Hoşgeldiniz!

Allison Videoları

Teen Wolf - Allison İs Dead 08:24
Teen Wolf - Allison İs Dead 18.073 izlenme - 3 yıl önce Teen Wolf - Allison is Dead
Scott And Allison Öpüşme Sahneleri 09:31
Scott And Allison Öpüşme Sahneleri 10.648 izlenme - 3 yıl önce Part 1 of Scott and Allison Kissing scenes of season 1 Part 2 here - http://www.youtube.com/watch?v=gXhRVC41nNY Songs 1:00 Calm the Storm by Graffiti6 2:30 T...
Güzel Atlet Allison Stokke Atlayışının Detaylarını Sergiledi! 01:22
Güzel Atlet Allison Stokke Atlayışının Detaylarını Sergiledi! 11.838 izlenme - 2 yıl önce 25 yaşındaki ABD'li sırıkla atlama sporcusu Allison Stokke kendi atlayışını kaydetti. Güzel sporcu iyi bir atlamanın detaylarını gözler önüne serdi.
Güzel Atlet Atlayışının Detaylarını Sergiledi! 01:22
Güzel Atlet Atlayışının Detaylarını Sergiledi! 1.253 izlenme - 2 yıl önce 25 yaşındaki ABD'li sırıkla atlama sporcusu Allison Stokke kendi atlayışını kaydetti. Güzel sporcu iyi bir atlamanın detaylarını gözler önüne serdi.
Bazı Popüler Meme'lerin Yeniden Çekimi 03:32
Bazı Popüler Meme'lerin Yeniden Çekimi 863 izlenme - 2 yıl önce Ey alkışlarlayaşıyorum ahalisi bu videoda geçmişten günümüze bir kaç popüler face pozunun yeniden çekimini göreceğiz. Her ne kadar bazı pozlarda ablamız suratını çirkinleştirmeye çalıştıysa da başaramamıştır öyle bi güzellik çirkin olamaz mümkün değil bence. Not: Video ingilizcedir ama anlamak için ingilizce bilmenize gerek yok konuşma çok önemli değil.
Dünyanın En Seksi 10 Kadın Sporcusu 02:52
Dünyanın En Seksi 10 Kadın Sporcusu 1.807 izlenme - 3 yıl önce Caroline Wozniacki hope Solo natalie Gulbis amanda Beard maria Sharapova alex Morgan leryn Franco allison Stokke lokelani Mcmichael alana Blanchard
Allison - Tik Tok 04:19
Allison - Tik Tok 1.969 izlenme - 7 yıl önce allison singing tik tok by kesha
allison & ivan - sexy love 01:52
allison & ivan - sexy love 2.091 izlenme - 8 yıl önce
Terra Nova (2008) Fragman 02:15
Terra Nova (2008) Fragman 1.456 izlenme - 3 yıl önce 150 yıl ileride bir gelecekte yaşayan bir ailenin 150 milyon yıl geçmişe seyahat edebildiği bir hikayeyi anlatacak. Bu zamanda yolculuk temalı macera dizisinin yaratıcıları ise '24' dizisini yaratan ekip. Fringe dizisinin Emmy ödüllü yönetmeni Alex Graves ise yönetmen koltuğunda oturacak. Gelecekteki dünyanın artık insalığa yetmediği bir dönemde, bir aile tüm insanlığı kurtarmak için tarihte geriye, henüz insanlığın ortaya çıkmadığı bir döneme giderler. Geçmişte yapılan hataları düzelterek insanlığın geleceğini değiştirmeye çalışan bu aileyi izlerken bolca görsel efekt, bolca soyu tükenmiş canlı ve bolca çok gelişmiş silah göreceğimiz kesin. Ha bir de Amerika'nın dünyayı kurtarmaya soyunmuş süper egosunu da unutmayalım... Her bölümün farklı bir hikayeye sahip olacağı ve 13 bölüm olarak düşünülen seri, içinde mitolojik canavarlardan tutun dinazorlara kadar geniş bir aksiyon skalası sunacak. FOX kanalının üzerinde çok titiz çalıştığı projenin çıkış tarihi ise kesin olmamakla birlikte şu an için 2011 sonbaharı gibi planlanıyor. Fakat özel bir bölüm 2011 mayıs ayında ön gösterim olarak yayınlanacak.
Kratt Kardeşler - Jenerik 00:57
Kratt Kardeşler - Jenerik 608 izlenme - 2 yıl önce Tabiat bilgisi uzmanı ve belgesel film yapımcıları Tabiat bilgisi uzmanı ve belgesel film yapımcıları Chris ve Martin kardeşler biyolojiyi, fizyolojiyi ve doğal davranışları dünyayı dolaşarak keşfediyor ve hayvan olmanın ne olduğunu araştırmaya çalışıyor. Kratt Kardeşler kimi zaman deniz planörü, kimi zaman jip, kimi zamansa yaya olarak hayvanları görebilecek mesafede kalıp hayvanların doğal hayattaki davranışlarına bire bir şahit oluyorlar. Kratt Kardeşler hayvan davranışlarını ortaya koymanın tek yolunun onlarla birlikte yaşamaktan geçeceği düşüncesi ile hayvanlarla birlikte doğada yaşıyorlar. Hayatta kalabilecekleri kadar malzeme ve kameraları ile yola çıkan Chris ve Martin kardeşler doğal yaşamda hayvanların nasıl yaşadığını tecrübe ediyor, vahşi hayatın derinliklerine hayvanların yaptığı gibi dünyayı tanımak için yolculuğa çıkıyorlar.Kratt Kardeşler kimi zaman deniz planörü, kimi zaman jip, kimi zamansa yaya olarak hayvanları görebilecek mesafede kalıp hayvanların doğal hayattaki davranışlarına bire bir şahit oluyorlar. Kratt Kardeşler hayvan davranışlarını ortaya koymanın tek yolunun onlarla birlikte yaşamaktan geçeceği düşüncesi ile hayvanlarla birlikte doğada yaşıyorlar. Hayatta kalabilecekleri kadar malzeme ve kameraları ile yola çıkan Chris ve Martin kardeşler doğal yaşamda hayvanların nasıl yaşadığını tecrübe ediyor, vahşi hayatın derinliklerine hayvanların yaptığı gibi dünyayı tanımak için yolculuğa çıkıyorlar. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113960/zaboo-mafoo-jenerik Zaboo Mafoo'dan önce Kratt Kardeşler Olarak Yayınlanıyordu.Allison(Shannon duff)ise Bilgisayardan Hayvan Türlerini Araştırıp Kratt Kardeşlere Yardım Ediyordu.Hatırladığım Kadarı ile Animasyon Olan Timsaha Benzer(İsmini Unuttum)Değişerek Hayvan Olup Çocuklara Hayvanları Öğretiyordu.Kratt Kardeşler Aslında Böyle Başlamıştı Televizyona,Çok Tutunca Zaboo Mafoo Proğramını Yaptılar.Şu An Çizgifilmleri Varmış Galiba Minika da..
Şeytanın Günü - Türkçe Altyazılı Fragmanı 01:48
Şeytanın Günü - Türkçe Altyazılı Fragmanı 648 izlenme - 4 yıl önce Balayları sırasında gizemli, garip bir gece geçiren genç çift, kendilerini bu kadar erken olmasını hiç beklemedikleri bir gebelikle karşı karşıya bulur. Gerçek bir aile olmaya doğru attıkları adımları an be an kaydeden koca, eşinin gittikçe garipleşen davranışlarını önce hamileliğine verir; ama aylar geçtikçe genç kadının bedeni ve aklındaki karanlık değişimlere çok daha korkutucu bir şeylerin neden olduğu ortaya çıkacaktır.
Allison Argent 03:04
Allison Argent 281 izlenme - 4 yıl önce Allison Argent
joe jackson - ever after 03:20
joe jackson - ever after 446 izlenme - 6 yıl önce house of blues la- little piece at the end is missing
Touchy Feely Fragman 02:17
Touchy Feely Fragman 437 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu kadrosunda Rosemarie DeWitt, Ellen Page, Allison Janney, Josh Pais, Scoot McNairy, Ron Livingston, Tomo Nakayama gibi isimlerin yer aldığı Touchy Feely filminin resmi fragmanı.
Bisiklet 02:58
Bisiklet 388 izlenme - 7 yıl önce bisikletle çeşmealtı gezimde aileme rastlayınca tamponun tozunu alabilmek icin biraz bastim pedala :)))
Allison Hinds - Roll İt Gal(1) 02:48
Allison Hinds - Roll İt Gal(1) 289 izlenme - 9 yıl önce allison hinds - roll it gal(1)
Pharrell Williams - Happy (Efix & Allison Cover) 05:55
Pharrell Williams - Happy (Efix & Allison Cover) 120 izlenme - 3 yıl önce Pharrell Williams - Happy (Efix & Allison Cover)
The Kills-Cheap'n'cheerful 02:25
The Kills-Cheap'n'cheerful 182 izlenme - 8 yıl önce
Güzel Atlet Atlayışının Detaylarını Sergiledi! 00:58
Güzel Atlet Atlayışının Detaylarını Sergiledi! 58 izlenme - 2 yıl önce 25 yaşındaki ABD'li sırıkla atlama sporcusu Allison Stokke kendi atlayışını kaydetti. Güzel sporcu iyi bir atlamanın detaylarını gözler önüne serdi.
 Tammy (2014) – Fragmanı 01:34
Tammy (2014) – Fragmanı 130 izlenme - 3 yıl önce ‘Tammy’ filminin fragmanı yayınlandı!
Allison Iraheta - Don't Waste The Pretty 05:15
Allison Iraheta - Don't Waste The Pretty 84 izlenme - 6 yıl önce also includes a little bit of scars. orianthi jams out the guitar in dwtp
What Child Is This Greensleeves - Allison Crowe W. Lyrics 03:36
What Child Is This Greensleeves - Allison Crowe W. Lyrics 82 izlenme - 6 yıl önce from allison crowe's "tidings" sessions live-off-the-floor at turtle studios white rock bc canada comes this recording of "what child ıs this greensleeves". audio engineer/producer larry anschell. filming directed and produced by alex postowoi. cameras karen duthie randy rotheisler. editor shirley claydon. ınterviewer steven rosenberg. what child ıs this greensleeves words william c. dix 1837-1898 the manger throne 1865 music greensleeves 16th century english melody arranged and performed b
Steve Earle Duet With Allison Moorer - Days Are Never Long Enough 03:30
Steve Earle Duet With Allison Moorer - Days Are Never Long Enough 94 izlenme - 6 yıl önce steve earle and the dukes and duchesses - allison moorer live at house of blues houston july 6 2011 - buy steve's book and record here! - cactus music - cactusmusictx.com steve earl official website - http brought to you by the... "stray dogs for steve earle fan club" and... www.arthritisnaturalremedies.com
Meet The Us Speedskater Olympians 01:49
Meet The Us Speedskater Olympians 43 izlenme - 6 yıl önce meet some of the us speedskaters who are going to vancouver for the 2010 olympic games.
Allison Weiss - Golden Coast (Official Lyric Video) 03:31
Allison Weiss - Golden Coast (Official Lyric Video) 8 izlenme - 1 yıl önce Allison Weiss - Golden Coast (Official Lyric Video) From her new album "New Love" out October 2! Şarkı Sözleri (Lyrics): [Verse 1] Maybe it's okay to want this Maybe it's okay to never know Maybe it's time to be honest Maybe it's okay to just let go [Pre-Chorus] Just let go, oh-oh, oh-oh, oh-oh Just let go, oh-oh, oh-oh, oh-oh [Verse 2] Maybe it's okay to hate this Or maybe it's okay to hold it close Maybe the silence will save it Maybe it's okay to just let go [Pre-Chorus] Just let go, oh-oh, oh-oh, oh-oh Just let go, oh-oh, oh-oh, oh-oh [Chorus] I second guess Forgot my name so long ago I'm headed West I'll find it on that golden coast My heavy head can't handle much more of this cold I'm headed West I'm headed home [Verse 3] Maybe it's fine to forget this Maybe it's alright to take it slow Maybe I'll live to regret this Oh, no, no Maybe it's okay to just let go [Pre-Chorus] Just let go, oh-oh, oh-oh, oh-oh Just let go, oh-oh, oh-oh, oh-oh [Chorus] I second guess Forgot my name so long ago I'm headed West I'll find it on that golden coast My heavy head can't handle much more of this cold I'm headed West I'm headed home I'm headed home, headed home I'm headed home, headed home
Allison - Scott / Fatih Aslantaş - Gidemem Senden 2016 01:20
Allison - Scott / Fatih Aslantaş - Gidemem Senden 2016 5 izlenme - 11 ay önce
Gene Allison -  Hey, Hey, I Love You (1964) 02:33
Gene Allison - Hey, Hey, I Love You (1964) 11 izlenme - 2 yıl önce 1934 doğumlu Rhythm & Blues, sanatçısı Gene Allison'ın 1964 yılında çıkardığı single'ı sizlerle. iyi dinlemeler.
Allison Weiss - Motorbike 03:13
Allison Weiss - Motorbike 4 izlenme - 1 yıl önce Allison Weiss - Motorbike From her new album "New Love" out October 2! Şarkı Sözleri (Lyrics): Ever since December I've been down Nervous when I see you come around All this talk of you and me as friends But I know you, you'll just break my heart again I got a plan to get you outta my head [Chorus] I wanna ride my motorbike I wanna ride my motorbike all summer long, all summer long I could sit here staring at my hands I could walk the streets just kicking cans Save a million hours in my day Time goes so slow since you went away I got a plan to get you out of my head [Chorus]
Allison Weiss - Over You 02:45
Allison Weiss - Over You 4 izlenme - 1 yıl önce Allison Weiss - Over You From her new album "New Love" out October 2! Şarkı Sözleri (Lyrics): I wrote it out and I put it to rest A couple years and I am balanced at best But I see your pictures on the Internet And I hate to admit that I'm just such a mess I kept a diary, a way to get by I bought a Telecaster, learned how to lie But the shorter sentences are all I can write And I hate to admit that I'm outta my mind [Chorus] I, I can't get by I don't know why But out of the blue I'm kind of a wreck over you They say it takes a lot of terrible days Listen to records, they can ease that pain I took the steps and I erased your name And I hate to admit you still drive me insane [Chorus] Stare, stare, stare at your name on a screen I always wonder if you're thinking of me Stare, stare, stare at your name on a screen I always wonder if you know I'm a wreck [Chorus] Now there's a special place inside of my heart For all the quiet things you said in the dark I'm always trying to forget that part And I hate to admit that I still have the marks
Allison Weiss - The Same 03:53
Allison Weiss - The Same 3 izlenme - 1 yıl önce Allison Weiss - The Same From her new album "New Love" out October 2! Şarkı Sözleri (Lyrics): Is anybody never really over anyone? Is anybody lying when they say they're having fun? Does anybody feel like checking out and going home? I can't be alone Does anybody feel like kissing strangers when they're sad? Does anybody wonder how it ever got this bad? Does anybody wish that they could change the way they are? It can't be that hard I'm not lonely like I used to be I get older and I notice things We all got feelings that we can't explain We're all a little bit the same Is anybody sleeping? Is it just me wide awake? Is anybody dreaming of the changes they would make? Has anybody felt like they can't take it on their own I can't be alone I'm not waiting like I used to be I get older and I notice things We all got feelings that we can't explain We're all a little bit the same When it feels like a long shot We've been there too When it feels like you're all talk We felt like you Cause we all got feelings that we can't explain Yeah, yeah, we're all a little bit the same