Hoşgeldiniz!

Alp Dağları Videoları İzle

Alp Dağları'ndan Fren Yapmadan Monorail Coaster İle İnmek 03:58
Alp Dağları'ndan Fren Yapmadan Monorail Coaster İle İnmek 3.771 izlenme - 1 yıl önce Alp Dağları'nda ve diğer birçok yüksek dağda bulunan Monorail Coaster (monoray hız treni) 'dan fren yapmadan inen çılgın bir vatandaşı görüyoruz. Neden bu kadar adrenaline ihtiyaç duyduğunu merak ediyorum., Ayrıca videoyu yakından izleyince yaşıyormuş gibi olunuyor. Yani gitmeden gitmiş kadar olunuyor. Video bittikten sonra Alp Dağları'nda uygun bir tatil için oteller araştırılıyor. Çok güzel lan.
Alp Dağları 01:30
Alp Dağları 4.246 izlenme - 6 yıl önce
Sizin İçin Adrenalin Nedir? Böylesini Daha Önce Hiç Görmediniz! 03:10
Sizin İçin Adrenalin Nedir? Böylesini Daha Önce Hiç Görmediniz! 782 izlenme - 3 yıl önce Sizin İçin Adrenalin Nedir? Böylesini Daha Önce Hiç Görmediniz!
Alplerin Öteki Yüzü
Alplerin Öteki Yüzü 293 izlenme - 2 yıl önce Fotoğrafçı Olaf Unverzart, Alp Dağları'nı birçok kişiden farklı olarak en çığlak ve yalın haliyle yansıtmaya çalışıyor. Unverzart turizm, kamera teknikleri ve tüm süslemelerden uzak Alpleri bir fotoğraf albümünde topladı...
Köy Klonlayan Çinliler 01:39
Köy Klonlayan Çinliler 368 izlenme - 3 yıl önce Çin, Avusturya'nın 'Hallstat' adlı köyünü orjinaline uygun olarak Guangdong'da yeniden inşa etti. Alp dağlarının eteklerindeki masalsı köyün kopyası Çin'de tamamlandı ve halka açıldı.
Jonny Copp İle Alp Dağlarına Tırmanış 10:36
Jonny Copp İle Alp Dağlarına Tırmanış 402 izlenme - 4 yıl önce Patagonia Ambassador And Adventure Film Festival Founder Jonny Copp Explores The Long Process Of Making Alpine Climbing Trips A Reality -- From The İnspirati...
Alp Dağları'nın Zirvesinden Wingsuit ile Kartal Gibi Süzülmek 02:45
Alp Dağları'nın Zirvesinden Wingsuit ile Kartal Gibi Süzülmek 19 izlenme - 4 ay önce Alp Dağları'nın Zirvesinden Wingsuit ile Kartal Gibi Süzülmek Marshall Miller isimli adam, Alp Dağları'nın zirvesinden wingsuit ile süzülüyor adeta.