Hoşgeldiniz!

Alma Abdiu

Alma Abdiu & Baba Li - Me fal 04:14
Alma Abdiu & Baba Li - Me fal 8.166 izlenme - 3 yıl önce Alma Abdiu & Baba Li - Me fal (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (lyrics): Kurr ne jete un nuk kam qar por tani po qaj per ty jam i vetem si ne varr nuk kam drit por erresire kur e men hey dukes nice o bejbe bejbe a love weed morrim shtrut tan naten shtrut kokshe kokshe weed umma live baby smuj met hare baby I'm sorry, no tonight wow qfar do prisje nga mua me gjërat që ti më dhe veq nje nate e harruar ne rrugen time ti je zemren ma ke lenduar me fjalet qe ti smi the dhe nese un kam gabuar te lutem mos me urre me fal edhe pse sme ndjeve ti me fal dhe nese tkam lenduar ty o djal sikur nje fjal te ngrohte tma kishe than sdo isha larguar Kurr ne jete un nuk kam qar por tani po qaj per ty jam i vetem si ne varr nuk kam drit por erresire __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Alma Abdiu & Baba Li - Me fal (Official Video HD) Video by MAX Production Music & Arrangement: Alfred Sula (AS Records)
Alma Abdiu & Baba Li - Me fal (Official Video HD) 04:14
Alma Abdiu & Baba Li - Me fal (Official Video HD) 2.847 izlenme - 3 yıl önce Video by Geceyolcusu Production Music & Arrangement: Alfred Sula (AS Records)
Alma Abdiu - Nje Ne Nje Miljon 03:03
Alma Abdiu - Nje Ne Nje Miljon 1.588 izlenme - 5 yıl önce Alma Abdiu - Nje Ne Nje Miljon (Official Video)
Alma Abdiu & Baba Li - Me Fal 04:14
Alma Abdiu & Baba Li - Me Fal 641 izlenme - 3 yıl önce Alma Abdiu & Baba Li - Me fal (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics) : Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! En Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Lütfen Abone Olunuz : www.izlesene.com/iz/clubnow
Alma Abdiu Baba Li Me fal 04:14
Alma Abdiu Baba Li Me fal 80 izlenme - 8 ay önce
Alma Abdiu Baba Li  - Me fal 04:14
Alma Abdiu Baba Li - Me fal 83 izlenme - 10 ay önce
Alma Abdiu & Baba Li - Me Fal (Ozan Güllü Remix) 05:01
Alma Abdiu & Baba Li - Me Fal (Ozan Güllü Remix) 69 izlenme - 11 ay önce Alma Abdiu & Baba Li - Me Fal (Ozan Güllü Remix)
Alma Abdiu -Baba Li Me fal Official Video HD 04:14
Alma Abdiu -Baba Li Me fal Official Video HD 27 izlenme - 1 yıl önce https://www.instagram.com/panzeirr https://m.facebook.com/Panzeir.23 http://www.dailymotion.com/ismailkotan22 https://m.youtube.com/my_videos
Fahri Yılmaz  - Alma Abdiu Baba Li - Me Fal 2016 Remix 04:47
Fahri Yılmaz - Alma Abdiu Baba Li - Me Fal 2016 Remix 18 izlenme - 10 ay önce
Murat Mat feat Baby Brown Per Ty Alma Abdiu Me Fal Club Mix 2016 04:33
Murat Mat feat Baby Brown Per Ty Alma Abdiu Me Fal Club Mix 2016 13 izlenme - 10 ay önce