Hoşgeldiniz!

Ali Bahadır Aksoy

Erkekler Voleybol 1'inci Ligi - İnegöl Belediyespor'da Galatasaray Fxtcr Maçı Hazırlıkları 01:15
Erkekler Voleybol 1'inci Ligi - İnegöl Belediyespor'da Galatasaray Fxtcr Maçı Hazırlıkları 102 izlenme - 3 yıl önce İnegöl Belediyespor'da Galatasaray FXTCR maçı hazırlıkları Erkekler Voleybol 1. Ligi'nde sahasında Galatasaray FXTCR ile karşılaşacak İnegöl Belediyespor'un Antrenörü Ali Bahadır Aksoy, "Galatasaray'a karşı net bir skorla galibiyet almak için çıkacağız" dedi.
İnegöl Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörü Aksoy 00:51
İnegöl Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörü Aksoy 63 izlenme - 3 yıl önce İnegöl Belediyespor voleybol takımı antrenörü Aksoy: - "Güzel bir galibiyetle lige başladık, bizim açımızdan iyi bir maç oldu"BURSA (AA) - Erkekler Voleybol 1. Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor'un antrenörü Ali Bahadır Aksoy, 3-0 kazandıkları Palandöken Belediyesi maçıyla lige güzel bir başlangıç yaptıklarını söyledi.
Voleybol - İnegöl Belediyespor'da Halkbank Maçı Hazırlıkları 01:44
Voleybol - İnegöl Belediyespor'da Halkbank Maçı Hazırlıkları 37 izlenme - 3 yıl önce Voleybol: Erkekler Süper Kupa- İnegöl Belediyespor Antrenörü Aksoy: "Halkbank, sadece Türkiye liginde değil Avrupa'da da söz sahibi bir takım ama son sayıya kadar mücadelemizi sürdüreceğiz"BURSA (AA) - Voleybolda, Erkekler Süper Kupa çeyrek final ilk maçında konuk ettiği Halkbank'a 3-0 yenilen İnegöl Belediyespor'un Antrenörü Ali Bahadır Aksoy, "Halkbank, sadece Türkiye liginde değil Avrupa'da da söz sahibi bir takım ama son sayıya kadar mücadelemizi sürdüreceğiz" dedi.
Voleybol: Erkekler Birinci Ligi 01:15
Voleybol: Erkekler Birinci Ligi 29 izlenme - 3 yıl önce İnegöl Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörü Aksoy: - "(Gümüşhane Torul Gençlik Galibiyeti) Almamız gereken maçı aldık"BURSA (AA) - Erkekler Voleybol Birinci Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor'un antrenörü Ali Bahadır Aksoy, 3-1 kazandıkları Gümüşhane Torul Gençlik maçına ilişkin, "Almamız gereken maçı aldık" dedi.
İnegöl Belediyespor, Arkas Spor Maçına Hazırlanıyor 01:39
İnegöl Belediyespor, Arkas Spor Maçına Hazırlanıyor 14 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : Antrenmandan görüntüler İnegöl Belediyespor Antrenörü Ali Bahadır Aksoy'un açıklaması İnegöl Belediyespor, Arkas Spor maçına hazırlanıyor Erkekler Voleybol 1. Lig takımlarından İnegöl Belediyespor, hafta sonu deplasmanda Arkas Spor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.
İnegöl Belediyesor Antrenörü Aksoy: Fenerbahçe Karşısında Kötü Bir Performans Sergiledik 00:56
İnegöl Belediyesor Antrenörü Aksoy: Fenerbahçe Karşısında Kötü Bir Performans Sergiledik 14 izlenme - 3 yıl önce Voleybol: Erkekler Birinci Lig- İnegöl Belediyesor Antrenörü Aksoy: - "Fenerbahçe karşısında kötü bir performans sergiledik" Erkekler Voleybol 1. Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor'un antrenörü Ali Bahadır Aksoy, 3-0 yenildikleri Fenerbahçe maçında kötü bir performans sergilediklerini söyledi.
Voleybol - Erkekler Birinci Lig - Ali Bahadır Aksoy 01:01
Voleybol - Erkekler Birinci Lig - Ali Bahadır Aksoy 12 izlenme - 3 yıl önce İnegöl Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörü Aksoy: - "Mücadele ettik ama olmadı Ziraat Bankası güçlü bir takım" Erkekler Voleybol 1. Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor'un antrenörü Ali Bahadır Aksoy, sahalarında 3-1 yenildikleri Ziraat Bankası maçına ilişkin, "Mücadele ettik ama olmadı.
Voleybolda Maçın Ardından 01:09
Voleybolda Maçın Ardından 9 izlenme - 3 yıl önce Voleybolda maçın ardından- İnegöl Belediyespor antrenörü Aksoy: "İyi mücadele ettik, olmadı" Erkekler Voleybol 1. Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor'un antrenörü Ali Bahadır Aksoy, 3-1 kaybettikleri Halkbank maçına ilişkin, "İyi mücadele ettik, olmadı" dedi.
İnegöl Belediyespor'da Bornova Anadolu Lisesi Maçı Hazırlıkları 01:09
İnegöl Belediyespor'da Bornova Anadolu Lisesi Maçı Hazırlıkları 6 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : İdman İnegöl Belediyespor Antrenörü Ali Bahadır Aksoy'un açıklaması Erkekler Voleybol 1. Lig'de, İkinci devrenin ilk maçında deplasmanda İzmir temsilcisi Bornova Anadolu Lisesi takımını ile karşılaşacak İnegöl Belediyespor'un antrenörü Ali Bahadır Aksoy, " İnegöl Belediyespor voleybol takımı olarak inşallah ilk 8 arasına girmeyi hedefliyoruz.
İnegöl Belediyespor'un Hedefi Avrupa 01:31
İnegöl Belediyespor'un Hedefi Avrupa 3 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : İdman İnegöl Belediye Başkanı ve İnegöl Belediyespor Kulüp Başkanı Alinur Aktaş'ın açıklaması İnegöl Belediyespor'un hedefi Avrupa Kulüp başkanı Aktaş: " İnegöl Belediyespor olarak voleybolda emin adımlarla ilerliyoruz" Erkekler Voleybol 1. Lig ekiplerinden İnegöl Belediyespor'un kulüp başkanı Alinur Aktaş, Avrupa kupalarına katılmayı hedeflediklerini söyledi.
İnegöl Belediyespor Antrenörü  Ali Bahadır  Aksoy 00:59
İnegöl Belediyespor Antrenörü Ali Bahadır Aksoy 2 izlenme - 2 yıl önce İnegöl Belediyespor Antrenörü Ali Bahadır Aksoy'un açıklaması Voleybolda maçın ardından İnegöl Belediyespor Antrenörü Aksoy: "İlk defa takım inanarak sahaya çıktı ve 2. sırada olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a karşı 3 sette çok iyi mücadele etti" Erkekler Voleybol 1. Lig ekiplerinden İnegöl Belediyespor'un antrenörü Ali Bahadır Aksoy, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u 3-0 yendikleri maça ilişkin, "İlk defa takım inanarak sahaya çıktı ve 2. sırada olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a karşı 3 sette çok iyi mücadele etti" dedi.