Hoşgeldiniz!

Alkol Yasağı

Vatandaşın Alkol Yasağına Çözümü 00:51
Vatandaşın Alkol Yasağına Çözümü 14.011 izlenme - 4 yıl önce Vatandaşın Alkol Yasağına Çözümü
Çarşı, Ayrana Da Karşı 'şerefine Tayyip' 00:23
Çarşı, Ayrana Da Karşı 'şerefine Tayyip' 1.457 izlenme - 5 yıl önce Beşiktaş'ın fanatik Çarşı grubu, Başbakan Erdoğan'ı ve alkol yasağını bakın nasıl protesto etti.
Gece 22:00'dan Sonraki Alkol Yasağına Çözüm 00:51
Gece 22:00'dan Sonraki Alkol Yasağına Çözüm 730 izlenme - 4 yıl önce Ruksan Fun Club - Facebook
Çarşı'dan Erdoğan'ı kızdıracak klip! Şerefine Tayyip.. 00:23
Çarşı'dan Erdoğan'ı kızdıracak klip! Şerefine Tayyip.. 784 izlenme - 5 yıl önce Beşiktaş'ın fanatik Çarşı grubu, Başbakan Erdoğan'ı ve alkol yasağını bakın nasıl protesto etti.
Özgür Koş Bira Bitmiş! - Alkol Yasağı 00:42
Özgür Koş Bira Bitmiş! - Alkol Yasağı 415 izlenme - 3 yıl önce O kadar iyi bir video olmuş ki yazacak hiç bir şey yok ben direk alkışı basmak istedim ama o tuşta videodan sonra ekleniyor. Yayınlansın şukular feda olsun bu arkadaşlara
Dört Büyük Takım Taraftarlarından Şerefine Tayyip 01:46
Dört Büyük Takım Taraftarlarından Şerefine Tayyip 184 izlenme - 3 yıl önce Türkiyenin 4 büyük takım taraftarları, Akp’nin alkole getirdiği yasakları karşı tepkisini Başbakan Erdoğan’ın şerefine içerek yanıt verdi. Hepsini birleştirip sizlere sunuyorum.
İçki Yasaklarına Çarşı Ayarı - Yeni Beste 00:23
İçki Yasaklarına Çarşı Ayarı - Yeni Beste 220 izlenme - 2 yıl önce Büyük Beşiktaş Çarşısında Beşiktaş (3- 0) Gençlerbirliği maçı öncesi maça hazırlık. Bu ülkede yasakçı zihniyetle nereye kadar, beşiktaşlı değilim ama bir fenerli olarak tepki göstermeleri hoşuma gitti.
Hard Rakı - Kısa Film 06:35
Hard Rakı - Kısa Film 176 izlenme - 3 yıl önce Bir gün nâhoş kafalı bir grup insan ülke meselelerini tartışır. Malum, Aziz şikeden yatmıyo ki, Suriye'ye bi girsek skertiriz, Özal olacaktı var ya off, Büyük Ortadoğu Projesi, Tayyip Erdoğan, muhafazakarlaşan toplum, dindar gençlik gibi birçok konu. Muhabbet bu seyirde akarken Afyon'daki alkol yasağı da gündeme gelir ve gelecekte nasıl bir durumda olacağımız, özgürlüklerimizin ne denli kısıtlanacağı tartışılır ve bu kısa filmin temelleri o gece atılır. Filmimiz aslında uzun, detaylı ve bol taşlamalı olacaktı ama çok emek harcarız sonra da bu emekler boşa gidebilir diye bu sorumluluk altına girmedik. Bu yüzden burada sizlere bir sunalım dedik. Farkındayız, filmimiz sitenin içeriğine pek uygun değil fakat daha önce çekilen birçok kısa filme yaptığınız olumlu, olumsuz, mantıklı, yaratıcı tüm eleştirilerinizi de göz önünde bulunduraraktan sizlerden aynı şekilde eleştirilerinizi bekliyoruz. İyi seyirler...
Akşam 10 Dan Sonra Alkol Yasağına Türk Usulu Çözüm 00:51
Akşam 10 Dan Sonra Alkol Yasağına Türk Usulu Çözüm 162 izlenme - 4 yıl önce Yeni Getirilen Alkol Yasağı Çercevesinde Tekel Bayileri 22.00 Dan Sonra Alkol Satışı Yapmaları Yasaklandı.türkler Bu İşinde Üstesinden Gelecekler Gibi.
Çatlak Komedi - Alkol Yasağına Türk Usulü Çözüm Xd Xd Xd Xd 00:51
Çatlak Komedi - Alkol Yasağına Türk Usulü Çözüm Xd Xd Xd Xd 193 izlenme - 4 yıl önce Çatlak Komedi - Alkol Yasağına Türk Usulü Çözüm Xd Xd Xd Xd
Yasağa Karşı Serin Duruş: #LastTwoHours - Tekelist 01:26
Yasağa Karşı Serin Duruş: #LastTwoHours - Tekelist 71 izlenme - 3 yıl önce Saat 22:00'dan sonra alkol satışı yasağına; İstanbul Beşiktaş'taki bir tekel bayii, cuma günleri saat 20:00 - 22:00 arası müzik yayını yaparak tepki gösteriyor. Bu düşüncesi, çok da destek almış gibi. Görüntüler etkinliğin beşinci haftasından. İlgili Adresler: https://twitter.com/tekelist http://listelist.com/besiktas-tekelist-cuma-partileri/
Haberim Yokmuş Gibi Sula Panzer Kardaş 01:34
Haberim Yokmuş Gibi Sula Panzer Kardaş 89 izlenme - 5 yıl önce Alkol Yasağına Karşı Komik Bir Baş Kaldırış.
Kanser Tv 02:17
Kanser Tv 63 izlenme - 3 yıl önce Efenim gündemi olanı biteni çok güzel ve net bir biçimde anlatmış, derin anlamlar yüklü bu kısa filmi beğeninize sunuyorum.
Anlaşma Vol 2  The 22:01 04:28
Anlaşma Vol 2 The 22:01 30 izlenme - 2 yıl önce Saat 22:01'de aşırı illegal teröristlerin yaptığı sevkiyatı konu alan bir kısa film.