Hoşgeldiniz!

Alınan Videoları İzle

Polisin Gözaltındaki Askerlerle Olan Konuşması 00:44
Polisin Gözaltındaki Askerlerle Olan Konuşması 63.215 izlenme - 11 ay önce 15 Temmuz olayları ardından gözlatına alınan askerlerle polis arasında geçen dialog.
Mustafa Özarslan- Aşağıdan Bir Yel Esti 03:35
Mustafa Özarslan- Aşağıdan Bir Yel Esti 9.409 izlenme - 7 yıl önce eksikliğini hissettik.
Afyon Prensi & Duman - Yeşil Gözlü Bir Yar ( Afyon'u Sallayan Şarkı ) 04:44
Afyon Prensi & Duman - Yeşil Gözlü Bir Yar ( Afyon'u Sallayan Şarkı ) 3.115 izlenme - 2 yıl önce Rap müzik piyasasında ilk üçe oynayan Afyon'un yetiştirdiği güzide rapper Afyon Prensi ve adına müsemma Duman gardaşımızın aynı kıza yazdıkları isyan dolu bu parçayı sallanarak izleyelim efem.
oflu aliden fıkralar - malatyadan alınan inek 01:19
oflu aliden fıkralar - malatyadan alınan inek 5.161 izlenme - 7 yıl önce ayhanca bakışlar 08ayhanca06blogcucom
aldatan kadından alınan intikam 01:17
aldatan kadından alınan intikam 2.850 izlenme - 7 yıl önce haketti
Kızı Aslanın Ağzından Aldılar 00:59
Kızı Aslanın Ağzından Aldılar 1.568 izlenme - 4 yıl önce Çin'in Wuhan Hayvanat Bahçesi'nde Aslanın Saldırdığı Kız Çocu Uzun Uğraşlar Sonunda Kurtarıldı. Yaklaşık 1 Yaşındaki Aslanın Küçük Kızı Sağ Bacağından Isırmasıyla Dehşet Dolu Anlar Yaşandı. Hayvanat Bahçesindeki Dört Görevlinin Müdahalesine Rağmen Aslan Kızı Bırakmamakta Israr Etti. Görevlilerin Uzun Uğraşlarının Ardından Aslanın Bıraktığı Kız Hastaneye Kaldırılarak Tedavi Altına Alındı. Küçük Kızın Sağlık Durumunun İyi Olduğu Belirtildi.
Uyuşturucudan alınan ünlüler serbest 02:34
Uyuşturucudan alınan ünlüler serbest 646 izlenme - 4 yıl önce Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan ve adliyeye getirilen ünlüler serbest bırakıldı. Ünlü isimlerin de aralarında bulunduğu 48 kişi sabah saatlerinde İstanbul Adalet Sarayı’na getirildi. Sağlık kontrolünden geçirilen şüphelilerin savcılık sorgusu tamamlandı. Kenan İmarzalıoğlu, Nehir Erdoğan, Engin Altan Düzyatan, Ersin Korkut ve Özge Özprinçci’nin de aralarında bulunduğu 9 kişi serbest bırakıldı. Aralarında Engin Günaydın ve Sarp Apak’ın da bulunduğu 12 kişi ise adli kontrol talebi ile mahkemeye sevk edildi. ‘Torbacı’ olarak tabir edilen 27 kişi ise tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi. Savcılık sorgusunda Kenan İmirzalıoğlu’nun, uyuşturucuyu 2 yıl önce yurtdışına çıktığında ve geçtiğimiz yaz gittiği Yunan adalarında birer kez kullandığını söylediği öğrenildi. Uyuşturucu bağımlısı olmadığını belirten İmirzalıoğlu’nun 1 yıl önce sigarayı bıraktığını söylediği kaydedildi. Telefon dinlemelerine takılan görüşmelerde Eray Özbal’dan ne istediği sorulan İmirzalıoğlu’nun, “Eray Özbal, Doğu bölgesinden kayısı, ceviz ve fıstık gibi malzemeler getirmektedir. Bunları satıyordu. Telefondaki isteklerim bu yiyecekler içindi. Zaten arabamda yapılan aramalarda da içinde ceviz ve fıstık olan 2 poşet bulundu.” şeklinde cevap verdiği ifade edildi. Adliye çıkışında soruları cevaplayan Engin Altan Düzyatan, “Dosyada gizlilik kararı olduğu için açıklama yapamayacağız. Dosya kalabalık olduğu için iki gün sürdü. Böyle bir durumun içinde kalmak bizi rahatsız etti. Aile yapımızla, duruşumuzla böyle bir durumun içinde olmayı uygun görmezdik fakat öyle uygun görmüşler. İfademize başvurdular. İfademizi verdik serbest bırakıldık.” dedi. Özge Özprinçci de, “Bodrum’da bardan alındığım söylenmiş. Ailemin evinde annemin yanında alındım.” ifadelerini kullandı.
Mısırda İngilizler Tarafından Esir Edilen 15000 Osmanlı Askeri 02:10
Mısırda İngilizler Tarafından Esir Edilen 15000 Osmanlı Askeri 755 izlenme - 3 yıl önce Birinci Dünya Savaşı'nda İngilizlere,150 Bin Askerimiz Esir Düştü. bu Skerlerden Bir Kısmı Da Mısır'ın İskenderiye Şehri Yakınlarında Bulunan Seydibeşir Usare Kampı'na Hapsedildi. kampın Tam Adı, 'seydibeşir Kuveysna Osmani Useray-ı Harbiye Kampı' İdi.bu Kampta, 1918'de filistin Cephesinde Esir Düşen 16. Tümen'in 48. Alayı'na Bağlı Osmanlı Askerleri tutuluyordu.12 Haziran 1920'ye Kadar Iki Yıl Boyunca Her Türlü İşkence, Eziyet, Ağır Hakaretler Ve Aşağılamaya Maruz Kaldılar.insanlık Dışı Muamelenin Nedeni İse Ermeniler İdi… Kamptaki, Türkçe Bilen Ermeni Tercümanların Yalan Yanlış Çevirileri Ve kışkırtmaları Nedeniyle,kampların İngiliz Komutanları,azılı Türk Düşmanı Haline Gelmişlerdi. savaş Bitmişti.ancak,kamptaki Ağır Koşullar Nedeniyle Ölenler Dışındaki Askerleri teslim Etmek,ingilizlerin İşine Gelmiyordu.çünkü,olası Yeni Bir Savaşta,bu Askerlerin yeniden Karşılarına Çıkabilecekleri, Ermeniler Tarafından,ingilizlerin Beyinlerine İşlenmişti. ******** çözüm toplu Katliamdı…askerlerimiz,mikrop Kırma Bahanesiyle,süngü Zoruyla Dezenfekte Havuzlarına Sokuldu.ancak;suya Normalin Çok Üzerinde 'krizol' Maddesi Katılmıştı.. mehmetçik,suya Daha Ayağını Soktuğunda,aşırı Krizol Maddesi Nedeniyle Haşlanıyordu. ancak,ingiliz Askerleri,dipçik Darbeleri İle Askerlerimizin Havuzdan Çıkmalarına İzin Vermiyorlardı.mehmetçikler,bellerine Kadar Gelen Suya Başlarını Sokmak İstemediler. ancak,bu Kez İngilizler Havaya(başlarının Üzerine) Ateş Etmeye Başladı.askerlerimiz, ölmemek İçin,çömelerek Başlarını Suya Soktular.ancak,başını Sudan Kaldıran Artık Göremiyordu.çünkü Gözleri Yanmıştı… ******** dışarı Çıkanların Halini Gören Sıradaki Askerlerimizin Direnişleri De Fayda Etmedi Ve 15 000 (15 Bin) Askerimiz Kör Oldu.bu Vahşet,25 Mayıs 1921 Tarihinde Tbmm.' De Görüşüldü.milletvekilleri Faik Ve Şeref Beyler Bir Önerge Vererek,mısır'da Esirlerin Krizol Banyosuna Sokularak,15 Bin Vatan Evladının Gözlerinin Kör Edildiğini,bunun Faili Olan ingiliz Doktor,garnizon Komutanı Ve Askerlerin Cezalandırılması İçin,tbmm' Nin Teşebbüse Geçmesini İstediler. ******** ancak,yeni Kurulan Devletin Bin Türlü Derdi Vardı.ağır Sorunlarla Uğraşan Tbmm' De Bu Hesap Sorma İşi Unutulacak Ve Yanlarına Kalacaktı .
Satın Alınan Koca - Rakı Masası 01:49
Satın Alınan Koca - Rakı Masası 520 izlenme - 2 yıl önce 1971 yılında çekilen,Cüneyt arkın ve Fatma girik'in baş rollerini paylaştığı, çok güzel duygu yüklü bir sahne.Özellikle şarkıyı dinlemenizi tavsiye ediyorum, gerçekten çok güzel bir şarkı.
yılandan alınan bir madde 00:57
yılandan alınan bir madde 732 izlenme - 7 yıl önce
ESİR ALINAN KADININ CESARETİNE HAYRAN KALDIM NİCE KORKAK ERKEKLERDENDAHA CESARETLİ DAVASINI SAVUNUYO 00:48
ESİR ALINAN KADININ CESARETİNE HAYRAN KALDIM NİCE KORKAK ERKEKLERDENDAHA CESARETLİ DAVASINI SAVUNUYO 92 izlenme - 5 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
görevden alınan kaynar konuştu 05:57
görevden alınan kaynar konuştu 484 izlenme - 7 yıl önce görevden alınan kaynar konuştu
Hamiyet Yüceses - Lep Alev Lepler Alev - Taş Plak 03:13
Hamiyet Yüceses - Lep Alev Lepler Alev - Taş Plak 240 izlenme - 2 yıl önce Domatis adlı üye sağ olsun filmden kesip eklemiş şarkıyı. Ben de ses dosyası olarak eklemek da güzel olur dedim. Hamiyet Yüceses'in billur sesini, taş plak kaydından dinliyoruz.
Zenginler Tarafından Alınan En Tuhaf 5 Şey 02:47
Zenginler Tarafından Alınan En Tuhaf 5 Şey 348 izlenme - 2 yıl önce Bugün sizlerle zenginler tarafından alınan en tuhaf 5 şeyi aktaracağım.iyi seyirler. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv 22.5 milyar dolarlık servete sahip Arap Şeyhi uzaydan görülebilecek şekilde adını çöle 1 kilometrelik dev harflerle yazdırdı! İnanmazsanız Google Earth’ten bakın! Şeyhin sahibi olduğu El Futaysi Adası’na yazılan 3.2 kilometre uzunluğundaki isim uzaydan da görülüyor. HAMAD’ın ilk iki harfi denizden gelen su yolu şeklinde. Bu yüzden dalgalar kesinlikle harfleri silemiyor Dünyanın en zengin insanlarından Brunei Sultanı'nın saçını 15 bin sterline (yaklaşık 37 500 TL) kestirdiği bildirildi. Sultan Hassanal Bolkiah, 16 yıldır saçını kestirdiği Londra'nın Dorchester otelinin berberi Ken Modestou'yu bu ay başında Brunei'ye getirdi. Sultan, 11 bin sterlin ödeyerek, saç sakal traşı olmuş. Bizde berberlere çok para alıyorlar diye kızıyoruz Hong Konglu girişimci Stephen Hung Rolls Royce Phantom modeli için firma tarihinin en büyük siparişini verdi. Financial Times’ın haberine göre Hung 30 tane Rolls Royce Phantom sipariş etti. Araçların Hung’ın Macau’daki kumarhanesinde zengin insanlara servis hizmeti sağlamasında kullanılması bekleniyor. Hung 30 adet Rolls Royce için 20 milyon dolar ödeyecek. Rolls Royce’un CEO’su Torsten Mueller-Oetvoes siparişle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Bay Hung ile iş yapmaktan dolayı son derece memnunuz. Bu sipariş Phantom tarihinin en büyük siparişi oldu” diye konuştu.
Güleç Kimya : İtalyadan Alınan Makina 00:56
Güleç Kimya : İtalyadan Alınan Makina 481 izlenme - 4 yıl önce İtalyan Dolum Makinası
İç Bade Güzel Sev - Leb Alev Lebler Alev 01:54
İç Bade Güzel Sev - Leb Alev Lebler Alev 193 izlenme - 2 yıl önce ilk kez satın alınan koca filminde dinlemiştim bu parçayı ve o günden bu zamana kadarki zamanda müdavimi oldum diyebilirim..siz de dinleyin aynı kanıya varacağınızdan eminim..iyi dinlenceler şimdiden
Erdoğan'a Hakaret Ettiği İçin Gözaltına Alınan 16 Yaşındaki Çocuk 03:24
Erdoğan'a Hakaret Ettiği İçin Gözaltına Alınan 16 Yaşındaki Çocuk 152 izlenme - 2 yıl önce CHP Gençlik Kolları'nın Konya'da düzenlediği Kubilay'ı anma töreninde basın açıklaması yapan 16 yaşındaki M. E. A. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle okuduğu lisede gözaltına alındı. Çıkartıldığı 1. Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı.
KAFİRLERDEN KORKMAYAN SÖZLERİYLE MEYDAN OKUYAN ESİR ALINAN KADIN KAFİRLERDEN KORKAN ERKEKLER UTANIN 02:58
KAFİRLERDEN KORKMAYAN SÖZLERİYLE MEYDAN OKUYAN ESİR ALINAN KADIN KAFİRLERDEN KORKAN ERKEKLER UTANIN 25 izlenme - 5 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Lojistik Nedir Sorusuna Alınan Muhteşem Cevaplar 03:53
Lojistik Nedir Sorusuna Alınan Muhteşem Cevaplar 140 izlenme - 4 yıl önce Lojistik Nedir Sorusuna Alınan Muhteşem Cevaplar Küre Meslek Yüksek Okulu öğrencileri tarafından çekilen 'lojistik nedir' konulu video röportaj
Turkcell Kayıt Altına Alınan Görüşme :) 08:32
Turkcell Kayıt Altına Alınan Görüşme :) 51 izlenme - 2 yıl önce Adam haklı beyler Thug Life Kralı Bunu İzleyen Kesin Bunuda İzlemeli : https://youtu.be/izlnfP_spdsTurkcell Kayıt Altına Alınan Görüşme :)Turkcell Kayıt Altına Alınan Görüşme :)Turkcell Kayıt Altına Alınan Görüşme :)Turkcell Kayıt Altına Alınan Görüşme :)Turkcell Kayıt Altına Alınan Görüşme :)Turkcell Kayıt Altına Alınan Görüşme :)Turkcell Kayıt Altına Alınan Görüşme :)Turkcell Kayıt Altına Alınan Görüşme :)Turkcell Kayıt Altına Alınan Görüşme :)Turkcell Kayıt Altına Alınan Görüşme :)
KIC 8462852 Yıldızı Dyson Küresi ve Uzaydan Alınan Sinyal 19:27
KIC 8462852 Yıldızı Dyson Küresi ve Uzaydan Alınan Sinyal 4 izlenme - 1 ay önce Yıllar önce keşfedilmiş olan ancak yakın bir zaman içinde yapılan gözlemler sonucunda dünya dışı medeniyetler tarafından etrafına dyson küresi yada kafesi inşa edildiği düşünülen KIC 8462852 yıldızı ,dyson küresi ,medeniyet seviyelerini belirleyen kardeşev cetveli, teknolojik gelişmeler sonrasında karşılaşacağımız büyük filtre gerçeği ,üzerinde yaşanabilir gezegenler ve asla yaklaşmamamız gereken gezegenler ,yaşanabilirlik indeksi gibi bir çok konu hakkında bilgiyi izliyoruz.
Taksim Trio'nun Dünya'dan Alıp Götüren Eseri 08:01
Taksim Trio'nun Dünya'dan Alıp Götüren Eseri 42 izlenme - 2 yıl önce Eserin adı Belalım. Bestesi Zülfü Livaneli'ye, düzenlemesi Taksim Trio ekibine ait. Soldan sağa, Aytaç Doğan, İsmail Tunçbilek ve Hüsnü Şenlendirici. Bu üç isim birazdan izleyeceğiniz görüntülerde önce sizi karanlık bir ortamda karşılayacak, ardından müzikleriyle; sizi kapattığınız göz kapaklarınızın karanlığında dünyadan alıp götürecek. Nereye mi? Orası size kalmış. Not: Günde 2 dozdan fazla almayın. Güne başlarken kesinlikle almayın! Mümkünse geceleri alın. Sonra yatıp uyursunuz, belki unutursunuz...
format atılmak için alınan kasanın hali 01:20
format atılmak için alınan kasanın hali 117 izlenme - 5 yıl önce bir arkadaşım bilgisayara format at die getirdigi kasanın içini görünce şoka girdik bilgisayarı aldı gı günder beri hiç açılmamış ve temizlenmemiş galiba nası olmuş nası becermişlerse kasanın içini çöplüge çevirmişler yalan degil arkadaşlar bu olay gerçek ..))
İtalya'da İstifa Eden Oğluna Rolex Alınan Bakan 00:58
İtalya'da İstifa Eden Oğluna Rolex Alınan Bakan 54 izlenme - 2 yıl önce Ekonomi eski Bakanı Zafer Çağlayan'a hediye edilen 700 bin liralık saat gündemden düşmemişti. İtalya'da benzer bir olay yaşandı. 25 milyar euroluk yolsuzluk dosyasında adı geçen, Bakan Maurizio Lupi istifa etti. Bakanın oğluna, 10 bin euro değerinde saat aldığı iddia ediliyor. Pazartesi günü yapılan operasyonda, toplamda 25 milyar euro değerindeki ihalelerde yolsuzluk yaptıkları gerekçesiyle 4 kişi gözaltına alınmış, 51 kişi hakkında da inceleme başlatılmıştı. Gözaltına alınan işadamı Francesco Cavallo'nun, Bakan Lupi'ye bir takım elbise hediye ettiği, gözaltındaki bir diğer işadamı Stefano Perotti'nin de Lupi'nin oğluna 10 bin 350 euro değerinde bir Rolex saat verdiği ortaya çıkmıştı. Perotti'nin ayrıca Bakan'ın oğlunun işe girmesine aracılık ettiği belirlenmişti. Telefon dinlemeleriyle ortaya çıkan skandal üzerine Bakan'a istifa çağrıları yükselmeye başlamıştı. Maurizio Lupi, ilk açıklamalarında muhalefet ve medyanın istifa talebini reddetse de sonunda baskılara dayanamayarak görevi bırakma kararı aldı. Perşembe akşamı "Porta a porta" adlı tv programına katılan Lupi, burada yaptığı açıklamada suçsuz olduğunu yineledi ancak ailesini korumak amacıyla istifa edeceğini söyledi. Maurizio Lupi bugün de Temsilciler Meclisi'nde yaptığı konuşmada görevi bıraktığını resmen duyurdu. Lupi meclisteki konuşmasında da suçsuz olduğunu savundu ve hakkında herhangi bir soruşturma olmamasına rağmen, "başı dik bir şekilde" hükümetteki görevinden ayrılmaya karar verdiğini söyledi. Lupi, hakkındaki iddialarla ilgili olarak da, oğlunun işe alınması için kimseden talepte bulunmadığını belirtti. Oğluna hediye edilen Rolex saat hakkında ise "Beni henüz bakan olmadan önce de tanıyan bir arkadaşım oğluma mezuniyeti için bir saat hediye etti. Ve eğer bu bir suçsa evet, ben oğlumdan saati iade etmesini istemedim" dedi. Maurizio Lupi, Başbakan Matteo Renzi'nin kendisinden görevden ayrılmasını istemediğini de belirtti ve istifasının hükümeti güçlendirmesini umduğunu söyledi.
Fundam 3 03:49
Fundam 3 63 izlenme - 5 yıl önce
ESİR ALINAN MUTA ÇOCUĞU ŞİA KÖPEĞİ İRANIN KUKLASI KAFİR ASKERİN TELEFONU ÇALINCA BABASI YALVARIYOR 01:53
ESİR ALINAN MUTA ÇOCUĞU ŞİA KÖPEĞİ İRANIN KUKLASI KAFİR ASKERİN TELEFONU ÇALINCA BABASI YALVARIYOR 18 izlenme - 8 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Nehir Erdoğan Ve Sarp Apak'ın Gözaltına Alınma Görüntüleri 00:42
Nehir Erdoğan Ve Sarp Apak'ın Gözaltına Alınma Görüntüleri 51 izlenme - 4 yıl önce Nehir Erdoğan Ve Sarp Apak'ın Gözaltına Alınma Görüntüleri
Online Alışverişle Alınan En Pahalı 5 Ürün 02:00
Online Alışverişle Alınan En Pahalı 5 Ürün 2 izlenme - 5 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Açığa Alınan Polis Memuru Adliyede İntihar Etti 00:38
Açığa Alınan Polis Memuru Adliyede İntihar Etti 2 izlenme - 6 ay önce Açığa Alınan Polis Memuru Adliyede İntihar Etti