Hoşgeldiniz!

ali koç

Avrupa Şampiyon'u Olan Voleybol Hocası'nı İtekleyen TRT Muhabiri'ne Ali Koç Tepkisi 00:23
Avrupa Şampiyon'u Olan Voleybol Hocası'nı İtekleyen TRT Muhabiri'ne Ali Koç Tepkisi 2.878 izlenme - 3 gün önce 2011-12 Yılında Azerbaycan'ın Başkenti Bakü'de düzenlenen Bayanlar Voleybol Şampiyonlar Ligi'ni finalini RC Cannes'ı 3-0 lık net bir skorla geçen Fenerbahçe kazanıyor.Maç sonrası Ali Koç ile konuşma yapmak isteyen Trt muhabirine Ali Koç tepki gösteriyor ve konuşma sırasını Ze Roberto'ya veriyor.
Hıncal Uluç: Bu Aziz Yıldırım’ı Kurtarma Operasyonu 02:17
Hıncal Uluç: Bu Aziz Yıldırım’ı Kurtarma Operasyonu 1.258 izlenme - 2 gün önce A Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Fenerbahçe başkanlığına aday olan Ali Koç'un zamanlamasının manidar olduğunu söyledi. Uluç, "Bu olaylar Aziz Yıldırım'ı kurtarma operasyonuna yönelik hazırlanmış bir oyundur." dedi.
Ali Şen: Ben Gitmesini Bildim Aziz Yıldırım’da Gitmesini Bilsin 05:21
Ali Şen: Ben Gitmesini Bildim Aziz Yıldırım’da Gitmesini Bilsin 1.851 izlenme - 6 gün önce Fenerbahçe Kulübü'nün eski başkanı Ali Şen, başkan olduğu dönemde gitmesini bildiğini, Fenerbahçe Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım’ın da inatlaşmadan başkanlıktan çekilmesini ve yerine Ali Koç’un gelmesi gerektiğini söyledi.
Ali Koç Fenerbahçe Başkanlığına Adaylığını Açıkladı 00:31
Ali Koç Fenerbahçe Başkanlığına Adaylığını Açıkladı 685 izlenme - 4 gün önce Ünlü iş adamı Ali Koç, bir sonraki kongrede Fenerbahçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Ali Koç, Fenerbahçe başkanlığına adaylığını açıkladı. Kurucusu olduğu 1907 Fenerbahçeliler Derneği’nde konuşan ünlü iş adamı Ali Koç, bir sonraki kongrede Fenerbahçe’ye başkan adayı olacağını açıkladı.
Ali Koç'un Tayyip Erdoğan'a Gülmesi 00:20
Ali Koç'un Tayyip Erdoğan'a Gülmesi 20.152 izlenme - 10 ay önce B20 zirvesinde Antalya'da konuşma yapan Erdoğan ülkemizdeki faiz oranlarının yüksekliğinden bahsederken Ali Koç'un gülümsemesi ekranlara yansıdı.
Ali Koç'un Fenerbahçe Başkanlığına Aday Olduğunu Açıklaması 00:29
Ali Koç'un Fenerbahçe Başkanlığına Aday Olduğunu Açıklaması 129 izlenme - 4 gün önce Ali Koç, ilk olağan kongrede Fenerbahçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Kurucusu olduğu 1907 Fenerbahçeliler Derneği’nde konuşan Ali Koç, bir sonraki kongrede Fenerbahçe’ye başkan adayı olacağını açıkladı. Dernekteki toplantıda Ali Koç, “Basından duymayın benden duyun, kongrede başkanlığa adayım” diye konuştu. Fenerbahçe başkanlığı adaylığına adaylığını açıklayan Koç’un bu kararı büyük alkış topladı. 1907 İstanbul Fenerbahçeliler Derneği’nde Arsenal kulübü eski başkanı David Dein’in de konuşmacı olarak katıldığı konferansta söz alan Ali Koç, gelecek kongrede başkanlığa aday olduğunu belirtti. Adaylığını Fenerbahçeliler’in kendisinden duymasını arzuladığını kaydeden Koç’un sözleri, büyük ilgi topladı.
Fenerbahçe Taraftarı Ali Koç'un Bu Videosunu Paylaşıyor - Sporx 00:15
Fenerbahçe Taraftarı Ali Koç'un Bu Videosunu Paylaşıyor - Sporx 41 izlenme - 3 gün önce Fenerbahçe taraftarı, başkan adaylığını açıklayan Ali Koç'un bu videosunu sosyal medyada paylaşıyor. Video kısa sürede izlenme rekoru kırdı.
Ali Şen: Ali Koç Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Yapar 01:20
Ali Şen: Ali Koç Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Yapar 50 izlenme - 3 gün önce Fenerbahçe eski başkanlarından Ali Şen, "Ali Koç'un başkanlığa gelmesi benim rüyamdır ve rüyam da gerçekleşiyor. Koç, Şampiyonlar Ligi şampiyonu yapar." dedi.
Ali Koç'un Başkanlık için Aziz Yıldırım'ı Bekleyeceğini Açıklaması 07:39
Ali Koç'un Başkanlık için Aziz Yıldırım'ı Bekleyeceğini Açıklaması 2.964 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe taraftarının başkanlık için gönlünden geçen ilk isim olan Ali Koç olağan genel kurulda başkanlık müjdesi verdi.Aziz Yıldırım yanlış politika ve davranışlarıyla adeta bölünen Fenerbahçe'nin birleştirici gücü Ali Koç olacaktır. ''Ali Koç başkan Fenerbahçe şampiyon''
Fenerbahçe Taraftarını Mest Eden Ali Koç Videosu 00:15
Fenerbahçe Taraftarını Mest Eden Ali Koç Videosu 12 izlenme - 2 gün önce Fenerbahçe taraftarı, başkan adaylığını açıklayan Ali Koç'un bu videosunu sosyal medyada paylaşıyor. Video kısa sürede izlenme rekoru kırdı.
Ali Koç, Fenerbahçe Taraftarına 01:39
Ali Koç, Fenerbahçe Taraftarına "Tribünleri Boş Bırakmayın" Çağrısı Yaptı 18 izlenme - 3 gün önce Başkanlığa adaylığını koyacağını açıklayan Ali Koç, taraftara "tribünleri boş bırakmayın" çağrısı yaptı.
Fenerbahçe Kulübü'nün Kongresi - Ali Koç 06:06
Fenerbahçe Kulübü'nün Kongresi - Ali Koç 1.009 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe Kulübü'nün eski yöneticisi Ali Koç'un konuşması- Kongre üyelerinin Ali Koç'a alkışlı desteği Fenerbahçe Kulübü'nün kongresi- Fenerbahçe Kulübü'nün eski yöneticisi Koç: - "Küçüklükten beri hayal ettiğim başkanlığa adaylığım konusunda artık bugün değilse de yarın elimizi taşın altına koyma zamanımız geldi"- "Başkan bana olan güvenini, yönetim kuruluna beni tekrar dahil ederek gösterdi.
Ali Koç Başkan Adaylığını Açıkladı! 01:55
Ali Koç Başkan Adaylığını Açıkladı! 12 izlenme - 4 gün önce Ali Koç, Fenerbahçe Kulübü'nde yapılacak ilk kongrede başkanlığa aday olacağını açıkladı.
Ali Koç'tan Altınordu'ya Ziyaret 05:19
Ali Koç'tan Altınordu'ya Ziyaret 188 izlenme - 3 ay önce Türk futbolunda gerçekleştirdiği altyapı organizasyonu ile pek çok kulübe örnek olan Altınordu, 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.
Aziz Yıldırım'ı Kızdıran Ali Koç Sorusu 01:29
Aziz Yıldırım'ı Kızdıran Ali Koç Sorusu 523 izlenme - 9 ay önce Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Mayıs ayında bırakacağım" sözü ile ilgili açıklama bulundu. Ayrıca Yıldırım, bir basın mensubunun Ali Koç'la ilgi sorduğu soruya tepki göstererek toplantıyı bitirdi. Aziz Yıldırım, "Ali Koç'un konuşacak durumu mu var? Sen Ali Koç'u soruyorsun" diye tepki gösterdi.
Mehmet Demirkol'dan Ali Koç ve Aziz Yıldırım iddiası 05:18
Mehmet Demirkol'dan Ali Koç ve Aziz Yıldırım iddiası 19 izlenme - 7 gün önce Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'nin Manchester United'a 4-1 yenildiği maçı değerlendirirken Aziz Yıldırım'a çağrıda bulundu. Demirkol, Aziz Yıldırım için Bitti artık bu iş, koptu derken, "Tüm Fenerbahçeliler arasında seçim yapılsa Ali Koç yüzde 99 oy alır" dedi.
Saran'dan başkanlık ve Ali Koç açıklaması 04:57
Saran'dan başkanlık ve Ali Koç açıklaması 527 izlenme - 10 ay önce Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Fenerbahçe Kulübü'nün eski yöneticisi Sadettin Saran, Aziz Yıldırım'ın ardından sarı-lacivertli kulübün başkanlığına Ali Koç'un geçmesi yönünde genel bir hava oluşması durumunda kendisini destekleyeceğini bildirdi.
Ali Koç Adalete Fener Yak 00:53
Ali Koç Adalete Fener Yak 1.048 izlenme - 2 yıl önce Ali Koç Adalete Fener Yak
Ali Koç Başkan Adaylığını Açıkladı! 01:55
Ali Koç Başkan Adaylığını Açıkladı! 6 izlenme - 3 gün önce Ali Koç, Fenerbahçe Kulübü'nde yapılacak ilk kongrede başkanlığa aday olacağını açıkladı.
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanlığına Ömer Koç Getirildi (22 Şubat Pazartesi) 02:00
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanlığına Ömer Koç Getirildi (22 Şubat Pazartesi) 222 izlenme - 8 ay önce Koç Holding, yönetim kurulu başkanlığı görevine Ömer Koç’u seçti. Ali Koç ise Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atandı. Şirketten yapılan yazılı açıklamaya göre, Koç Holding Yönetim Kurulu tarafından Ömer M. Koç Yönetim Kurulu Başkanı, Ali Y. Koç Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atandı. ÖMER KOÇ'TAN İLK AÇIKLAMA 2008 yılından bu yana Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini yürüten ve Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşu Tüpraş’ın Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Ömer M. Koç yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin ekonomik ve sosyal kalkınmasında bu denli önemli bir paya sahip olan ve uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil eden bir Topluluğun ve ailenin mensubu olmaktan onur duyuyorum. Sevgili ağabeyim ve Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa V. Koç’u çok erken ve zamansız kaybetmenin derin acısını içimizde taşırken, kendisini bir kez daha rahmetle anıyorum. Bizlere emanet ettiği bayrağı daha da ileriye taşımayı hem bir sorumluluk hem de bir görev olarak görüyorum. Önümüzdeki dönemde de Koç Topluluğu olarak, Türkiye ekonomisinin lokomotifi olmayı sürdürürken, küresel arenada ülkemizi yeni başarı hikâyeleri ile buluşturacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.
Ali Koç, En Geç 2018 Mayıs'a Kadar Aday Olacağını Açıkladı 01:22
Ali Koç, En Geç 2018 Mayıs'a Kadar Aday Olacağını Açıkladı 7 izlenme - 4 gün önce Ali Koç, Fenerbahçe başkanlığına en geç 2018 Mayıs'a kadar aday olacağını açıkladı.
İstiklal Marşı Henüz 4 Yaşında 04:22
İstiklal Marşı Henüz 4 Yaşında 1.620 izlenme - 7 yıl önce henüz 3.5 yaşında ve istiklal marşının 10 kıtasını biliyor arada araba sürmek istesede
Ali Koç'un Başkan Adayı olacağını Duyan Fenerbahçeliler 00:06
Ali Koç'un Başkan Adayı olacağını Duyan Fenerbahçeliler 362 izlenme - 1 yıl önce Ali Koç'un Fenerbahçe başkanı adayı olacağını duyan Fenerbahçeliler (temsili) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ali Koç Adamlık Dersi 00:23
Ali Koç Adamlık Dersi 526 izlenme - 2 yıl önce Ali Koç adamlık dersi can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!...
Ali Koç'tan ''Adalet'e Fener Yak'' Çağrısı 00:53
Ali Koç'tan ''Adalet'e Fener Yak'' Çağrısı 398 izlenme - 3 yıl önce 1907 Fenerbahçe Derneği, “Adalete Fener Yak” kampanyası ile “adil yargılama” için change.org sitesinde bir imza kampanyası başlatıldı. Kampanyanın tanıtım videosunda Fenerbahçeli eski yönetici Ali Koç, sarı lacivertli taraftarlara seslendi.
Taraftarlar, Ali Koç'un 01:39
Taraftarlar, Ali Koç'un "Tribünleri Boş Bırakmayın" Çağrısına Kulak Verecek 4 izlenme - 3 gün önce Fenerbahçeli taraftarlar, Ali Koç'un "Tribünleri boş bırakmayın" çağrısına kulak vererek Karabükspor karşılaşmasında tribünleri doldurması bekleniyor.
yıkılsın dağlar- şair besteci ve ressam ali koç 04:22
yıkılsın dağlar- şair besteci ve ressam ali koç 527 izlenme - 6 yıl önce şair besteci ve ressam ali koç; kendi sesiyle sözüyle bestesiyle gönül aynasından dökülen renklerin eşliğinde sizlerin gözünüze gönlünüze ve kulağınıza hitap ediyor.iyi seyirler...
kurşuna gerek yok 03:57
kurşuna gerek yok 1.007 izlenme - 8 yıl önce tek kelimeyle süperr.dinlemeden geçme sakın
Ali Koç'un Aday Olacağını Ailesinden Başka Kimse Bilmiyordu 01:39
Ali Koç'un Aday Olacağını Ailesinden Başka Kimse Bilmiyordu 2 izlenme - 2 gün önce Fenerbahçe başkanlığı için aday olacağını açıklayan Ali Koç'un bu kararını ailesinden başka kimsenin bilmediği ortaya çıktı.
Rambo Okan'ı İntihara Sürükleyen Nedenler 00:54
Rambo Okan'ı İntihara Sürükleyen Nedenler 169 izlenme - 1 yıl önce Bir Galatasaraylı olarak bu adam ölürse üzüleceğimi belirtirim, ayrıca kendisi Galatasaraylı olursa gurur duyarım ve yaptığı aksiyonlarda yanında kameraman olabilirim.