Hoşgeldiniz!

Ali Tezel

Ali Tezel ile Canlı Yayın Küfürü 01:00
Ali Tezel ile Canlı Yayın Küfürü 852 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde sosyal hizmetler uzmanı olarak Şerif Isı ile beraber en çok bilinen iki isimden biri olan Ali Tezel , Seda Bacımızın programına konuk oldu. Çok kazandığını ama karısının dırdırı yüzünden hayatından bezdiğini anlatırken de benzerlerine sadece Flash TV de rastlanabilecek kalitede bir küfür kullandı... Bacım oldu mu şimdi bu?
Basın Toplantısını Bitiren Soru ! | Haberler Güncel Haberler - Son Dakika Haberler 01:01
Basın Toplantısını Bitiren Soru ! | Haberler Güncel Haberler - Son Dakika Haberler 1.636 izlenme - 2 yıl önce Haberler Güncel Haberler - Son Dakika Haberler Soma Holding'in faciayı anlattığı toplantı, Ali Tezel'in "Kayıp 450 işçi için gaiplik kararı verilecek." iddiasının sorulması üzerine bitirildi.
Habertürk'te Program Kestiren Kavga 01:47
Habertürk'te Program Kestiren Kavga 1.041 izlenme - 3 yıl önce Habertürk Tv'de Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Türkiye'nin Nabzı programına konuk olan sosyal güvenlik uzmanları Ali Tezel ve Resul Kurt'un birbirine girmesi yüzünden program yarım kaldı. Ali Tezel'in, Resul Kurt'un sözlerini sık sık kesmesi üzerine programda gerginlik meydana geldi. Tezel'in Kurt'un sözlerini kesmesi üzerine programdan gidebileceğini söylemesi üzerine Ali Tezel 'Sen yandaş medyasın çıkamazsın' dedi. Bunun üzerine Resul Kurt da 'Senin ne b.k olduğun belli değil' karşılığı verdi. Bu söz üzerine stüdyoda soğuk rüzgarlar estit. Neye uğradığını şaşıran program sunucusu Didem Aslan hemen reklam arası verilmesini istedi.
Bugün Tv - Ali Tezel İle Sade Vatandaş - 03 Ekim 2015 01:12:20
Bugün Tv - Ali Tezel İle Sade Vatandaş - 03 Ekim 2015 80 izlenme - 10 ay önce ali tezel
Fatih Aksoy Ve Ali Tezel Canlı Yayında Tartıştı 07:36
Fatih Aksoy Ve Ali Tezel Canlı Yayında Tartıştı 461 izlenme - 4 yıl önce
DOĞUM BORÇLANMASI BAŞVURULARI BAŞLADI 01:27
DOĞUM BORÇLANMASI BAŞVURULARI BAŞLADI 1.472 izlenme - 6 yıl önce borçlanma
Basın Toplantısını Bitiren Soru ! | Haberler Güncel Haberler - Son Dakika Haberler 01:01
Basın Toplantısını Bitiren Soru ! | Haberler Güncel Haberler - Son Dakika Haberler 286 izlenme - 2 yıl önce Haberler Güncel Haberler - Son Dakika Haberler Soma Holding'in faciayı anlattığı toplantı, Ali Tezel'in "Kayıp 450 işçi için gaiplik kararı verilecek." iddiasının sorulması üzerine bitirildi.
Resul Kurt - Senin Ne Bok Olduğun Belli Değil 01:49
Resul Kurt - Senin Ne Bok Olduğun Belli Değil 130 izlenme - 2 yıl önce Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunuculuğunu yaptığı ''Türkiye'nin Nabzı'' programda küfürler havada uçuştu, yayın kesildi. Ali Tezel'in, Resul Kurt'un sözlerini sık sık kesmesi üzerine programda gerginlik meydana geldi. Tezel'in Kurt'un sözlerini kesmesi üzerine programdan gidebileceğini söylemesi üzerine Ali Tezel 'Sen yandaş medyasın gidemezsin' dedi. Bunun üzerine Resul Kurt da 'Senin ne b.k olduğun belli değil' karşılığı verdi.
Cüneyt Özdemir'den Şaşırtan Açıklama! Biraz Daha Konuşursan... 01:00
Cüneyt Özdemir'den Şaşırtan Açıklama! Biraz Daha Konuşursan... 171 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Özdemir'in programına katılan Ali Tezel 1 Mayıs ile ilgili sert açıklamalar yaptı. Bunu duyan Cüneyt Özdemir sakinleştirmeye çalıştı.
İşte Toplantıyı Bitiren Soru 00:41
İşte Toplantıyı Bitiren Soru 90 izlenme - 2 yıl önce Soma Holding'in faciayı anlattığı toplantı, Ali Tezel'in "Kayıp 450 işçi için gaiplik kararı verilecek." iddiasının sorulması üzerine bitirildi.
Faruk Çelik: 'Henüz Bir Rapor Yok' 01:05
Faruk Çelik: 'Henüz Bir Rapor Yok' 16 izlenme - 2 yıl önce Faruk Çelik, maden faciasıyla ilgili henüz ortaya çıkmış bir rapor olmadığını, bu konuda kriz merkezinden yapılan açıklamanın dikkate alınması gerektiğini söyledi.
Faruk Çelik: 'Henüz Bir Rapor Yok' 01:05
Faruk Çelik: 'Henüz Bir Rapor Yok' 13 izlenme - 2 yıl önce Faruk Çelik, maden faciasıyla ilgili henüz ortaya çıkmış bir rapor olmadığını, bu konuda kriz merkezinden yapılan açıklamanın dikkate alınması gerektiğini söyledi.