Hoşgeldiniz!

allık sürme

Elmacık Kemikleri Makyajla Nasıl Belirginleştirilir 01:38
Elmacık Kemikleri Makyajla Nasıl Belirginleştirilir 2.058 izlenme - 3 yıl önce Bu makyaj tüyolarını uygulayarak elmacık kemiklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Elmacık kemiklerini belirginleştirmek için kontür ve highlighter teknikleri uygulanır. Ciltten koyu renkteki fondöten ya da pudra, elmacık kemiklerinin hemen altına sürülür. İnce bir fırça kullanılır. Ardından başka bir fırçayla yanağa dağıtılır. Gölgenin üzerine highlighter sürünce etkisi daha da artar. Bu nedenle, herhangi açık renk bir ürünü elmacık kemiklerinden şakaklara doğru elmacık kemiklerine dağıtmak gerekir. Allık, elmacık kemiğinin en yüksek noktasından başlayarak yukarı doğru sürülür. Bu işlem hem yüzü kaldırmış, hem de elmacık kemiklerini belirginleştirmiş olur.
Farmasi Bb/cc Krem,stıck,maskara,dudak Kalemi,el Kremi,diş Macunu,şampuan ? - Cilt Bakımı 15:15
Farmasi Bb/cc Krem,stıck,maskara,dudak Kalemi,el Kremi,diş Macunu,şampuan ? - Cilt Bakımı 104 izlenme - 1 yıl önce Farmasi ürünlerine ulaşmak için ; https://www.instagram.com/farmasikatalogu/ Videodaki ürünler ; Farmasi BB/CC Krem Farmasi Concealer Stick 02 Numara Farmasi Zen Maskara Farmasi Dudak Kalemi 220 Numara Farmasi Naturelle El Kremi Farmasi EuroFresh 7 Etki Bir Arada & Misvak Özlü Diş Macunu Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuan Umarım beğenirsiniz ! ? Instagram / Yaseminjesss : http://instagram.com/yaseminjesss Blogum : http://www.yasesel.com/ Snapchat : muratyasemin Facebook / Yasemin'le Güzelleş : https://www.facebook.com/Yaseminleguzelles Twitter / Yaseminjesss : https://twitter.com/yaseminjesss Google + / Yasemin Yiğit : https://plus.google.com/u/0/+YasemininKozmetiÄŸii/posts Kanalım : http://www.youtube.com/channel/UC8Pq5e6-iOehCL33edmaENA Hepinize sevgiler !
#rujunubulaştır #smearforsmear 00:12
#rujunubulaştır #smearforsmear 78 izlenme - 2 yıl önce Rahim Ağzı Kanserine Karşı Farkındalık Yaratmak İçin Sen de Rujunu Bulaştır ! #rujunubulaştır #smearforsmear Beni takip edebilirsiniz : Facebook / Yasemin'le Güzelleş : https://www.facebook.com/Yaseminleguzelles Twitter / Yaseminjesss : https://twitter.com/yaseminjesss Instagram / Yaseminjesss : http://instagram.com/yaseminjesss Blogum / Yasemin'in Kozmetiği : http://yaseminjess.blogspot.com.tr/ Google + / Yasemin'in Kozmetiği : https://plus.google.com/u/0/+YasemininKozmetiÄŸii/posts Kanalıma abone olabilirsiniz : http://www.youtube.com/channel/UC8Pq5e6-iOehCL33edmaENA Videomu beğenip paylaşırsanız çok sevinirim ! :) Hepinize sevgiler !
Sevgili Dertleri :/ Boş Yere Çıkan Sorunlar, Mesafeler, Kıskançlık, Korkular.. Cilt Bakımı 11:06
Sevgili Dertleri :/ Boş Yere Çıkan Sorunlar, Mesafeler, Kıskançlık, Korkular.. Cilt Bakımı 21 izlenme - 1 yıl önce I
Aldatılmak, Maddiyat, İnatçılık, Kıskanç Anne, Pahalı Hediye, Pişmanlık, Ayrılma Bahaneleri -Cilt Ba 21:27
Aldatılmak, Maddiyat, İnatçılık, Kıskanç Anne, Pahalı Hediye, Pişmanlık, Ayrılma Bahaneleri -Cilt Ba 16 izlenme - 1 yıl önce