Hoşgeldiniz!

Alkol Videoları İzle

Yolda İçen Adamın Bir Anlık İmana Gelmesi 00:29
Yolda İçen Adamın Bir Anlık İmana Gelmesi 26.221 izlenme - 2 gün önce Yolda yürürken alkol alan adam bir anda durup namaz kılmaya başlıyor.Namazı bitiren adam kalkıp içmeye devam ediyor.
No Drink, No Drink - TBMM 00:17
No Drink, No Drink - TBMM 1.219.012 izlenme - 2 yıl önce Mecliste yaşanan bir an ve milletvekili anlatmak istediğini hoş bir üslupla anlatmaya çalışıyor.
South Park Alkol Reklamı Göndermesi 00:25
South Park Alkol Reklamı Göndermesi 624.989 izlenme - 2 yıl önce South Park alkol bağımlılığı üzerine medyaya ve üreticilere kendi tarzıyla giydirmeye devam ediyor. Cinsel objeleri ve şaşalı hayatı, alkolle birleştirerek insanların gözünü boyayıp daha fazla alkol tüketmeye teşvik ederken, bir yandanda ''drink responsibly'' yani edebinle iç, ağzınla iç, sapıtma mesajını veren samimiyetsizlere ince ince giydiriyor.
Kedi Alkol aldım sallanıyorum 00:45
Kedi Alkol aldım sallanıyorum 1.131.439 izlenme - 5 yıl önce komik
Yolda İçen Adamın Bir Anlık İmana Gelmesi - Versiyon 2 00:28
Yolda İçen Adamın Bir Anlık İmana Gelmesi - Versiyon 2 1.374 izlenme - 7 saat önce Yolda yürürken alkol alan adam bir anda durup namaz kılmaya başlıyor.Namazı bitiren adam kalkıp içmeye devam ediyor.
Hüseyin Kağıt - Alkol Aldım Sallanıyorum 04:19
Hüseyin Kağıt - Alkol Aldım Sallanıyorum 576.004 izlenme - 4 yıl önce Sunum : Çilekeşh Adem Reis .
Kaza Yaptı Güzelliği ile Olay Oldu! 02:48
Kaza Yaptı Güzelliği ile Olay Oldu! 66.500 izlenme - 10 ay önce Peru'da kaza yapan alkollü genç kız güzelliği ile bir anda sosyal medyada fenomen oldu. Kameralar karşısında polise 100 Pezo rüşvet vermek isteyince adı "Lady 100 Pesos"a çıkan 18 yaşındaki Lorena Daniela Aguirre'nın görüntüleri.
Hüseyin Kağıt - Alkol Aldım Sallanıyorum 04:20
Hüseyin Kağıt - Alkol Aldım Sallanıyorum 465.508 izlenme - 5 yıl önce Hüseyin Kağıt - Alkol Aldım Sallanıyorum Şarkı Sözleri Ben Sustuğum An Felaketin Başlar Bir Sessiz Fırtına Sarar Her Yanını Ayrılığın Ayak Sesini Duyarsın Yaklaştıkça Acıtır Durur Canını Alkol Aldım Sallanıyorum Ah Yinede Efkarlanıyorum Sen Ne söylersen Söyle Canım Ben Masaldan Anlamıyorum SarkiSozlerim.Org Şarkı Sözleri Alkol Aldım Sallanıyorum Offf Ah Yinede Efkarlanıyorum Sen Ne Söylersen Söyle Canım Ben Masaldan Anlamıyorum Pişmanlık Görüyorum Gözlerinde Masum Değilsin Beyazında Leke Habersizce Giderdim Olsam Yerinde Başka Bir Koku Var Artık Teninde Alkol Aldım Sallanıyorum Ah Yine Efkarlanıyorum SarkiSozlerim.Org Şarkı Sözleri Sen Ne Söylersen Söyle Canım Ben Masaldan Anlamıyorum Alkol Aldım Sallanıyorum Ah Yine Efkarlanıyorum Sen Ne Söylersen Söyle Canım Ben Masaldan Anlamıyorum
Sarhoş Kediler 00:48
Sarhoş Kediler 259.121 izlenme - 4 yıl önce Sarhoş Kediler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aleme Rezil Olan 10 Sarhoş Kız 02:30
Aleme Rezil Olan 10 Sarhoş Kız 138.650 izlenme - 2 yıl önce Alkolü fazla kaçıran kızların düştükleri komik haller. Şişede durduğu gibi durmuyor cümlesini kanıtlayan hareketler.
Sarhoş Kızdan Oryantal Şov 03:00
Sarhoş Kızdan Oryantal Şov 112.645 izlenme - 2 yıl önce Alkolün etkisiyle dagitip oryantal sov yapan türk hatun "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
çankırılı şaban gürsoy - 2012 alkol aldım sallanıyorum - deck kayıt 04:47
çankırılı şaban gürsoy - 2012 alkol aldım sallanıyorum - deck kayıt 243.053 izlenme - 5 yıl önce çankırılı şaban gürsoy - 2012 alkol aldım sallanıyorum - deck kayıt
Düğünde Erkeğin Belindeki Şişeden Bira İçen Kız 02:59
Düğünde Erkeğin Belindeki Şişeden Bira İçen Kız 955 izlenme - 3 gün önce Yurtdışındaki düğünlerde çılgın eğlencelere bir yenisi daha eklendi. Pistte oynayan erkek bira şişesini beline sokuyor kız ise bu şişeden bira içiyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
 Alkol Etkisi 00:06
Alkol Etkisi 61.172 izlenme - 3 yıl önce Alkol Etkisi
Sarhoş Rus Kızların Çılgın Görüntüleri 12:23
Sarhoş Rus Kızların Çılgın Görüntüleri 107.515 izlenme - 2 yıl önce Rusya'dan sarhoş kızların kameralara yansıyan halleri güldürüyor. Bizde bu görüntüleri sizler için derledik ve top 10 listesi oluşturduk. İyi seyirler
 Yolun Ortasında Çırılçıplak 02:04
Yolun Ortasında Çırılçıplak 61.756 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da alkol yüzünden kontrolden çıkan bir kadın güçlükle polisler tarafından sakinleştiriliyor
Alkollü Yakalanan Sürücünün Polislere 'Paralelcisiniz' Demesi 02:50
Alkollü Yakalanan Sürücünün Polislere 'Paralelcisiniz' Demesi 21.070 izlenme - 11 ay önce Urfa'da alkollü yakalanan sürücü polislere "Hepiniz paralelsiniz, burada paralel kumpas var, sizi AK Parti'ye şikayet edeceğim" dedi. Kendilerini durduran polisleri 'Paralelci' olmakla itham eden şahısın görüntüleri kameraya kaydedildi. Kaynak: HABERDAR
Sincanlı Mustafa - Alkol Aldım Sallanıyorum 06:14
Sincanlı Mustafa - Alkol Aldım Sallanıyorum 85.891 izlenme - 5 yıl önce
Hayal Edilen / Gerçekte Olan Rus Eğitim Hayatı 01:41
Hayal Edilen / Gerçekte Olan Rus Eğitim Hayatı 6.719 izlenme - 3 ay önce Rusya da bir öğrencinin gösterilenin dışında aslında nasıl bir eğitim hayatının olduğunu ortaya koymuş. Bol bol alkol , uyuşturucu , kavga ,seks.
Sarhoş Kızların Komik Halleri 04:59
Sarhoş Kızların Komik Halleri 44.029 izlenme - 2 yıl önce Eğlence mekanlarında veya sosyal ortamlarda aşırı alkol alan genç kadınların çılgınlıkları kameralara yansıdı.
Şifalı İçecekler (Küfür İçerir) 00:59
Şifalı İçecekler (Küfür İçerir) 15.473 izlenme - 8 ay önce Ortamına göre açılır Müslüm Gürses Bileğin üstünde jilet damar der ki kes Kafa zoom olunca kesilir birden nefes Birinci şifalı içeceğimiz Efes Ya sahil kenarında ya köşe başında Ya kardeşlerinle ya da yalnız başına Yanında redbull olmazsa olmaz ki valla İkinci şifalı içeceğimiz vodka Dünyanın döndüğünü tekrardan belirtir Onu içmediğimiz de dünya sabittir Onu içmek için çizgi çekilmelidir Üçüncü şifalı içecek kokaindir Dışarıdan baktığın zaman masum bir ottur Ottur ama harbiden de günahı yoktur Tek günahı hafızaya formatı çakar. Dördüncü şifalı içeceğimiz esrar İkide bir durmadan hep zam yapsalar da Napalım iyi gelir efkar bastığında Bütün efkarı veririz çıkan dumana Beşinci şifalı içecektir sigara Şifalı içecekler böyle sürer gider Haftaya bu bestem illa ki devam eder Abbasağalı Servet size yeniden söyler harbi büyük .....!
Alkollü Goril Sinirlenirse 00:38
Alkollü Goril Sinirlenirse 33.994 izlenme - 2 yıl önce Orta Afrika ülkesi Ruanda’da bulunan Yanardağlar Milli Parkı’ndaki bir gorili görüntülemek isteyen vahşi doğa fotoğrafçısı Christophe Courteau, yaklaşık 190 kiloluk hayvanın saldırısına uğradı. Alkollü bambu sapını yiyen gorillerin sinirlenmesine aldırış etmeyen Courteau, fotoğraf çekmeye devam etti.Daily Mail’de yer alan habere göre, Courteau’nun çektiği fotoğraflar arasında en dikkat çekici olan, gorilin yumruk atmaya hazırlandığı an oldu. Goril, fotoğrafın çekilmesinin hemen ardından 46 yaşındaki Courteau’ya yumruk atarken, o anlar Christophe Vasselin adlı başka bir fotoğrafçı tarafından da görüntülendi. Courteau’nun alnında hafif bir yarayla kurtulduğu bildirildi.
Gizli Kamera-Kız Arkadaşına Tuzak Kurmak İsterken 01:29
Gizli Kamera-Kız Arkadaşına Tuzak Kurmak İsterken 128.651 izlenme - 7 yıl önce sevişmeyi gizlice çekmek isterken ...
Hüseyin Kağıt Alkol Aldım Sallanıyorum 04:19
Hüseyin Kağıt Alkol Aldım Sallanıyorum 91.227 izlenme - 5 yıl önce Hüseyin Kağıt Alkol Aldım Sallanıyorum Hüseyin Kağıt Alkol Aldım Sallanıyorum Hüseyin Kağıt Alkol Aldım Sallanıyorum Hüseyin Kağıt Alkol Aldım Sallanıyorum Hüseyin Kağıt Alkol Aldım Sallanıyorum Hüseyin Kağıt Alkol Aldım SallanıyorumHüseyin Kağıt Alkol Aldım Sallanıyorum
Kafası Güzel Adamların Güzel Kavgası 02:15
Kafası Güzel Adamların Güzel Kavgası 6.516 izlenme - 2 ay önce Hem döverim hem severim, hem döverim ama düşeni elinden tutup yardım ederim. İki sarhoş adam ayakta dahi duramazken nedenini bilmediğimiz bir nedenden dolayı kavga eder.
Sarhoşluğun Sonu 00:06
Sarhoşluğun Sonu 39.531 izlenme - 3 yıl önce Sarhoşluğun Sonu
Gençler alkol var mı ? 00:06
Gençler alkol var mı ? 53.962 izlenme - 3 yıl önce
Bünyesi Alkolü Kaldırmayan Kızlar 03:27
Bünyesi Alkolü Kaldırmayan Kızlar 26.670 izlenme - 2 yıl önce Alkolü fazla kaçıran kızların düştüğü komik durumlar sizlerle. Şişede durduğu gibi durmuyor sözünün ispatı gibi bir video.
Rus kadınlar içkiyi fazla kaçırınca 01:21
Rus kadınlar içkiyi fazla kaçırınca 65.136 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da iki kadın bar çıkışı alkolün etkisiyle kendinden geçti...
Evladının Alkol İçmesini Hoş Karşılamayan Anne 00:13
Evladının Alkol İçmesini Hoş Karşılamayan Anne 2.415 izlenme - 2 ay önce ''Saçmalama kanka ben onu unuttum'' dercesine birayı fundipleyen gencimiz ve bunu hiçte hoş karşılamayan ''seni doğuracağıma, nükleer santral doğursaydım'' bakışı atan çekik gözlü anne.