Hoşgeldiniz!

almamak

İnjector Hatası Almamak İçin 03:16
İnjector Hatası Almamak İçin 1.276 izlenme - 6 yıl önce
Minecraft'ta Yarım Kalple Nasıl Yaşanır? 16:28
Minecraft'ta Yarım Kalple Nasıl Yaşanır? 832 izlenme - 1 yıl önce Instagram: batuhancelik31 Twitter: batuhancelik31 Snapchat: batuhancelik31 Sponsorluk ve Reklam teklifleri için: batus0534@gmail.com Grubumuza Katılmak için tıkla: http://goo.gl/ItCJD2 Harita - http://www.minecraftmaps.com/puzzle-maps/dont-take-damage
Hiç Durmadan Yolcu Alıp İndiren Tren 01:09
Hiç Durmadan Yolcu Alıp İndiren Tren 458 izlenme - 3 yıl önce Adamlar yapmış. Bir tren hiç durmadan yolcu alabilir mi? Alıyor işte. Adeta bir tasarım harikası. İzliyoruz.
600 Km Hızla Giderken Kaza Yapmak 02:20
600 Km Hızla Giderken Kaza Yapmak 645 izlenme - 3 yıl önce Efendim tekerlek üzerinde dünya rekortmeni Speed Demon'u ile kendi rekorunu kırmak isteyen George Poteet, yaklaşık 600 km hızla kaza yaptı. Bu kazadan yara bile almayıp küçük çiziklerle kurtulan sürücüler tedbir amaçlı hastaneye kaldırılmış. Sürücülerin sağlık durumlarının iyi olduğu açıklanmış. İzleyelim.
İstediği Oyuncağı Almayan Ninesini Döven Tam Dayaklık Çinli Çocuk 03:00
İstediği Oyuncağı Almayan Ninesini Döven Tam Dayaklık Çinli Çocuk 470 izlenme - 3 yıl önce Çin'de yaşlı bir kadın ile torununun dakikalarca kavga ettiği bu görüntüler herkesi şaşkına çevirdi. Yaşlı kadın torununa istediği oyuncağı almayınca olanlar oldu. Ninesine tekme yumruk dalan çocuk, herkesin bakışı arasında ortalığı böyle karıştırmış. Yorum sizin..
Bakan Şahin'e Sorulan Soru ve Verdiği ( ! ) Cevap 02:07
Bakan Şahin'e Sorulan Soru ve Verdiği ( ! ) Cevap 218 izlenme - 3 yıl önce Bakan olmakta zor iş. hele ki söyleyeceğiniz notları başkası hazırlıyor ve o notları siz hiç okumadan sorulara cevap vermeye kalkıyorsanız sonuçları böyle oluyor. Tabi en güzeli de insanın kendisine gülebilmesi... özetle : şimdi ben buraya neden çıktım? niçin çıktım? nasıl çıktım? bunu izaha gerek yok. gördünüz, yürüdüm çıktım. ama çıkmamış da olabilirim. çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır. görünen köy uzakta değildir. buraya çıktık da sonradan çıkmadık mı dedik? bunlar bir takım uydurma laflardır. sahi yav, ben buraya neden çıktım?
Iphone X Satın Almamak İçin 7 Neden   04:53
Iphone X Satın Almamak İçin 7 Neden 30 izlenme - 7 ay önce Apple'ın yeni telefonu Iphone X almak isteyenlere bir takım tavsiyeler veren videoyu izliyoruz efenim. Keyifli seyirler...
İsmail'in YK Kısmı (A Star is Born) 01:57
İsmail'in YK Kısmı (A Star is Born) 53 izlenme - 3 yıl önce Seneler önce boynunda keytar ile sempatik bir afacan olarak Yurtseven Kardeşler isimli gurbetçi grubunda müziğe başlayan İsmail, gruptaki abilerinin türküleri batı enstrumanları ile harmanlayarak yapmaya çalıştığı melez müzik anlayışını geliştire geliştire bugün bulunduğu noktaya getirdi.Hani arabesk melodilerden hip hop'a, hip hop'tan rock n roll'a, rock n roll'dan uzun havaya geçişlerin yaşandığı garip şarkılar var ya, işte o şarkıların kaynağını bulup çıkardım sizin için.Başlangıçta hem sentez çabası hem de İsmail çok masummuş ama işte o aradaki 10-15 yılda neler olduysa onu araştırıyorum hala.Bulunca paylaşacağım sizlerle. Günümüzde bu ekolün başarılı uygulayıcıları arasında Cankan,Tomakinler,Boys Anılar sayılabilir. (Bu arada İsmail YK nın çıkış klibi üfle isimli parçasına çekilmiştir.O parçanın klibinde ağır bir Micheal Jackson şarkıcısına özenme öykünme durumları mevcuttur. Micheal Jackson'da tıpkı İsmail YK gibi şöhreti ilk olarak Jackson Five isimli bir grupla,çocuk yaşta tatmıştır.Micheal Jackson şarkıcısı ile İsmail YK arasındaki tek fark Micheal Jackson şarkıcısının şarkı söyleyebilmesi ve dans edebilmesidir.)
Aziz Yıldırım: 06:49
Aziz Yıldırım: " Formanın Önüne Göğüs Reklamı Almamaya Karar Verdik" 17 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, takıma güvendiğini belirterek, "Yaptığımız takviye ile de fazla ihtiyacımız olmadığını gösteriyoruz.