Hoşgeldiniz!

alkol

No Drink, No Drink - TBMM 00:17
No Drink, No Drink - TBMM 1.224.276 izlenme - 4 yıl önce Mecliste yaşanan bir an ve milletvekili anlatmak istediğini hoş bir üslupla anlatmaya çalışıyor.
South Park Alkol Reklamı Göndermesi 00:25
South Park Alkol Reklamı Göndermesi 636.924 izlenme - 3 yıl önce South Park alkol bağımlılığı üzerine medyaya ve üreticilere kendi tarzıyla giydirmeye devam ediyor. Cinsel objeleri ve şaşalı hayatı, alkolle birleştirerek insanların gözünü boyayıp daha fazla alkol tüketmeye teşvik ederken, bir yandanda ''drink responsibly'' yani edebinle iç, ağzınla iç, sapıtma mesajını veren samimiyetsizlere ince ince giydiriyor.
Kedi Alkol aldım sallanıyorum 00:45
Kedi Alkol aldım sallanıyorum 1.133.084 izlenme - 6 yıl önce komik
Alkolü Fazla Kaçırıp Uçurumdan Düşen Dayı (Uzun Versiyon) 01:29
Alkolü Fazla Kaçırıp Uçurumdan Düşen Dayı (Uzun Versiyon) 30.112 izlenme - 3 ay önce Konya Akşehir'in Ilıcak köyünde yaşanan olayın daha önce 13 saniyelik versiyonunu izlemiştik. Dayımızın uçurumdan düşmeden önceki 1 dakika boyunca kalkıp göbek atması, öpüjeemm'leri ve yerine oturmaya çalışırken uçuruumdan düşmesini izliyoruz. Videoyu çeken abimizin bugün tarihe geçer nidaları ise sanki olacakları hissetmiş dedirtiyor. Dayıya birşey olmamış bu arada...
Hüseyin Kağıt - Alkol Aldım Sallanıyorum 04:19
Hüseyin Kağıt - Alkol Aldım Sallanıyorum 578.378 izlenme - 6 yıl önce Sunum : Çilekeşh Adem Reis .
Shot Olayına Ayrı Bir Boyut Getirmek 01:44
Shot Olayına Ayrı Bir Boyut Getirmek 11.065 izlenme - 2 ay önce ablalarımız geçmişten gelen tecrübeleriyle çok güzel iş çıkarıyorlar. ööööyle bir şey yaptı ki!
Bekarlığa Veda Partisinden Sağ Çıkamayanlar 00:25
Bekarlığa Veda Partisinden Sağ Çıkamayanlar 12.781 izlenme - 3 ay önce Bir grup kızın bekarlığa veda partisinden sonra ki hallerini hep birlikte izliyoruz efendim. Keyifli seyirler...
Hüseyin Kağıt - Alkol Aldım Sallanıyorum 04:20
Hüseyin Kağıt - Alkol Aldım Sallanıyorum 466.277 izlenme - 7 yıl önce Hüseyin Kağıt - Alkol Aldım Sallanıyorum Şarkı Sözleri Ben Sustuğum An Felaketin Başlar Bir Sessiz Fırtına Sarar Her Yanını Ayrılığın Ayak Sesini Duyarsın Yaklaştıkça Acıtır Durur Canını Alkol Aldım Sallanıyorum Ah Yinede Efkarlanıyorum Sen Ne söylersen Söyle Canım Ben Masaldan Anlamıyorum SarkiSozlerim.Org Şarkı Sözleri Alkol Aldım Sallanıyorum Offf Ah Yinede Efkarlanıyorum Sen Ne Söylersen Söyle Canım Ben Masaldan Anlamıyorum Pişmanlık Görüyorum Gözlerinde Masum Değilsin Beyazında Leke Habersizce Giderdim Olsam Yerinde Başka Bir Koku Var Artık Teninde Alkol Aldım Sallanıyorum Ah Yine Efkarlanıyorum SarkiSozlerim.Org Şarkı Sözleri Sen Ne Söylersen Söyle Canım Ben Masaldan Anlamıyorum Alkol Aldım Sallanıyorum Ah Yine Efkarlanıyorum Sen Ne Söylersen Söyle Canım Ben Masaldan Anlamıyorum
Sarhoş Kediler 00:48
Sarhoş Kediler 260.469 izlenme - 5 yıl önce Sarhoş Kediler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aleme Rezil Olan 10 Sarhoş Kız 02:30
Aleme Rezil Olan 10 Sarhoş Kız 146.145 izlenme - 3 yıl önce Alkolü fazla kaçıran kızların düştükleri komik haller. Şişede durduğu gibi durmuyor cümlesini kanıtlayan hareketler.
Dünya Kupası Maçına Dürbünün İçinde Alkol Sokan Taraftarlar 00:34
Dünya Kupası Maçına Dürbünün İçinde Alkol Sokan Taraftarlar 3.726 izlenme - 3 hafta önce Rusya'da tüm heyecanı ile devam eden Dünya Kupası'nda taraftarlar trübünlere alkol sokmak için olmadık fikirleri uyguluyorlar. Burdaki taraftarlar da içeri alkol sokabilmek için dürbünden yararlanmışlar
Kaza Yaptı Güzelliği ile Olay Oldu! 02:48
Kaza Yaptı Güzelliği ile Olay Oldu! 70.224 izlenme - 2 yıl önce Peru'da kaza yapan alkollü genç kız güzelliği ile bir anda sosyal medyada fenomen oldu. Kameralar karşısında polise 100 Pezo rüşvet vermek isteyince adı "Lady 100 Pesos"a çıkan 18 yaşındaki Lorena Daniela Aguirre'nın görüntüleri.
Yolda İçen Adamın Bir Anlık İmana Gelmesi 00:29
Yolda İçen Adamın Bir Anlık İmana Gelmesi 42.270 izlenme - 1 yıl önce Yolda yürürken alkol alan adam bir anda durup namaz kılmaya başlıyor.Namazı bitiren adam kalkıp içmeye devam ediyor.
 Yolun Ortasında Çırılçıplak 02:04
Yolun Ortasında Çırılçıplak 66.748 izlenme - 5 yıl önce Rusya'da alkol yüzünden kontrolden çıkan bir kadın güçlükle polisler tarafından sakinleştiriliyor
Sincanlı Mustafa - Alkol Aldım Sallanıyorum 06:14
Sincanlı Mustafa - Alkol Aldım Sallanıyorum 86.176 izlenme - 7 yıl önce
Alkol Kontrolü Yapan Polis 00:36
Alkol Kontrolü Yapan Polis 13.511 izlenme - 1 yıl önce Polisin alkollü olma ihtimali arabadakilerden daha fazla görünüyor.
Hüseyin Kağıt Alkol Aldım Sallanıyorum 04:19
Hüseyin Kağıt Alkol Aldım Sallanıyorum 91.543 izlenme - 6 yıl önce Hüseyin Kağıt Alkol Aldım Sallanıyorum Hüseyin Kağıt Alkol Aldım Sallanıyorum Hüseyin Kağıt Alkol Aldım Sallanıyorum Hüseyin Kağıt Alkol Aldım Sallanıyorum Hüseyin Kağıt Alkol Aldım Sallanıyorum Hüseyin Kağıt Alkol Aldım SallanıyorumHüseyin Kağıt Alkol Aldım Sallanıyorum
Sarhoş Kızların Komik Halleri 04:59
Sarhoş Kızların Komik Halleri 46.746 izlenme - 3 yıl önce Eğlence mekanlarında veya sosyal ortamlarda aşırı alkol alan genç kadınların çılgınlıkları kameralara yansıdı.
Alkollü Goril Sinirlenirse 00:38
Alkollü Goril Sinirlenirse 38.463 izlenme - 3 yıl önce Orta Afrika ülkesi Ruanda’da bulunan Yanardağlar Milli Parkı’ndaki bir gorili görüntülemek isteyen vahşi doğa fotoğrafçısı Christophe Courteau, yaklaşık 190 kiloluk hayvanın saldırısına uğradı. Alkollü bambu sapını yiyen gorillerin sinirlenmesine aldırış etmeyen Courteau, fotoğraf çekmeye devam etti.Daily Mail’de yer alan habere göre, Courteau’nun çektiği fotoğraflar arasında en dikkat çekici olan, gorilin yumruk atmaya hazırlandığı an oldu. Goril, fotoğrafın çekilmesinin hemen ardından 46 yaşındaki Courteau’ya yumruk atarken, o anlar Christophe Vasselin adlı başka bir fotoğrafçı tarafından da görüntülendi. Courteau’nun alnında hafif bir yarayla kurtulduğu bildirildi.
Sigara İçmek Orucu Bozar mı ? Bilimsel Açıklama 01:43
Sigara İçmek Orucu Bozar mı ? Bilimsel Açıklama 21.656 izlenme - 1 yıl önce hataylı dayı bu mübarek günlerde yine önemli konularda açıklamalar yapıyor. Sigara içmek orucu bozar mı? Arapça açıklamalı olarak cevabını veriyor.
Tekel Bayi İle Müşteri Arasındaki Değişik Muhabbet 02:03
Tekel Bayi İle Müşteri Arasındaki Değişik Muhabbet 3.538 izlenme - 3 ay önce Tekel bayi sahibi ile müşteri arasında geçen seviyeli diyaloğu izliyoruz. Tekelci abiyi Hz. Eyüp sabrından dolayı takdir ediyoruz.
Rus kadınlar içkiyi fazla kaçırınca 01:21
Rus kadınlar içkiyi fazla kaçırınca 68.610 izlenme - 6 yıl önce Rusya'da iki kadın bar çıkışı alkolün etkisiyle kendinden geçti...
Bira İçme Yarışında İçkiyi Vakumlayan Kız 00:09
Bira İçme Yarışında İçkiyi Vakumlayan Kız 4.470 izlenme - 4 ay önce Erkek arkadaşıyla ufak bi yarışa giren genç kızımız, dünyanın kaç bucak olduğunu gösteriyor. Sünger gibi çekiverdi valla.
Alkollü Yakalanan Sürücünün Polislere 'Paralelcisiniz' Demesi 02:50
Alkollü Yakalanan Sürücünün Polislere 'Paralelcisiniz' Demesi 22.405 izlenme - 2 yıl önce Urfa'da alkollü yakalanan sürücü polislere "Hepiniz paralelsiniz, burada paralel kumpas var, sizi AK Parti'ye şikayet edeceğim" dedi. Kendilerini durduran polisleri 'Paralelci' olmakla itham eden şahısın görüntüleri kameraya kaydedildi. Kaynak: HABERDAR
İzmir'de Alkol İçin ve Açlık İçin Dilenme Arasındaki Fark 02:20
İzmir'de Alkol İçin ve Açlık İçin Dilenme Arasındaki Fark 7.311 izlenme - 11 ay önce Bir genç İzmir Alsancak'da önce alkol için dileniyor daha sonra yanına küçük bir kızı alıp ''Açız'' diyerek dileniyor. Bakalım İzmir halkı bu sosyal deneyde ne yapacak?
Karısından Son Bir Duble Rakı İsteyen Adam 00:51
Karısından Son Bir Duble Rakı İsteyen Adam 9.232 izlenme - 1 yıl önce Dostları ile evinde rakı sofrası kuran dayı eşinden son duble rakısını iştemiş ancak son dubleyi de içerse ortamın tadı kaçacak gibi.
Rakı İçerken Dua Eden Dayı 00:11
Rakı İçerken Dua Eden Dayı 9.506 izlenme - 11 ay önce Yaşlı dayı rakıyı çok kaçırmış. Rakı içerken ettiği dua ise efsane olmuş. :)
Ramazanda Alkol Satılmasına Kızan Gencin İsyanı 00:14
Ramazanda Alkol Satılmasına Kızan Gencin İsyanı 10.203 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler Fransa'dan markete alışveriş yapmaya gelen müslüman gencin haklı isyanı ama abartması kötü izliyoruz
Sahte Rakı Mağduru Samimi Dayı 03:36
Sahte Rakı Mağduru Samimi Dayı 10.009 izlenme - 1 yıl önce 70 lik Yeni Rakı Kıbrıs'ta 30 tl, Türkiye'de 90 tl. Kıbrıs'a da buradan gidiyor. Vergiler 10 yıl önceki gibi olsa, insanlar kaçak içki, sahte içki gibi şeylere bulaşmasa çok iyi olurdu. Son yıllarda alkoldeki yüksek vergilerden dolayı gençler bira için para bulamayıp önce esrar içmeye başlıyor, daha sonra ise bonzai gibi ölümcül sentetik uyuşturucuya geçiş yapıyorlar, yaşlılar ise sahte rakıya. Umarım bu vergi sorunu düzelir. Ne var yani yaşlılar akşam eve gidince eski yıllardaki gibi 35 liğini açsa televizyon başında keyiflense, genler buz gibi birasını açıp arkadaşlarıyla zaman geçirse.
Sincanlı Mustafa Ankaralı İbocan Düet Alkol Aldım Sallanıyorum 03:48
Sincanlı Mustafa Ankaralı İbocan Düet Alkol Aldım Sallanıyorum 42.794 izlenme - 7 yıl önce nette ilk mükemmel yorum