Hoşgeldiniz!

alışveriş merkezi

Böyle Seksi Şaka Yapılır Mı 01:30
Böyle Seksi Şaka Yapılır Mı 326.287 izlenme - 4 yıl önce Böyle Seksi Şaka Yapılır Mı yürüyen Merdivende Zor Anlar, Erkeklerin Aklı Başından Gidecek...
Bıçakla AVM'ye Girip Herkesi Kovalayan Adanalı 01:16
Bıçakla AVM'ye Girip Herkesi Kovalayan Adanalı 9.037 izlenme - 6 ay önce Detaylar: Adana’da bir alışveriş merkezinde bıçaklı bir kişinin, özel güvenlik görevlilerini kovalaması ve daha sonra çıkan kavga cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Edinilen bilgiye göre olay, Seyhan ilçesi, Yeni Mahalle’deki alışveriş merkezine giren bir grup genç, x-ray cihazından geçerken cihaz uyarı verince, özel güvenlik görevlileri şahısların üstünü aramak istedi. Ancak gençlerin arasında bulunan ve bıçak taşıdığı öğrenilen genç, üzerini aratmak istemeyerek AVM’nin içine doğru koşarak kaçtı. Özel güvenlik görevlileri de arkasından koşunca bu kez onlarca çocuk ve kadının gözü önünde cebindeki bıçağı çıkartıp rastgele sağa sola sallamaya başladı. Şahıs daha sonra da özel güvenlik görevlilerini bıçakla kovaladı. Bir süre sonra aynı şahıs bıçağı cebine koyarak özel güvenlik görevlilerinin yanına gitti. Gruptakilerden biri de koşarak özel güvenlik görevlisine tekme attı. Bunun üzerine özel güvenlik görevlileri ile gençler arasında tekmeli yumruklu kavga çıktı. Kavga, olay yerine polisin gelmesiyle son buldu. Zanlılar gözaltına alındı.
Elifin Mini Tiyatro Gösterisi. Deppo Alışveriş Merkezinde,danslar Oyunlar Şovlar 15:37
Elifin Mini Tiyatro Gösterisi. Deppo Alışveriş Merkezinde,danslar Oyunlar Şovlar 674 izlenme - 1 hafta önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
İndirim Gören Arap Kadınları (Black Friday) 00:23
İndirim Gören Arap Kadınları (Black Friday) 7.841 izlenme - 7 ay önce Suudi Arabistan'da bir alışveriş merkezinde çarşaflarının altına mükemmel kombinler yapmak isteyen kadınlar çılgınlar gibi savaşıyor. O kalabalıkta annesini kaybeden çocuğun vay haline... Black Friday esprisi Ekşisözlük'ten "kalabalik adam"a aittir.
Agora Alışveriş Merkezi Playland Eğlence Merkezinde Oyunlar Elif İle Yarışlar - 2 - 31:29
Agora Alışveriş Merkezi Playland Eğlence Merkezinde Oyunlar Elif İle Yarışlar - 2 - 410 izlenme - 1 hafta önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Sevgilisi 5 Saat Avm'de Gezdirince Dayanamayıp İntihar Eden Adam 00:28
Sevgilisi 5 Saat Avm'de Gezdirince Dayanamayıp İntihar Eden Adam 19.029 izlenme - 4 yıl önce Olay Çin'de Meydana Geldi. Tao Hsiao Kız Arkadaşıyla Yılbaşı Alışverişine Çıktı. Ancak, Alışveriş Biraz Fazla Uzayınca Dayanamadı ve Canına Kıydı.
Alışveriş Merkezindeki Cinayet Anı 00:50
Alışveriş Merkezindeki Cinayet Anı 15.998 izlenme - 3 yıl önce Kanada'nın Toronto ilinde bulunan Eaton Merkezi'ndeki cinayet görüntüleri yeni ortaya çıktı. 6 Haziran 2012 tarihinde bir Alışveriş merkezinin tam ortasında silahını çıkartarak herkesin içerisinde cinayet işleyen adamın yarattığı korku güvenlik kamerasına böyle yansıdı. O görüntüler 10 Ekim 2014 günü yeni ortaya çıktı.
Münih’te Silahlı Saldırı: En Az 15 kişi Hayatını Kaybetti 00:14
Münih’te Silahlı Saldırı: En Az 15 kişi Hayatını Kaybetti 4.387 izlenme - 1 yıl önce Almanya’nın Münih kentinde, olimpiyat stadı yanındaki bir alışveriş merkezinde silahlı saldırı olduğu, ölü ve yaralıların bulunduğu belirtildi. Reuters, Muencher Abendzeitung gazetesine dayandırdığı haberinde en az 15 kişinin silahlı saldırıda öldürüldüğünü aktardı. Münih polisi de çok sayıda yaşamını yitiren olduğunu doğruladı. Ajansa konuşan bir AVM çalışanı, çok sayıda silah sesi duyduğunu bildirdi. Saldırının kim tarafından gerçekleştirildiğiyse bilinmiyor Yetkililer, metro, otobüs, tramvay ve tren gibi toplu ulaşım araçlarının durdurulduğunu duyurdu. Alman özel kuvvetleriyse AVM’de operasyon düzenliyor. CNN Türk muhabiri: “Münih’teki tüm hastanelerde acil durum alarmı verildi. Yetkililer, saldırının bireysel olduğu ve arkasında örgütsel bir bağlantı olmadığı ihtimali üzerinde duruyor.” Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde AVM içindeki saldırı sonrası insanların kaçıştığı görülüyor.
Adan'da Kadınların Alışveriş Merkezinde Sıra Kavgası 00:52
Adan'da Kadınların Alışveriş Merkezinde Sıra Kavgası 4.177 izlenme - 2 yıl önce ADANA'da kıyafet satan bir mağazada 3 kadın, alışveriş sonrası kasa önünde girdikleri sırada birbirlerinin saçını çekerek kavga etti. Kadınların kavgası, başka bir müşteri tarafından cep telefonu ile kaydedildi.
Gece Alışveriş Merkezinde Kalmak! (Türkçe Versiyon) 16:46
Gece Alışveriş Merkezinde Kalmak! (Türkçe Versiyon) 1.555 izlenme - 10 ay önce Orkun Işıtmak , yurt dışında yapılan gece AVM (Alışveriş Merkezi) de kalma macerasını bugün Türkiye'de deneyip, Alışveriş merkezi kapanmadan içeri girip saklanarak geceyi orada geçirmeye çalışacak
Batman Park AVM 06:40
Batman Park AVM 9.595 izlenme - 7 yıl önce Batman Park alışveriş merkezinin tanıtım videosu.
Ankara'da Podium AVM'nin Çatısı Çöktü! 01:06
Ankara'da Podium AVM'nin Çatısı Çöktü! 2.324 izlenme - 1 yıl önce Yenimahalle’de geçen Mart ayında hizmete giren Podium AVM’nin çatısı çöktü. Büyük korkuya neden olan olayın ardından AVM’nin boşaltıldı. Sağlık, itfaiye ve AFAD ekipleri de olay yerine sevk edildi. Çöken yerin vatandaşların yemek yediği bölüme yakın olduğu belirtildi. İlk gelen bilgilere göre çökme neticesinde 3 kişinin yaralandığı öğrenildi.
AVM'de İntihar Şoku 00:44
AVM'de İntihar Şoku 5.655 izlenme - 4 yıl önce Şişli'de bulunan bir alışveriş merkezinde, genç kadın 6'ncı kattan atlayarak intihar etti. Şişli'de bulunan bir alışveriş merkezinde, genç kadın 6'ncı kattan atlayarak intihar etti,
Avm İçine Arabayla Girip Gezmek 00:27
Avm İçine Arabayla Girip Gezmek 3.701 izlenme - 2 yıl önce Australia Fair Alışveriş Merkezi'nde 87 yaşındaki sürücünün bir çok kadının yaptığı gazla freni ayırt edememesi sonucu avm içinde kısa süreli gezinti yapmış
Pantolonun İçinden Yarasa Çıkması ve Kuduz Olmak 02:59
Pantolonun İçinden Yarasa Çıkması ve Kuduz Olmak 1.429 izlenme - 1 yıl önce İstanbul bugün alışveriş merkezindeki yarasayı konuştu. Çünkü o yarasa Profesör Doktor Emine Celine Cotton’un denemek istediği pantolonun içindeydi.
Teksas'ta Otoparkı İstila Eden Kuşlar 01:57
Teksas'ta Otoparkı İstila Eden Kuşlar 98 izlenme - 4 hafta önce Teksas'ta bir alışveriş merkezinin park alanını işgal eden kuşların kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Ankamall Alışveriş Merkezi'nde Şüpheli Ölüm 00:43
Ankamall Alışveriş Merkezi'nde Şüpheli Ölüm 19 izlenme - 2 hafta önce ANKAmall Alışveriş Merkezi'nde şüpheli ölümANKARA - Başkent'in en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan ANKAmall'ın en üst katında ceset bulundu.
robot adam mustafa - hip hop müzik klip 03:36
robot adam mustafa - hip hop müzik klip 13.885 izlenme - 9 yıl önce zurna çalan robot - hip hop müzik klip - new castle pub - gate 66 - robot adam mustafa - ankara televizyon kanallarında yapılacak olan programlarda görsel reklam ve tanıtımlar için ilginç bir show olarak robot adam mustafa ile tanıtım yapabilirsiniz.robot adam mustafa'ya sayfanın bilgiler bölümündeki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz
Alışveriş Merkezinde İlginç Olay 01:10
Alışveriş Merkezinde İlginç Olay 1.843 izlenme - 4 yıl önce Sosyal paylaşım sitesine yüklenen görüntüler izleyenleri kahkahaya boğdu.
yürüyen merdivene yaslanınca olanlar oluyor 00:56
yürüyen merdivene yaslanınca olanlar oluyor 7.043 izlenme - 8 yıl önce alışveriş merkezinde saf bir kız yürüyen merdivene yaslanıyor ve az daha yaralanıyordu
Furkan ve Ali ile Birlikte Alışveriş Merkezini Trolledik ! 12:17
Furkan ve Ali ile Birlikte Alışveriş Merkezini Trolledik ! 256 izlenme - 3 ay önce Selamlar bu videomuzda Furkan Yaman ve Ali Toprak ile birlikte Ankara'daki bir Alışveriş Merkezini (AVM) trolledik ! Efsane troll de Drone uçurduk,hoverboard sürdük,yemek söyleyip yedik ve daha neler neler !! Videoya like atarak beni çok mutlu etmiş olursunuz #GereksizArmy! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda Alışveriş Merkezindeki Mediamarktı trollüyoruz !
Alışveriş Merkezinde Ölüme Atladı 00:48
Alışveriş Merkezinde Ölüme Atladı 964 izlenme - 4 yıl önce DENİZLİ’de 19 yaşındaki Ayşe Aktaş, iddiaya göre, nişanlısından ayrıldığı için girdiği bunalım sonucu dört katlı bir alışveriş merkezinin terasından atlayarak, intihar etti. Genç kızın atlama anı kameralar tarafından görüntülenirken, alışveriş merkezindeki çok sayıda kişi uzun süre olayın şokunu atlatamadı. Bugün saat 11.30 sıralarında Yenişehir Mahallesi’ndeki, Teraspark AVM’ye gelen Ayşe Aktaş, binanın dördüncü katındaki terasın korkuluklarına tırmandı. Alışveriş merkezindeki diğer müşterilerin durumu bildirdiği güvenlik görevlileri, polis çağırdı. Olay yerine gelen polis ekipleri, bir süre önce nişanlısından ayrıldığı öğrenilen genç kızı, korkuluklardan inmeye ikna etmeye çalıştı. Polisin yaklaşık, yarım saatlik ikna çabası sonuçsuz kaldı. Bu sırada itfaiye ve 112 Acil servis ekibi de olay yerinde hazır bekletildi. Genç kızın bulunduğu yerin altına itfaiye ekipleri hava yastığı açmak istedi. Ancak Aktaş, korkuluklar üzerinde yürüyerek, yerini değiştirip diğer bölüme geçti. Ardından da korkuluklardan sarkan Aktaş, yaklaşık 20 metre yükseklikten alışveriş merkezini dolduran müşterilerin gözü önünde kendini boşluğa bıraktı. Onlarca insanın çığlıkları arasında alışveriş merkezinin orta bölümündeki beton zemine düşen Ayşe Aktaş, ağır yaralandı. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan Aktaş, ambulansla Servergazi Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Doktorların müdahalesine rağmen Aktaş, kurtarılamadı. Alışveriş merkezindeki müşteriler ve çalışanlar uzun süre olayın şokunu üzerinden atamazken, bazıları gözyaşlarına boğuldu. Polis, genç kızın intiharı ile ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.
Rize Halkının Yürüyen Merdivenle Tanışması 02:59
Rize Halkının Yürüyen Merdivenle Tanışması 1.121 izlenme - 3 yıl önce El oğlu aya, marsa çıkarken bazı illerimizde hala yürüyen merdivenle ilk kez karşılaşan insanlarımız var. Teknoloji harikasi yürüyen merdiven. Adamlar yapmışşş be abi. İlk yürüyen merdiven macerasında fordculuk yapan dayılar, düşenler, korkudan binemeyenler, "panik atak" olanlar derken bu güzel icadi bize sunanları alkışlıyoruz.
Alışveriş Merkezini Birbirine Katan Drift Performansı 03:56
Alışveriş Merkezini Birbirine Katan Drift Performansı 490 izlenme - 2 yıl önce Formula Drift için özel olarak hazırladığı 1000 beygirlik Nissan 370Z'si ile terkedilmiş bir alışveriş merkezine giren Chris Forsberg'in heyecan dolu performansı seyirciler ile buluştu. Ryan Tuerck'in küçük süprizi de olmazsa olmazıydı! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
65 Metre Yükseklikte En Havalı Yemek 04:48
65 Metre Yükseklikte En Havalı Yemek 145 izlenme - 7 ay önce Antalya’da bir alışveriş merkezi önünde düzenlenen etkinliğine katılanlar 65 metre yükseklikte farklı ve heyecanlı bir yemek deneyimi yaşadı. Sabah saatlerinde alışveriş merkezi önüne kurulan düzeneği gören vatandaşlar, etkinliğe büyük ilgi gösterdi. Alışveriş merkezinde 500 TL üzeri alışveriş yapan ilk 150 kişiye sunulan farklı organizasyon lezzet ve yemek tutkunlarını biraraya getirdi. Özel bir vinçle kaldırılan masada, kemerleri bağlanıp gökyüzüne çıkartılan konuklar, farklı ve heyecanlı bir deneyimin hem keyfine,hem korkusununa hem de heyecanına ortak oldu. 22 kişilik masada profesyonel aşçıların hazırladığı strogonof, karışık salata, frambuazlı kek gibi çeşitleri, Akdeniz’in eşsiz manzarası eşliğinde tadan misafirler 45 dakika havada kaldıktan sonra sorunsuz bir şekilde yere indi. “Yemeğe mi odaklanalım, manzaraya mı odaklanalım bilemedik” Yemeğe katılan misafirlerden Reyhan Başak, gökyüzünden yemek yemenin ayrı bir heyecan olduğunu belirterek, “Yedikçe acıktığımızı hissettik. Manzara mükemmel, deniz mükemmeldi. Bütün Antalya’yı görme şansımız oldu. Gerçekten çok hoşumuza gitti” dedi. Yükseklikten dolayı çok heyecanlandığının belirten davetlilerden Merve Bulut ise “Yemeğe mi odaklanalım, manzaraya mı odaklanalım bilemedim. Müthişti gerçekten” derken, ilk defa bu kadar yükseklikte yemek yediğini belirterek Selim Bulut da “Tekrar olsa yine yapardım” diye konuştu.
Talihlimizi Arıyoruz (+18 Küfürlü) 00:20
Talihlimizi Arıyoruz (+18 Küfürlü) 769 izlenme - 3 yıl önce Alışveriş merkezinden hediye kazanmışsın. Öyle böyle değil araba ulan bu. Bu nasıl bir cevaptır.
 Türkiye'de Alışveriş Merkezinde Şaka Yapmaya Çalışan Gençler 02:19
Türkiye'de Alışveriş Merkezinde Şaka Yapmaya Çalışan Gençler 574 izlenme - 4 yıl önce kendilerine vivox ismini veren bir kaç ergen arkadaşımız alışveriş merkezinde sözde insalara şaka yapıyorlar . grubun bunun gibi birsürü video su var
Alışveriş Merkezinde Keyfine Dövüşmek 05:13
Alışveriş Merkezinde Keyfine Dövüşmek 538 izlenme - 3 yıl önce Manchester'da olduğunu okuduğum bu alışveriş merkezinde elemanlar neyin peşinde tam olarak anlayamadım ama etrafta ne güvenlik var, ne de karışan eden. Boks maçı olmuş bildiğin.
Alışveriş Merkezinde Dinazor Paniği 02:20
Alışveriş Merkezinde Dinazor Paniği 613 izlenme - 4 yıl önce Antalya'da Bir Alışveriş Merkezine Tanıtım Amaçlı Getirilen Dinazor, Başta Çocuklar Olmak Üzere Herkesi Korkuttu.
Keloğlan Masalları - Alışveriş Merkezi 13:48
Keloğlan Masalları - Alışveriş Merkezi 142 izlenme - 1 yıl önce Kamyon onları bir alışveriş merkezine getirir. Sivri etrafa bakmak ister. Annesiyle gezen küçük bir kız çocuğu Sivri'yi görür. Keloğlan ve arkadaşları kutudan çıkarlar. Küçük kız annesinin elini bırakır ve peşlerinden gider. Girdikleri bir oyuncak mağazasında peşlerine bu sefer küçük kız gibi iyi niyetli olmayan, daha büyük bir erkek çocuk takılır. Keloğlan ve arkadaşları kırmızı bir oyuncak arabaya binerler ve onunla kaçmaya başlarlar. Bir iki kere atlatır gibi olurlar ama sonunda çocuk Kara'yı yakalamayı başarır. Keloğlan arabayla bir manevra yaparak çocuğun yolu üzerine bilyeler döker. Çocuk bunlara basıp düşünce Kara çocuğun elinden kurtulmuş olur. Hep birlikte arabayla kaçarlar. Küçük kızı görürler. Kız annesini kaybettiği için ağlamaktadır. Çantasına Keloğlan ve arkadaşlarının resimleri vardır. Kıza yardım etmeye karar verirler. Kız onlara bu dünyada ne kadar ünlü olduklarını anlatır. Kayıp bir cüzdanla ilgili yapılan anonsu duyan Keloğlan kıza yardım etmek için Danışma'ya gitmeleri gerektiği fikrini söyler. Hep birlikte kızın çantasına saklanırlar ve danışmaya giderler. Küçük kız bu sayede annesine kavuşur. Annesine Keloğlan ve arkadaşlarını gördüğünü söyler ama annesi onan inanmaz.