Hoşgeldiniz!

alkışlarla yaşıyorum

Geçmişten Günümüze Unutulmayanlar 54:39
Geçmişten Günümüze Unutulmayanlar 2.888 izlenme - 7 gün önce Hayatımızda çok büyük izler bırakmış olan, geçmişten günümüze unutulmayanlar serisi hazırladım. Umarım iyi bir nostalji olur. İyi izlemeler.
Gözlerden Yaş Getiren 19 Alkışlarla Yaşıyorum Video Altı Yorumu 03:47
Gözlerden Yaş Getiren 19 Alkışlarla Yaşıyorum Video Altı Yorumu 21.107 izlenme - 3 ay önce Bir internet fenomeni olan Alkışlarla Yaşıyorum'da paylaşılan videolara yapılan en komik ve yaratıcı yorumları derledik. Biz hazırlarken çok güldük, umarız siz de beğenirsiniz.
Çılgın Alkışlarla Yaşıyorum Üyesinin Röportajdan Adminlere Selam Çakması 02:38
Çılgın Alkışlarla Yaşıyorum Üyesinin Röportajdan Adminlere Selam Çakması 11.170 izlenme - 3 ay önce Bedük abimiz gene röportaja çıkmış fakat bu sefer aramızdan biri ile karşılaşmış bu kişi kimdir çok merak ediyorum açıkçası. Çılgın milliyetçi abimiz bütün soruları gayet güzel bir şekilde cevaplamış en sonundada adminlere lafı laaappp diyye yapıştırmış hepimizin sesi olmuş. cmvcn notu: https://goo.gl/MxlnRX hoanes notu: ben kendi adıma gayet şerefsizim.
Nokta Ailesi 02:36
Nokta Ailesi 16.979 izlenme - 12 ay önce Türkiye'nin lider video sitesi izlesene.com başta olmak üzere sinemalar.com, alkislarlayasiyorum.com, doviz.com, yemektarifleri.com, blogcu.com ve fotokritik.com'u bünyesinde bulunduran Nokta Medya'nın, İstanbul ve Ankara ekiplerini yakından tanımaya ne dersiniz?
Enes ve Tolga: Alkışlarla Yaşıyorum Bizden Nefret Ediyor 01:01
Enes ve Tolga: Alkışlarla Yaşıyorum Bizden Nefret Ediyor 7.460 izlenme - 4 ay önce E bunu biliyorsanız başka söze gerek yok bence. Neyse ben eyyorlamak istemiyorum, herkeşşşinki kendine.
Bu Heriflerin Memlekete Ne Faydası Var -  Köşeyi Dönen Adam 02:10
Bu Heriflerin Memlekete Ne Faydası Var - Köşeyi Dönen Adam 3.653 izlenme - 3 ay önce Büyük sanatçı sevgili Kemal Sunal'ın başrolde oynadığı ve oynadığı en iyi sosyal mesajlı film olan Köşeyi Dönen Adam filminin unutulmaz sahnelerinden biridir. Bu sahne, günümüzü çok iyi anlatmakta olduğu için paylaşmak istedim. Ayrıca videoya sitemizin şarkısını koyarak alkışlara yaşıyorum ruhumuzu bir kez daha canlandırmak istedim. Alkışlarla yaşayın. İyi nostaljiler.
Zeki Müren - Alkışlarla Yaşıyorum 03:35
Zeki Müren - Alkışlarla Yaşıyorum 9.500 izlenme - 1 yıl önce Zeki Müren - Alkışlarla Yaşıyorum Şarkı Sözleri: sevgi dolu bir dünyam var dört yanımda tüm insanlar (x2) dünya malı neye yarar dostluklarla yaşıyorum (x2) şiirlerde romanlarda (x2) gelmiş geçmiş zamanlarda (x2) tamburlarda kemanlarda şarkılarla yaşıyorum (x2) sevgilerden nakışlarla mutlu mutsuz bakışlarla (x2) kalpten kalbe akışlarla alkışlarla yaşıyorum (x2) ben de sevdim bir zamanlar içimde bin hatıra var (x2) herkes hayatını yaşar anılarla yaşıyorum (x2) ne köşklerde ne sarayda (x2) ne dünyada ne de ayda (x2) benim yerim çok uzakta dualarla yaşıyorum (x2) şarkılara duygu seren çilelere göğüs geren (x2) dertli gönüllere giren işte benim zeki müren (x2) kimsesizlerin kimsesiziyim kimsesizim yalnızların yalnızıyım yalnızım dertlilerin dertlisiyim dertliyim aşıkların aşkıyım aşıkım ismim mesut göbek adım bahtiyar yıllarca hep böyle bildiniz siz mesut bahtiyardan şarkılar dinlediniz"
Zeki Müren - Alkışlarla Yaşıyorum 03:35
Zeki Müren - Alkışlarla Yaşıyorum 8.188 izlenme - 3 yıl önce Zeki Müren - Alkışlarla Yaşıyorum
Meme Ver (Alkışlarlayaşıyorum Marşı İçerir) 02:27
Meme Ver (Alkışlarlayaşıyorum Marşı İçerir) 651 izlenme - 6 ay önce Sizlerle alkislarlayasiyorum.com'un marşı olan meme ver adlı parçayı paylaşmaktan meme duyuyorum.
Alkışlarla Yaşıyorum'a Özel Yeni Yıl Tebriği 00:45
Alkışlarla Yaşıyorum'a Özel Yeni Yıl Tebriği 383 izlenme - 5 ay önce Alkışlarla Yaşıyorum ailesine ve de sitemizin değerli üyelerine özel olan bu yeni yıl tebriğini siz de eşinize dostunuza vaktiyle gönderebilin diye erkenden ekleyelim ki herkes tepe tepe kullansın dedik. Haydi bakalım mary christmas...
Zeki Müren - İşte Benim Zeki Müren Alkışlarla Yaşıyorum 03:35
Zeki Müren - İşte Benim Zeki Müren Alkışlarla Yaşıyorum 2.865 izlenme - 4 yıl önce Zeki Müren - İşte Benim Zeki Müren Alkışlarla Yaşıyorum
Alkışlarla Yaşıyorum Tişörtlü Gitarist - Rockn Coke 2009 00:28
Alkışlarla Yaşıyorum Tişörtlü Gitarist - Rockn Coke 2009 483 izlenme - 1 yıl önce Rock dinleyicisi olarak sırayla rockn coke şarkılarını dolaşıyordum. Bir baktım pembe sütyenli bir video. Hemen terttüsüz tıkladım ve şarkımı sardı yoksa meme görecem diye mi bekledim bilemiyorum bir anda gitaristin tişörtü gözüme çarptı. Ben ise türkçe konuşan ingiliz görmüş bir ezik gibi videoyu kestim biçtim buralara yolladım. İyi seyirler diliyorum.
Zeki Müren Belgeseli - Hayatın Tanığı (43 Dk) 43:27
Zeki Müren Belgeseli - Hayatın Tanığı (43 Dk) 384 izlenme - 7 ay önce Sanat güneşimiz ve bu sitenin adını kendisinin efsane "Alkışlarla Yaşıyorum" şarkısından aldığı ve bu sitenin alkışlarla yaşamasında büyük payı olan büyük sanatçı sevgili Zeki Müren'in hayatını anlatan 43 dakikalık belgeseldir.
Hitman 04:34
Hitman 391 izlenme - 1 yıl önce Hitman...
Alkışlarla Yaşıyorum  Muhabbet Kralı'nda 01:00
Alkışlarla Yaşıyorum Muhabbet Kralı'nda 874 izlenme - 4 yıl önce Alkışlarla Yaşıyorum Muhabbet Kralı'nda
Alkışlarla Yaşıyorum Fenomen Serisi 01:02
Alkışlarla Yaşıyorum Fenomen Serisi 273 izlenme - 1 yıl önce alkışlarlayasiyorum.com da fenomen olmuş , tüm Türkiyenin kahkahalarla güldüğü efsane videolar ile yapılmış derleme çalışması
Alkışlarla Yaşıyorum Havuz Partisi 01:06
Alkışlarla Yaşıyorum Havuz Partisi 182 izlenme - 7 ay önce Değerli adminler aşırı sıcaklardan bunalmış olsa gerek ki yaz şenliği kıvamında havuz partisi yapmışlar. Bizsiz nasıl eğleniyorlar görüyor musunuz? İyi seyirler
Skyrim Badass 01:42
Skyrim Badass 252 izlenme - 1 yıl önce Tweet! http://bit.ly/RTSkyrimBA FB! http://on.fb.me/I8D0mU I used to be an adventurer like you until I quit listening to quest givers and slaughtered everyth...
Şanzelize Alaattin Artık EhliSünnet Tv'de - Yılın Transferi 03:00
Şanzelize Alaattin Artık EhliSünnet Tv'de - Yılın Transferi 259 izlenme - 1 yıl önce Ehl-i Sünnet Tv ve alkışlarla yaşıyorum sitesi arasında yaşanan çekişme farklı bir boyut kazandı. Site ahalisinin yakinen tanıdığı şanzelize alaattin tevbe ederek EhliSünnet Tv bünyesine geçmiş. Kendisine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Alkışlarla Yaşıyorum Tanışma Partisi 03:33
Alkışlarla Yaşıyorum Tanışma Partisi 137 izlenme - 5 ay önce Adminler ortam sahipliğinin ve tanışmışlığın verdiği özgüvenle pistte hünerlerini sergilerken üyeler çekingen tavırlarla kenarda oturuyorlar
EhliSünnet TV - Alkışlarla Yaşıyorum Bunu da Duyman Lazım 00:56
EhliSünnet TV - Alkışlarla Yaşıyorum Bunu da Duyman Lazım 83 izlenme - 5 ay önce Ehli Sünnet TV'den Alkışlarla Yaşıyorum'a gelen saldırılar yağmur gibi yağıyor. Çok pis bilenmişler.
zeki müren - işte benim zeki müren - klip - 03:50
zeki müren - işte benim zeki müren - klip - 884 izlenme - 4 yıl önce
2000'li Yıllarda Seks Nasıl Olacak? (1990) 01:21
2000'li Yıllarda Seks Nasıl Olacak? (1990) 279 izlenme - 1 yıl önce Bugünkü sanal seks gerçeğine 1990'lı yıllardan bir bakış Nedim Saban'la Tv Karede http://www.youtube.com/user/Tvkare1/
Dikkat Edelim, Alkış Lût Kavminden Kalma Bir Haslettir 00:44
Dikkat Edelim, Alkış Lût Kavminden Kalma Bir Haslettir 209 izlenme - 9 ay önce 31 Aralık 2014 Günü İstanbul Sinan Erdem Spor Salonun da Mekke'nin Fetih Yıl Dönemi ve Mevlid'i Şerif Proğramında Konuşan Cübbeli Ahmet Hoca " Alkış " Konusunda Yaptığı Yorumu Hepbirlikte İzliyoruz...
Otobiyografisini Sunup Kız Arayan Genç 06:11
Otobiyografisini Sunup Kız Arayan Genç 280 izlenme - 1 yıl önce Bol bol çelişkili uzun uzunca otobiyografi. İlkten ne yapıyor bu kırık dedim ama sonrasında üzüldüm, herkes sevgiye muhtaç. Gençlere ülkemizde maalesef önem verilmiyor. Baskı baskı geri kafalı aileler elinde kaç tane gençlik bitip tükendi.
Adanalı Ronaldo İle Roportaj 07:08
Adanalı Ronaldo İle Roportaj 330 izlenme - 3 yıl önce Adanalı Ronaldo İle Roportaj
Rc Kola Reklamı (80'ler) 00:29
Rc Kola Reklamı (80'ler) 41 izlenme - 5 ay önce 80'lerde ve 90'larda çocukluğumuzun efsanesi RC Kola'nın 80'li yıllarda çekilmiş reklamıdır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve çocukluğumuzun efsane kolası RC Kola'yı hatırlatmak istedim. İyi nostaljiler.
Alkışlarlayaşıyorum Meclisinde Kavga 00:36
Alkışlarlayaşıyorum Meclisinde Kavga 39 izlenme - 5 ay önce Alkışlarlayaşıyorum'un her gün düzenlediği ve hep adminlerle hakaretli geçen bu mecliste günün birinde sitemizin değerli adminlerinden biri olan alihassan , Piç Rıza'nın yolladığı içerik için "sitede aynısı ya da benzeri çok mevcut" demiş . Piç Rıza da buna kızmış ve "yeter artık lan yükleyin içeriklerimi" diye alihassana sitem etmiş . Sonra alihassanla aralarında münakaşa olmuş ve alihassan tarafından Piç Rıza için mecliste 30 dakikalık susturulma kararı almış.Alihassan'ın bu susturma kararına sinirlenen Piç Rıza,alihassan'ın üstüne dalmaya başlamış ve ardından sitedeki değerli üyelerimizlerden biarkadasabakıcam,ataol,foecu,Az Bütçeyle Çok Nefaset,aralarında sitemizin adminlerinden olan cmvcn'nin de bulunduğu bir çok alkışlarlayaşıyorum site üyesi kavgaya girmiş ve ortam birbirine karışmış.Nostaljiciler,Memeciler,Trollcüler herkes birbirine dalmaya başlamış . Olayı izliyoruz. İyi izlemeler.
Alkışlarla Yaşıyorum Yok Artık! Deneyleri - Renkler 02:54
Alkışlarla Yaşıyorum Yok Artık! Deneyleri - Renkler 106 izlenme - 11 ay önce Bir belgesel serisi izledim ve bunu siteyle paylaşmak istedim doğal olarak, bunu da yok artık deneyleri adını verdim, deneyler gerçekten ilgi çekici ve güzel en azından benim için, iyi seyirler... devamı gelecek...
Zeki Müren Cenaze Töreni (Nostaljik Haber) 01:55
Zeki Müren Cenaze Töreni (Nostaljik Haber) 108 izlenme - 9 ay önce Türk Sanat Müziği'nin Sanat Güneşi olan Zeki Müren'in 24 Eylül 1996 günü düznlenen cenaze töreninden kesitler izleyeceğimiz bu nostaljik haberi hem sanat güneşimizi anmak, hemde nostaljik bir içerik olması nedeni ile paylaşmak istedim. Ruhu şâd olsun...