Hoşgeldiniz!

ali koç

Ali Koç: 50 Yaşındayım Hayatımda Bu Kadar Ayrışma Görmedim  00:56
Ali Koç: 50 Yaşındayım Hayatımda Bu Kadar Ayrışma Görmedim 3.136 izlenme - 1 ay önce Ali Koç: "50 yaşındayım, hayatım boyunca hiç bu kadar ayrışmayı görmedim. Ülkemizde utanma ve mahcubiyet duygusu yıprandı... Önce iyi insan olun, adil olun, merhametli olun..."
Ali Koç'un Tayyip Erdoğan'a Gülmesi 00:20
Ali Koç'un Tayyip Erdoğan'a Gülmesi 21.089 izlenme - 2 yıl önce B20 zirvesinde Antalya'da konuşma yapan Erdoğan ülkemizdeki faiz oranlarının yüksekliğinden bahsederken Ali Koç'un gülümsemesi ekranlara yansıdı.
Ali Koç'a Demirören Sansürü 00:40
Ali Koç'a Demirören Sansürü 5.147 izlenme - 10 ay önce "Gazeteciler Millî Takım'a sponsor olan Ali Koç'a soru sorarken, Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in araya girip gazeteciye "sen bana sor" demesi ve Koç'u konuşturmamasına ne denir?a)Nezaketsizlik b)Terbiyesizlik c)Saygısızlık d)Hepsi e)Hiçbiri" Kaynak: Türklere bir sorun bakalım; var mı sorun! - Selcan TAŞÇI
Avrupa Şampiyon'u Olan Voleybol Hocası'nı İtekleyen TRT Muhabiri'ne Ali Koç Tepkisi 00:23
Avrupa Şampiyon'u Olan Voleybol Hocası'nı İtekleyen TRT Muhabiri'ne Ali Koç Tepkisi 3.388 izlenme - 1 yıl önce 2011-12 Yılında Azerbaycan'ın Başkenti Bakü'de düzenlenen Bayanlar Voleybol Şampiyonlar Ligi'ni finalini RC Cannes'ı 3-0 lık net bir skorla geçen Fenerbahçe kazanıyor.Maç sonrası Ali Koç ile konuşma yapmak isteyen Trt muhabirine Ali Koç tepki gösteriyor ve konuşma sırasını Ze Roberto'ya veriyor.
Ali Koç'tan Birliktelik Videosu 04:00
Ali Koç'tan Birliktelik Videosu 60 izlenme - 5 gün önce Ali Koç'un taraftarlar ve üyelerle buluştuğu toplantıda beraberlik için, vefa için, vizyon için dendi ve şu video yayınlandı.
Ali Şen: Gönlümdeki Fenerbahçe Başkanı Ali Koç 01:30
Ali Şen: Gönlümdeki Fenerbahçe Başkanı Ali Koç 305 izlenme - 1 ay önce Bir döneme damga vuran futbol dünyasının bu söyleminin kahramanı Ali Şen, gönlündeki Fenerbahçe başkanını açıkladı. CNN TÜRK canlı yayınında Hakan Çelik’in sorularını yanıtlayan Ali Şen, Fenerbahçe’ye Aziz Yıldırım’dan daha çok hizmet etmiş bir başkanın daha gelmediğinin altını çizerek sözlerine başladı. Yıldırım’ın Fenerbahçe’de başkan koltuğunda 20. yılına girdiğini belirten Ali Şen, artık değişim için zamanın geldiğini söyledi. Aziz Yıldırım’a “tekrar aday olma” çağrısında bulunan Ali Şen, Ali Koç’un hayalindeki Fenerbahçe başkanı olduğunu söyledi.
Ali Koç - Galatasaray Maçı Koyarlar Tezahüratı 00:16
Ali Koç - Galatasaray Maçı Koyarlar Tezahüratı 3.240 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe'nin başkan adaylarından Ali Koç Fenerbahçeli taraftarların "İşte böyle her sene böyle" tezahüratına coşku ile eşlik etti.
Ali Koç'tan Fenerbahçelilere 2018 Mesajı 01:20
Ali Koç'tan Fenerbahçelilere 2018 Mesajı 186 izlenme - 3 hafta önce Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç'un yeni yıl mesajı: ?Her anlamda Fenerbahçemizin kazandığı bir yıl olsun. Desteğinizi hissetmek benim için çok kıymetli?
Ali Şen: Ben Gitmesini Bildim Aziz Yıldırım’da Gitmesini Bilsin 05:21
Ali Şen: Ben Gitmesini Bildim Aziz Yıldırım’da Gitmesini Bilsin 1.943 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe Kulübü'nün eski başkanı Ali Şen, başkan olduğu dönemde gitmesini bildiğini, Fenerbahçe Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım’ın da inatlaşmadan başkanlıktan çekilmesini ve yerine Ali Koç’un gelmesi gerektiğini söyledi.
Ali Koç'un Başkanlık için Aziz Yıldırım'ı Bekleyeceğini Açıklaması 07:39
Ali Koç'un Başkanlık için Aziz Yıldırım'ı Bekleyeceğini Açıklaması 3.078 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe taraftarının başkanlık için gönlünden geçen ilk isim olan Ali Koç olağan genel kurulda başkanlık müjdesi verdi.Aziz Yıldırım yanlış politika ve davranışlarıyla adeta bölünen Fenerbahçe'nin birleştirici gücü Ali Koç olacaktır. ''Ali Koç başkan Fenerbahçe şampiyon''
Hıncal Uluç: Bu Aziz Yıldırım’ı Kurtarma Operasyonu 02:17
Hıncal Uluç: Bu Aziz Yıldırım’ı Kurtarma Operasyonu 1.434 izlenme - 1 yıl önce A Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Fenerbahçe başkanlığına aday olan Ali Koç'un zamanlamasının manidar olduğunu söyledi. Uluç, "Bu olaylar Aziz Yıldırım'ı kurtarma operasyonuna yönelik hazırlanmış bir oyundur." dedi.
Ali Koç Fenerbahçe Başkanlığına Adaylığını Açıkladı 00:31
Ali Koç Fenerbahçe Başkanlığına Adaylığını Açıkladı 786 izlenme - 1 yıl önce Ünlü iş adamı Ali Koç, bir sonraki kongrede Fenerbahçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Ali Koç, Fenerbahçe başkanlığına adaylığını açıkladı. Kurucusu olduğu 1907 Fenerbahçeliler Derneği’nde konuşan ünlü iş adamı Ali Koç, bir sonraki kongrede Fenerbahçe’ye başkan adayı olacağını açıkladı.
Ali Koç, Aziz Yıldırım'a 04:00
Ali Koç, Aziz Yıldırım'a "Alex"li Göndermede Bulundu 14 izlenme - 5 gün önce Fenerbahçelilerin, Kalamış'ta bir araya geldiği gecede Ali Koç'un konuşması öncesi barkovizyonda 'Vefa için' yazısı sonrası Alex de Souza'nın gözyaşı döktüğü görüntüler ekrana geldi.
Fenerbahçe Taraftarından Aziz Yıldırım'a Mehmet Ali Aydınlar Tepkisi 00:42
Fenerbahçe Taraftarından Aziz Yıldırım'a Mehmet Ali Aydınlar Tepkisi 12 izlenme - 4 gün önce Fenerbahçe taraftarı, Aziz Yıldırım ile Mehmet Ali Aydınlar bir araya gelmesini ve Acıbadem Sağlık Grubu'nun Fenerbahçe'ye forma sponsoru olmasını sosyal medyadan kınadı.
Fenerbahçe Kulübü'nün Kongresi - Ali Koç 06:06
Fenerbahçe Kulübü'nün Kongresi - Ali Koç 1.035 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe Kulübü'nün eski yöneticisi Ali Koç'un konuşması- Kongre üyelerinin Ali Koç'a alkışlı desteği Fenerbahçe Kulübü'nün kongresi- Fenerbahçe Kulübü'nün eski yöneticisi Koç: - "Küçüklükten beri hayal ettiğim başkanlığa adaylığım konusunda artık bugün değilse de yarın elimizi taşın altına koyma zamanımız geldi"- "Başkan bana olan güvenini, yönetim kuruluna beni tekrar dahil ederek gösterdi.
Ali Koç Seçilirse Tarihi Anlaşma İptal Olabilir! 00:41
Ali Koç Seçilirse Tarihi Anlaşma İptal Olabilir! 4 izlenme - 6 saat önce Yaklaşan Fenerbahçe seçimleri öncesi, Ali Koç başkan seçilirse Fenerbahçe ile Acıbadem arasındaki sponsorluk sözleşmesi herhangi bir tazminat bedeli ödenmeden fesh edilebilecek.
Aziz Yıldırım'ı Kızdıran Ali Koç Sorusu 01:29
Aziz Yıldırım'ı Kızdıran Ali Koç Sorusu 703 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Mayıs ayında bırakacağım" sözü ile ilgili açıklama bulundu. Ayrıca Yıldırım, bir basın mensubunun Ali Koç'la ilgi sorduğu soruya tepki göstererek toplantıyı bitirdi. Aziz Yıldırım, "Ali Koç'un konuşacak durumu mu var? Sen Ali Koç'u soruyorsun" diye tepki gösterdi.
Ali Koç Adalete Fener Yak 00:53
Ali Koç Adalete Fener Yak 1.055 izlenme - 4 yıl önce Ali Koç Adalete Fener Yak
İstiklal Marşı Henüz 4 Yaşında 04:22
İstiklal Marşı Henüz 4 Yaşında 1.625 izlenme - 8 yıl önce henüz 3.5 yaşında ve istiklal marşının 10 kıtasını biliyor arada araba sürmek istesede
Saran'dan başkanlık ve Ali Koç açıklaması 04:57
Saran'dan başkanlık ve Ali Koç açıklaması 532 izlenme - 2 yıl önce Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Fenerbahçe Kulübü'nün eski yöneticisi Sadettin Saran, Aziz Yıldırım'ın ardından sarı-lacivertli kulübün başkanlığına Ali Koç'un geçmesi yönünde genel bir hava oluşması durumunda kendisini destekleyeceğini bildirdi.
Ali Koç'tan ' Transfer Nasıl Yapılır?' Açıklaması 01:45
Ali Koç'tan ' Transfer Nasıl Yapılır?' Açıklaması 27 izlenme - 2 ay önce Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç'un YGA Zirvesi'nde konuştu. İşte Ali Koç'un sözleri...
Ali Koç Adaylığını Resmen Açıkladı 04:34
Ali Koç Adaylığını Resmen Açıkladı 56 izlenme - 4 ay önce Ali Koç, 2018 yılında yapılması planlanan Fenerbahçe seçimlerinde aday olduğunu resmen açıkladı. 1907 Fenerbahçe Derneği'nin 25. yıl kutlamaları balosunda konuşma yapan Koç, seçim hazırlıkları için 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanlığı görevini bıraktığını söyledi. 1907 Fenerbahçe Derneği'nin kuruluşunun 25'inci yılı İstanbul Four Seasons Otel'de kutlandı. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen kutlamada spor, sanat ve iş dünyasından birçok önemli isim katıldı. Gecede kürsüye çıkan Ali Koç, 13 yıldır sürdürdüğü 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden ayrıldığını belirterek, "Başkanlığı bırakma nedenim 2018 Mayıs ayında yapılacak olan Fenerbahçe Spor Kulübü başkanlık seçimlerinin şeffaf bir ortamda yapılması. Sosyal medyada bana sahip çıkan, destek veren tüm taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum" dedi.
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanlığına Ömer Koç Getirildi (22 Şubat Pazartesi) 02:00
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanlığına Ömer Koç Getirildi (22 Şubat Pazartesi) 303 izlenme - 2 yıl önce Koç Holding, yönetim kurulu başkanlığı görevine Ömer Koç’u seçti. Ali Koç ise Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atandı. Şirketten yapılan yazılı açıklamaya göre, Koç Holding Yönetim Kurulu tarafından Ömer M. Koç Yönetim Kurulu Başkanı, Ali Y. Koç Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atandı. ÖMER KOÇ'TAN İLK AÇIKLAMA 2008 yılından bu yana Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini yürüten ve Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşu Tüpraş’ın Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Ömer M. Koç yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin ekonomik ve sosyal kalkınmasında bu denli önemli bir paya sahip olan ve uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil eden bir Topluluğun ve ailenin mensubu olmaktan onur duyuyorum. Sevgili ağabeyim ve Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa V. Koç’u çok erken ve zamansız kaybetmenin derin acısını içimizde taşırken, kendisini bir kez daha rahmetle anıyorum. Bizlere emanet ettiği bayrağı daha da ileriye taşımayı hem bir sorumluluk hem de bir görev olarak görüyorum. Önümüzdeki dönemde de Koç Topluluğu olarak, Türkiye ekonomisinin lokomotifi olmayı sürdürürken, küresel arenada ülkemizi yeni başarı hikâyeleri ile buluşturacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.
Ali Koç'tan Altınordu'ya Ziyaret 05:19
Ali Koç'tan Altınordu'ya Ziyaret 249 izlenme - 1 yıl önce Türk futbolunda gerçekleştirdiği altyapı organizasyonu ile pek çok kulübe örnek olan Altınordu, 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.
Rambo Okan'ı İntihara Sürükleyen Nedenler 00:54
Rambo Okan'ı İntihara Sürükleyen Nedenler 453 izlenme - 2 yıl önce Bir Galatasaraylı olarak bu adam ölürse üzüleceğimi belirtirim, ayrıca kendisi Galatasaraylı olursa gurur duyarım ve yaptığı aksiyonlarda yanında kameraman olabilirim.
Ali Koç Adamlık Dersi 00:23
Ali Koç Adamlık Dersi 543 izlenme - 4 yıl önce Ali Koç adamlık dersi can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!...
Grozav: 03:12
Grozav: "Savaşmak İçin Buradayım" 3 izlenme - 4 gün önce - Grozav: "Savaşmak için buradayım" Bursaspor İkinci Başkanı Ali Ademoğlu: "Biz Ali Koç ile değil, TOFAŞ grubu ile çalışmalarımızı yaptık"BURSA - Bursaspor, 2 yılı opsiyonlu olmak üzere sezon sonuna kadar renklerine bağladığı Rumen oyuncu Gheorghe Grozav için imza töreni düzenledi.
Ali Koç'un Fenerbahçe Başkanlığına Aday Olduğunu Açıklaması 00:29
Ali Koç'un Fenerbahçe Başkanlığına Aday Olduğunu Açıklaması 145 izlenme - 1 yıl önce Ali Koç, ilk olağan kongrede Fenerbahçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Kurucusu olduğu 1907 Fenerbahçeliler Derneği’nde konuşan Ali Koç, bir sonraki kongrede Fenerbahçe’ye başkan adayı olacağını açıkladı. Dernekteki toplantıda Ali Koç, “Basından duymayın benden duyun, kongrede başkanlığa adayım” diye konuştu. Fenerbahçe başkanlığı adaylığına adaylığını açıklayan Koç’un bu kararı büyük alkış topladı. 1907 İstanbul Fenerbahçeliler Derneği’nde Arsenal kulübü eski başkanı David Dein’in de konuşmacı olarak katıldığı konferansta söz alan Ali Koç, gelecek kongrede başkanlığa aday olduğunu belirtti. Adaylığını Fenerbahçeliler’in kendisinden duymasını arzuladığını kaydeden Koç’un sözleri, büyük ilgi topladı.
Yıkılsın Dağlar- Şair Besteci Ve Ressam Ali Koç 04:22
Yıkılsın Dağlar- Şair Besteci Ve Ressam Ali Koç 561 izlenme - 7 yıl önce şair besteci ve ressam ali koç; kendi sesiyle sözüyle bestesiyle gönül aynasından dökülen renklerin eşliğinde sizlerin gözünüze gönlünüze ve kulağınıza hitap ediyor.iyi seyirler...
Ali Koç'un Başkan Adayı olacağını Duyan Fenerbahçeliler 00:06
Ali Koç'un Başkan Adayı olacağını Duyan Fenerbahçeliler 365 izlenme - 3 yıl önce Ali Koç'un Fenerbahçe başkanı adayı olacağını duyan Fenerbahçeliler (temsili) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."