Hoşgeldiniz!

Ali Uzunırmak Videoları İzle

Mecliste Kavga (Ali Uzunırmak- Sabrın Sonu Vardır) 01:43
Mecliste Kavga (Ali Uzunırmak- Sabrın Sonu Vardır) 1.619 izlenme - 4 yıl önce MHP'li ve BDP'li vekiller tartıştı Meclis Genel Kurulu’nda BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın, “Irkçılık yaparsanız, elinize satırları, baltaları alırsanız, Sırp ruhuyla Kürtlere hücum ederseniz size sözümüz olur” sözü ile MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak’ın, “PKK köpekleri öldürdü” sözü tartışma yarattı, salonda tansiyon yükseldi Meclis Genel Kurulu’nda BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın, “Irkçılık yaparsanız, elinize satırları, baltaları alırsanız, Sırp ruhuyla Kürtlere hücum ederseniz size sözümüz olur” sözü ile MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak’ın, “PKK köpekleri öldürdü” sözü tartışma yarattı, salonda tansiyon yükseldi. Meclis Genel Kurulu’nda, AK Parti’nin grup önerisi görüşmelerinde BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın konuşması sırasında MHP ve BDP arasında “ırkçılık” tartışması çıktı. Sırrı Sakık, “Siz, Bosna'da zulme uğramış, Sırpların zulmüne uğramışsanız, Miloseviç'in zulmüne uğramışsanız ama gelip burada Türk kimliğine hapsolup ırkçılık yaparsanız, elinize satırları, baltaları alırsanız, Kürtlere saldırırsanız, Sırp ruhuyla Kürtlere hücum ederseniz size sözümüz olur, ‘Haddinizi bilin.’ deriz. Benim sözüm ırkçı ve milliyetçileredir. Eğer siz Sakarya'da saldırırsanız, eğer siz Afyon'da saldırırsanız ve sonra dönerseniz yani polis desteğiyle, Alperen, Ülkü Ocakları'nın desteğiyle gidip saldırırsanız…” sözleri tartışma yarattı. MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak’da, “Ülkü Ocakları'nın, ülkenin meseleleriyle ilgili, milliyetçilikle ilgili suçlanabilecek hiçbir şeyi yoktur. Biz, Güneydoğu'da Bingöl Belediye Başkanımız rahmetli Hikmet Tekin'den -Zaza'dır kendisi- biz, Ağrı'da Mustafa Bağışlayıcı'dan, Hacı'dan -Kürt'tür kendisi- buralarda şehitler verdik. PKK köpekleri öldürdü onları. Burada Türkiye Büyük Millet Meclisinde hiç kimse Türk milliyetçilerini, ülkücüleri ırkçılıkla suçlayarak, ırkçılık yaparak başka söylemlerle tarihi karartmasınlar. Bu ayıptır, yanlıştır. Sabrın bir sonu vardır, bu sabrın sonu buradaki nefret söylemleriyle son bulundurulmamalıdır” diyerek tepki gösterdi.
Olayların ardından TBMM'nin ruh hali 01:15:08
Olayların ardından TBMM'nin ruh hali 63 izlenme - 2 yıl önce İç güvenlik paketi görüşmeleri nedeniyle Meclis'te yaşanan olaylar, kavgalar ve saldırıların ardından TBMM'nin ruh hali nasıl? MHP Milletvekili Ali Uzunırmak ve olaylarda yaralanan CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu, 360 Derece'de Şirin Payzın'ın sorularını yanıtladı. AK Parti'den miletvekili aday adayı eski Kayseri Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'de neden milletvekili olmak istediğini anlattı. Gazeteci Yazar Levent Gültekin ise gündemdeki konuları değerlendirdi."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Bakan Zeybekci ile MHP'li Vekil Arasında Sert Tartışma 02:42
Bakan Zeybekci ile MHP'li Vekil Arasında Sert Tartışma 93 izlenme - 3 yıl önce Aydın’ın Buharkent ilçesinde okul inşaatında inceleme yapan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile MHP Aydın Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ali Uzunırmak arasında tartışma çıktı.
Bakan Zeybekci ile MHP'li Vekil Arasında Sözlü Tartışma 05:39
Bakan Zeybekci ile MHP'li Vekil Arasında Sözlü Tartışma 66 izlenme - 3 yıl önce Aydın’ın Buharkent ilçesinde 1 Haziran’da tekrarlanacak olan seçim nedeniyle AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Erol'a destek olmak ve yatırımları incelemek Aydın ziyareti sırasında yatırımları inceleyen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile TBMM Meclis İdare Amiri Ali Uzunırmak arasında sözlü tartışma yaşadı.
Bakan Zeybekci ile MHP'li Vekil Arasında Sert Tartışma 02:42
Bakan Zeybekci ile MHP'li Vekil Arasında Sert Tartışma 39 izlenme - 3 yıl önce Aydın’ın Buharkent ilçesinde okul inşaatında inceleme yapan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile MHP Aydın Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ali Uzunırmak arasında tartışma çıktı.
Türkiye'nin Gündemi - 20 Haziran 2016 02:24:59
Türkiye'nin Gündemi - 20 Haziran 2016 7 izlenme - 1 yıl önce Parti içi krizler, mahkeme kararları, pazar günü yapılan tüzük kurultayı ve 10 Temmuz’da yapılacak seçimli kurultay… MHP bu süreçten nasıl çıkacak? 10 Temmuz neler yaşanacak? Didem Arslan Yılmaz sordu; Başbuğ Pınarbaşı, Mete Han Özkan, Ali Uzunırmak, Hasan Hüseyin Türkoğlu, Cem Kazmaz ve Prof. Dr. Ersan Şen yanıtladı.
Bakan Zeybekci ile MHP'li Vekil Arasında Sözlü Tartışma 05:39
Bakan Zeybekci ile MHP'li Vekil Arasında Sözlü Tartışma 33 izlenme - 3 yıl önce Aydın’ın Buharkent ilçesinde 1 Haziran’da tekrarlanacak olan seçim nedeniyle AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Erol'a destek olmak ve yatırımları incelemek Aydın ziyareti sırasında yatırımları inceleyen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile TBMM Meclis İdare Amiri Ali Uzunırmak arasında sözlü tartışma yaşadı.
Vural: 'Memlekete Bakanlar Değil Görenler Lazım' 04:21
Vural: 'Memlekete Bakanlar Değil Görenler Lazım' 16 izlenme - 3 yıl önce MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, 'Türk milletinin milli ve manevi değerlerine, demokrasisine ve hukukun üstünlüğüne inanan birisi çatı aday olmalıdır' dedi.