Hoşgeldiniz!

alo fatih

İşgalci Komutanı Hamamda Becermek 01:27
İşgalci Komutanı Hamamda Becermek 8.738 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'un işgali sırasında kahraman halkımızın bir İngiliz komutanını hamama götürüp becermesi hikayesini izliyoruz efenim.
Fatih Altaylı - Ben İktidar Yalakasıyım! 01:26
Fatih Altaylı - Ben İktidar Yalakasıyım! 1.093 izlenme - 3 yıl önce Dün ki Alo Fatih paylaşımında bu o Fatih değil diyenlere itafen gelsin. Levent Kırca'nın konuk olduğu Teke Tek programında Fatih bey açık açık itiraf ediyor biraz da isyanvari bir şekilde.
Joseph Gordon Levitt - Fatih 1453 Ses Kaydı (Alo Fatih Soğuyorum) 04:44
Joseph Gordon Levitt - Fatih 1453 Ses Kaydı (Alo Fatih Soğuyorum) 281 izlenme - 3 yıl önce Abi ses olayını nasıl yaptılar ama mükemmel olmuş. Komedyen Deniz Alnıtemiz, Başbakan Erdoğan'ın Mehmet Fatih Saraç'a verdiği talimatlarla Habertürk'ü yönetmesini, ilginç bir ses kaydıyla ti'ye almış.
Alo Fatih Lafını Duyunca Yayını Kesen Habertürk - Devlet Bahçeli 00:28
Alo Fatih Lafını Duyunca Yayını Kesen Habertürk - Devlet Bahçeli 404 izlenme - 3 yıl önce Bahçeli MHP'nin 11.2.2014 tarihli grup toplantısında konuşurken Habertürk'le ilgili Alo Fatih açıklaması yaparken aniden kesilen konuşmasını izleyeceksiniz. İyi seyirler
Murat Bardakçı'yı Zora Sokan Alo Fatih Sorusu 02:49
Murat Bardakçı'yı Zora Sokan Alo Fatih Sorusu 242 izlenme - 3 yıl önce Enver Aysever'e konuk olan Tarihçi Yazar Murat Bardakçı Alo Fatih sorusu ile karşılaşınca zor anlar yaşadı. Bardakçı: "Şuan karşında kıvırıyorum. İkisi de arkadaşım. Açık söylüyorum kıvırıyorum." dedi. Kıvırma sözcüğü 2:24 den sonra geliyor.
Cnn Türk'te Canlı Canlı Alo Fatih Olayı: KJ değişsin 02:57
Cnn Türk'te Canlı Canlı Alo Fatih Olayı: KJ değişsin 92 izlenme - 1 yıl önce CNN Türk'te anahaber bülteni sırasında bir Alo Fatih olayı daha gerçekleşti. Nevşin Mengü'nün sunduğu bültende AKP Genel Başkan Yardımcısı Öznür Çalık canlı yayında KJ'ye (Altyazı) müdahale etti. Bu müdahale sonrası CNN Türk'te KJ değişti. Kısa bir süre sonra aynı KJ tekrar geri geldi bu kez Çalık'ın ifadesi tırnak içinde verildi.
Fatih Altaylı'yı Kızdıran Alo Fatih Mesajı 01:06
Fatih Altaylı'yı Kızdıran Alo Fatih Mesajı 190 izlenme - 4 yıl önce Fatih Altaylı'yı Kızdıran Alo Fatih Mesajı
Made in Turkey - Türkiye Tanıtım Filmi 00:48
Made in Turkey - Türkiye Tanıtım Filmi 266 izlenme - 3 yıl önce Efenim Uçman Balaban isimli viiyjul artist sanırım, Türkiyenin son dönemlerinde yaşanan tüm olayları bize 48 saniyede aktarmaya çalışmış. Made in Turkey ismi vererekte, Türkiyede olan bitenler demek istemiş. Başarılı.
İstanbul United - Gezi Parkı Direnişi 03:58
İstanbul United - Gezi Parkı Direnişi 265 izlenme - 3 yıl önce Herkesin bir rengi var, köken olarak çok rengi olan ülkemizde hiçbir etnik kültüre dayanmayan takımlarımızı canı gönülden destekleyenlerimiz var. Hatta aynı konu üzerinde ayrılığa düşen birbirlerine mermi sıkan insanlar, aynı renk için stadlarda omuz omuza takımını desteklerler. Bu rengin ve takımın bize ne verdiğini siz anlayamassınız. Dedimya mesele etnik yada politik değil, mesele aşk ile alakalı. Bu aşkın bu ülkeye bu zamana kadar yararı oldumu bilemem ama bundan sonra faydasını göreceğimiz kesin. Gezi parkında bulunmuş biri olarak sarı lacivert formam ile çArşının ortasında bizzat omuz omuza mücadele ettim. Ve bundan onur duyuyorum. Yine aynı yollarda yürümek ümidi ile.! Yaşasın İstanbul United !
Alo Fatih Genelkurmay Başkanı Çıktı Diye Bağıran Adam 00:39
Alo Fatih Genelkurmay Başkanı Çıktı Diye Bağıran Adam 162 izlenme - 3 yıl önce Habertürk dün gece Silivrideydi ve eskş Genel Kurmay Başkanı İlker Başbuğ çıkarken başına neler geldi izleyelim.
Kadiköy'de AKP Aracına Hırsız Var Diye Bağıran Kalabalık 01:26
Kadiköy'de AKP Aracına Hırsız Var Diye Bağıran Kalabalık 150 izlenme - 3 yıl önce Kadıköy caddelerinde vatandaşın yoğun bir protesto olarak ak parti araclarına tepkisini izliyoruz.
Orhan Miroğlu'nun Koray Çalışkan Taklidi Yapması 03:07
Orhan Miroğlu'nun Koray Çalışkan Taklidi Yapması 122 izlenme - 3 yıl önce Beyler görütüler 3-5 ay önce habertürkteki bir programdan o zaman izlediğimde çok gülmüştüm denk gelince yüklemek istedim koca koca adamların bir anda ergen muhabbeti yapmasını izliyoruz.
Alo Fatih Amerika'da - Yalakasın Yalaka 00:11
Alo Fatih Amerika'da - Yalakasın Yalaka 115 izlenme - 4 yıl önce Dün Amerika'da New Jersey eyaletinde oynanan TURKIYE & ABD macini izlemeye gelen yalakayi gordukten sonra yasananlar... NOT: Arkadaşlar videonun devamı da vardır. Kendisi burayı Türkiye sandı bir an için, elinde telefon birilerini ararmış gibi yapıp yanıma geldi elimi sıkıp sence bu doğru mu diye soru sordu bende kendisine evet doğru yalakasın dedim. Gitti yerine oturdu.
İdris Bal ve Abdulkadir Selvi Kavgası - Paralı Adam 04:31
İdris Bal ve Abdulkadir Selvi Kavgası - Paralı Adam 105 izlenme - 3 yıl önce Operasyonlar sonrası iyice alevlenen ortamda yaşanan tartışmalardan bir tanesi. İdris Bal ve Abdulkadir Selvi tartışması.
Brian Williams Rap Mash-Up - En İyi Montaj Örneği 01:35
Brian Williams Rap Mash-Up - En İyi Montaj Örneği 128 izlenme - 3 yıl önce Son donemde kasetler montajmi degilmi sorusuna verilebilecek en iyi yanit bu video heralde.. The tonight Show'da yapilan ABD'li anchor Brian Williams ve co-anchor Lester Holt'un TAMAMI profesyonel montajla yapilmis Rappers Delight Videosu. Ben montaji ve sarkiyi begendim acikcasi
Alo Fatih - Kayseri'de Büyük Altın Yolsuzluğu 01:08
Alo Fatih - Kayseri'de Büyük Altın Yolsuzluğu 88 izlenme - 3 yıl önce Saffet, Himmet , Hayret ve Gayret isimli Kayserili dört kardeş milletin altınlarını nasıl harcayacaklarına karar veremiyorlar ! Güldürürken süründüren cinsten.