Hoşgeldiniz!

Ali Şükrü Beldüz

Salih Dursun Hakemi Omuzuna Aldı 00:46
Salih Dursun Hakemi Omuzuna Aldı 4.139 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor'un PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor ile Avni Aker'de oynadığı dostluk maçında Trabzon Bölgesi hakemi Ali Şükrü Beldüz jübilesini yaptı. Karşılaşmanın ilk 5 dakikasını yöneten hakem Ali Şükrü Beldüz sahayı Trabzonsporlu oyuncu Salih Dursun'un omuzlarında alkışlar arasında terketti. Kariyerine Avni Aker'de nokta koyan Trabzonlu hakeme saha kenarında yardımcıları tarafından çiçek verildi. Süper Lig'de oynanan Galatasaray karşılaşmasında hakem Deniz Ateş Bitnel'i kırmızı kart göstererek protesto eden ve Türkiye'nin gündemine oturan Salih Dursun bu kez jubilesini yahan Ali Şükrü Beldüz'ü omuzlarına alarak farklı bir mesaj verdi.
Salih Dursun hakemi omuzlarında taşıdı 00:46
Salih Dursun hakemi omuzlarında taşıdı 438 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor ile Samsunspor arasında oynanan hazırlık maçında Trabzon Bölgesi hakemi Ali Şükrü Beldiz jübilesini yaptı. Müsabakanın 6. dakikasında oyun durdu ve hakemliğe veda eden Ali Şükrü Beldüz'ü Trabzonsporlu futbolcu Salih Dursun omuzlarına aldı.  Salih Dursun jübilesini yapan hakem Ali Şükrü Beldüz'ü omuzlarına aldı Trabzonspor taraftarlarının ve futbolcuların büyük sevgi gösterisiyle karşılaşan Ali Şükrü Beldüz alkışlarla hakemlik kariyerini noktaladı. Trabzonspor-Samsunspor hazırlık maçının kalan dakikalarını ise Bülent Birincioğlu yönetti. Trabzonspor taraftarları Ali Şükrü Beldüz'ü omuzlarına alan Salih Dursun'a büyük destekte bulundu.  Salih Dursun'un omuzlarına aldığı hakem Ali Şükrü Beldüz kimdir? Trabzon Bölgesi hakemi olan Ali Şükrü Beldüz kariyeri boyunca toplam 120 maçta düdük çaldı. Ağırlıklı olarak alt liglerde görev alan Beldüz, Spor Toto Süper Lig'de de birçok maçta 6. hakem olarak sahadaydı. 
Salih Dursun Hakemi Omuzlarında Taşıdı 00:46
Salih Dursun Hakemi Omuzlarında Taşıdı 44 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor ile Samsunspor arasında oynanan hazırlık maçında Trabzon Bölgesi hakemi Ali Şükrü Beldiz jübilesini yaptı. Müsabakanın 6. dakikasında oyun durdu ve hakemliğe veda eden Ali Şükrü Beldüz'ü Trabzonsporlu futbolcu Salih Dursun omuzlarına aldı.  Salih Dursun jübilesini yapan hakem Ali Şükrü Beldüz'ü omuzlarına aldı Trabzonspor taraftarlarının ve futbolcuların büyük sevgi gösterisiyle karşılaşan Ali Şükrü Beldüz alkışlarla hakemlik kariyerini noktaladı. Trabzonspor-Samsunspor hazırlık maçının kalan dakikalarını ise Bülent Birincioğlu yönetti. Trabzonspor taraftarları Ali Şükrü Beldüz'ü omuzlarına alan Salih Dursun'a büyük destekte bulundu.  Salih Dursun'un omuzlarına aldığı hakem Ali Şükrü Beldüz kimdir? Trabzon Bölgesi hakemi olan Ali Şükrü Beldüz kariyeri boyunca toplam 120 maçta düdük çaldı. Ağırlıklı olarak alt liglerde görev alan Beldüz, Spor Toto Süper Lig'de de birçok maçta 6. hakem olarak sahadaydı.