Hoşgeldiniz!

Ali Babacan

Ali Babacan - Biz Asgari Ücret 1300 TL Olacak Demedik, Komsiyona Tavsiye Edeceğiz. 00:24
Ali Babacan - Biz Asgari Ücret 1300 TL Olacak Demedik, Komsiyona Tavsiye Edeceğiz. 7.408 izlenme - 2 yıl önce Ak parti seçimden önce Asgari 1300 TL olacak vaadinde bulunmuştu. Bugün bir Tv kanalında bir programa katılan Ak partinin Ekonomi Kurmayı Ali Babacan bunu inkar etti. İşte Ali Babacan'ın açıklamalarından bir bölüm: "Biz asgari ücret 1300 TL olacak demedik, asgari ücret komisyonuna tavsiyede bulunacağız dedik."
Mr Robot Dizisinde Ali Babacan'ın Görüntüleri Kullanıldı 00:44
Mr Robot Dizisinde Ali Babacan'ın Görüntüleri Kullanıldı 4.348 izlenme - 2 yıl önce 25 Haziran’da başlayan ve konusu itibarıyla çok konuşulan ABD yapımı dizide, Babacan’ın IMF Başkanı Christine Lagarde ile yaptığı bazı görüşmelerin görüntülerine yer verildi. Dizide, Babacan’ın Lagarde ile kurgu gereği küresel hacker krizini görüştüğü sahneler yer aldı.
Ali Babacan'ın Asgari Ücret Açıklaması 01:54
Ali Babacan'ın Asgari Ücret Açıklaması 316 izlenme - 2 yıl önce Sözde gazetecilerin yalan haberlerine referans gösterip, bugün yapıldığını öne sürdükleri röportajın videosunun sol üst tarafından siyah bir kurdela bulunuyor. Bu da söz konusu röportajın Ankara katliamının hemen ardından yapıldığını gösteriyor.
Ali Babacan'ın Mr Robot'ta Görünmesi 00:44
Ali Babacan'ın Mr Robot'ta Görünmesi 252 izlenme - 2 yıl önce Ankara AK Parti Milletvekili adayı ve eski bakanlardan Ali Babacan ABD yapımı dizide yer aldı. Babacan'ın IMF Başkanı Christine Lagarde ile yaptığı bazı görüşmelerin görüntülerine yer verildi. 25 Haziran'da başlayan ve konusu itibarıyla çok konuşulan ABD yapımı dizide, Babacan'ın IMF Başkanı Christine Lagarde ile yaptığı bazı görüşmelerin görüntülerine yer verildi. Dizide, Babacan'ın Lagarde ile kurgu gereği küresel hacker krizini görüştüğü sahneler yer aldı. DÜNYA LİDERLERİ VE BABACAN “Kapitalist sisteme başkaldırı” olan Mr. Robot adlı dizide, AK Parti Ankara Milletvekili adayı Babacan'ın görüntülerine yer verilmesi dikkat çekti. Babacan'ın, IMF Başkanı Lagarde ile yaptığı görüşmelerden bazı görüntüler dizide yer aldı. Dizide, ABD Başkanı Barack Obama, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Japonya Başbakanı Shinzu Abe ve Almanya Şansölyesi Angela Merkel'in de görüntüleri bulunuyor‘ DEMOKRASİMİZ HACK'LENDİ' Dizi, New York'ta gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışan, geceleri kanunları hiçe sayan bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı anlatıyor. Dizinin sloganı, “Demokrasimiz hack'lendi.”
Aykut Erdoğdu - Ali Babacan'a Yolsuzluk Sorusu 09:15
Aykut Erdoğdu - Ali Babacan'a Yolsuzluk Sorusu 486 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu Cumhuriyet tarihinin en yüksek batık kredisini TBMM'de açıkladı. Kredi batmadan önce yapılan uyarılara Ali Babacan ne cevap verdi? Ziraat Bankası Garanti'nin enkazını neden devir aldı? Sahte istihbarat raporu düzenledi mi? Kredi batıran Genel Müdür BDDK'ya neden üye yapıldı? Hepsi ve daha fazlası bu videoda... De hadi... Banker Yakup, Banker Yakup... Banker Yakup, Banker Yakup!
Aykut Erdoğdu - Ali Babacan'a Yolsuzluk Sorusu 2 05:19
Aykut Erdoğdu - Ali Babacan'a Yolsuzluk Sorusu 2 337 izlenme - 2 yıl önce ilk video için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/161600/aykut-erdogdu-ali-babacana-yolsuzluk-sorusu Aykut Erdoğdu Ali Babacan'ın peşini bırakmıyor. Ziraat Bankası'nda ortaya çıkan Cumhuriyet tarihinin en büyük kredi yolsuzluğundan sonra ikinci yolsuzluk dosyası Halkbank'ta ortaya çıktı. Halkbanka'sı en az yüz milyon liralık teminatlı alacağını nasıl 15 Milyon Dolar (25 Milyon liraya) Abdullah Tivnikli ve Mustafa Latif Topbaş'ın Şirketine devir etti? Halkbankası'nın en az 75 Milyon TL zararına yol açan bu operasyonda Tivnikli ve Topbaş'ın çalışanları tarafından nasıl naylon Şirketler kuruldu? Kredinin teminatı olan ve İstanbul'un en kıymetli yerinde bulunan 400 Milyon liralık arsaya nasıl el konuldu? Kredi borcuna kefalet veren Simpaş Şirketi'nin sahibi Avni Çelik bu krediye kefalet verdi mi? Verdiyse bu kefalet neden işletilmedi. Neden kredi borcu Avni Çelik'ten istenmedi? TMSF'yi 2 Milyon lira dolandırdığı iddia edilen Fethi Çalık ve eşi Aslı Yıldırım Çalık bu kredi yolsuzluğunda yer aldı mı? İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu bütün bu iddiaları TBMM Genel Kurulu'nda Ali Babacan'ın yüzüne anlattı. Ali Babacan hiçbir cevap veremedi. Tek söyleyebildiği "bankacılık sırrı" Ne zamandan beri Milletin malının yağmalanması sır oldu.
Ali Babacan Kimdir? 02:43
Ali Babacan Kimdir? 114 izlenme - 2 yıl önce Ali Babacan Kimdir?,Ali Babacan Biyografi,Ali Babacan Hayatı,Ali Babacan Yaşamı, Ali Babacan Belgesel. 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Ali Babacan Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yiğit Bulut'dan Ali Babacan'ın Açıklamalarına Yorumlar 00:36
Yiğit Bulut'dan Ali Babacan'ın Açıklamalarına Yorumlar 100 izlenme - 3 yıl önce Ali Babacan'ın Bank Asya konusundaki açıklaması ve sonrasında Yiğit Bulut'un gizliden gizliye onu spekülasyoncu olarak ithamı...
Başbakan'a Arınç Yerine Ali Babacan Vekalet Edecek 00:45
Başbakan'a Arınç Yerine Ali Babacan Vekalet Edecek 135 izlenme - 3 yıl önce Avusturya ve Fransa seyahatine çıkan Erdoğan'a, yardımcısı Bülent Arınç yerine Ali Babacan'ın vekalet edecek olması, Ankara'da merak uyandırdı.
Ali Babacan Görevden Ayrılmak İstemiyor 01:08
Ali Babacan Görevden Ayrılmak İstemiyor 43 izlenme - 3 yıl önce Cumhuriyet yazarı Çiğdem Toker, Ali Babacan'ın 2015'in Haziran ayına kadar görevinde kalmak istediğini iddia etti.
Orta Vadeli Program (OVP), Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın katılımı ile açıklandı. 49:58
Orta Vadeli Program (OVP), Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın katılımı ile açıklandı. 46 izlenme - 3 yıl önce 2015-2017 yıllarını kapsayan Orta Vadeli Program (OVP), Başbakan Yardımcısı Ali Babacan tarafından Ekonomi Koordinasyon Kurulu üyesi Bakanların katılımı ile açıklandı.
AA Gün Özeti Öğle 18.01.2015 04:14
AA Gün Özeti Öğle 18.01.2015 33 izlenme - 3 yıl önce *Başbakan Davutoğlu, "Kapalı kapılar ardından Türk demokrasisine karşı bu paralel çeteyle ne planladınız?" dedi.... *Ali Babacan: "Türkiye Fed'in her türlü kararına hazır" dedi...
Davutoğlu'ndan 3 Dönem Kuralına Takılanlara Jest 01:17
Davutoğlu'ndan 3 Dönem Kuralına Takılanlara Jest 44 izlenme - 2 yıl önce AK Parti yönetimi, 3 dönem kuralına takılan 70'e yakın isim için özel bir etkinlik düzenleyecek. Ağır abilerin de olacağı etkinlikte her isme özel plaket verilecek.
Başbakan Yardımcısı Ali BABACAN 5. İzmir İktisat Kongresinin Açılış Konuşmasını Yaptı 30 Ekim 20 08:04
Başbakan Yardımcısı Ali BABACAN 5. İzmir İktisat Kongresinin Açılış Konuşmasını Yaptı 30 Ekim 20 32 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Ali BABACAN 5. İzmir İktisat Kongresinin Açılış Konuşmasını Yaptı 30 Ekim 20
Abdullah Gül Seçimlerden Sonra Yeniden Siyasete Dönüyor İddiası 02:03
Abdullah Gül Seçimlerden Sonra Yeniden Siyasete Dönüyor İddiası 22 izlenme - 2 yıl önce 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün seçimlerden sonra parti kuracağı veya Merkez Parti'den siyasete girebileceği iddia edildi.
İstanbul Finans Zirvesi'nin Sektör İçin Önemi Nedir? 00:42
İstanbul Finans Zirvesi'nin Sektör İçin Önemi Nedir? 18 izlenme - 3 yıl önce Florya Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yaşar Özkan, ekonominin iki can damarı olan sayın bakanlarımız Ali Babacan ve Mehmet Şimşek'in de katılımı itibari ile İstanbul Finans Zirvesi'nin sektör için çok önemli bir yeri olduğunu belirtti.
Ankara Kulislerinde 00:47
Ankara Kulislerinde "Ali Babacan İstifa Etti" İddiası 23 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Davutoğlu ile Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, programlarında olmayan uzun bir görüşme gerçekleştirince kulislerde "Babacan istifa etti" iddiası yayıldı.
Babacan: Dünya Ekonomisinde Büyüme Yavaş Yavaş Toparlanıyor 05:28
Babacan: Dünya Ekonomisinde Büyüme Yavaş Yavaş Toparlanıyor 12 izlenme - 3 yıl önce Dışişleri Bakanlığı'nın ev sahipliğini yaptığı 7. Büyükelçiler Konferansı Ankara'da devam etti. Daha fazlası www.izlesene.com/sondakikacom kanalında...
AA Gün Özeti Akşam 16.01.2015 05:38
AA Gün Özeti Akşam 16.01.2015 14 izlenme - 3 yıl önce *Recep Tayyip Erdoğan: "Merkez Bankası hala neyi bekliyor?" dedi... *Başbakan Yardımcısı Ali Babacan: "Sanayi ve sermaye iki paketle desteklenecek" dedi...
Hamzaçebi: 05:45
Hamzaçebi: "Suç İşliyorlarsa Ddk'yı Görevlendir" 15 izlenme - 2 yıl önce CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: -"Öyle anlaşılıyor ki Dolmabahçe'deki Çalışma Ofisi'nde İç Güvenlik Paketi de görüşülmüş. İzleyeceğiz bakalım, bizim CHP olarak ortaya koyduğumuz ya da MHP'nin ortaya koyduğu görüşler demek ki hükümet tarafından kabul görmüyor ama İmralı tarafından ortaya konur ise kabul görüyor"-"Öyle anlaşılıyor ki yeni anayasa konusunda AKP ile HDP bir uzlaşma sağlamış durumda.
Bakan'dan Babacan'ın İstifa Haberine Açıklama: Söz Konusu Değil 00:47
Bakan'dan Babacan'ın İstifa Haberine Açıklama: Söz Konusu Değil 10 izlenme - 2 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, sosyal medyada yer alan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın istifa ettiği iddialarını yalanladı.
AK Parti'de Tüm Gözler Abdullah Gül'e Çevrildi 00:27
AK Parti'de Tüm Gözler Abdullah Gül'e Çevrildi 7 izlenme - 3 yıl önce AK Parti'de 15 Temmuz sonrası yeni yol haritası devreye girecek. Gül, teklife olumlu cevap verirse eylüldeki kongrede genel başkanlığa taşınacak.