Hoşgeldiniz!

Almagro

Top toplayıcı duvara yapıştı 00:22
Top toplayıcı duvara yapıştı 477 izlenme - 2 yıl önce Barcelona Açık'ta oynanan Teymuraz Gavashvili ile Nicolas Almagro arasında oynanan maçta top toplayıcının yaşadığı şanssızlık kameralara böyle yansıdı.
 Esteban Miracco'nun attığı muhteşem röveşata golü 00:26
Esteban Miracco'nun attığı muhteşem röveşata golü 330 izlenme - 2 yıl önce Arjantin 2. Ligi'nde Deportivo Santamarino ile Almagro takımları arasında oynanan maçta Esteban Miracco attığı muhteşem röveşata golü ile ağızları açık bıraktı.
Bacak arasınında bir adabı var! Ayıp... 00:38
Bacak arasınında bir adabı var! Ayıp... 330 izlenme - 3 yıl önce Arjantin 3. Ligi'nde Almagro forması giyen Nicolas Yaque rakiplerine attığı bacak arası çalımlar ile büyük alkış aldı.
Top Toplayıcı Duvara Yapıştı 00:22
Top Toplayıcı Duvara Yapıştı 223 izlenme - 2 yıl önce Barcelona Açık'ta oynanan Teymuraz Gavashvili ile Nicolas Almagro arasında oynanan maçta top toplayıcının yaşadığı şanssızlık kameralara böyle yansıdı.
Bacak arasınında bir adabı var! Ayıp... 00:38
Bacak arasınında bir adabı var! Ayıp... 179 izlenme - 3 yıl önce Arjantin 3. Ligi'nde Almagro forması giyen Nicolas Yaque rakiplerine attığı bacak arası çalımlar ile büyük alkış aldı.
Nicolas Almagro ve Feliciano Lopez'in Eğlenceli Maçı 05:33
Nicolas Almagro ve Feliciano Lopez'in Eğlenceli Maçı 66 izlenme - 3 yıl önce Nicolas Almagro ve Feliciano Lopez Mubadala Dünya tenis şampiyonasında maçın ciddiyetinden uzak eğlenceli hareketler yapıyorlar, izliyoruz. not:maçı 6-4, 7-6 lık setlerle Nicolas Almagro kazanıyor.
Yıldız Futbolcunun Sevgilisi Eurovisionda! 04:39
Yıldız Futbolcunun Sevgilisi Eurovisionda! 28 izlenme - 3 yıl önce Manchester United'ın kalecisi David De Gea'nin sevgilisi Edurne Garcia Almagro Eurovision'da İspanya'yı temsil edecek isim olacak. İşte Edurne'nin 2014 yılında bir televizyon programındaki gösterdiği sahne performansı...
Esteban Miracco'nun Attığı Muhteşem Röveşata Golü 00:26
Esteban Miracco'nun Attığı Muhteşem Röveşata Golü 14 izlenme - 2 yıl önce Arjantin 2. Ligi'nde Deportivo Santamarino ile Almagro takımları arasında oynanan maçta Esteban Miracco attığı muhteşem röveşata golü ile ağızları açık bıraktı.