Hoşgeldiniz!

Ali İhsan Varol Videoları İzle

Okan Bayülgen Ve Ali İhsan Varol Karşı Karşıya 05:16
Okan Bayülgen Ve Ali İhsan Varol Karşı Karşıya 97.816 izlenme - 4 yıl önce Okan Bayülgen Ve Ali İhsan Varol Karşı Karşıya
Kelime Oyununda Yolsuzluk Göndermesi 01:09
Kelime Oyununda Yolsuzluk Göndermesi 67.485 izlenme - 3 yıl önce Kelime Oyunu yayından kaldırıldı Show TV, Gezi olayları ile rüşvet operasyonunda gündeme gönderme yapan Ali İhsan Varol'un sunduğu 'Kelime Oyunu' programını yayından kaldırdı. Gezi olayların.Show TV beklediği. Gezi olaylarında polisin oransıtış şiddeti, yaşanna olaylar ve müdahaleleri ele alan, bu olaylarla ilgili eleştirel kelimeleri yayınlayan Kelime Oyunu programı 17 Aralık operasyonuna da kayıtsız kalmadı.
Kelime Oyunu - Cem Yılmaz'lı Yılbaşı Özel 58:53
Kelime Oyunu - Cem Yılmaz'lı Yılbaşı Özel 34.315 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz'ın katıldığı yayınlanmayan Kelime Oyunu. Yayından Kaldırdılar Ama Yayınlanmasını Engelleyemediler! Ali İhsan Varol'un hazırlayıp sunduğu sevilen yarışma programı 'Kelime Oyunu'nun Cem Yılmaz'lı yılbaşı özel programı vimeo'da yayımlandı. Varol, yılbaşı özel programını Cem Yılmaz'la çekmiş ancak bu özel yayın, program aniden yayından kaldırıldığı için yayınlanamamıştı. Bloomberg ekranlarında yayınlanırken, Gezi direnişi sırasında, direnişe gönderme yapan sorularıyla dikkat çeken program yaz döneminden sonra Show TV ekranlarında boy göstermeye başlamıştı. Toplumsal olayları da yarışmalarında işleyen Varol, 17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu sonrası da 'Halk ağzında rüşvet alan kişi” sorusunu sormuş, program birkaç gün sonra 'beklenilen performansı sergilemediği' iddiasıyla yayından kaldırılmıştı. Programın yayından kaldırılması üzerine Cem Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "TV'deki en temiz, düzgün program Kelime Oyunu yayından kaldırılmış. Ayıp. Gönüllü konuk olmuştum. En sevdiğimiz programdı. Yakıştıramadım" demişti. Programın sosyal medyadan yayınlanması üzerine Twitter'da "Bu devirde sansür zor" yorumları yapıldı.
Ali İhsan Varol: ''5 Ocak'ta 5. Yılımızı Kutlayacaktık'' 07:36
Ali İhsan Varol: ''5 Ocak'ta 5. Yılımızı Kutlayacaktık'' 11.470 izlenme - 3 yıl önce Kanaltürk'te yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Ali İhsan Varol, sunuculuğunu yaptığı 'Kelime Oyunu' programının sonlandırılması ile ilgili açıklama yaptı.
Ali İhsan Varol'un Yarışmacı Olması 10:55
Ali İhsan Varol'un Yarışmacı Olması 13.191 izlenme - 4 yıl önce Sevilen Yarışma Programı Kelime Oyunu'nun Sunucusu Ali İhsan Varol Bu Kez Yarışmacı Koltuğuna Oturmuş Ve Yarışmayı Simge Fıstıkoğlu Sunmuş. Simge Hanım Ne Kadar Tatlı Olsada Sunucu Farkı Ortaya Çıkmamış Değil Hani.
Ali İhsan Varol’la Mercedes’in Eğlendiren Araba Şakası 03:20
Ali İhsan Varol’la Mercedes’in Eğlendiren Araba Şakası 3.964 izlenme - 2 yıl önce Mercedes Autoshow 2015’te B 200 elektrikli aracının tanıtımında gerçekleştirdiği şakayı paylaştı. Konuşan araba şakasında Ali İhsan Varol’un seslendirmesi ile konukların şaşkınlıklarını görmek kaydadeğer
Kelime Oyunu'ndaki İlginç Yarşımacı! 03:00
Kelime Oyunu'ndaki İlginç Yarşımacı! 10.562 izlenme - 4 yıl önce Bloomgerg HT'de yayınlanan Kelime Oyunu'nda yarışan genç kızın verdiği cevaplar herkesi hayrete düşürdü.
Cem Yılmaz'lı Kelime Oyunu (Yayınlanmayan Bölüm) 58:53
Cem Yılmaz'lı Kelime Oyunu (Yayınlanmayan Bölüm) 6.820 izlenme - 3 yıl önce Kelime Oyunu - Cem Yılmaz Yılbaşı Özel Ali İhsan Varol'un sevilen yarışma programı Kelime Oyunu'nun Yılbaşı Özel bölümü için ünlü komedyen Cem Yılmaz ile çekim yapılmıştı ancak yayınlanmamıştı. İşte Kelime Oyunu'nun Yılbaşı Özel bölümü sizlerle.
Kelime Oyunu - Seda Bakan (15.09.2014) 12:45
Kelime Oyunu - Seda Bakan (15.09.2014) 1.864 izlenme - 3 yıl önce Kelime Oyunu'nun yeni sezondaki ilk konukları kardeş payından Ayhan Taş,Ahmet Kural,Seda Bakan ve Murat Cemcir.
Kelime Oyunu - Ayhan Taş (15.09.2014) 11:55
Kelime Oyunu - Ayhan Taş (15.09.2014) 1.398 izlenme - 3 yıl önce Kelime Oyunu'nun yeni sezondaki ilk konukları kardeş payından Ayhan Taş,Ahmet Kural,Seda Bakan ve Murat Cemcir.
Kelime Oyunu - Murat Cemcir (15.09.2014) 10:51
Kelime Oyunu - Murat Cemcir (15.09.2014) 1.267 izlenme - 3 yıl önce Kelime Oyunu'nun yeni sezondaki ilk konukları kardeş payından Ayhan Taş,Ahmet Kural,Seda Bakan ve Murat Cemcir.
Çarli - Ali İhsan Varol 02:34
Çarli - Ali İhsan Varol 719 izlenme - 2 yıl önce Ali İhsan Varol'un Çarli dizinde oynadığı küçük bir rol. Aynı zamanda dizinin yapım asistanıymış.
Okan Bayülgen'in Programı Yayından Kaldırtan İmalı Konuşması 01:02
Okan Bayülgen'in Programı Yayından Kaldırtan İmalı Konuşması 805 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen'in hazırlayıp sunduğu makina kafa programı 2 haftadır yayınlanmıyordu.Geçen hafta Okan bayülgen twiter hesabından geç saate kaldıkları için yayına girmediklerini söylemişti.Bu hafta ise programların yayından kaldırıldıklarını duyurdu.Okan bayülgen önceki programlarında da,programın başında bir kaç kez kanalda yayınlanan dizileri ve programları iğneleyici laflar söylemişti.Show tv reytingi bahane ederek kaldırdığı programlar göze batıyor.Bundan öncede gayet iyi reyting alan,Ali İhsan Varol'un sunduğu kelime oyunu programını yayından kaldırdı.Kelime oyunu programı gezi olaylarında sorduğu sorulardan dolayı uyarı almıştı.Yolsuzluk operasyonunu ima eden sorular sorulunca da tamamen yayından kaldırıldı.
Kelime Oyunu - İlginç Yarışmacı Bilge 03:00
Kelime Oyunu - İlginç Yarışmacı Bilge 707 izlenme - 2 yıl önce Sevilen bilgi yarışması Kelime Oyunu'na katılan genç kız heyecanına yenik düşerek öyle hatalar yaptı ki program sunucusu Ali İhsan Varol bile ne diyeceğini şaşırdı.
Ali İhsan Varol Büyük Risk'te Yarıştı 04:04
Ali İhsan Varol Büyük Risk'te Yarıştı 1.096 izlenme - 5 yıl önce Ali İhsan Varol Büyük Risk'te yarıştı
Kelime Oyunu - Ahmet Kural (15.09.2014) 10:58
Kelime Oyunu - Ahmet Kural (15.09.2014) 539 izlenme - 3 yıl önce Kelime Oyunu'nun yeni sezondaki ilk konukları kardeş payından Ayhan Taş,Ahmet Kural,Seda Bakan ve Murat Cemcir.
Ali İhsan Varol - Merinos Koyun Sorusu Kelime Oyunu 02:00
Ali İhsan Varol - Merinos Koyun Sorusu Kelime Oyunu 887 izlenme - 5 yıl önce Cevabı 'Merinos' olan soruda sunucu Varol, "Evet biraz karışıktı ama Türkiye'nin yarısı diye de sorulmazdı bu soru, kusura bakmayın"
Kelime Oyunu İlginç Yarışmacı Bilge 03:00
Kelime Oyunu İlginç Yarışmacı Bilge 607 izlenme - 4 yıl önce Sevilen bilgi yarışması Kelime Oyunu'na katılan genç kız heyecanına yenik düşerek öyle hatalar yaptı ki program sunucusu Ali İhsan Varol bile ne diyeceğini şaşırdı
Kelime Oyunu - Ahmet Kural Final (15.09.2014) 09:39
Kelime Oyunu - Ahmet Kural Final (15.09.2014) 572 izlenme - 3 yıl önce Kelime Oyunu'nun yeni sezondaki ilk konukları kardeş payından Ayhan Taş,Ahmet Kural,Seda Bakan ve Murat Cemcir.
Gezi Parkı Soruları - İhsan Varol (Kelime Oyunu - 3 Haziran 2013) Full 58:39
Gezi Parkı Soruları - İhsan Varol (Kelime Oyunu - 3 Haziran 2013) Full 818 izlenme - 4 yıl önce Direnişe İhsan Varol & Kelime Oyunu'nundan Destek !
Kelime Oyunu Rekortmeni Yusuf Dinçer Yeniden 12:48
Kelime Oyunu Rekortmeni Yusuf Dinçer Yeniden 284 izlenme - 2 yıl önce Kelime Oyunu adlı yarışma programında 23 saniyede bütün soruları bitiren Yusuf Dinçer, rekortmenligini surduruyor...
Kelime Oyunu Ekranlara Geri Dönüyor 00:28
Kelime Oyunu Ekranlara Geri Dönüyor 372 izlenme - 3 yıl önce Ali İhsan Varol'un sunumuyla izleyicilerin büyük beğenesini kazanan ve kısa sürede 'fenomen' bir yarışma haline gelen 'Kelime oyunu' ekranlara geri dönüyor. Daha önce yayınlandığı tüm kanallarda büyük beğeni kazanan ve son derece sade formatına rağmen çok sayıda izleyiciye ulaşan “Kelime Oyunu” yarışmasının, Eylül ayından itibaren FOX TV ekranlarında yeniden yayınlanmaya başlayacağı öğrenildi... Yayınlandığı ilk sezonda, Türk Dil Kurumu tarafından, “Türkçe'nin doğru kullanımı ve Türkçe'ye yaptığı katkılar” nedeniyle ödüle layık görülen yarışma, Fox TV ekranlarına yeni bir stüdyo ve dekorla dönecek. Yine Ali İhsan Varol’un sunacağı yarışmanın, hafta içi üç akşam yayınlanacağı belertiliyor. Ali İhsan Varol ile Kelime Oyunu Eylül'de FOX'ta!
Beyaz Show 25 Nisan 2014 Tanıtım Fragmanı 00:51
Beyaz Show 25 Nisan 2014 Tanıtım Fragmanı 504 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Show yine şahane! Şevval Sam, Levent Yüksel, Seda Bakan, Ali İhsan Varol ve Canan Perver Gürsu bu hafta “Beyaz Show”da! Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; müzik ve televizyon dünyasının başarılı isimlerinden Şevval sam, pop müziğin güçlü yorumcularından Levent Yüksel, “Kardeş Payı” dizinin iki cevheri Seda Bakan ve Ali İhsan Varol ile Türk Sineması’nın unutulmaz isimlerinden Canan Perver Gürsu konuk oluyor. Sohbeti, eğlencesi, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” bu gece de yine şahane! Sakın kaçırmayın!
Kelime Oyunu - Koyun Sorusu (Türkiye'nin Yarısı) 02:00
Kelime Oyunu - Koyun Sorusu (Türkiye'nin Yarısı) 319 izlenme - 2 yıl önce Televizyondaki sayılı dikkate değer, ilgi çeken, mantıklı ve beyin yıkamayan programlardan olan (Belki tek) Kelime Oyunu'nun saygı değer suncusu Ali İhsan Varol, yarışmacılardan birine sorulan bir sorunun sonunda ufak bi iğneleme ile tepkisini göstermek istemiştir. İyi seyirler. (Olay 1 aydan daha önce gerçekleşmişdir fakat yeni öğrendiğim bir olaydır.)
Okan Bayülgen Ve Ali İhsan Varol Karşı Karşıya 05:16
Okan Bayülgen Ve Ali İhsan Varol Karşı Karşıya 307 izlenme - 3 yıl önce Okan Bayülgen Ve Ali İhsan Varol Karşı Karşıya
Kelime Oyunu'nun Yolsuzluk ve Rüşvet Göndermesi - Yiyici 01:09
Kelime Oyunu'nun Yolsuzluk ve Rüşvet Göndermesi - Yiyici 294 izlenme - 2 yıl önce Gezi olaylarında polisin oransıtış şiddeti, yaşanna olaylar ve müdahaleleri ele alan, bu olaylarla ilgili eleştirel kelimeleri yayınlayan Kelime Oyunu programı 17 Aralık operasyonuna da kayıtsız kalmamıştı. Ali İhsan Varol, Programda yarışmada 'Halk ağzında rüşvet alan sormuştu. Sorunun doğru yanıtı 'Yiyici' olarak belirtilmişti. Ve gün itibariyle Kelime Oyunu ise bu sorundan sonra yayından kaldırıldı. Cem yılmaz'ın konu hakkındaki tweeti: "Tv deki en temiz ,düzgün program Kelime Oyunu yayından kaldırılmış...Ayıp.. gönüllü konuk olmuştum ..en sevdiğimiz programdı.Yakıştıramadım"
Kelime Oyunu Yeni Bölüm Tanıtımı 00:35
Kelime Oyunu Yeni Bölüm Tanıtımı 255 izlenme - 3 yıl önce Kelime Oyunu nihayet geri dönüyor. Ali İhsan Varol'un kibar ve keyifli sunumu, meraklısını ekrana kilitleyen kaliteli sorularıyla "Kelime Oyunu", kısa zamanda yarışma programları arasında bir kült haline geldi. Daha ilk sezonunda, Türk Dil Kurumu tarafından, "Türkçe'nin doğru kullanımı ve Türkçe'ye yaptığı katkılar nedeniyle ödüle layık görülen efsane yarışma, nihayet FOX TV'de ekranlara geri dönüyor. Yepyeni stüdyosu, dekoru, konukları ve heyecanla beklenen yeni sorularıyla "Kelime Oyunu", hafta içi, üç akşam izleyicisini yine ekran başından tahminler yürütmeye, heyecanlanıp sevinmeye davet ediyor.
Ali İhsan Varol - Muzip Sorular -  5N1K 09:06
Ali İhsan Varol - Muzip Sorular - 5N1K 174 izlenme - 2 yıl önce Hem güncel soruları hem de eğlenceli sunumuyla Kelime Oyunu yarışmasını bir fenomen haline dönüştüren Ali İhsan Varol, Cüneyt Özdemir'le 5N1K programına konuk oldu. Varol, programının yayından kaldırılış sürecini anlattıktan sonra o çok beğenilen Kelime Oyunu'nu 5N1K yayınında Cüneyt Özdemir'le oynadı. Yine birbirinden ilginç sorularla dikkat çeken Varol izleyicilerden büyük beğeni toplayarak sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasına girdi.
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar (10) 04:43
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar (10) 582 izlenme - 3 yıl önce Bakalım Doğukan Manço, Ümit Erdim, Ayça Varlıer, Behzat Uygur, Ersin Düzen, Yusuf Güney, Ali İhsan Varol, Hande Kazanova, Mabel Matiz, Nedim Saban, Özgür Özberk, Tanju Çolak, Ömür Gedik, Fatih Portakal, Nuray Sayari, Ahmet Mümtaz Taylan, Oben Budak, Ece Gürsel, Behzat Uygur, Oben Budak, Ayça Varlıer, Kadir Çöpdemir, Ahmet Mümtaz Taylan, Yunus Günçe, Burcu Esmersoy, Ertem Şener, Nuray Sayarı, Almeda, Yusuf Güney kendileri hakkında yazılmış arsız tweetler için ne diyecek..
Ali İhsan Varol'un Yarışmacı Olması 10:55
Ali İhsan Varol'un Yarışmacı Olması 241 izlenme - 2 yıl önce Sevilen yarışma programı Kelime Oyunu'nun sunucusu Ali İhsan Varol bu kez yarışmacı koltuğuna oturmuş ve yarışmayı Simge Fıstıkoğlu sunmuş. Simge hanım ne kadar tatlı olsada sunucu farkı ortaya çıkmamış değil hani.