Hoşgeldiniz!

alp yalman

Alp Yalman'dan Flaş Açıklamalar 08:26
Alp Yalman'dan Flaş Açıklamalar 3.541 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'da Duygun Yarsuvat ile birlikte başkanlığa aday olan Alp Yalman, GS TV'de açıklamalarda bulundu.
Alp Yalman, Kelime Oyunu Yarışmasında 11:34
Alp Yalman, Kelime Oyunu Yarışmasında 1.981 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Spor Kulübü Başkan Adayı Alp Yalman, 2010 yılında katıldığı Kelime Oyunu yarışmasında ilginç bir soru ile karşılaşmıştı.
Alp Yalman Oyunu Kullandı 02:13
Alp Yalman Oyunu Kullandı 979 izlenme - 3 yıl önce Alp Yalman ile Duygun Yarsuvat Galatasaray başkanlığı için kozlarını paylaşıyor. Şuan oylar sayılıyor ve yeni Galatasaray başkanı kim olacak?Galatasaray Kulübü, olağanüstü seçimli genel kurul toplantısında, 98. dönem yönetimini seçiyor. Galatasaray Kulübü'nün seçimli olağanüstü genel kurul toplantısında oy kullanma işlemi sona erdi. Genel Kurul'da 3380 üyenin oy kullandığı açıklandı. Galatasaray Lisesi'de gerçekleştirilen genel kurulda, saat 15.00 itibarıyla oy kullanma işlemi sonlanırken, başında oy vermek için bekleyen üye kalmayan sandıklar, sayım için Tevfik Fikret Salonu'na getirildi. Numara sırasına göre tek tek sayım yapılacak 15 sandığın sonuçları, yine sırasıyla açıklanacak. Mevcut başkan Ünal Aysal'ın aday olmadığı genel kurulda, Alp Yalman ile Duygun Yarsuvat yarışacak. Kongrede 6 bin 814 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyor.
Ali Dürüst'ten Seçim Açıklamaları 01:26
Ali Dürüst'ten Seçim Açıklamaları 795 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'ın eski yöneticisi Ali Dürüst, Ünal Aysal dışında kimsenin ... Galatasaray'ın eski yöneticisi Ali Dürüst, mevcut başkan Ünal Aysal'ın aday olarak seçime girmesi gerektiğini ... Başkan Yarsuvat'tan ilk açıklamalar...
Esra Harmanda İle Hadi Konuşalım 01:53
Esra Harmanda İle Hadi Konuşalım 1.365 izlenme - 8 yıl önce esra harmanda' nın konuğu alp yalman' ın canlı yayında yaptığı açıklama...
Alp Yalman'dan Güldüren Yanıt! 01:11
Alp Yalman'dan Güldüren Yanıt! 611 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray başkan adayı Alp Yalman, yönetim kurulu listesini tanıttığı toplantıda adaylığı ve projeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Alp Yalman'ın Basın Toplantısı 05:15
Alp Yalman'ın Basın Toplantısı 425 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Kulübü'nün 25 Ekim'de yapılacak olağanüstü genel kurulunda başkanlığa aday olan Alp Yalman, listesinde yer alan yönetim kurulu adaylarının da katılımıyla toplantısı düzenledi.
Esra Harmanda İle Hadi Konuşalım 01:53
Esra Harmanda İle Hadi Konuşalım 566 izlenme - 8 yıl önce esra harmanda' nın konuğu alp yalman' ın canlı yayında yaptığı açıklama...
Alp Yalman: A Spor'da 02:16
Alp Yalman: A Spor'da 269 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'da Cumartesi günü yapılacak kongre öncesi Başkan Adaylarından Alp Yalman, A Spor'a konuk oldu. Alp Yalman : "Kulübün mali tablosu içler acısı" dedi
Hıncal Uluç'tan Alp Yalman ve Nazifoğlu'na ağır sözler 02:01
Hıncal Uluç'tan Alp Yalman ve Nazifoğlu'na ağır sözler 53 izlenme - 1 yıl önce A Spor'da yayınlanan 90'A programında değerlendirmelerde bulunan Hıncal Uluç, Galatasaray yöneticileri Alp Yalman ve Levent Nazifoğlu'na ağır sözlerle yüklendi.
Yalman Tebrik Etti Ve Gitti 00:51
Yalman Tebrik Etti Ve Gitti 82 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'da Başkan Adaylarından Alp Yalman Ve Ekibi, Duygun Yarsuvat'ı Tebrik Ederek Galatasaray Lisesi'nden Ayrıldı.
Duygun Yarsuvat, Galatasaray Başkanlığı İçin Adaylığını Açıkladı 01:46
Duygun Yarsuvat, Galatasaray Başkanlığı İçin Adaylığını Açıkladı 71 izlenme - 3 yıl önce Şu anda tek başkan adayının Alp Yalman olduğu Galatasaray'da Duygun Yarsuvat da başkanlığa soyunuyor!
Galatasaray Seçiminde Alp Yalman Ve Duygun Yarsuvat Yarışacak 01:46
Galatasaray Seçiminde Alp Yalman Ve Duygun Yarsuvat Yarışacak 48 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'da 18-25 Ekim tarihlerinde yapilacak olaganustu secimli genel kurul icin 2 baskan adayi cikti. Secimde Alp Yalman ve Duygun Yarsuvat yarisacak.
Semih Kaya, Gönderiliyor Mu 06:34
Semih Kaya, Gönderiliyor Mu 27 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'ın başkan adayı Alp Yalman, Atletico Madrid'in istediği Semih Kaya için "Gönderelim diyemem ama Galatasaray'ın menfaati için önünü açarız." dedi.
01:51
" Alp Yalman'la Aramızda Problem Yok" - Sporx 10 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Sportif AŞ Yöneticisi Levent Nazifoğlu Beyaz Futbol programında yönetici Alp Yalman ile ilgili önemli bilgiler verdi.
Alp Yalman 200 Milyon Dolar İle Gelecekti... 01:00
Alp Yalman 200 Milyon Dolar İle Gelecekti... 13 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'a yakınlığı ile bilinen gazeteci Levent Tüzemen, Galatasaray'daki başkanlık seçimiyle ilgili önemli bir iddiada bulundu.
Dursun Özbek Ve Alp Yalman'ın İstediği Hoca O'' 02:32
Dursun Özbek Ve Alp Yalman'ın İstediği Hoca O'' 4 izlenme - 1 yıl önce Twitter'da takip edin: https://twitter.com/AslanArenasi Facebook'ta takip için: https://www.facebook.com/aslanarenasicom Spor yazarı Hıncal Uluç, A Spor'da ekranlara gelen 90'A programında Galatasaray teknik direktörü Jan Olde Riekerink'e sert eleştirilerde bulundu.
 Yalman, Galatasaray'a Geri Dönüyor 01:24
Yalman, Galatasaray'a Geri Dönüyor 7 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, eski başkanlardan Alp Yalman ile Sportif A.Ş'de yönetime girmesi konusunda anlaşma sağladı.
Alp Yalman, Başkan Olursa Takımı Birbirine Katacak 06:32
Alp Yalman, Başkan Olursa Takımı Birbirine Katacak 13 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray başkanlığına aday olan Alp Yalman, Prandelli'nin görevine son verecek, Selçuk İnan, Burak Yılmaz, Muslera gibi isimlerin maaşlarını azaltmaya çalışacak.
Biat Kültürüyle Yönetilen Galatasaray Bitmeli 04:36
Biat Kültürüyle Yönetilen Galatasaray Bitmeli" 20 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Galatasaray Kulübü Başkan Adayı Kıran ile röportaj - Galatasaray Kulübü Başkan Adayı Kıran: - "Artık bu statükodan Galatasaraylıların vazgeçmesi taraftarıyım. Statükodan kastım, İnan Kıraç ve onun biat kültüründen oluşan bir kadrodur"- "Körfez ve Çin sermayesine Galatasaray'ı açacağız, iş birliği yapacağız.- "Bizce Duygun Yarsuvat dönemi, Galatasaray için kaybedilmiş bir dönem oldu"- "Pastanın üzerinde çilek değil, çilekli pasta istiyoruz, taraftarımız rahat olsun" MEHMET FATİH DUMAN - Galatasaray Kulübü'nün olağan seçimli genel kurulunda başkan adayı olan isimlerden Turgay Kıran, statükoya karşı yönetime talip olduklarını söyledi.
Alp Yalman, Galatasaray Başkanlığına Aday Oldu 02:00
Alp Yalman, Galatasaray Başkanlığına Aday Oldu 9 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray eski başkanlarından Alp Yalman, kulübün olağanüstü seçimli genel kurulunda başkanlığa aday olduğunu duyurdu.
Galatasaray'ın Başkan Adayı Alp Yalman'dan Önemli Açıklamalar 09:33
Galatasaray'ın Başkan Adayı Alp Yalman'dan Önemli Açıklamalar 8 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'ın başkan adaylarından Alp Yalman, canlı yayında Sabri Sarıoğlu'ndan, Prandelli'ye, Albayrak'tan, Mustafa Denizli'ye kadar önemli açıklamalarda bulundu.
Alp Yalman Basın Toplantısı 05:14
Alp Yalman Basın Toplantısı 7 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Kulübü'nün 25 Ekim'de yapılacak olağanüstü genel kurulunda başkanlığa aday olan Alp Yalman, listesinde yer alan yönetim kurulu adaylarının da katılımıyla toplantısı düzenledi.
Galatasaray Başkanını Seçiyor 01:08
Galatasaray Başkanını Seçiyor 5 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Kulubu, olaganustu secimli genel kurul toplantisinda, 98. donem yonetimini seciyor. Alp Yalman ile Duygun Yarsuvat baskanlik icin yarisiyor.
Başkan Adaylarından Aysal'a Tepki 00:49
Başkan Adaylarından Aysal'a Tepki 3 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'ın başkan adayları Alp Yalman ile Duygun Yarsuat, mevcut başkan Ünal Aysal'ın yaptığı hataları eleştirdi.