman dostlarım nerde hani anılar yalan olmuş sevdalar gözlerim kan ağlar içtiğim şarap bile beni yargılar sensiz ancak bana ölüm yarar..hoşçakal gözümün bebeği hoşçakal
Can Bonomo - Ali Baba (Miss Turkey 2012) 03:59
Can Bonomo - Ali Baba (Miss Turkey 2012) 6.333 izlenme - 4 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Ali Babanın Çiftliği - Techno 03:51
Ali Babanın Çiftliği - Techno 1.913 izlenme - 1 yıl önce Ali Baba'nın Çiftliği'nin günümüz haline yorumlanmış haliyle birlikte çocuklar için yapılan ilk techno müziğide dinlemiş olacaksınız.
Can Bonomo Ali Baba (Video Klip) Hd 03:33
Can Bonomo Ali Baba (Video Klip) Hd 5.466 izlenme - 4 yıl önce Can Bonomo Ali Baba (Video Klip) HD
Çocuk Şarkıları - Ali Baba'nın Çiftliği 02:59
Çocuk Şarkıları - Ali Baba'nın Çiftliği 1.107 izlenme - 12 ay önce Ali Baba'nın bir çiftliği var! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ali Baba 03:56
Ali Baba 1.887 izlenme - 3 yıl önce Ali Baba
Ali Baba - Dertli Turküler 02:04
Ali Baba - Dertli Turküler 3.182 izlenme - 4 yıl önce Ali Baba - Dertli Turküler
Can Bonomo Ali Baba 03:02
Can Bonomo Ali Baba 3.070 izlenme - 4 yıl önce Can Bonomo Ali Baba
Can Bonomo - Ali Baba 03:32
Can Bonomo - Ali Baba 2.681 izlenme - 4 yıl önce Ali Baba (2012) - WE PLAY
Cem Yılmaz'ın 7 Cüceler Filmindeki Roketi Türkiye'ye Sokması 01:07
Cem Yılmaz'ın 7 Cüceler Filmindeki Roketi Türkiye'ye Sokması 366 izlenme - 5 ay önce Efendim Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Can Yılmaz 5N1K'ya konuk olmuş. Cüneyt Özdemir kendisine roketle alakalı bir sormuş ve cevap biraz eleştirel. "Bu aralar roket sokmak hklhasdhasd" gibi bir laf geçiyor buyrun izleyelim.
Ata Demirer - Ali Baba'nın Kamer Genç Yorumu (Korsan TV) 00:44
Ata Demirer - Ali Baba'nın Kamer Genç Yorumu (Korsan TV) 1.723 izlenme - 2 yıl önce Ata Demirer'in Korsan TV videoları burada!
Can Bonomo - Ali Baba (Ev Oturması - 16 Şubat 2014) 04:37
Can Bonomo - Ali Baba (Ev Oturması - 16 Şubat 2014) 2.029 izlenme - 3 yıl önce Can Bonomo Ev Oturması 16.02.2014 www.izlesene.com/canbonomo #evoturmasi
Şarkı, Ali Baba, Bir Çiftlik Vardı - Popüler Çocuk Şarkıları Ve Ninniler, Luli 02:17
Şarkı, Ali Baba, Bir Çiftlik Vardı - Popüler Çocuk Şarkıları Ve Ninniler, Luli 1.017 izlenme - 2 yıl önce Şarkı, Ali Baba, bir çiftlik vardı - Luli parlak renkler ve hayat animasyon popüler çocuk şarkıları ve ninniler getiriyor. Bilinen çocuk şarkıları çocuklar birlikte şarkı söylemek isterim ki Türkçe tercüme.Çok sevilen şarkısı Ali Baba ve o çiftlikte vardı hayvanların söyler - Bir inek, bir domuz, bir köpek, bir eşek ve eski kamyon. Old MacDonald had a farm in Turkish.
Ali Babanın Çiftliği  Efe Bulut Böyle Söyler.. 00:41
Ali Babanın Çiftliği Efe Bulut Böyle Söyler.. 1.926 izlenme - 5 yıl önce
Ali Baba ve 7 Cüceler 00:21
Ali Baba ve 7 Cüceler 730 izlenme - 1 yıl önce Ali Baba ve 7 Cüceler Full Hd 720p ve 1080 kalite seçenekleriyle farklı tarz playerlarla ziyaret edebilirsiniz : http://www.fullhdfilmperdesi.com/ali-baba-ve-7-cuceler-full-hd-izle.html Ali Baba ve 7 Cüceler izle, Ali Baba ve 7 Cüceler türkçe dublaj izle, Ali Baba ve 7 Cüceler 2015 izle, Ali Baba ve 7 Cüceler full hd izle, Ali Baba ve 7 Cüceler 720p izle, Ali Baba ve 7 Cüceler hd izle
Ali Baba ve 7 Cüceler  Full İzle 07:20
Ali Baba ve 7 Cüceler Full İzle 306 izlenme - 7 ay önce
Ali Baba ve Kırk Haramiler - Kasım Kasım Asmak Lazım 04:43
Ali Baba ve Kırk Haramiler - Kasım Kasım Asmak Lazım 975 izlenme - 1 yıl önce Kasım'in mağarada hapis kalıp da, kirk haramilerin oscarlik sarkilarini soyleyerek geldikleri sahnesinden hala korkanlar mevcuttur kanımca. İşte o gerilim dolu sahne sizlerle.