Hoşgeldiniz!

Aliya İzzet Begoviç Videoları İzle

Aliya İzzet Begoviç Orduyu Selamlaması 01:15
Aliya İzzet Begoviç Orduyu Selamlaması 374 izlenme - 2 yıl önce Aliya İzzet Begoviç veya bilinen adıyla Bilge Kral... Sırplara verdiği mücadele ve duruşuyla hep rahmetle yâd edeceğiz. Videoda Bosna ordusunu selamlamaktadır. Allah gani gani rahmet etsin.
Aliya İzzet Begoviç - Belgesel 01:51:15
Aliya İzzet Begoviç - Belgesel 198 izlenme - 2 yıl önce ''rahmetlinin bir konuşmasını ya kendi sesinden dinlemiştim, ya da konuşma metnini orjinalinden okudum aklım bilemedi şimdi de: "bu savaşta bizden daha zor durumda olan insanlar var" demişti ve ben kafayı yemiştim. bir orduya karşı su borularından yapılma silahlarla savaşıyorsun, pazar yerine bombalar yağarken senin askerlerin kurşunu sayarak atmak zorunda ve "siz"den daha zor durumda olan insanlar var?! şöyle devam ediyor muhterem: "kandaşlarıyla birlikte olmak yerine, bizimle birlikte olmayı seçen sırp kardeşlerimiz.. onları kendimizden ayrı göremeyiz ve kendilerine karşı yapılacak hiç bir taciz hoş görülemez" menvalinde bir şeyler. nutkum tutulduydu.. halen de haksızlığa uğradığımı düşündüğüm an etrafıma bakarım, "benden zor duruma düşen var mı?" diye. ve "aman! benim (haklı) isyanımdan bir mazlum zarar görebilir mi?"
Aliya İzzet Begoviç Belgeseli 01:51:15
Aliya İzzet Begoviç Belgeseli 212 izlenme - 3 yıl önce Aliya İzzet Begoviç
Aliya İzzet Begoviç'in Başbakan Erdoğan'a Vasiyeti ! 00:48
Aliya İzzet Begoviç'in Başbakan Erdoğan'a Vasiyeti ! 53 izlenme - 3 yıl önce Aliya İzzet Begoviç'in Başbakan Erdoğan'a Vasiyeti !
Aliya İzzet Begoviç Belgeseli 01:51:15
Aliya İzzet Begoviç Belgeseli 53 izlenme - 3 yıl önce Aliya İzzet Begoviç Belgeseli