Hoşgeldiniz!

ali kaptan

türkiye'yi ağlatan sahne 10:08
türkiye'yi ağlatan sahne 36.727 izlenme - 7 yıl önce "öyle bir geçer zaman ki"de evin büyük oğlu mete babasına sinirlenip evi yaktı.yaşanan büyük aile dramı milyonları gözyaşına boğdu.
mete ali kaptan'ı fena dövdü 05:37
mete ali kaptan'ı fena dövdü 28.965 izlenme - 6 yıl önce mete annesini babasının dövdüğünü anlayınca gidip ali kaptanı bulur. mete'nin vurmalarına suçluluk duygusu içinde olan ali kaptan karşılık vermedi...
ali kaptan balıkçı'nın kulübesini yerle bir etti 03:10
ali kaptan balıkçı'nın kulübesini yerle bir etti 12.918 izlenme - 6 yıl önce
türkiye'yi ağlatan sahne 04:21
türkiye'yi ağlatan sahne 11.529 izlenme - 6 yıl önce ali kaptan dan kızı ayline anlamli nasihat.. ve cemile duygulanir...
İzleyenler Gözyaşına Hakim Olamadı 04:34
İzleyenler Gözyaşına Hakim Olamadı 9.826 izlenme - 5 yıl önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki 74. Bölüm
balıkçı evlenme teklif ediyor 02:33
balıkçı evlenme teklif ediyor 4.648 izlenme - 6 yıl önce
İzleyenler Gözyaşını Tutamadı 04:24
İzleyenler Gözyaşını Tutamadı 6.477 izlenme - 5 yıl önce İzleyenler Gözyaşını Tutamadı - Öyle Bir Geçer Zaman Ki
öyle bir geçer zaman ki-ilginç hata 01:34
öyle bir geçer zaman ki-ilginç hata 5.428 izlenme - 6 yıl önce öyle bir geçer zaman ki'nin bu hafta yayınlanan bölümünde tam bir skandal yaşandı.yeni bir iş için görüşmeye giden cemile patronun odasına girer ve işte tam bu sırada izleyicilerin gözünden kaçmayan o hata ortaya çıktı.duvardaki aynadan yansayan boom herkesi şaşırttı.
ali kaptan caroline ile kenan'ı otelde bastı 02:55
ali kaptan caroline ile kenan'ı otelde bastı 3.487 izlenme - 6 yıl önce
Hayrettin - Ali Kaptan Düellosu 05:43
Hayrettin - Ali Kaptan Düellosu 2.290 izlenme - 6 yıl önce
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 75. Bölüm Son Sahne 04:30
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 75. Bölüm Son Sahne 2.694 izlenme - 5 yıl önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki 75. Bölüm Son Sahne
işte mete'nin kız versiyonu xd 00:36
işte mete'nin kız versiyonu xd 2.075 izlenme - 7 yıl önce öyle bir geçer zaman ki
Varsa Yoksa Osman 01:31
Varsa Yoksa Osman 1.575 izlenme - 6 yıl önce
küçük osman ölüyor mu? 04:15
küçük osman ölüyor mu? 2.278 izlenme - 7 yıl önce öyle bir geçer zaman ki dizisinin 17. bölümünde osmanın boğulma sahnesi izleyenleri şok etti!
Ali Kaptan İntikamını Aldı 05:31
Ali Kaptan İntikamını Aldı 2.221 izlenme - 5 yıl önce Ali Kaptan İntikamını Aldı
Ali Kaptan'dan Cemile'ye Veda Mektubu 04:52
Ali Kaptan'dan Cemile'ye Veda Mektubu 2.165 izlenme - 5 yıl önce
ali kaptan hayrettin'den intikam alırsa 03:55
ali kaptan hayrettin'den intikam alırsa 2.509 izlenme - 6 yıl önce ali kaptan hayrettin'den intikam alırsa
Avcılık Ali Kaptan 03:22
Avcılık Ali Kaptan 386 izlenme - 2 yıl önce Balıkçılık ile hobi olarak ilgilenenler için olta balıkçılığının püf noktaları ! Amatör balıkçılar olta ile denizden hangi balıkları avlayabilir? Olta nasıl kullanılır, nasıl fırlatılır? Oltaya balık geldiğinde olta nasıl çekilir? İzleyin, sahte yemle nasıl balıkçılık yapılacağını, gerçek yemin oltaya nasıl takılacağını Hepsi videolarla... Farklı yemler oltaya nasıl takılır? Püf noktaları nelerdir? Bunun teknik bir adı varsa o şekilde düzeltebiliriz. Oltayı suya savururken nelere dikkat edilir? Uzağa atmak için ne yapılır? Uzağa atmak mı iyidir? Püf noktaları nelerdir? Makarayı gevşetmek, oltayı çekmek... Olta sudayken neler yapılıyor? Bunlar niçin yapılıyor? Bunun için ne kullanılır? Balığı tuttuğunuzu nasıl anlarsınız? Küçük balık ise anlamak mümkün mü yoksa rastgele çekilir mi? Balığın yakalandığı anlaşıldığı zaman olta nasıl toplanır? Hızlı mı yoksa yavaş mı? Nelere dikkat edilir? Balığın ağzını parçalamadan iğneden nasıl kurtarabiliriz? Doğru olan nasıldır? Bu konuda yapılan yanlışlar nelerdir? Canlı kalmasını sağlamak için ne yapılır? Nelere dikkat edilir?
osman gine ağlattı 04:44
osman gine ağlattı 1.197 izlenme - 6 yıl önce mete babasına bıçak çeker ve babası meteye karşı sert tepki gösterir.bunun üzerine küçük osman ağlamaya başlar ve türkiyeyi duygulandırır.
Öyle Bir Geçer Zamanki - Mete Evi Yakıyor 02:25
Öyle Bir Geçer Zamanki - Mete Evi Yakıyor 99 izlenme - 4 ay önce Öyle bir geçer zamanki'nin unutulmaz sahnesi özellikle birazdan ölümde buluşucaz ali kaptan lafı akıllarda kalmıştır.
mete ali kaptanı dövdü 14:58
mete ali kaptanı dövdü 1.001 izlenme - 6 yıl önce 26 nisan 2011
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 79. Bölüm 1. Sahne 03:55
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 79. Bölüm 1. Sahne 1.137 izlenme - 5 yıl önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki 79. Bölüm 1. Sahne
Sj4000 Test Video 02:59
Sj4000 Test Video 210 izlenme - 1 yıl önce Balıkçılık ile hobi olarak ilgilenenler için olta balıkçılığının püf noktaları ! Amatör balıkçılar olta ile denizden hangi balıkları avlayabilir? Olta nasıl kullanılır, nasıl fırlatılır? Oltaya balık geldiğinde olta nasıl çekilir? İzleyin, sahte yemle nasıl balıkçılık yapılacağını, gerçek yemin oltaya nasıl takılacağını Hepsi videolarla... Farklı yemler oltaya nasıl takılır? Püf noktaları nelerdir? Bunun teknik bir adı varsa o şekilde düzeltebiliriz. Oltayı suya savururken nelere dikkat edilir? Uzağa atmak için ne yapılır? Uzağa atmak mı iyidir? Püf noktaları nelerdir? Makarayı gevşetmek, oltayı çekmek... Olta sudayken neler yapılıyor? Bunlar niçin yapılıyor? Bunun için ne kullanılır? Balığı tuttuğunuzu nasıl anlarsınız? Küçük balık ise anlamak mümkün mü yoksa rastgele çekilir mi? Balığın yakalandığı anlaşıldığı zaman olta nasıl toplanır? Hızlı mı yoksa yavaş mı? Nelere dikkat edilir? Balığın ağzını parçalamadan iğneden nasıl kurtarabiliriz? Doğru olan nasıldır? Bu konuda yapılan yanlışlar nelerdir? Canlı kalmasını sağlamak için ne yapılır? Nelere dikkat edilir?
Olta Balıkçılığı  Ali Kaptan 02:57
Olta Balıkçılığı Ali Kaptan 277 izlenme - 2 yıl önce Balıkçılık ile hobi olarak ilgilenenler için olta balıkçılığının püf noktaları ! Amatör balıkçılar olta ile denizden hangi balıkları avlayabilir? Olta nasıl kullanılır, nasıl fırlatılır? Oltaya balık geldiğinde olta nasıl çekilir? İzleyin, sahte yemle nasıl balıkçılık yapılacağını, gerçek yemin oltaya nasıl takılacağını Hepsi videolarla... Farklı yemler oltaya nasıl takılır? Püf noktaları nelerdir? Bunun teknik bir adı varsa o şekilde düzeltebiliriz. Oltayı suya savururken nelere dikkat edilir? Uzağa atmak için ne yapılır? Uzağa atmak mı iyidir? Püf noktaları nelerdir? Makarayı gevşetmek, oltayı çekmek... Olta sudayken neler yapılıyor? Bunlar niçin yapılıyor? Bunun için ne kullanılır? Balığı tuttuğunuzu nasıl anlarsınız? Küçük balık ise anlamak mümkün mü yoksa rastgele çekilir mi? Balığın yakalandığı anlaşıldığı zaman olta nasıl toplanır? Hızlı mı yoksa yavaş mı? Nelere dikkat edilir? Balığın ağzını parçalamadan iğneden nasıl kurtarabiliriz? Doğru olan nasıldır? Bu konuda yapılan yanlışlar nelerdir? Canlı kalmasını sağlamak için ne yapılır? Nelere dikkat edilir?
Kuşadası Balık Turu - Ali Kaptan 2 Teknesi 00:33
Kuşadası Balık Turu - Ali Kaptan 2 Teknesi 808 izlenme - 5 yıl önce Kuşadası Balık Turu - Ali Kaptan 2 Teknesi
ali kaptan balıkçıyı dövüyor. 02:39
ali kaptan balıkçıyı dövüyor. 1.083 izlenme - 6 yıl önce facebook.com/meteciyizdestek
ali kaptan balıkçıyı öldürüyor!... 00:38
ali kaptan balıkçıyı öldürüyor!... 666 izlenme - 6 yıl önce
ali kaptan ve caroline karakalem portre çizimi 03:44
ali kaptan ve caroline karakalem portre çizimi 551 izlenme - 6 yıl önce http//www.televizyondizisi.com/
ali kaptan'ın çıldırdığı an 03:07
ali kaptan'ın çıldırdığı an 825 izlenme - 6 yıl önce
Öyle Bir Geçer Zaman Ki - Dramatik Fon Müziği 01:52
Öyle Bir Geçer Zaman Ki - Dramatik Fon Müziği 381 izlenme - 3 yıl önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki - Dramatik Fon Müziği Enstrümantal - Sonbahar