Hoşgeldiniz!

ali haydar

Mazlum Çimen - Feryad-ı İsyan 05:17
Mazlum Çimen - Feryad-ı İsyan 45.623 izlenme - 3 yıl önce Sözleri, Ozan Emekçi adıyla bilinen Ali Haydar Levendiz e ait olan şiirin Mazlum Çimen tarafından bir bölümünün bestelenmiş halidir. Şiirin orjinali 76 dörtlükten oluşur ve Feryadu İsyanım adıyla bilinir.
Ömrüm Ali Haydar Timisi 05:29
Ömrüm Ali Haydar Timisi 33.261 izlenme - 9 yıl önce ömrüm,ali,haydar,timisi
Emekçi - Maraş Ne İlk, Ne Son Katliamdır 11:25
Emekçi - Maraş Ne İlk, Ne Son Katliamdır 22.678 izlenme - 3 yıl önce Ozan Emekçi adı ile bilinen ve kendisi de Maraş doğumlu olan Ali Haydar Levendiz'in, katliam sonrasında albümünde bu olaya yer verdiği bölüm. Önce düz metin olarak yorumla başlıyor, sonra türküye geçiyor. Bu günler aynı zamanda Marşa katliamını yıl dönümleri. 19 aralıkta başlayan katliam 24 aralığa kadar sürdü. Ozan Emekçi yurt dışına kaçtı, vatandaşlıktan çıkarıldı ve halen Paris'te yaşıyorken, katliama katılanların ülkede serbestçe dolaşması, ne kadar hukuk devleti olduğumuzu gösteriyor.
Ahmet Aslan - Ali Heyder (Ali Haydar) 06:23
Ahmet Aslan - Ali Heyder (Ali Haydar) 27.266 izlenme - 7 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Bıra xeçeliye perskena, ali heyderê mı viyala reze Qesune gıne ali heyderi, verê jiara sure de beli biye Wıy leminê wayi wayi, lemın beli biye Wax lemınê wayi wayi, çerxê na dina gêwre wayi Çerxê na dina gêwre perskena, nia amo nia ki şiyo Bıra xeçeliye perskena, ali heyderê mı ebe kemeri Vanê emser gıno ci kişiyo, ali heyderê wayirê mavzeri Wıy leminê wayi wayi, lemın beli biye Wax leminê wayi wayi, çerxê na dina gêwre wayi Çerxê na dina gêwre perskena, nia amo nia ki şiyo
Zeynep Hayır & Ali Haydar Can - Biya Xo Vîrî 05:42
Zeynep Hayır & Ali Haydar Can - Biya Xo Vîrî 7.638 izlenme - 1 yıl önce Zeynep Hayır & Ali Haydar Can'ın, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan "Biya Xo Vîrî" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Mehmet Çetin Müzik: Zeynep Hayır Düzenleme: Deniz Bahadır Yönetmen: Deniz Bahadır
İkinci Bahar - Tacizciye Ders 01:27
İkinci Bahar - Tacizciye Ders 3.133 izlenme - 10 ay önce İkinci Bahar, 1998 - 2001 yılları arasında yayınlanmış bir tv dizisidir. Başrollerinde Türkân Şoray ve Şener Şen gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizi, Samatya'da çekilmiştir. Gaziantepli kebap üstadı Ali Haydar (Şener Şen) ile Hanım (Türkân Şoray) adlı işe ihtiyacı olan iki çocuklu dul bir kadının hayat mücadelesinde, her türlü zorluk içinde işte ve aşkta ‘‘İkinci Bahar’’ı yaşamaya başlamalarının hikayesi.
Ali Ekber Çiçek - Haydar Haydar 05:04
Ali Ekber Çiçek - Haydar Haydar 15.119 izlenme - 7 yıl önce haydar haydar ali ekber çiçek
Sevcan Orhan & Ali Haydar Timisi - Yemin 04:23
Sevcan Orhan & Ali Haydar Timisi - Yemin 1.781 izlenme - 8 ay önce Sevcan Orhan & Ali Haydar Timisi - Yemin Sevcan Orhan - Anadolu'nun Yedi Rengi (Part 2) Ali Haydar TİMİSİ - Anadolunun Yedi Rengi Konuk Sanatçı: Sevcan Orhan - 2. Bölüm Şarkı Sözleri: Bu sevdanın dalında hep yanmaya mı yeminin Erken gelen hazanda hep solmaya mı yeminin Bulutlarda yansın diye adını dağlara verdim Toprağa anlatsın diye sesimi sulara verdim Her mevsim uyansın diye sevdamı bahara verdim Dört yana savrulsun diye kokumu rüzgara verdim Bu sevdanın kapısını hep çalmaya mı yeminin Yanan kalbimin ahını hep almaya mı yeminin
Ali Haydar Timisi - Hasret 04:07
Ali Haydar Timisi - Hasret 5.946 izlenme - 6 yıl önce
Yine Gönlüm Hoş Değil Ali Haydar 03:48
Yine Gönlüm Hoş Değil Ali Haydar 8.572 izlenme - 9 yıl önce yine gönlüm hoş değil ali haydar timisi - duygu koçak
ali haydar timisi - ömrüm ömrüm 04:25
ali haydar timisi - ömrüm ömrüm 5.915 izlenme - 6 yıl önce __ellerin bir sıcak bir soğuk olunca__ saçlarına beyaz teller dolunca__ dizlerin kırılıp dermansız kalınca____ ____İŞTE O GÜN SENDE AĞLARSIN...!!!... AHHHH ÖMRÜM DİYE YANARSIN...!!!
ali haydar tİmİsİ_ömrüm ömrüm 05:25
ali haydar tİmİsİ_ömrüm ömrüm 4.803 izlenme - 9 yıl önce ali haydar tİmİsİ_ömrüm ömrüm
Yusuf Gül - Ali Haydar 03:21
Yusuf Gül - Ali Haydar 2.785 izlenme - 7 yıl önce
alİ haydar tİmİsİ gİdİyorum 05:01
alİ haydar tİmİsİ gİdİyorum 3.165 izlenme - 9 yıl önce vaktİ geldİ ayriliĞin sebebİnİ bİlİyorum senİn olsun kara sevdan gözün aydin gİdİyorum
Kıvırcık Ali - Haydar Haydar 06:33
Kıvırcık Ali - Haydar Haydar 1.376 izlenme - 3 yıl önce
Ali Haydar Timisi - Bir Seni Bilmedim Mi Ben 04:33
Ali Haydar Timisi - Bir Seni Bilmedim Mi Ben 2.295 izlenme - 8 yıl önce by irfan polat
Ali Haydar Timisi 05:35
Ali Haydar Timisi 5.339 izlenme - 10 yıl önce albümü satın almak için
Ali Haydar Timisi - Ay Balam 04:26
Ali Haydar Timisi - Ay Balam 2.362 izlenme - 6 yıl önce
İkinci Bahar - Katmer Sahnesi 04:25
İkinci Bahar - Katmer Sahnesi 1.705 izlenme - 3 yıl önce İkinci Bahar'dan daha sıcak bir yerli dizimiz oldu mu, bilmiyorum. Burada dizinin en çok hatırlanan sahnelerinden birini paylaşmıyorum belki ama yine de insanı gülümseten, içini ısıtan bir sahne... Bu arada Ali Haydar Usta katmer hakkında doğru şeyler söylese de katmer yapmada öyle çok hamarat görünmüyor ama zaten kendisi kebap ustasıdır, katmer değil. "Kayarak merdaneden süzülür de çıkarsın/ Yeşil fıstık içiyle iştahları açarsın/ Çiğnedikçe ağızda lokum olup akarsın/ Gel ey yeşil fıstık, taze kaymaklı katmer."
Emekçi - İbrahim'le Ali Haydar 05:28
Emekçi - İbrahim'le Ali Haydar 1.646 izlenme - 6 yıl önce
Ali Haydar Timisi - Emeğimsin 03:50
Ali Haydar Timisi - Emeğimsin 1.595 izlenme - 6 yıl önce
Milletvekili Öner: Adli Kolluk Düzenlemesi Anayasa'ya Da Hukuka Da Aykırı 03:02
Milletvekili Öner: Adli Kolluk Düzenlemesi Anayasa'ya Da Hukuka Da Aykırı 1.261 izlenme - 5 yıl önce CHP Isparta Milletvekili Ali Haydar Öner, adli kolluk yönetmeliğinde yapılan değişiklikle yargı erkinin yürütme erkinin emrine girdiğini söyledi. Öner, “Bu düzenleme hukuka da Anayasa'ya da hakkaniyete de aykırıdır.” dedi. TBMM’de basın toplantısı düzenleyen Öner, “Anayasaya göre yürütme, yargı ve yasama birbirinden bağımsız erklerdir. Bu düzenleme ile yargı erki yürütme erkinin emrine girmiştir. Yürütme erkinin iznine tabi kılınmıştır. Bunun Anayasa'ya aykırılığı açıktır. Adaletsizliğin önlenmesi, yangının önlenmesinden daha acil hale gelmiştir.” dedi. Emniyete basın mensuplarının girişinin yasaklanmasını da değerlendiren Öner, “Demokratik toplumlar açık ve şeffaf toplumlardır. Emniyete, düne kadar basın mensuplarının girmelerine izin verilirken, basın mensupları, bu izinleri halkın haber alma hakkını teslim konusunda objektiflikle yerine getirirken, ne olmuştur da basın, emniyet binalarından dışlanmak istenmiştir. Aksaray valisinin İstanbul emniyet müdürü olarak görevlendirilmesi de hukuk dışıdır. Valiler, içişleri bakanının önermesi ve Bakanlar Kurulu’nun tamamının imzası, sayın Cumhurbaşkanı’nın onayı ile atanırlar. Aksaray Valisi Selami Altınok’un İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nü tedviren görevlendirilmesinde Sayın Cumhurbaşkanı’nın onayı yoktur. Bu bakımdan bu işlem, delileri karartma, yolsuzlukları ört bas etme girişimidir. Sayın valinin böyle bir sürece alet edilmesi mülki idare teşkilatına ağır bir haksızlıktır.” ifadelerini kullandı.
cahil ömrüm 05:35
cahil ömrüm 3.916 izlenme - 7 yıl önce yollarıma sıra dağlar sıralandı gelmedin yar..saçlarıma yaz baharda karlar yağdı görmedin yar...yıllar geçti ne haldeyim kimlerleyim bilmedin yar...hazana yoldaş oldu cahil ömrüm vayyy...sevdaya düştü gitti "ömrüm"ömrüm...bir kuştu uçtu gitti "ömrüm" ömrüm...bahardan göçtü gitti ömrüm ömrüm...hazana yoldaş oldu cahil ömrüm vayyy...kör gecenin ortasında yandım gittim duymadın yar yüz yerimden yaralandım bir gün gelip sarmadın yar yollarıma pusu kurdun gelip geçtim vurmadın yar
İkinci Bahar - Ali Haydar ile Vakkas'ın Karşılıklı İçme Sahnesi (O Ağacın Altı) 09:48
İkinci Bahar - Ali Haydar ile Vakkas'ın Karşılıklı İçme Sahnesi (O Ağacın Altı) 1.246 izlenme - 3 yıl önce İkinci Bahar'ın 32. bölümünde yer alan Ali Haydar Usta ile Vakkas Usta'nın karşılıklı içme, sapıtma ve şarkı söyleme sahnesi. Yıllar geçse de unutulmayanlardan.
Ali Haydar Can - Oy Be Canan 04:08
Ali Haydar Can - Oy Be Canan 1.638 izlenme - 7 yıl önce
İkinci Bahar - Ali Haydar'ın Babasının Öldüğü Sahne 05:45
İkinci Bahar - Ali Haydar'ın Babasının Öldüğü Sahne 1.497 izlenme - 4 yıl önce işte efsane dizinin efsane sahnesi.türk dizi tarihinin en güzel dizilerinden biri olan ikinci bahar da ali haydar'ın babasının öldüğü sahne ve şener şen'in sesinden urfanın etrafı iyi seyirler..
Ali Haydar Timisi - Ömrüm Ömrüm [yürekyakan Ad] 05:35
Ali Haydar Timisi - Ömrüm Ömrüm [yürekyakan Ad] 1.443 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/yurekyakan.ad
Toyota Corolla 2013 Test sürüşü 12:28
Toyota Corolla 2013 Test sürüşü 1.487 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'de üretilen 11. nesil 2013 Corolla 1.6'yı Toyota Türkiye CEO'su Ali Haydar Bozkurt test ediyor. Bozkurt, Corolla'nın bu zamana kadarki satışlarına ve Türkiye ekonomisine sağlayacağı katkıya da değiniyor.
Ali Haydar Can - Cane 03:49
Ali Haydar Can - Cane 1.198 izlenme - 7 yıl önce
Şener Şen - İkinci Bahar Efsane Tirat 04:45
Şener Şen - İkinci Bahar Efsane Tirat 925 izlenme - 3 yıl önce İkinci Bahar dizisinin 20.bölümünde Ali Haydar ustam,zor bir seçimin eşiğindedir. Bir tarafta dükkanı bir tarafta da sevdiği kadın arasında kalmıştır. Dertlenip, rakıya abanır. Hafif çakır bir şekilde mahallenin esnafıyla konuşmasını izliyoruz. Buradan dünyanın en büyük oyuncularından Şener Şen'e ve merhum Meral Okay'a en içten duygularımı iletiyorum.