Hoşgeldiniz!

alışveriş arabası

Salaklığın Dibine Vuran Güzel Kız! 00:23
Salaklığın Dibine Vuran Güzel Kız! 19.171 izlenme - 3 yıl önce Alışveriş arabasının içine oturup, kendini merdivenleren aşağıya bırakan kız. Az kalsın bedelini canıyla ödüyordu.
Alkolün Ruslar Üzerindeki Etkisi 00:46
Alkolün Ruslar Üzerindeki Etkisi 13.262 izlenme - 5 yıl önce Alkolün Ruslar Üzerindeki Etkisi
Alışveriş Arabasıyla Sol Şeritten Kaptırmak 00:27
Alışveriş Arabasıyla Sol Şeritten Kaptırmak 233 izlenme - 3 yıl önce Alışveriş çılgınlığının tam manasıyla yurdum insanına yansıması bu olsa gerek. Karısının alışveriş listelerine yetişemeyen abimiz kendinden geçip 1 yıllık ihtiyacı karşılamak için ev ile market arasında hız denemesi yapıyor. Not:Abi yaklaşık 100 meter böyle geldi ama gülmekten kamerayı açamadım.
Alışveriş Arabası Koleksiyoncuları 01:05
Alışveriş Arabası Koleksiyoncuları 176 izlenme - 5 yıl önce Alışveriş arabalarını etrafa dağıtmak kolay, toplamak zor. Ama bu şekilde toplamak fena fikir değilmiş!
Alışveriş Arabası Tarafından Öldürülmek 00:34
Alışveriş Arabası Tarafından Öldürülmek 147 izlenme - 5 yıl önce Alışveriş Arabası Tarafından Öldürülmek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Alkolün Ruslar Üzerindeki Etkisi. 00:46
Alkolün Ruslar Üzerindeki Etkisi. 141 izlenme - 5 yıl önce Alkolün Ruslar Üzerindeki Etkisi.
Yola Bir Anda Alışveriş Arabası Çıktı! 00:31
Yola Bir Anda Alışveriş Arabası Çıktı! 17 izlenme - 1 yıl önce ABD’de bir şahsın marketten aldığı ürünleri taşıdığı alışveriş arabası, kontrolü kaybedilince yola çıktı. Bir anda önüne alışveriş arabası çıkan otomobilse, sürücüsü fren yapsa da ona çarpmaktan kurtulamadı. Alışveriş arabasındaki ürünler yola saçılırken, sürücü şaşkındı. Şahıs aracını yolun sağına çekerken, trafiğin hızlı akmaması muhtemel bir faciayı engellemiş oldu.