Hoşgeldiniz!

alperen

Clara'nın Acı Feryadı - Bodrum Masalı 7. Bölüm 6 Ekim Perşembe 03:53
Clara'nın Acı Feryadı - Bodrum Masalı 7. Bölüm 6 Ekim Perşembe 1.152 izlenme - 2 hafta önce Alara, Aslı ve Ateş'in arkadaşlığını kıskanıyor. Bodrum Masalı Konusu Bir çok otel sahibi varlıklı bir iş adamı olan Evren Ergüven karısı Yıldız çocukları Su ve Ateş'le birlikte mutlu ve lüks bir hayat sürmekteydi. Otellerinden büyük bir kısmının bulunduğu Bodrum'da gizli bir lilişkisi bulunmaktadır. Evren ard arda verdiği yanlış kararlar doğrultusunda iflasın eşiğine gelmiştir. Ergüven ailesi lüks hayatından vazgeçmek küçük köhne bir otelde yeniden hayata başlamak zorunda kalmıştır. Bütün yaşananlardan ve sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden, hayallerinden, zengin ve güvenli hayatlarından kopacak zorluklarla dolu yeni bir hayata başlayacaklardır. Tatil hayatı yaşadıkları Bodrum onlara hayatın gerçek yüzünü işte şimdi gösterecektir.
Yasaklanan İzmir Lgbt Yürüyüşü - 2016 03:56
Yasaklanan İzmir Lgbt Yürüyüşü - 2016 6.651 izlenme - 4 ay önce İzmir'de yasağa rağmen onur Yürüyüşü yapıldı. İzmir Valiliği’nin yasağına inat homofobi ve transfobi karşıtları Kıbrıs Şehitleri’nden Kordon’a yürüdü. Yüzden fazla kişi Kordon boyunca; “Aşk, aşk hürriyet; uzak olsun nefret”, “Tayyip kaç kaç kaç, ibneler geliyor”, “Susma haykır eşcinseller vardır” sloganları atarak yürüdü. Homofobi ve transfobiye karşı ses çıkardı.İzmir Valiliği’nin homofobik yasağını kınadı.
Rey Mysterio 03:15
Rey Mysterio 86.586 izlenme - 7 yıl önce rey mysterio
Alperenler, Türkmenlere Destek İçin Suriye'ye Gidiyor 01:34
Alperenler, Türkmenlere Destek İçin Suriye'ye Gidiyor 6.763 izlenme - 11 ay önce Alperen Ocakları, 250 kişilik bir öncü birlikle Esad güçlerinin saldırısı altındaki Türkmenleri korumak için Suriye'ye gidiyor...SİZ çoksunuz ama biz TÜRKÜZ.
Rey Mysterio Alperen 03:15
Rey Mysterio Alperen 33.904 izlenme - 7 yıl önce rey mysterio resimleri ve booyaka 619
muhsin yazıcıoglu üşüyorum 04:23
muhsin yazıcıoglu üşüyorum 29.504 izlenme - 7 yıl önce muhsin yazıcıoglu üşüyorum
harekete geçmek lazım 03:51
harekete geçmek lazım 17.286 izlenme - 7 yıl önce alperen kaya
Psyko Punkz - Çeşmeli Serseri 03:32
Psyko Punkz - Çeşmeli Serseri 18.451 izlenme - 4 yıl önce Alperen Yıldırım
Muhsin Yazıcıoğlu Anısına 04:37
Muhsin Yazıcıoğlu Anısına 6.762 izlenme - 2 yıl önce Muhsin Yazıcıoğlu Anısına
Aslı'ya Talip Üstüne Talip - Bodrum Masalı 7. Bölüm 6 Ekim Perşembe 01:59
Aslı'ya Talip Üstüne Talip - Bodrum Masalı 7. Bölüm 6 Ekim Perşembe 292 izlenme - 2 hafta önce Aslı ile Ateş’in yakınlaşmasından rahatsız olan Alara, bu durumu değiştirmek için Yiğit ve Aslı’nın arasını yapmaya karar verir.
sınıf arkadışa böle bir şaka yapılmaz ki 00:09
sınıf arkadışa böle bir şaka yapılmaz ki 7.266 izlenme - 6 yıl önce bu şakanın maduruna çok üzülüyorum böle bi şaka yapılmamalı
ozan ünsal sen gerilla ben gerilla 03:57
ozan ünsal sen gerilla ben gerilla 20.707 izlenme - 7 yıl önce tanrı türk ü korusun
dj alperen © windows xp remix 01:26
dj alperen © windows xp remix 12.295 izlenme - 7 yıl önce
Osman Öztunç - Ülkücüyüm Ben Ülkücüyüm 03:43
Osman Öztunç - Ülkücüyüm Ben Ülkücüyüm 5.306 izlenme - 1 yıl önce Öncelikle konukların "ulan bu hangi konudan bahsediyor" bakışları ölümcül soru işaretlerine sebebiyet verecek türden. İşin aslı Osman reis, Büyük Birlik Partili olarak görülmekten rahatsız oluyor ve rahatsızlığını ülkücü kimliği ile dile getiriyor. İki ucu boklu değnek diyecekler, sağ kesim sonuçta hepsi aynı zümre diyecekler ama şunu bilmelerinde fayda var; Züleyha'nın evinde iki küçük pencere, Birinde seni gördüm, diğerinde ölümü. Yan kesiciler benim şiirlerimi çalmış Böyle yaşamaktansa yaşasın ölüm, ölüm. Not: Yanlış dizeleri yazmışım.
alperenler gelıyor 05:30
alperenler gelıyor 5.227 izlenme - 6 yıl önce alperenler geliyor
osman öztunç,muhsinler ölmez...alperen han 06:05
osman öztunç,muhsinler ölmez...alperen han 10.086 izlenme - 7 yıl önce pasinler alperen ocakları....seni unutmayacağız.reİs
aşık sefai_bayraksızlar 04:16
aşık sefai_bayraksızlar 12.990 izlenme - 7 yıl önce yüreğine sağlık koca ozanım
Git Desemde Gitme - Naşide Göktürk 05:16
Git Desemde Gitme - Naşide Göktürk 8.128 izlenme - 4 yıl önce Giden Gitmiştir Gitmişse Bitmiştir. Tutamicaam Sözler Vermem .. Basit Kişilerle Polemige Girmem .. Dünyada Kimse Üzülsün İstemem .. Bazı Şeyleri Asla Affedem...
4 Dakikada Bodrum Masalı 7. Bölüm (6 Ekim Perşembe) 04:00
4 Dakikada Bodrum Masalı 7. Bölüm (6 Ekim Perşembe) 146 izlenme - 2 hafta önce Bodrum Masalı 7. Bölüm'de yaşanan önemli anları 4 dakikaya sığdırdık... Bodrum Masalı Konusu Bir çok otel sahibi varlıklı bir iş adamı olan Evren Ergüven karısı Yıldız çocukları Su ve Ateş'le birlikte mutlu ve lüks bir hayat sürmekteydi. Otellerinden büyük bir kısmının bulunduğu Bodrum'da gizli bir lilişkisi bulunmaktadır. Evren ard arda verdiği yanlış kararlar doğrultusunda iflasın eşiğine gelmiştir. Ergüven ailesi lüks hayatından vazgeçmek küçük köhne bir otelde yeniden hayata başlamak zorunda kalmıştır. Bütün yaşananlardan ve sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden, hayallerinden, zengin ve güvenli hayatlarından kopacak zorluklarla dolu yeni bir hayata başlayacaklardır. Tatil hayatı yaşadıkları Bodrum onlara hayatın gerçek yüzünü işte şimdi gösterecektir.
Romantik Dans - Bodrum Masalı 7. Bölüm 6 Ekim Perşembe 05:24
Romantik Dans - Bodrum Masalı 7. Bölüm 6 Ekim Perşembe 141 izlenme - 2 hafta önce Kelebek ile Su'yun romantik dansı. Bodrum Masalı Konusu Bir çok otel sahibi varlıklı bir iş adamı olan Evren Ergüven karısı Yıldız çocukları Su ve Ateş'le birlikte mutlu ve lüks bir hayat sürmekteydi. Otellerinden büyük bir kısmının bulunduğu Bodrum'da gizli bir lilişkisi bulunmaktadır. Evren ard arda verdiği yanlış kararlar doğrultusunda iflasın eşiğine gelmiştir. Ergüven ailesi lüks hayatından vazgeçmek küçük köhne bir otelde yeniden hayata başlamak zorunda kalmıştır. Bütün yaşananlardan ve sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden, hayallerinden, zengin ve güvenli hayatlarından kopacak zorluklarla dolu yeni bir hayata başlayacaklardır. Tatil hayatı yaşadıkları Bodrum onlara hayatın gerçek yüzünü işte şimdi gösterecektir.
Cesi Bağları 04:50
Cesi Bağları 2.537 izlenme - 4 yıl önce Alperen karan
muhsin başkan'a ağıt 05:08
muhsin başkan'a ağıt 8.261 izlenme - 7 yıl önce bbp lideri muhsin yazıcıoğlu'na ağıt
Muhsin Yazıcıoğlu 03:11
Muhsin Yazıcıoğlu 12.732 izlenme - 8 yıl önce sen ölmedin kalbimizdesin..........
muhsin yazıcıoğlu ile haydar haydar 05:20
muhsin yazıcıoğlu ile haydar haydar 12.193 izlenme - 8 yıl önce bir kıbrıs gecesinde uyansunam kalk sunam ve haydar haydar
Alperen Mehmet Kural - Efulim | O Ses Çocuklar Türkiye (6 Nisan Çarşamba) 01:41
Alperen Mehmet Kural - Efulim | O Ses Çocuklar Türkiye (6 Nisan Çarşamba) 1.105 izlenme - 7 ay önce Alperen Mehmet Kural - Efulim | O Ses Çocuklar Türkiye (6 Nisan Çarşamba) Şarkı Sözleri: Hey kız onyedili kız Gözleri yıldız yıldız Gel otur çakıllara Seninle konuşacağız Eğer baban vermezse Dağlara kaçacağız Yedi renk martı gibi Göklere çıkacağız Efulim Yel uçurur ağlari Oy faroz'da faroz'da Kaçamayan kızları Kuruturlar çirozda Ah sevdalin uşak olsam Belune kuşak olsam Okşarken yanağuni Gülden yumuşak olsam Efulim... Atmaca doğan olsam Kapilarına konsam Gece uyurken yarum Döşeğinde bulunsam Gece geldum duydun mi Güzelum uyudun mi Bağırdım kapılarda Sesumi tanudin mi Efulim Yel uçurur ağlari Oy faroz'da faroz'da Kaçamayan kızları Kuruturlar çirozda Ah sevdalin uşak olsam Beline kuşak olsam Okşarken yanağini Gülden yumuşak olsam Efulim... Parmağum batti bala Yala ufağum yala Ben fırsat arayirum Sen babani oyala Sen balık ben ağ olsam Yüreğine yağ olsam Her gun bile gezerduk Çarığına bağ olsam Efulim...
Bodrum Masalı 10. Bölüm Fragmanı (27 Ekim Perşembe) 00:59
Bodrum Masalı 10. Bölüm Fragmanı (27 Ekim Perşembe) 29 izlenme - 3 gün önce Bodrum Masalı Konusu Bir çok otel sahibi varlıklı bir iş adamı olan Evren Ergüven karısı Yıldız çocukları Su ve Ateş'le birlikte mutlu ve lüks bir hayat sürmekteydi. Otellerinden büyük bir kısmının bulunduğu Bodrum'da gizli bir lilişkisi bulunmaktadır. Evren ard arda verdiği yanlış kararlar doğrultusunda iflasın eşiğine gelmiştir. Ergüven ailesi lüks hayatından vazgeçmek küçük köhne bir otelde yeniden hayata başlamak zorunda kalmıştır. Bütün yaşananlardan ve sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden, hayallerinden, zengin ve güvenli hayatlarından kopacak zorluklarla dolu yeni bir hayata başlayacaklardır. Tatil hayatı yaşadıkları Bodrum onlara hayatın gerçek yüzünü işte şimdi gösterecektir.
Alperen Duymaz & Esmeray - Büyümsün (Acı Aşk Klip) 04:00
Alperen Duymaz & Esmeray - Büyümsün (Acı Aşk Klip) 1.044 izlenme - 8 ay önce BÜYÜMSÜN Şarkı Sözleri: Büyümsün sen büyüm İlk defa öptüğüm Kalbimdeki düğüm Büyümsün sen büyüm Issız çölde kuyum Son nefeste suyum Hem sevip hem korktuğum Büyümsün sen büyüm Hiç aman vermeden Merhamet bilmeden Beni deli eden Büyümsün sen büyüm Alnıma yazılmış Kalbime kazılmış Damarıma sızmış Büyümsün sen büyüm Söz : Aysel Gürel Müzik: Baha Boduroğlu
Tuzağa Düştü - Bodrum Masalı 7. Bölüm 6 Ekim Perşembe 05:52
Tuzağa Düştü - Bodrum Masalı 7. Bölüm 6 Ekim Perşembe 93 izlenme - 2 hafta önce Evren, Gözde-Gönenç ilişkisinden rahatsız oluyor. Evren, bunu bozmak için Cahit ve Uzay’la beraber plan kurar. Bodrum Masalı Konusu Bir çok otel sahibi varlıklı bir iş adamı olan Evren Ergüven karısı Yıldız çocukları Su ve Ateş'le birlikte mutlu ve lüks bir hayat sürmekteydi. Otellerinden büyük bir kısmının bulunduğu Bodrum'da gizli bir lilişkisi bulunmaktadır. Evren ard arda verdiği yanlış kararlar doğrultusunda iflasın eşiğine gelmiştir. Ergüven ailesi lüks hayatından vazgeçmek küçük köhne bir otelde yeniden hayata başlamak zorunda kalmıştır. Bütün yaşananlardan ve sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden, hayallerinden, zengin ve güvenli hayatlarından kopacak zorluklarla dolu yeni bir hayata başlayacaklardır. Tatil hayatı yaşadıkları Bodrum onlara hayatın gerçek yüzünü işte şimdi gösterecektir.
Yol Arkadaşım 05:02
Yol Arkadaşım 6.817 izlenme - 8 yıl önce yol arkadaşım
Muhsin Yazıcıoğluna Muhteşem Mutlaka Dinleyin 06:32
Muhsin Yazıcıoğluna Muhteşem Mutlaka Dinleyin 9.331 izlenme - 7 yıl önce muhsin yazıcıoğlunun ardından