Hoşgeldiniz!

Almanlar Videoları İzle

Wilma Elles Erdoğan'ı Savununca Almanlar Ti'ye Aldı 02:34
Wilma Elles Erdoğan'ı Savununca Almanlar Ti'ye Aldı 14.176 izlenme - 6 ay önce Alman televizyonunda Almanya medyasını eleştiren ve Erdoğan'ı savunan Wilma Elles'in sözleri katılımcıları rahatsız etti. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Almanlar bombayı patlattı! Hakan Çalhanoğlu F.Bahçe'ye... 02:52
Almanlar bombayı patlattı! Hakan Çalhanoğlu F.Bahçe'ye... 2.569 izlenme - 3 yıl önce Almanlar bombayı patlattı! Hakan Çalhanoğlu F.Bahçe'ye...
recep ivedik - asansördeki almanlar - şpreke doyç 00:33
recep ivedik - asansördeki almanlar - şpreke doyç 1.712 izlenme - 5 yıl önce
Almanlar'ın Erdoğan'la Dalga Geçmesi 00:58
Almanlar'ın Erdoğan'la Dalga Geçmesi 466 izlenme - 2 yıl önce Almanya'nın en çok izlenen programlarından birinde Erdoğan'ın çizgi film sesiyle dalga geçilirken aynı zamanda diktatörleşmesine ve Twitter, Youtube yasağına da dikkat çekildi. Her ne kadar Sn. Başbakanı sevmesem de bu yapılanın doğru olmadığını düşünüyorum.
Almanlar vs. Türkler Lastik Değiştirme Farkı 00:10
Almanlar vs. Türkler Lastik Değiştirme Farkı 838 izlenme - 2 yıl önce Almanlar Ve Türkler Arasındaki Araba Lastiği Değiştirme Farkı
Alman Modifiye Show 00:47
Alman Modifiye Show 1.128 izlenme - 3 yıl önce Şarkı: Uphigh Collective - Blend
Kadir Mısıroğlu : Dünyanın En Mankafa Milleti Almanlardır! 04:10
Kadir Mısıroğlu : Dünyanın En Mankafa Milleti Almanlardır! 1.390 izlenme - 4 yıl önce Kadir Mısıroğlu : Dünyanın En Mankafa Milleti Almanlardır!
Yarı Final Çoşkumuz 02:10
Yarı Final Çoşkumuz 2.424 izlenme - 9 yıl önce türkiye süper
Almanlara Kızıp Ekskavatör Yapan Türk 01:07
Almanlara Kızıp Ekskavatör Yapan Türk 1.096 izlenme - 4 yıl önce Ekskavatör operatörü Yalçın Demir, çok sevdiği iş makinesinin oyuncağı pahalı olunca önce oyuncağını yapmış sonra uzaktan kumandalı gerçeğini yapmış. Mimikler Türban olayını yorumlayan abimiz gibi. Abi ben seni çok sevdim abi, çok sevimlisin sen abii.
recep ivedik - asansördeki almanlar 00:32
recep ivedik - asansördeki almanlar 1.377 izlenme - 8 yıl önce gülmekten krize girdiler
2 Dakika'da Almanları Tanımak 02:25
2 Dakika'da Almanları Tanımak 1.018 izlenme - 4 yıl önce 2 Dakika'da Almanları Tanımak
Spiker Murat Kosova, Sosyal Medyayı Salladı 01:57
Spiker Murat Kosova, Sosyal Medyayı Salladı 807 izlenme - 2 yıl önce Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih'in Roma'yı 7-1'le mağlup ettiği maçı anlatan Murat Kosova'nın yorumları Twitter'da trend olmasına neden oldu.
 Almanların Erdoğan'a Şarkısı - Yaratıcı Direniş Televizyonu 01:45
Almanların Erdoğan'a Şarkısı - Yaratıcı Direniş Televizyonu 295 izlenme - 3 yıl önce Alman'ların Tayyeap adına yaptıkları güzel bir şarkı. Elin Alman'ı anladı ama bizimkiler daha ayıkamadı.
Almanlara kızdı iş makinesi yaptı 01:07
Almanlara kızdı iş makinesi yaptı 608 izlenme - 4 yıl önce Ekskavatör operatörü Yalçın Demir, çok sevdiği iş makinesinin oyuncağı pahalı olunca önce oyuncağını yaptı; sonra uzaktan kumandalı gerçeğini...
Kuzey Kore Halkı Dünya Kupası'nı Kazandıklarını Zannediyor 01:27
Kuzey Kore Halkı Dünya Kupası'nı Kazandıklarını Zannediyor 513 izlenme - 3 yıl önce Medyanın devlet kontrolünde olduğu Kuzey Kore'de halk, Dünya Kupası'nı kendi ülke takımlarının kazandığını sanıyor.
Arda Turan'a Premier Lig Kapısı Kapandı 00:23
Arda Turan'a Premier Lig Kapısı Kapandı 593 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de alınan devrim gibi kararlar sonrası ortaya çıkan sonuca göre; Türk futbolculara İngiltere Premier Lig kapısı bir süreliğine kapandı.
Türklerin Almanya'da Uyum Çabası ve Almanlarin Buna Tepkisi  03:24
Türklerin Almanya'da Uyum Çabası ve Almanlarin Buna Tepkisi 206 izlenme - 2 yıl önce Türkler ve almanlarin uyum icinde yasamasi karsiliklimi ve hangi tarafin uyum icin nekadar cok caba gösterdigini duymak istedim.. Uyum politikasi konusunda bir sokak röportaji
Almanlar'dan Tevrat Yazan Robot 00:20
Almanlar'dan Tevrat Yazan Robot 181 izlenme - 2 yıl önce Almanlar Tevrat yazan robot geliştirdi. Sağdan sola eski İbranice dilinde yazan robotun, ara vermek zorunda olmadığı için hahamlardan daha hızlı Tevrat'ı kağıda geçirebildiği kaydedildi. Ancak Yahudi din adamları, kaz tüyü ve parşömen kullanılmadan ve dua okunmadan yazıldığı için bu Tevrat'ın sinagoglarda kullanılamayacağının altını çiziyor....
Messi'nin Boateng'e Attığı Çalım, Herkesin Dilinde 00:33
Messi'nin Boateng'e Attığı Çalım, Herkesin Dilinde 285 izlenme - 2 yıl önce Şampiyonlar Ligi'nde Barcelona, Bayern Münih'i 3-0 yenerken Messi'nin attığı ikinci golde Boateng'e attığı çalım dünya basınının gündeminde.
katlanabilir bisiklet yapmış almanlar 01:07
katlanabilir bisiklet yapmış almanlar 345 izlenme - 6 yıl önce katlanabilir bisiklet yapmış almanlar
recep ıvedik - asansördeki almanlar - 00:33
recep ıvedik - asansördeki almanlar - 332 izlenme - 6 yıl önce
Gol Attıkça Sevinen Almanlar 01:13
Gol Attıkça Sevinen Almanlar 109 izlenme - 2 yıl önce Dün oynanan FIFA Dünya Kupası yarı final maçında konuk takım Almanya, Brazilya'yı beklemediği bir skorla yendi. Tabi Almanlarda çok sevinmiş. Bide stadlar da ev konforunda maç izlemekte süper fikir.
Almanlarda Arkadaş & Gurbetçilerde Arkadaş 04:01
Almanlarda Arkadaş & Gurbetçilerde Arkadaş 64 izlenme - 1 yıl önce Hep "Onlarda & Bizde" yapıyoruz, bu defa gurbetçi kardeşlerimizle Almanları karşılaştıralım dedik. Almanlar nasıl eğleniyor, gurbetçiler nasıl eğleniyor? Almanlar gol olunca nasıl tepki veriyor, gurbetçi kardeşlerimiz nasıl veriyor? Yalan Dolan ekibi yeni videosuyla
hadise ve almanlar 03:32
hadise ve almanlar 434 izlenme - 8 yıl önce çıldırıdılar resmen
GS TV Spikeri: Bu Almanlar gole doymuyor - Galatasaray & B. Dortmund 00:07
GS TV Spikeri: Bu Almanlar gole doymuyor - Galatasaray & B. Dortmund 99 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray - B. Dortmund maci sirasinda gs tv spikerinin sozleri sos medyada yankı buldu, izliyoruz.
GS TV Spikeri: Bu Almanlar Gole Doymuyor 00:14
GS TV Spikeri: Bu Almanlar Gole Doymuyor 110 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın Borussia Dortmund'a 4-0 yenildiği sırada maçı canlı anlatan GS TV spikeri "Bu Almanlar gerçekten gole doymuyor" diyerek ilginç bir yorumda bulundu.
Kahin Deve Waslawi Tahminini Yaptı! 00:29
Kahin Deve Waslawi Tahminini Yaptı! 142 izlenme - 3 yıl önce Kahin deve Waslawi, Brezilya-Hırvatistan, İspanya-Hollanda ve İngiltere-İtalya maçının kazananlarını bildi.
Almanların Duvara İşemeye Karşı Önlemleri 01:29
Almanların Duvara İşemeye Karşı Önlemleri 63 izlenme - 1 yıl önce Almanlar geceleri sokaklara, duvarlara işeyenlere karşı ilginç bir yöntem geliştirdi.
Buzlu Göle Giren Yaşlı Almanlar 00:42
Buzlu Göle Giren Yaşlı Almanlar 110 izlenme - 4 yıl önce Buzlu Göle Giren Yaşlı Almanlar
alman apachı oynarsa 01:32
alman apachı oynarsa 77 izlenme - 5 yıl önce diger videolar facebbokta bizi ekleyin http//www.facebook.com/pages/roland-tv/279703155392073