Hoşgeldiniz!

Ali Şafak Öztürk

Erman Toroğlu Canlı Yayında Ali Şafak Öztürk'ü Aradı 02:05
Erman Toroğlu Canlı Yayında Ali Şafak Öztürk'ü Aradı 1.943 izlenme - 8 ay önce A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, 'Takım Oyunu' programında, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ü aradı..
Antalyaspor Başkanı Öztürk'ten Ronaldinho Açıklaması! - Sporx 03:28
Antalyaspor Başkanı Öztürk'ten Ronaldinho Açıklaması! - Sporx 539 izlenme - 2 yıl önce Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, dünya yıldızı Samuel Eto'o ve Portekizli teknik direktör Jose Morais'in takımda kalmasını istediklerini söyledi. Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, genel kurul sonrası Hasan Subaşı Tesisleri'nde kulüp binasını gezdi. Burada yönetim kurulu üyeleriyle fotoğraf çektiren Öztürk, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Antalyaspor, Ronaldinho Transferini Düşünmüyor 02:45
Antalyaspor, Ronaldinho Transferini Düşünmüyor 207 izlenme - 2 yıl önce Spor Toto Süper Lig takımlarından Antalyaspor'un kulüp başkanı Ali Şafak Öztürk, Brezilyalı yıldız futbolcu Ronaldinho'nun transferinin gündemlerinde olmadığını söyledi.
Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk: Eto'o Satılmayacak 01:03
Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk: Eto'o Satılmayacak 138 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş'ın sezon başından bu yana kadrosuna katmak istediği ve ara transfer döneminde Antalya'ya giderek Antalyaspor cephesiyle görüşme yapan Fikret Orman'ın bizzat yürüttüğü transfer harekatında kırmızı beyazlı kulübün başkanı Ali Şafak Öztürk, yeni tesislerin açılışında sahnede yaptığı konuşmada Samuel Eto'o'nun Antalyaspor'da kalacağını söylerken, Kamerunlu golcüyle karşılıklı girdiği diyalogda girerek bunu resmen kamuoyuna duyurdu. Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün birkaç gündür devam eden transfer görüşmelerinin ardından bir anda tesislerin açılışında açıklama yapması özellikle Beşiktaş taraftarlarının büyük tepkisini çekerken, teknik direktör Rıza Çalımbay da Radyospor'da olaylardan habersiz olduğunu ve kendisinin de bu gelişmeyi sahnede öğrendiğini söyledi. Beşiktaş'tan Eto'o tepkisi Yeni tesislerin açılışında konuşma yapan Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, yönetim olarak Samuel Eto'o'yu satmama kararı aldıklarını açıkladı. Bunun yanı sıra Ali Şafak Öztürk bu kararını açıklarken, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş de izleyenler arasındaydı. Fikret Orman sahnede öğrendi Eto'o'nun takımda kalacağını, yeni tesislerin açılışında sahnede söyleyen başkan Ali Şafak Öztürk'ün açıklamalarından Fikret Orman'ın da daha önceden haberdar olmadığı öğrenilirken, yürütülen transfer görüşmelerinde Antalyaspor cephesinden Beşiktaş'a herhangi bir şekilde 'Eto'o'yu satmıyoruz" şeklinde bir karar iletmedikleri öğrenildi. Bu duruma Beşiktaş taraftarları da oldukça sinirlenirken, özellikle Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün transfer görüşmelerinin yürütüldüğü dönemde Fikret Orman'a dahi söylemeden tesislerin açılışında Eto'o'nun takımda kalacağını sahnede açıklaması siyah beyazlı cepheden de büyük tepki aldı. Teklif yaptı, cevap bekliyordu Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Samuel Eto'o transferiyle ilgili Antalyaspor cephesiyle yapılan pazarlıkların ardından teklifi yaptığı ve cevap beklerken, Ali Şafak Öztürk'ün tesislerin açılışında Kamerunlu golcünün takımda kalacağını açıklaması başkan Orman'a da sürpriz oldu.
Antalyaspor'dan Eto'o Açıklaması 01:03
Antalyaspor'dan Eto'o Açıklaması 168 izlenme - 2 yıl önce Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Samuel Eto'o'nun takımda kalmasını istediklerini belirterek, Doğru bir şekilde yapılmayan bir iletişim varsa ki burada mevcuttur. Biz bu iletişimde böyle bir transfer ihtimalini bile düşünmeyiz. Biz Beşiktaş'ın Samuel Eto'o ile ilgili girişimini kabul etmeyi düşünmüyoruz dedi.
Çebi'den Öztürk'e sert tepki! 04:44
Çebi'den Öztürk'e sert tepki! 62 izlenme - 9 ay önce Hafta arasında "Dünyayı ayağa kaldıracağım" diyen Fikret Orman'a "Ceza çıktı, ne oldu, dünya ayağa kalktı mı? Her mikrofona konuşuyor" şeklinde tepki gösteren Ali Şafak Öztürk'e Ahmet Nur Çebi'nin tepkisi sert oldu. Çebi, "Antalyaspor'u bu tarz idare edeceklerse, vay Antalyaspor'un başına. Başkasının ağzıyla konuşmayı bıraksın, kendine çeki düzen versin. başkasının ağzı ile konuşanlara tetikçi derler, tetikçi olmasın. Onun haddine değil Beşiktaş başkanına laf etmek. Herhalde popüler olmaya çalışıyor. Allah selamet versin" ifadelerini kullandı.
Antalyaspor'dan Eto'o açıklaması 01:03
Antalyaspor'dan Eto'o açıklaması 142 izlenme - 2 yıl önce Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Samuel Eto'o'nun takımda kalmasını istediklerini belirterek, Doğru bir şekilde yapılmayan bir iletişim varsa ki burada mevcuttur. Biz bu iletişimde böyle bir transfer ihtimalini bile düşünmeyiz. Biz Beşiktaş'ın Samuel Eto'o ile ilgili girişimini kabul etmeyi düşünmüyoruz dedi.
Antalyaspor'da Öztürk Dönemi 04:55
Antalyaspor'da Öztürk Dönemi 117 izlenme - 2 yıl önce Spor Toto Süper Lig takımlarından Antalyaspor'da kulüp başkanlığına Ali Şafak Öztürk seçildi. Antalya Kültür Merkezi (AKM) Perge Salonu'nda yapılan Antalyaspor Olağanüstü Kongresinde, divan başkanlığına eski kulüp başkanlarından Hasan Subaşı seçildi. Gündem maddelerinin görüşülmesi sırasında eski Antalyaspor Vakfı Başkanı Ali Yılmaz'ın bilanço üzerine yaptığı konuşmada, kulüp başkanı Gültekin Gencer'i eleştirmesi üzerine Antalyaspor taraftar grubu, Grup 1966'nın başkanı Yılmaz Yıldız tepki gösterdi. Yıldız'la diğer kulüp üyeleri arasında gerginlik yaşandı.
Ali Şafak Öztürk'ten Ali Koç İddialarına Yanıt 04:14
Ali Şafak Öztürk'ten Ali Koç İddialarına Yanıt 19 izlenme - 6 ay önce Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, maçta ince bir hakem hatasının olduğunu ve bunun göze battığını söyledi. Öztürk, Fenerbahçe'ye geçeceği söylentilerini ise "Hiç yorum dahi yapmak istemiyorum. O söylenti bile bana çok çirkin geliyor" dedi.
Işık: 02:33
Işık: "Beşiktaş sayesinde haber oluyorlar" 19 izlenme - 9 ay önce Beşiktaş Kulübü İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Candaş Tolga Işık, Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün yaptığı açıklamalara cevap verdi. Maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Işık, "Yılda 2 kez Beşiktaş sayesinde haber oluyor. Burası güzelliklerle anılması gereken bir yer. Başka söyleyecek bir şeyim yok." diye konuştu.
Antalyaspor Başkanı Öztürk: 05:16
Antalyaspor Başkanı Öztürk: "Kulübe İhanet Eden İnsanlar Var" 10 izlenme - 6 ay önce Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, kendi çıkarları için Antalya şehrine ve kırmızı-beyazlı kulübe ihanet eden insanlar olduğunu söyledi.
Öztürk: 05:13
Öztürk: "Orman, Çebi'ye bir şeyler öğretsin" 13 izlenme - 9 ay önce Ali Şafak Öztürk, Fenerbahçe'den akıl aldığı göndermesine, "Ya benim kadar Fenerbahçe'den puan almış başkan yok. Fenerbahçe Eto'o'yu istedi, vermedik. Lider olacaksanız, doğru lider olacaksınız. Örnek olacaksanız, doğru örnek olacaksınız. Fikret Orman, Ahmet Nur Çebi'ye bir şeyler öğretsin" cevabını verdi.
Antalyaspor'da Başkan Ali Şafak Öztürk'ten Kongre Kararı 03:35
Antalyaspor'da Başkan Ali Şafak Öztürk'ten Kongre Kararı 5 izlenme - 6 ay önce Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, seçimli olağanüstü genel kurul kararını açıkladı.
Galatasaray İkinci Başkanı Özyalçın ve Antalyaspor Başkanı Öztürk'ün Açıklamaları 06:28
Galatasaray İkinci Başkanı Özyalçın ve Antalyaspor Başkanı Öztürk'ün Açıklamaları 8 izlenme - 8 ay önce - Galatasaray ikinci başkanı Cengiz Özyalçın ile röportaj Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ile röportaj ANTALYA - Galatasaray ikinci başkanı Cengiz Özyalçın ve Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Antalyaspor-Galatasaray maçının ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu.
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk Görevi Bıraktı 00:49
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk Görevi Bıraktı 5 izlenme - 5 ay önce Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, yaklaşık 1,5 yıldır sürdürdüğü görevinden istifa etti.
Ali Şafak Öztürk: 07:49
Ali Şafak Öztürk: "Antalyaspor'u Şampiyon Yapmak İstiyoruz" 9 izlenme - 1 yıl önce - Ali Şafak Öztürk: "Antalyaspor'u şampiyon yapmak istiyoruz"ANTALYA - Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Antalya İşadamları Derneği'nin her ay düzenlediği kahvaltılı toplantıya katıldı.
Ali Şafak Öztürk'ten Fikret Orman'a Cevap 05:21
Ali Şafak Öztürk'ten Fikret Orman'a Cevap 11 izlenme - 1 yıl önce Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Antalyaspor Tesisleri'nin açılışında Kamerunlu yıldız Samuel Eto'o'nun takımda kaldığını açıklamalarında hiçbir kulübü hedef almadıklarını söyledi.
Ali Şafak Öztürk'ten Eto'o ve Nasri Açıklaması 05:43
Ali Şafak Öztürk'ten Eto'o ve Nasri Açıklaması 7 izlenme - 8 ay önce - Ali Şafak Öztürk'ten Eto'o ve Nasri açıklaması Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk: "Antalyaspor Eto'o ile güzel, Eto'o da Antalyaspor'la" "Nasri gerçekten sakattı"ANTALYA - Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, "Antalyaspor Eto'o ile güzel, Eto'o da Antalyaspor'la güzel.
Antalyaspor Başkanı: Eto'o İstediği Gibi Gidemez, Çok Ağır Ceza Veririz 00:57
Antalyaspor Başkanı: Eto'o İstediği Gibi Gidemez, Çok Ağır Ceza Veririz 7 izlenme - 8 ay önce Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Eto'o'nun takımdan ayrılmak istemesiyle alakalı olarak, "Söyledikleri talihsiz. Eto'o öyle istediği gibi gidemez, çok ağır ceza veririz." diyerek rest çekti.
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk Gözyaşlarını Tutamadı 01:19
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk Gözyaşlarını Tutamadı 4 izlenme - 6 ay önce Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, seçimli olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını açıkladı. Öztürk, toplantının sonunda gözyaşlarını tutamayarak salondan ayrıldı.
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk: Seba'nın Kulübüne Bu Sözler Yakışmıyor 02:45
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk: Seba'nın Kulübüne Bu Sözler Yakışmıyor 5 izlenme - 9 ay önce Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Süper Lig'de Beşiktaş'ın 2-0 kazandığı maç sonrası yaptığı açıklamada, siyah-beyazlı yöneticilerle yaşanan sözlü atışmalara değindi.
Öztürk: 07:21
Öztürk: "Herkes Haddini Bilecek" 7 izlenme - 2 yıl önce Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, takım kaptanı Samuel Eto'o'nun performansında düşüş olduğunu söyledi, Hiçbir oyuncu Antalyaspor'un menfaatlerinin üzerinde değildir. Herkes haddini bilecek dedi.
Antalyaspor Yönetimi Seçimli Olağanüstü Genel Kurul Karar Aldı 07:07
Antalyaspor Yönetimi Seçimli Olağanüstü Genel Kurul Karar Aldı 2 izlenme - 6 ay önce - Antalyaspor yönetimi seçimli olağanüstü genel kurul karar aldı Başkan kararı gözyaşları içinde açıkladı Antalyspor Kulüp Başkanı Ali Şafak Öztürk: "Antalya şehrinin başarıyı hak ettiğini düşündük" "Göreve ilk başladığımızda bırakmak istediğimizi ifade ettik" "Yapılan transferlerin nedeni...
Geri Dönüşü Olacak Takım Antalyaspor'dur 02:32
Geri Dönüşü Olacak Takım Antalyaspor'dur" 2 izlenme - 7 ay önce Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, "Antalyaspor'u, Antalya'nın tanıtımına destek verecek şekle getirmeli, bunu desteklemeliyiz.
Ali Şafak Öztürk: 04:17
Ali Şafak Öztürk: "Eto'o 39 Yaşına Kadar Futbol Oynamak İstiyor" 2 izlenme - 7 ay önce - Ali Şafak Öztürk: "Eto'o 39 yaşına kadar futbol oynamak istiyor"ANTALYA - Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Kamerunlu yıldız futbolcuları Samuel Eto'o'nun 39 yaşına futbol oynamak istediğini açıkladı.
Ali Şafak Öztürk: 05:27
Ali Şafak Öztürk: "Beşiktaş Maçında Kendimize Güveniyoruz" 3 izlenme - 1 yıl önce - Ali Şafak Öztürk: "Beşiktaş maçında kendimize güveniyoruz"ANTALYA - Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Beşiktaş'ın güçlü bir takım olduğunu belirterek, kendilerininde güçlü olduğunu ve takımına güvendiğini söyledi.
Antalyaspor'da Eto'o Affedildi 04:23
Antalyaspor'da Eto'o Affedildi 3 izlenme - 2 yıl önce Antalyaspor Yönetimi, süresiz kadro dışı bırakılan Samuel Eto'o'yu affetti. Kulüp Başkanı Ali Şafak Öztürk, Eto'o'nun yeniden A takımla çalışacağını açıkladı.
Türel'den Antalyaspor Başkanı Öztürk'e Flaş Çağrı 03:59
Türel'den Antalyaspor Başkanı Öztürk'e Flaş Çağrı 1 izlenme - 6 ay önce - Türel'den Antalyaspor Başkanı Öztürk'e flaş çağrı "Dereyi geçerken at değiştirilmez" "Öfkeyle kalkan zararla oturur" "Şahsi kanaatim mevcut başkanın görevine devam etmesidir"ANTALYA - Olağanüstü kongreye giden ve henüz aday olup olmayacağı netlik kazanmayan Antalyaspor Başkanı Ali Şafak...
Antalyaspor Başkanı: Sosa ile Transfer Görüşmelerimiz Devam Ediyor 01:21
Antalyaspor Başkanı: Sosa ile Transfer Görüşmelerimiz Devam Ediyor 2 izlenme - 9 ay önce Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, eski Beşiktaşlı Sosa için, "İsimleri söylüyorum ama bundan sonra çok fazla şey yazmasınlar, Sosa ile görüşmelerimiz devam ediyor." dedi.
Öztürk: 07:40
Öztürk: "Görevimin Başındayım" 1 izlenme - 6 ay önce - Öztürk: "Görevimin başındayım" Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk: "Antalya şehrinin ve Antalyasporun bağırsaklarını temizlememesi lazım" "Teşekkür etmediğimiz insana da bazı sitemleri de edecek ama teşekkürü de edecektik. Konuşmamın devamı gelmedi.