Hoşgeldiniz!

Almagro

Top toplayıcı duvara yapıştı 00:22
Top toplayıcı duvara yapıştı 477 izlenme - 1 yıl önce Barcelona Açık'ta oynanan Teymuraz Gavashvili ile Nicolas Almagro arasında oynanan maçta top toplayıcının yaşadığı şanssızlık kameralara böyle yansıdı.
 Esteban Miracco'nun attığı muhteşem röveşata golü 00:26
Esteban Miracco'nun attığı muhteşem röveşata golü 330 izlenme - 1 yıl önce Arjantin 2. Ligi'nde Deportivo Santamarino ile Almagro takımları arasında oynanan maçta Esteban Miracco attığı muhteşem röveşata golü ile ağızları açık bıraktı.
Top Toplayıcı Duvara Yapıştı 00:22
Top Toplayıcı Duvara Yapıştı 223 izlenme - 1 yıl önce Barcelona Açık'ta oynanan Teymuraz Gavashvili ile Nicolas Almagro arasında oynanan maçta top toplayıcının yaşadığı şanssızlık kameralara böyle yansıdı.
Bacak arasınında bir adabı var! Ayıp... 00:38
Bacak arasınında bir adabı var! Ayıp... 330 izlenme - 2 yıl önce Arjantin 3. Ligi'nde Almagro forması giyen Nicolas Yaque rakiplerine attığı bacak arası çalımlar ile büyük alkış aldı.
Bacak arasınında bir adabı var! Ayıp... 00:38
Bacak arasınında bir adabı var! Ayıp... 178 izlenme - 2 yıl önce Arjantin 3. Ligi'nde Almagro forması giyen Nicolas Yaque rakiplerine attığı bacak arası çalımlar ile büyük alkış aldı.
Nicolas Almagro ve Feliciano Lopez'in Eğlenceli Maçı 05:33
Nicolas Almagro ve Feliciano Lopez'in Eğlenceli Maçı 63 izlenme - 2 yıl önce Nicolas Almagro ve Feliciano Lopez Mubadala Dünya tenis şampiyonasında maçın ciddiyetinden uzak eğlenceli hareketler yapıyorlar, izliyoruz. not:maçı 6-4, 7-6 lık setlerle Nicolas Almagro kazanıyor.
Esteban Miracco'nun Attığı Muhteşem Röveşata Golü 00:26
Esteban Miracco'nun Attığı Muhteşem Röveşata Golü 13 izlenme - 1 yıl önce Arjantin 2. Ligi'nde Deportivo Santamarino ile Almagro takımları arasında oynanan maçta Esteban Miracco attığı muhteşem röveşata golü ile ağızları açık bıraktı.
Yıldız Futbolcunun Sevgilisi Eurovisionda! 04:39
Yıldız Futbolcunun Sevgilisi Eurovisionda! 27 izlenme - 2 yıl önce Manchester United'ın kalecisi David De Gea'nin sevgilisi Edurne Garcia Almagro Eurovision'da İspanya'yı temsil edecek isim olacak. İşte Edurne'nin 2014 yılında bir televizyon programındaki gösterdiği sahne performansı...