Hoşgeldiniz!

Alıcı Videoları İzle

Hyundai ile çıktığınız her yolculuk daha keyifli Live brilliant 00:30
Hyundai ile çıktığınız her yolculuk daha keyifli Live brilliant 61.305 izlenme - 4 yıl önce Göz alıcı bir stil Göz alıcı bir cazibe Hyundai her gününüzü göz alıcı hale getirmek için çalışıyor Onunla geçireceğiniz zamanın tadını çıkarın.
serseri dizisi en hüzünlü sahnesi 03:01
serseri dizisi en hüzünlü sahnesi 93.302 izlenme - 8 yıl önce ben seni coook sevmiştim ve sana cooook deger vermiştim. seni İçime bİle sıgdıramamıştım.... ama sen ne yaptın. kalbimi delik deŞik ettin.! seni coook sevmiştim deli kız..! sen beni küçük düŞürdün..! baŞardın beni benden bile nefret ettirdin... ama bilmedigin biŞey var oda benim gibi seveni kaybetmiş olman..! allah"tan tek dilegim bİr gün seninde yüzünün kızarması..!
Araba Takası Eşleri Birbirine Düşürdü (Şans Kapıda) 01:32
Araba Takası Eşleri Birbirine Düşürdü (Şans Kapıda) 12.948 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'nin Sevilen Yarışma Programı Şans Kapıda'da Sorulan Takas Sorusu Kafaları Karıştırdı.
Yok Artık! Eşini Takasa Koydu! (Şans Kapıda) 01:14
Yok Artık! Eşini Takasa Koydu! (Şans Kapıda) 12.916 izlenme - 4 yıl önce Yarışmacıdan şok sözler: "Eşimi takas etmek istiyorum" Eşini takasta riske etmek isteyen yarışmacı herkesi şaşırttı...
recep ivedik 3 en can alıcı sahnesi 01:08
recep ivedik 3 en can alıcı sahnesi 17.238 izlenme - 7 yıl önce
azrail süper komedi:) 04:52
azrail süper komedi:) 13.188 izlenme - 8 yıl önce izleyin görün nasılmış bayılacaksınız gülmekten ha ha ha süper
Ahmet Şafak - Alıcı Kuşlar 05:32
Ahmet Şafak - Alıcı Kuşlar 6.182 izlenme - 5 yıl önce TTNETMüzik'de Ahmet Şafak
Uydu Alıcısı Biss Şifre Ekleme İşlemi 02:24
Uydu Alıcısı Biss Şifre Ekleme İşlemi 2.850 izlenme - 3 yıl önce Uydu Alıcısı Biss Şifre Ekleme İşlemi
Milyoner City Hile 05:51
Milyoner City Hile 4.624 izlenme - 6 yıl önce daha fazlası için www.gokhan-oyun03.tr.gg dikkat hile kullanırken mozilla frefoxda çalıştırın hileyi::::::::DDD
Uydu Alıcısı Kanal Şifreleme 02:06
Uydu Alıcısı Kanal Şifreleme 1.874 izlenme - 3 yıl önce Kanal Şifreleme
Arabasını Takasa Koyan Yarışmacı (Şans Kapıda) 01:34
Arabasını Takasa Koyan Yarışmacı (Şans Kapıda) 2.620 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'de yeni başlayan ve büyük ilgi gören, sunuculuğunu Yiğit Alıcı'nın üstlendiği Şans Kapıda programında bu hafta büyük heyecan var. Otomobilini yenilemek isteyen Tuncay Bey hem kendi hem de eşinin arabasını takasa vermeyi teklif edince kayınpederi itiraz edecek. Feyzullah Bey'in çocuklarıyla yaptığı tartışma tansiyonunun yükselmesine neden olacak. Şans Kapıda'da takasa devam mı edileceği yoksa vaz mı geçileceği Salı akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak heyecan dolu yeni bölümde ortaya çıkacak.
Serserim Dizisi ...belalım Elimde Olsa İbo 02:58
Serserim Dizisi ...belalım Elimde Olsa İbo 6.396 izlenme - 6 yıl önce
Ali Alıcı - Olmuyor Dayı 05:42
Ali Alıcı - Olmuyor Dayı 1.700 izlenme - 5 yıl önce Ali alıcı olmuyor dayı
Yalan Demeyin Lan Artık Yalan Yalan. Suskunlar 00:37
Yalan Demeyin Lan Artık Yalan Yalan. Suskunlar 589 izlenme - 11 ay önce Suskunlar 16.Bölüm Ahu Ve Bilal.
Ali Seçkiner Alıcı - Erzurum Çarşı Pazar 04:09
Ali Seçkiner Alıcı - Erzurum Çarşı Pazar 1.492 izlenme - 5 yıl önce
Everest SM-444 Mouse Usb Alıcısının Tanıtılması (Segment Bilgisayar) 01:14
Everest SM-444 Mouse Usb Alıcısının Tanıtılması (Segment Bilgisayar) 898 izlenme - 3 yıl önce Everest SM-444 Mouse Usb Alıcısının Tanıtılması (Segment Bilgisayar)
serserim dizisi nihan ve adem 03:02
serserim dizisi nihan ve adem 3.488 izlenme - 6 yıl önce
ardahan devlet hastanesi personeli 02:03
ardahan devlet hastanesi personeli 3.549 izlenme - 8 yıl önce ardahan devlet hastanesi personeli adem akıl,fırat alıcı,murat ulutaş,yakup,tarık
Şans Kapıda Yarışmacısı Kriz Geçirdi! 01:26
Şans Kapıda Yarışmacısı Kriz Geçirdi! 961 izlenme - 4 yıl önce Eşiyle tartışan yarışmacı ortalığı birbirine kattı... Kanal D'nin yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, sunuculuğunu Yiğit Alıcı'nın yaptığı sevilen yarışma programı "Şans Kapıda"nın bu akşam yayınlanacak bölümünde yarışmacı çiftin tartışması geceye damgasını vuracak. Eşiyle sorunun doğru cevabı konusunda fikir ayrılığına düşen yarışmacı, ortalığı birbirine kattı. Sinirli tavırlarıyla eşinden ve annesinden tepki çeken yarışmacının eşinin elinden zorla kalemi almaya çalışması gerginlik yarattı. Şans Kapıda heyecan ve şaşkınlıkla izleyeceğiniz bölümüyle bu akşam Kanal D'de!
Araba Takası Eşleri Birbirine Düşürdü - Şans Kapıda 01:32
Araba Takası Eşleri Birbirine Düşürdü - Şans Kapıda 1.130 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'nin sevilen yarışma programı Şans Kapıda'nın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde, takas sorusu kafaları karıştırdı. Sunucu Yiğit Alıcı yarışmacı Esra Hanım'ın arabası karşılığında 50 bin lira teklif edince aile içinde tartışma yaşandı. Teklif karşısında eşini ikna etmeye çalışan Serkan Bey, yarışmacıyla fena lahde tartıştı. Şans Kapıda yeni bölümüyle Salı ve Cumartesi akşamları Kanal D'de...
İkizzler - Ebru Ve Bahar Avcı - Vazgeç Gönül - Ümi 14:02
İkizzler - Ebru Ve Bahar Avcı - Vazgeç Gönül - Ümi 4.924 izlenme - 9 yıl önce star tv ikizzler yarışmasında ilk hafta şarkımız demet akalın'dan mucize! bizi desteklemek için . desteğiniz için şimdiden teşekkürler... ebru ve bahar avcı kardeşler :
Lalegül Tv Frekans 00:19
Lalegül Tv Frekans 697 izlenme - 3 yıl önce Lalegül TV'nin Frekanslarını bu videoda bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey videoda yazan frekansları manuel olarak uydu alıcınıza girmek.
Ahmet Şafak Alıcı Kuşlar 05:27
Ahmet Şafak Alıcı Kuşlar 1.141 izlenme - 7 yıl önce süper bir yporum
Yavru Tavşanı Doğaya Salayım Derken Şahine Kaptırmak 00:49
Yavru Tavşanı Doğaya Salayım Derken Şahine Kaptırmak 651 izlenme - 2 yıl önce yavru tavşanı artık doğayamı yoksa bahçeye mi salmak istediyse abla koyvermiş çayır çimene ama pusuda bekleyen alıcı kuş çevikliğini konuşturmuş. ufaklık için oldukça travmatik bir durum olabilir.
İbrahimoviç'in Ronaldo'ya Alıcı Gözle Bakması 01:00
İbrahimoviç'in Ronaldo'ya Alıcı Gözle Bakması 471 izlenme - 2 yıl önce İbrahimoviç ve daha birçok futbolcunun idolü Ronaldo ile belki de ilk tanışma faslında yaşanan idolümlü ama bir o kadar da alıcı gözlü bakışı.
Şans Kapıda - Şampiyon Sporcunun Kol Kasları, Yarışma Sorusu Olursa... 01:13
Şans Kapıda - Şampiyon Sporcunun Kol Kasları, Yarışma Sorusu Olursa... 620 izlenme - 4 yıl önce Programdaki kol kası sorusu kafaları karıştırdı Kanal D'nin yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, sunuculuğunu Yiğit Alıcı'nın yaptığı sevilen yarışma programı "Şans Kapıda"nın bu akşam yayınlanacak bölümünde Türkiye vücut geliştirme şampiyonunu programa konuk olacak. Yarışmacılar sporcunun kol kasının genişliğini doğru bilmek için, sorunun cevabını sokakta arayacaklar. Elleriyle hem sporcunun kasını kavrayıp hem de ölçmeye çalışan mahalle sakinlerinin şaşkınlığı izleyenleri şaşırtacak. Eşyalarını riske eden yarışmacı acaba doğru yanıtı verebildi mi? Şans Kapıda heyecanlı bölümüyle bu akşam Kanal D'de!
js-3003 06:06
js-3003 817 izlenme - 6 yıl önce jameson full hd uydu alıcı
Türkçem - İletişim ve Öğeleri 04:06
Türkçem - İletişim ve Öğeleri 344 izlenme - 2 yıl önce Bu bölümde iletişim kavramı ve iletişimin öğelerini öğreniyoruz.
Ali Yaşar-Can Alıcı Eylüller 07:30
Ali Yaşar-Can Alıcı Eylüller 1.144 izlenme - 8 yıl önce -Şiir-seslendiren-ali yaŞar -müzik-okuyan-kutlu ozan -hazırlayan-mehmet fatİh
Babam ve Oğlum-Unutulmaz Sahnesi 03:49
Babam ve Oğlum-Unutulmaz Sahnesi 1.450 izlenme - 4 yıl önce Babam ve Oğlum Filmi'nin en can alıcı sahnesi. Baba, oğlunu yitirmenin acısıyla tüm olanlardan kendini sorumlu tutmaktadır. Ama "Gitcem deyenin önünde dağ olsa durmaz" diyerek Teyze bize ders verir.