Hoşgeldiniz!

almanya acı vatan

Almanya'da Tofaş Kartal Gören Gurbetçinin Sevinci 01:15
Almanya'da Tofaş Kartal Gören Gurbetçinin Sevinci 7.931 izlenme - 2 yıl önce Düzce'den kalkıp Almanya'ya yerli tenekemizle giden vatandaşımız sayesinde mutluluktan yolunu değiştiren gurbetçimizin duygularına tanık oluyoruz. Ülkemizin medar-ı iftiharı Kartal'ları tüm Avrupa'ya tanıtan ve dizlerini titreten araç sahibine alkışlar..
Almanya Acı Vatan - En İyi Çöpçü Ödülü 02:36
Almanya Acı Vatan - En İyi Çöpçü Ödülü 1.718 izlenme - 1 yıl önce Almanya Acı Vatan, 1979 yılında o zamanki Doğu Almanya'nın başkenti Berlin'de çekilmiş olan film'dir. Başrollerini Hülya Koçyiğit ve Rahmi Saltuk'un paylaştığı film, zor şartlar altında çekilmiştir.
Ruhi Su - Almanya Acı Vatan 02:53
Ruhi Su - Almanya Acı Vatan 2.327 izlenme - 6 yıl önce
Hülya Koçyiğit'le Almanca Öğreniyorum 01:16
Hülya Koçyiğit'le Almanca Öğreniyorum 947 izlenme - 3 yıl önce Almanya'ya gidince fabrikada çalışmak zorunda kalan ve giderek robotlaştığını farkeden Hulya, artık ''Arbeiten Pis Türkler'' klişesine karşı atarlanır. Makine neyin nesi onu pek anlamadım.
Ruhi Su - Almanya Acı Vatan 02:53
Ruhi Su - Almanya Acı Vatan 502 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: El Kapıları - Sabahın Sahibi Var Çıkış Tarihi: 25.08.1993 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Almanya acı vatan Adama hiç gülmeyi Nedendir bilemedim Bazıları gelmeyi Üçü kız iki oğlan Kime bırakıp gittin Böyle güzel yuvayı Ateşe yakıp gittin Almanya'ya gitmişsin Orada evlenmişsin Tam yedi sene oldu Evine gelmemişsin Az çok para yollarsın Bu para neye yarar Beş çocukla ailen Hepisi seni arar
Selda Bağcan - Almanya Acı Vatan 07:06
Selda Bağcan - Almanya Acı Vatan 113 izlenme - 1 yıl önce Selda Bağcan - Almanya Acı Vatan
Umut Hamzaoğlu - Almanya Acı Vatan 04:23
Umut Hamzaoğlu - Almanya Acı Vatan 414 izlenme - 6 yıl önce
Bu Kadar Çalışmaya Can mı Dayanır? 02:20
Bu Kadar Çalışmaya Can mı Dayanır? 286 izlenme - 3 yıl önce 1979 yapımı yönetmenliğini şerif gören, başrolerini rahmi saltuk ve hülya koçyiğit'in paylaştıkları almanya acı vatan filminin final sahnesi. İşçi olmak, kadın olmak gibi konuları ustalıkla işlenmiş bu filmde. Ödül alan işçiye memlekete döndüğünüzde ne yapacaksınız sorusuna verdiği cevap olan "ölecem" filmin kopuş noktasıdır izleyelim.
Efkar19 Feat Mc Kara Gölge - Sensiz Olmuyor 03:48
Efkar19 Feat Mc Kara Gölge - Sensiz Olmuyor 261 izlenme - 3 yıl önce Tahminimce Almanya'da ikamet etmekte olan çocuklar, kendilerini -diğerleri gibi- ayrılık acısının içinde bulmuşlar ve dayanamayıp klip çekmişlerdir. Son bölümde İlhan Berk dörtlüğünü söylemeyi ihmal etmiyorlar.
Çeşitli Sanatçılar - Almanya Acı Vatan 03:08
Çeşitli Sanatçılar - Almanya Acı Vatan 158 izlenme - 6 yıl önce
Umut Hamzaoğlu - Almanya Acı Vatan 04:23
Umut Hamzaoğlu - Almanya Acı Vatan 22 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Narlifos Çıkış Tarihi: 02.12.2008 Arabesk Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik