Hoşgeldiniz!

Ali Şenozan

Ali Şenozan -Gittiğin yolları yakın sanarak (bekleyeceğim) 04:26
Ali Şenozan -Gittiğin yolları yakın sanarak (bekleyeceğim) 1.542 izlenme - 6 yıl önce demirey06/Ali şenozan/Gittiğin yolları yakın sanarak (bekleyeceğim)/şereflikoçhisarlı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound/Ali şenozan la gününüze zinde başlayın/paylaşımı bilmeyen yaşamından yarınından fazla birşey beklemesin ruhunu temiz ve ferah tutmanın şartı/müzik ruhun gıdasıdır lütfen sevin sevin ki içiniz gençleşsin bakın görün hayatı yaşamayı çok sevecek etrafınıza daha şefkatli daha duyarlı olacaksınız teşekkürler kardeşlerime/damarsa damar burada herşey gönlünce olsun sevg
Ali Şenozan - Gitme Güzeller Güzeli 04:21
Ali Şenozan - Gitme Güzeller Güzeli 507 izlenme - 4 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Ali Şenozan - Beni Bırakıp Burada Gitme Güzeller Güzeli 03:56
Ali Şenozan - Beni Bırakıp Burada Gitme Güzeller Güzeli 295 izlenme - 4 yıl önce Sözleri : Beni bırakıp burada gitme güzeller güzeli Ermeden daha murada gitme güzeller güzeli Garip gönlümün maralı, göz yaşlı, gönül karalı Bırakıp beni yaralı gitme güzeller güzeli Zeytin gözlüm, melek yüzlüm, tatlı dillim, şirin sözlüm Sürmelim, sevgilim, nazlım gitme güzeller güzeli Gelmeden yolun ucuna, ne dedim gitti gücüne Dayanamam bu acına gitme güzeller güzeli
Ali Şenozan - Gitme Güzeller Güzeli 03:43
Ali Şenozan - Gitme Güzeller Güzeli 192 izlenme - 3 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Ali Şenozan - Aşk Hastasıyım Ben (Full Albüm) 13:55
Ali Şenozan - Aşk Hastasıyım Ben (Full Albüm) 34 izlenme - 8 ay önce ALİ ŞENOZAN – AŞK HASTASIYIM BEN (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 2014) Şarkı Listesi: 1. Uzak Meleğim-Ne De Tatlı Gülüşten Mahrum 00:00 2. Sorma Doktor Gizli Derdimi 03:40 3. Aşk Hastasıyım Ben 06:58 4. Gitme Gel Allah Aşkına 10:35
Ali Şenozan - Sorma Doktor Gizli Derdimi 03:21
Ali Şenozan - Sorma Doktor Gizli Derdimi 16 izlenme - 1 yıl önce ALİ ŞENOZAN - SORMA DOKTOR GİZLİ DERDİMİ ( ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1974 9
Ali Şenozan - Aşktan Uzak Meleğim (45'lik) 07:00
Ali Şenozan - Aşktan Uzak Meleğim (45'lik) 9 izlenme - 8 ay önce ALİ ŞENOZAN - AŞKTAN UZAK MELEĞİM (ODEON MÜZİK YAPIM)
Ali Şenozan - Aşk Hastasıyım Ben (Official Audio) 03:38
Ali Şenozan - Aşk Hastasıyım Ben (Official Audio) 7 izlenme - 1 yıl önce Aşk Hastasıyım Ben - Ali Şenozan (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1975)
Ali Şenozan-Nîm Nigâhın Katle Ferman İbtisâmın Can Alır (Hüzzam)r.g. 03:36
Ali Şenozan-Nîm Nigâhın Katle Ferman İbtisâmın Can Alır (Hüzzam)r.g. 10 izlenme - 2 yıl önce SOLİST: ALİ ŞENOZAN VİDEOYU YAPAN: **RECEP GAYRETLİ** GÜFTE:MEHMET SÂDİ BEY BESTE:ABDİ EFENDİ (Selânik'li-Ûdî) USUL:DEVR-İ HİNDİ MAKAM:HÜZZAM **** Nîm Nigâhın Katle Ferman İbtisâmın Can Alır Allah Allah Katl İçin Cellat Mı Oldu Gözlerin Mekteb-i Hüsn'ünde Ben Âşık-ı Şeydâ İken Ders-i Aşkı Öğretmeğe Rehber Oldu Gözlerin.
Ali Şenozan-O Ceylan Bakışlara Vuruldun Yine Gönül (Hüzzam)r.g. 04:09
Ali Şenozan-O Ceylan Bakışlara Vuruldun Yine Gönül (Hüzzam)r.g. 8 izlenme - 2 yıl önce SOLİST ALİ ŞENOZAN VİDEOYU YAPAN **RECEP GAYRETLİ** GÜFTE:---- BESTE:AKIN ÖZKAN USUL:DÜYEK MAKAM:HÜZZAM **** O Ceylan Bakışlara Vuruldun Yine Gönül Hâlâ Uslanmadın Mı Deli Divâne Gönül Güzellerin Elinden Bu Çektiğin Ne Gönül Hâlâ Uslanmadın Mı Deli Divâne Gönül X Senin Güzel Sevmektir Günahın Da Suçun Da Yine Ayrılık Çıkar Bu Sevdanın Ucunda Hicrandan Başka Ne Var Elinde Avucunda Hâlâ Uslanmadın Mı Deli Divâne Gönül.
Ali Şenozan - Aşktan Uzak Meleğim / Ne Tatlı Gülüşten Mahrum 03:39
Ali Şenozan - Aşktan Uzak Meleğim / Ne Tatlı Gülüşten Mahrum 3 izlenme - 1 yıl önce ALİ ŞENOZAN - AŞKTAN UZAK MELEĞİM / NE TATLI GÜLÜŞTEN MAHRUM ( ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1973 )
Ali Şenozan - Aşktan Uzak Meleğim (Official Audio) 03:17
Ali Şenozan - Aşktan Uzak Meleğim (Official Audio) 2 izlenme - 1 yıl önce Aşktan Uzak Meleğim - Ali Şenozan (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1976)
Ali Şenozan - Aşk Hastasıyım Ben (Full Albüm) 13:56
Ali Şenozan - Aşk Hastasıyım Ben (Full Albüm) 1 izlenme - 8 ay önce ALİ ŞENOZAN - AŞK HASTASIYIM BEN (ODEON MÜZİK YAPIM)