Hoşgeldiniz!

alıcam

Vermicem Diyen Kıza Cevap: Alıcam Seninde Olsa Alıcam! 00:26
Vermicem Diyen Kıza Cevap: Alıcam Seninde Olsa Alıcam! 39.086 izlenme - 4 yıl önce Vermicem Diye Şarkı Söyleyen Kıza Cevap Gecikmedi. Kuruyup Gitmeden Senin Malını Alıcam Diyor Oğlan :)
Demet Akalın - Olacak Olacak 04:25
Demet Akalın - Olacak Olacak 11.233 izlenme - 7 yıl önce unutup acımı alıcam öcümü asıl o zaman görecek gücümü onun da yerini biri dolduracak kadere inanırım olacak olacak..
Vermicem Diyen Kızdan Sonra Alıcam Diyen Adam 00:14
Vermicem Diyen Kızdan Sonra Alıcam Diyen Adam 2.989 izlenme - 4 yıl önce Vermicem Vermicem, Benimde Olsa Vermicem... Alıcam Alıcam Seninde Olsa Alıcam.
Kendisini Tanıtırken Kendinden Geçen Ayşen Gruda 02:05
Kendisini Tanıtırken Kendinden Geçen Ayşen Gruda 4.229 izlenme - 3 yıl önce Türk sinemasının iki kronik evde kalmış kızından (diğeri de Perran Kutman'dır. Filmlerde tabi.) Filmin adını hatırlamıyorum, Tarık Akan yalan haber üreten bir gazeteci olarak, Müjde Ar'ı faka bastırmak için Ayşen Gruda ile evleniyordu. Akşam akşam gülme garanti.
Tolga Abi - Hugo'ya Küfür Videosunu Bulana Sıfır Model Araba Alıcam 01:35
Tolga Abi - Hugo'ya Küfür Videosunu Bulana Sıfır Model Araba Alıcam 2.331 izlenme - 3 yıl önce 1994 yılından beri sürekli şehir efsane olarak devam etmiş,kimilerinin böyle bir olaya şahit olduğunu,kimilerinin de eskiden bu videoyu internette izlediğini ve kimilerinin böyle bir şeyin olmadığını iddia ettiği efsane olayı Tolga Abi,eğer hugo küfür videosunu bulup paylaşan olursa sıfır model araba alıcağını canlı yayında söylemiş. İyi izlemeler.
Alıcam Alıcam Kel Versiyon 00:14
Alıcam Alıcam Kel Versiyon 1.853 izlenme - 4 yıl önce Vermicem Vermicem Diyen Kıza Cevap Olarak Video Çeken Adam.. Orjinalinden Daha Çok Güldürüyor.
Vermicem Vermicem Erkek Versiyonu Alıcamm Alıcam Seninde Olsa Alıcamm 00:36
Vermicem Vermicem Erkek Versiyonu Alıcamm Alıcam Seninde Olsa Alıcamm 1.571 izlenme - 4 yıl önce Vermicem Erkek Versiyonu Vermicem Benim Değilmi Vermicem Alıcamm Alıcam Seninde Olsa Alıcamm Vermicem
Alıcam Alıcam Kel Versiyon 00:14
Alıcam Alıcam Kel Versiyon 968 izlenme - 4 yıl önce Alıcam Alıcam Kel Versiyon Vermicem Vermicem Benim Değil Mi Vermicem Deki Şarkı Şarkısı Vermicem Vermicem Şarkısını İndir : Http://bc.vc/iwkwkk Yada Http://b...
'Vermicem Vermicem' Diyen Kıza Cevap Geldi! 00:14
'Vermicem Vermicem' Diyen Kıza Cevap Geldi! 482 izlenme - 4 yıl önce 'Vermicem Vermicem' Diyen Kıza Cevap Geldi!
Alıcam Alıcam Kel Versiyon 00:14
Alıcam Alıcam Kel Versiyon 341 izlenme - 4 yıl önce Alıcam Alıcam Kel Versiyon Vermicem Vermicem Benim Değil Mi Vermicem deki şarkı Şarkısı Vermicem vermicem Şarkısını İndir : http://bc.vc/iWKWkK yada http://b...
Alıcam Alıcam Kel Versiyon 00:14
Alıcam Alıcam Kel Versiyon 304 izlenme - 4 yıl önce Alıcam Alıcam Kel Versiyon
alıcam fıstığı vuracam kırbacı 00:47
alıcam fıstığı vuracam kırbacı 324 izlenme - 7 yıl önce
Çok emin Alıcam diye düşünen kaleci Cenk 00:14
Çok emin Alıcam diye düşünen kaleci Cenk 81 izlenme - 6 yıl önce Çok emin Alıcam diye düşünen kaleci Cenk