Hoşgeldiniz!

Allegiance

Allegiance 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:29
Allegiance 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 207 izlenme - 2 yıl önce Allegiance 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Surreptitious Entry" O'Connor ailesinin oğulları Alex; hava kuvvetleri çalışan bir subay, ülkesini seven bir gençtir. Zamanla bilmediği bir gerçeği öğrenecektir: savaş kahramanları sandığı ebeveynleri eskiden Rus ajanlarıdır ve şimdi oğullarını casus olarak yetiştirmek niyetindedirler!
Allegiance 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:28
Allegiance 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 191 izlenme - 2 yıl önce Allegiance 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Tipping Point" O'Connor ailesinin oğulları Alex; hava kuvvetleri çalışan bir subay, ülkesini seven bir gençtir. Zamanla bilmediği bir gerçeği öğrenecektir: savaş kahramanları sandığı ebeveynleri eskiden Rus ajanlarıdır ve şimdi oğullarını casus olarak yetiştirmek niyetindedirler!
Allegiance 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 00:28
Allegiance 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 112 izlenme - 2 yıl önce Allegiance 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Chasing Ghosts" O'Connor ailesinin oğulları Alex; hava kuvvetleri çalışan bir subay, ülkesini seven bir gençtir. Zamanla bilmediği bir gerçeği öğrenecektir: savaş kahramanları sandığı ebeveynleri eskiden Rus ajanlarıdır ve şimdi oğullarını casus olarak yetiştirmek niyetindedirler!
Allegiance 1. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 00:44
Allegiance 1. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 106 izlenme - 2 yıl önce Allegiance 1. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Teamwork" O'Connor ailesinin oğulları Alex; hava kuvvetleri çalışan bir subay, ülkesini seven bir gençtir. Zamanla bilmediği bir gerçeği öğrenecektir: savaş kahramanları sandığı ebeveynleri eskiden Rus ajanlarıdır ve şimdi oğullarını casus olarak yetiştirmek niyetindedirler!